Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mikołaj w Galerii

28
Wszyscy, którzy odwiedzili w niedzielne popołudnie Galerię Jasło mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem, który w towarzystwie śnieżynek rozdawał dzieciom słodycze. Mieli także możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach organizowanych przed budynkiem centrum handlowego.

Ta część imprezy została zorganizowana i sponsorowana przez Grupę Lotos S.A. W przerwie między konkursami ze spektaklem dla najmłodszych wystąpili aktorzy scen krakowskich. 







(kp)
Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ eewd
dnia 06.02.2012, 17:46 · Zgłoś
zuzka cz. zuzka cz. zuzka.cz
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 11.01.2010, 15:41 · Zgłoś
bez przesady clashtorny ta co jest na 3 fotce od gury jest ładna śnieżynka pozdro dla niej a ja dostałem cukiery od mikołaja z galerii
Odpowiedz
0
@ KAAMIL
dnia 09.01.2010, 12:02 · Zgłoś
ludzie co wy kompleksy jakieś macie czy co przeciesz ta śnieżynka co jest na 3 zdięciu co jest na scenie to jest piękna ona tylko była tak ubrana bo to coś dla dzieći było a ta co z mikołajem była to taka jak by z lasu uciekła POZDROWIENIA DLA PIĘKNEJ PANI ŚNIEŻYNKI NA SCENIE
Odpowiedz
0
@ BOlkozi
dnia 05.01.2010, 14:32 · Zgłoś
ludzie co wy ślepi Jesteście przeciesz ta śnieżynka co jest na 3 zdięciu co jest na scenie to jest piękna a ta co z mikołajem była to taka sobie POZDROWIENIA DLA PIĘKNEJ PANI ŚNIEŻYNKI NA SCENIE
Odpowiedz
0
@ BLE
dnia 26.12.2009, 14:37 · Zgłoś
BLE
Odpowiedz
0
@ ZBYCHOP
dnia 26.12.2009, 14:36 · Zgłoś
Ludzie wy chyba macie jakieś kompleksy przecież ta śnieżynka co była na scenie to była ładniejsza od tej co chodziła z mikołajem zobaczycie ją na 3 zdjęciu ona tylko tak wyglądała bo to dla dzieci był jakiś teatrzyk ????? pozdro dla pięknej kobiety
Odpowiedz
0
@ clashtorny
dnia 24.12.2009, 22:21 · Zgłoś
Niunia=******* XD widać dziecko jeszcze nie dorosłaś jak wierzysz w mikołaja, a od cukierków będziesz miała jeszcze większą tylko część ciała XD A mikołaj to pracownik galerii i fakt są ładniejsze dziewczyny od tych śnieżynek...
Odpowiedz
0
@ Twoja Mama żal
dnia 16.12.2009, 18:16 · Zgłoś
Ta Śnieżynka Co Była Na Scenie Była Lepsza I Ładniejsza Ta Co Czytała Dziećiom Ona Jest na 3 Zdięćiu od Gury POZDRO DLA PIĘKNEJ PANI
Odpowiedz
0
@ giw
dnia 14.12.2009, 14:59 · Zgłoś
Ale ten Mikołaj [...] i taką ma strasznie biłą brodę!! Yuck!
Odpowiedz
0
@ Turysta
dnia 11.12.2009, 19:21 · Zgłoś
Szkoda że dzieciom wpajany jest od najmłodszych lat [...] OD COCA_COLI a nie prawdziwy mikołaj Biskup... no cóż...
Odpowiedz
0
@ gu
dnia 11.12.2009, 18:43 · Zgłoś
uśmiech śnieżyno !
Odpowiedz
0
@ \gggeeeee12evsrr
dnia 09.12.2009, 18:04 · Zgłoś
ale śnieżynka laska u la la!!
Odpowiedz
0
@ blisko
dnia 09.12.2009, 02:27 · Zgłoś
A ten Mikołaj to jeszcze od Wielkanocy tak się błąka? A worek to gdzie?
Odpowiedz
0
@ lol!!
dnia 08.12.2009, 21:34 · Zgłoś
ŻAL!! ;p
Odpowiedz
0
@ Kicuś
dnia 08.12.2009, 15:57 · Zgłoś
No śnieżynka ładna tylko dotknąć się nie chciała dać :D Hahahah pozdrówka ale ja tez cukierka nie dostałem :(
Odpowiedz
0
@ ww
dnia 08.12.2009, 08:37 · Zgłoś
haha albo jak co nie którzy po wagarować i [...] wypić
Odpowiedz
0
@ żal
dnia 07.12.2009, 22:55 · Zgłoś
Super jest ta galeria, odmieniła całe jasło, jest gdzie posiedzieć i poczekać na autobus!!! pozdro
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 07.12.2009, 21:17 · Zgłoś
śnieżynki nie zbyt ładne.w rzeszowie były śnieżynki mistszowskie i sie usmiechaly haha
Odpowiedz
0
@ Anetna
dnia 07.12.2009, 20:55 · Zgłoś
pfff nic nie dostałam
Odpowiedz
0
@ sylwia16
dnia 07.12.2009, 20:09 · Zgłoś
stary **** mi tez nie dał hehehhe :(
Odpowiedz
0
@ laik
dnia 07.12.2009, 19:44 · Zgłoś
sanie i renifery na przeglądzie technicznym po drugiej stronie Galerii. w warsztacie samochodowym...
Odpowiedz
0
@ Jasło
dnia 07.12.2009, 16:26 · Zgłoś
ooo heheheh Zuśka z Mikołajem heheh;):):):)
Odpowiedz
0
@ skibi
dnia 07.12.2009, 14:52 · Zgłoś
fajna ta sniezyna
Odpowiedz
0
@ wierzący ...
dnia 07.12.2009, 13:57 · Zgłoś
a gdzie sanie i renifery :(:(:(:(
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 07.12.2009, 13:40 · Zgłoś
Byłem, i nawet mi cukierka nie dał !! ŻYD !!
Odpowiedz
0
@ NiUnIa !
dnia 07.12.2009, 13:03 · Zgłoś
Haha... byłam tam i dostałam ciu ciu ;d grzeczna byłam , haha aniołek z różkami ;) Mikołaj był lajtowyy ! ;D a pomocnice jego hyhy świetnee ;DD
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 07.12.2009, 10:57 · Zgłoś
To nie jest św. Mikołaj, tylko [...] od Coca-coli.
Odpowiedz
0
@ dowszystkichwrednych
dnia 06.12.2009, 21:38 · Zgłoś
A wogóle to Mikołaj ma [...] czapkę... a śnieżynka mało się uśmiecha...(żart) to tak w stylu komentarzy zamieszkałych tu hien... przecież ten artykuł równie dobry do zbluzgania... jak każdy inny...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.