Minęła dekada Podkarpackiej Szkoły Wyższej w Jaśle
Podkarpacka Szkoła Wyższa im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle, obchodzi dziesięciolecie istnienia uczelni, która stawia nie tylko na dydaktykę, ale także na kształcenie praktyczne, by studenci mogli po zakończeniu szkoły znaleźć pracę w zawodzie…

Uczelnia prowadzi kształcenie na trzech kierunkach to jest transport, ekonomia i gospodarka przestrzenna. Obecnie absolwenci kończą swoją naukę zdobywając tytuł licencjata, ale według zapewnień Pawła Polańskiego, wicekanclerza uczelni, już w przyszłym roku będzie można kontynuować kształcenie zdobywając tytuł magistra.
Podkarpacka Szkoła Wyższa im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle cieszy się bardzo dobrą opinią wśród studentów. - Stawiamy nie tylko na dydaktykę, ale też na wykształcenie praktyczne tak, aby student po zakończeniu naszej uczelni znalazł pracę. Mamy lepszą bazę naukowo-dydaktyczną. Jesteśmy zadowoleni z tego, że z roku na rok coraz więcej naszych absolwentów znajduje zatrudnienie na naszym rynku – zaznacza P. Polański.
(icz)
