Mikołaj w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle

3

W dniu 06.XII.2011r. w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odbył się X Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej.

Do turnieju przystąpiło 23 drużyny (klasy), które w pierwszej części turnieju rywalizowały w trzech „koszykach” rozgrywając spotkania w systemie pucharowym. Po prawie sześciu godzinach zmagań trzy drużyny, które zwyciężyły w swoich koszykach dotarły do grupy finałowej. Były to reprezentacje z klas 4Te, 3Ta i 3Sa. Zespoły te toczyły spotkania w grupie w systemie „każdy z każdym”. Ostatecznie zwycięzcą zawodów została drużyna IV klasy Technikum Mechanicznego w składzie: D.Wojtunik, K.Kowalczyk, Ł.Gromek. B.Ochałek, K.Jasicki, P.Węgrzyn. Tytuł „Króla strzelców” otrzymał Krzysztof Kowalczyk zdobywając 13 bramek, najlepszym bramkarzem turnieju został Filip Damian a najlepszym zawodnikiem został Zawisza Dawid.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego ZST w Jaśle. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Piotr Czerkowicz i Krzysztof Zbylut. Zawody te cieszą bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Świadczy o tym fakt, iż w imprezie wzięły udział reprezentacje wszystkich klas Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Licznie zgromadzona młodzież została obdarowana przez Mikołaja słodkimi upominkami ufundowanymi przez firmę Astra.

Sponsorami turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle, PBS Bank Jasło, Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło. Dzięki w/w sponsorom zawodnicy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody, które zostały wręczone przez dyrektora Zespołu Szkół Technicznych mgr Grzegorza Ziębe.

Sędziami zawodów byli: Ł.Książkiewicz, K.Zbylut, T.Dziobek, G.Lenar, P.Czerkowicz.

Napisany dnia: 08.12.2011, 15:05 , Tagi: Piłka nożna, Jasło