Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mieszkaniec powiatu jasielskiego obiecał policjantom „załatwienie zwolnienia z pracy”

36

Wczoraj w nocy w Miejscu Piastowym policjanci zatrzymali pijanego kierowcę powiatu jasielskiego, który w rezultacie stracił prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
 
Zatrzymany kierowca to 25-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego Policjanci zatrzymali go około północy, w Miejscu Piastowym. Mężczyzna jechał vw passatem ul. Dukielską i miał wyraźne problemy z utrzymaniem się na swoim pasie ruchu.
 
Ponieważ kierowca nie zgodził się na badanie na alkomacie, w szpitalu pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu, a samochód zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Takie postępowanie policjantów najwyraźniej nie spodobało się 25-latkowi, który na pożegnanie zapewnił im „załatwienie zwolnienia z pracy”.


Red.|KMP w Krośnie

Reklama

Komentarze: 36

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaro
dnia 30.12.2010, 18:42 · Zgłoś
Zgadzam się z Romi odnośnie [...] kierowców, czas z nimi skończyć, cwaniactwo za kierownicą trzeba temperować.
Odpowiedz
0
@ Romi
dnia 29.12.2010, 22:16 · Zgłoś
Smutno mi gdy czytam niektore komentarze szczegolnie te ublizajace duchowienstwu i Prawu i Sprawiedliwasci,widac ze okres 30 lat po 1980 roku to czas cofania sie Polski i Polakow.Polska rozgrabiona,duze bezrobocie a zaslepieni dalej popieraja POgromcow Polski,aferzystow,kolesi itp a atakuja ludzi ktorzy chca prwaw,sprawiedliwosci i porzadku w Polsce.Polacy dalej nie widza zla a atakuja tych ktorzy probuja rozswietlic im zamroczone pole widzenia rzeczywistosci.Dodaje na koniec ze najwyzszy czs skonczyc z pijanstwem i pijanymi kierowcami.
Odpowiedz
-1
@ Lord do [...]
dnia 28.12.2010, 08:05 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!! Za PISMANA przepraszam jest po elektro-wstrząsach, na Święta miał przepustkę! Całe jego życie z partią poszło w PIS-DU !!!
Odpowiedz
0
@ seryk
dnia 27.12.2010, 19:17 · Zgłoś
jestescie wszyscy po....ni
Odpowiedz
0
@ POLICJA
dnia 27.12.2010, 10:52 · Zgłoś
POLICJANTÓW MUSI BYĆ DUŻO BO PO 15 LATACH EMERYTURA A PRZEZ PIERWSZE 5 UCZĄ SIĘ PRZEZ 5 PRACUJĄ A PRZEZ 5 CHORUJĄ . A PÓŹNIEJ EMERYTURKA !!!
Odpowiedz
0
@ se se se
dnia 27.12.2010, 00:09 · Zgłoś
Przypominam w Jasle nie ma policjantow!! Trzymam kciuki za postanowienie - precz z pseudopolicja!!!
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 26.12.2010, 20:21 · Zgłoś
[...] to ty masz problem z ortografia sprawdz slownik nim zaczniesz innych poprawiac
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 26.12.2010, 17:25 · Zgłoś
jestescie wszyscy po....ni z tymi komentarzami
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 26.12.2010, 17:25 · Zgłoś
jestescie wszyscy po....ni z tymi komentarzami
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 25.12.2010, 21:24 · Zgłoś
cyberchłop - "Czesiek z pod Jasła" jeżeli już to SPOD!!! - widać jak [...]ówą ci chlasta. Ty pewno jeździsz jakimś zdezelowanym Peżotem lub Mazdom funkiel nófka - to dopiero opciach!
Odpowiedz
0
@ koleżanka
dnia 25.12.2010, 21:02 · Zgłoś
chciałabym , aby pierwsze zdanie napisane tłustym drukiem stało się faktem.MOŻEPOMOGŁO BY TO "PIJANEMU" I RODZINIE.ZNAJĄC ŻYCIE TO BĘDZIE INACZEJ , a szkoda.
Odpowiedz
0
@ Do brawon
dnia 25.12.2010, 20:32 · Zgłoś
Myślicie że jak ktoś użyje pseudonimu ksiądz to jest nim naprawdę,a gdybym ja podpisała się Papież to co myślelibyście że napisał wam komentarz Papież Benedykt.
Odpowiedz
0
@ do darko
dnia 25.12.2010, 20:27 · Zgłoś
Wolę przejechać w 5 minut miasto niż stać 2 godziny w korku w Krakowie czy innym niby mieście.
Odpowiedz
0
@ [...] do ksiądz
dnia 25.12.2010, 19:08 · Zgłoś
tak działał że z nimi po plebaniach trunki degustował,a że słabszą głowę miał w nałóg wpadł.
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 25.12.2010, 10:45 · Zgłoś
JA BYM ZWOLNIŁ POŁOWĘ BO PO CO ICH TYLU--DARMOZJADÓW !!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ pewny
dnia 25.12.2010, 10:17 · Zgłoś
WIADOMO JAKĄ PARTIE REPREZENTUJE ? PEWNIE TĄ NA KTÓREJ ALKOMAT SIĘ PSUJE,JAK BYWAŁO JUŻ W JAŚLE.
Odpowiedz
0
@ do PiS-mana
dnia 24.12.2010, 23:09 · Zgłoś
mylisz się, to zapewne był stary znajomy pewnej Maryji.....
Odpowiedz
0
@ on
dnia 24.12.2010, 22:47 · Zgłoś
to byl jozin z bazin zeby bylo milo:):):)
Odpowiedz
1
@ PiS-man
dnia 24.12.2010, 22:43 · Zgłoś
A ja myślałem [...], że pił ze szczęścia, gdy sobie uświadomił skalę podwyżek, które mu zafundował rząd cudotwórcy z Sopotu :D
Odpowiedz
0
@ awe
dnia 24.12.2010, 18:52 · Zgłoś
ma wtyki jak myszka miki to co się będzie ;p
Odpowiedz
0
@ bogusław
dnia 24.12.2010, 15:41 · Zgłoś
Ależ senasacja - ciekawe czy TVN też podał. Ostatnio podano, że facet jadący na rowerze był pijany i zaproponował przekupstwo cukierkami krówka, aż prokurator się śmiał z tego ale powiedział, że prawo jest prawem a to była chęć przekupstwa.A może chciał ich poczęstować cukierkami bo w większości przypadków [...] lubią rozdawać i obiecywać. Też była sensacja. A bandziory jak chodzili tak chodzą po Jaśle i w okolicach !
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 24.12.2010, 15:18 · Zgłoś
Ksiądz, a taki ograniczony i [...].
Odpowiedz
-1
@ darko
dnia 24.12.2010, 15:06 · Zgłoś
macie [...] z tym miastem jaslo to faktycznie miasto metropolia rowerem przejedziesz w 5 minut hehe wyluzujcie
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 24.12.2010, 14:58 · Zgłoś
Ksiądz kto ci pozwolił pisać cudze nazwiska [...] ! 100 razy wolę sb niż policję pomieszaną z [...].
Ja też bym współpracował przeciw kościołowi,a sbekiem nie jestem dobrał bym się do was za te machloje z pieniędzy podatnika za,które się huśtacie koszetem szarego obywatela.
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 24.12.2010, 14:40 · Zgłoś
Pił z powodu tragicznego wyniku PiSu w wyborach i za zdrowie psychiczne PiSmana.
ps. A ja przez chwilę myślałem żeś podzielił los [...] i "świętujesz" na śmietniku historii.
Odpowiedz
-1
@ brawon
dnia 24.12.2010, 14:27 · Zgłoś
do Ksiądz - piękne słowa w Wigilię, nie żyje wybaczenie i miłosierdzie. A w nocy na pastarkę pewnie co? W twoich słowach zawiera się cała obłuda polskich księży.
p.s. każdy kiedyś umrze, niekoniecznie za karę.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 24.12.2010, 13:51 · Zgłoś
jakby dał koperte to co innego, nie?
Odpowiedz
0
@ trzeźwy
dnia 24.12.2010, 13:21 · Zgłoś
może się okazać,że igła do pobierania krwi nie miała atestu i nic mu nie zrobią. Pewnie synuś jakiegoś [...] albo [...] po księdzu.
Odpowiedz
-2
@ Do Ksiadz
dnia 24.12.2010, 12:25 · Zgłoś
Ksiądz jestes w błedzie. Księzy czyli złodziejaszków nalezy opodatkować, a jak któremus nie pasuje to niech się wynosi z kraju. Ksieza złodzieje kazdy to wie a Ryydzyk to juz jest ideal takiego czlowieka. Stare [...] [...] wplacaja na niego bezmozgowie [...]
Odpowiedz
0
@ :::
dnia 24.12.2010, 11:18 · Zgłoś
Zapewne przemyt. Żeby przewieźć więcej, wlał trochę w siebie :D
Odpowiedz
0
@ wv pasek
dnia 24.12.2010, 10:48 · Zgłoś
napewno ze wsi bo w miescie ludzie jezdza bryczkami:)hahahahaha
Odpowiedz
0
@ Ksiądz
dnia 24.12.2010, 10:46 · Zgłoś
Zmarł M.Sołtysiak w latach 1981-90 oficer SB,pracował w Jaśle w IV wydziale, działał przeciwko księżom i Kościołowi,miał 54 lata!Przynajmniej taka sprawiedliwość go dopadła!!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 24.12.2010, 10:18 · Zgłoś
Pewnie jakiś znajomy nowych władców powiatu jasielskiego... :D
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 24.12.2010, 10:04 · Zgłoś
Wracał z UA :D
Odpowiedz
0
@ rasta
dnia 24.12.2010, 09:35 · Zgłoś
o wow jacy szlachetni zaproponował zwolnienie z pracy jakby wyciągnął koperte to by lepiej na niego popatrzyli;)
Odpowiedz
0
@ cyberchłop
dnia 24.12.2010, 08:45 · Zgłoś
jak pasek to już wiadomo, że jakiś Czesiek z pod Jasła
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.