Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mirosław Przewoźnik o "Fiasku polityki społecznej rządu koalicji PO-PSL

37

Jutro, tj. 13 września o godzinie 18.00 w Domu Kolejarza w Jaśle przy ulicy Kościuszki 30 odbędzie się spotkanie z Mirosławem Przewoźnikiem, ekspertem ds. polityki społecznej.

Polityk wygłosi prelekcję na temat "Fiaska polityki społecznej rządu koalicji PO-PSL", po czym spotka się z jaślanami.

Na spotkanie zaprasza Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości.

Red.

Reklama

Komentarze: 37

Dodaj komentarz Widok:
0
@ lord do pismana
dnia 15.09.2011, 11:38 · Zgłoś
Skończyło ci się zwolnienie z psychiatryka? Masz już przydział na wczasy wraz z twoim guru JAROSŁAWEM. Pytanie tylko czy chcesz na odział zamknięty? POLSKA W BUDOWIE i nie przeszkadzaj wy już pokazaliście na co was stać [...]...
Odpowiedz
-1
@ tow
dnia 15.09.2011, 12:27 · Zgłoś
[...] ,lenie [...] z pisu ,po,sld,psl u zejdzicie do podziemia ...
Odpowiedz
1
@ stokrotka
dnia 13.09.2011, 22:49 · Zgłoś
A ja wiem, że Pan Mirosław Przewoźnik jest nie tylko ekspertem ale i praktykiem. Nikt na podkarpaciu nie jest lepiej zorientowany w polityce społecznej. Ci którzy chcą go zdyskredytować boją się, że ludzie dowiedza się prawdy o rzadzącej ostatnio ekipie i braku jakichkolwiek sukcesów w tej dziedzinie ktora nas wszystkich dotyczy.
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 14.09.2011, 12:40 · Zgłoś
Jakoś nikt o nim (oprócz [...]) nie słyszał.
Powie, co mu [...]-wódz poleci.
Precz z PiS em na zawsze !!!
Odpowiedz
2
@ PiS-man
dnia 14.09.2011, 21:29 · Zgłoś
[cytat=[...]]Jakoś nikt o nim (oprócz [...]) nie słyszał.Powie, co mu [...]-wódz poleci.Precz z PiS em na zawsze !!![/cytat]

Współczuję ci!
Odpowiedz
3
@ stokrotka
dnia 14.09.2011, 23:30 · Zgłoś
Gdybyś nie był [...] to bys o Nim słyszał.
Kazdy kto interesuje się polityką społeczną wie że Ten Człowiek przez lata był oddany sprawom pomocy społecznej i ludziom z niej korzystającym. I TO BEZ WZGLĘDU NA OPCJE rzadzące
Odpowiedz
-3
@ łódź pozdrawia
dnia 13.09.2011, 20:20 · Zgłoś
co to za amator?
Odpowiedz
1
@ WIEM
dnia 13.09.2011, 19:43 · Zgłoś
PiS to spece od polityki społecznej, potrafią rozdawać publiczne pieniądze na prawo i lewo , ale nie mają pojęcia, jak je zarobić czy pozyskać. To przecież Kurowska doprowadziła do kryzysu finansowego w Jaśle bez opamiętania tworząc nowe szkoły, zatrudniając mnóstwo darmozjadów po wszystkich jednostkach miejskich, rozdawała forsę parafiom, finansowała uroczystości z udziałem wielebnych (nie celebrowali przecie za darmo...). Może ktoś z radnych uświadomi to wreszcie jaślakom???
Odpowiedz
1
@ LORD
dnia 13.09.2011, 18:42 · Zgłoś
[...] znowu dostaniecie baty tak jak w samorządowych tak i w parlamentarnych wyborach! POLSKA W BUDOWIE!
Odpowiedz
2
@ PiS-man
dnia 14.09.2011, 21:29 · Zgłoś
[cytat=LORD][...] znowu dostaniecie baty tak jak w samorządowych tak i w parlamentarnych wyborach! POLSKA W BUDOWIE![/cytat]

Pewnie, że dostaniemy! W koncu [...] twego pokroju jest więcej! :D
Odpowiedz
2
@ hali
dnia 13.09.2011, 17:10 · Zgłoś
nieroby z po<pis<sld<psl itd... zamknijcie geby [...] pochłonie.
Odpowiedz
8
@ PozdrowieniaZKrosna
dnia 13.09.2011, 10:09 · Zgłoś
Dość lewicowo-populistycznej polityki społecznej!! Tego kraju nie stać na rozdawanie kasy na prawo i lewo każdemu, kto przyjdzie do opieki społecznej. Zamiast rozdawnictwa - roboty publiczne, chcesz dostać zasiłek?? to nie leż na wyrku tylko [...] . A opieka społeczna niech się zajmuje patologiami wśród ludzi a nie tylko wypłacaniem zasiłków.
Odpowiedz
1
@ PiS-man
dnia 14.09.2011, 21:27 · Zgłoś
[cytat=PozdrowieniaZKrosna]Dość lewicowo-populistycznej polityki społecznej!! Tego kraju nie stać na rozdawanie kasy na prawo i lewo każdemu, kto przyjdzie do opieki społecznej. Zamiast rozdawnictwa - roboty publiczne, chcesz dostać zasiłek?? to nie leż na wyrku tylko [...] . A opieka społeczna niech się zajmuje patologiami wśród ludzi a nie tylko wypłacaniem zasiłków.[/cytat]

Czyli komputer masz z pomocy społecznej?:D
Odpowiedz
0
@ Stop IV Rzeszypospolitej
dnia 13.09.2011, 07:34 · Zgłoś
A ja bym chętnie posłuchał wykładu o "sukcesach" polityki społecznej poprzedniego rządu :) np. o polityce prorodzinnej i jej wpływie na przyrost naturalny itp...
Odpowiedz
2
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 12.09.2011, 23:11 · Zgłoś
Lepiej byłoby posłuchać jakiegoś eksperta: od wymiany całej ekipy dożywotnich polityków, o jedynie słusznych racjach i receptach na "szczęście" , których nie interesuje emerytura tylko "praca dla dobra kraju". Pogonić całe to towarzystwo po 50-tce na wcześniejsze emerytury , a jeśli nie zechcą, to do kopalni i niech pracują...wszyscy już byli za sterem i co pokazali...???
CHORE PAŃSTWO już tyle razy Cię wpuściło w maliny, że masz tego dosyć,{nie dostrzegasz żadnego godnego kandydata, który ma Cię reprezentować} ale chcesz mieć wpływ na losy kraju, chcesz zaprotestować i co wtedy robi nasze CHORE PAŃSTWO , czy podpowiada Ci jak to zrobić, aby Twój protest został zauważony { przecież mamy "demokracje " i wolno Ci protestować} ??? NIC , cisza , wydaje Ci się , że najlepszym rozwiązaniem będzie zbojkotować wybory i nie głosować - jesteś w błędzie oni tylko na to czekają i tak zostaniesz podpięty do listy, która ich popiera jako: NIJAKI , któremu jest obojętne kto będzie rządził. Jeśli nie chcesz być OBOJNIAKIEM i chcesz by zauważono Twój protest to idź zagłosuj i skreśl wszystkich...
Odpowiedz
7
@ olo
dnia 12.09.2011, 21:50 · Zgłoś
Też mi ekspert. Zaledwie magister w podrzędnej szkółce w Przemyślu.
Może ktoś wie, jakie ma osiągnięcia ???
Odpowiedz
3
@ józiek
dnia 13.09.2011, 15:39 · Zgłoś
Ma duże osiągnięcia.Regularnie chodzi do kościoła i jest w pierwszych ławkach.Kolejny prawdziwy katolik,prawdziwy patriota i prawdziwy Polak
Odpowiedz
-1
@ olo
dnia 14.09.2011, 12:37 · Zgłoś
BRAWO !!!
Takich nam trzeba !!! (wysłać na zmywak za Zachód)
Odpowiedz
9
@ [...]
dnia 12.09.2011, 21:47 · Zgłoś
Jaka pis-[...] taki eks-pert.
Szkoda czasu i fotygi na słuchanie macioropodobnych "ekspertów".
Odpowiedz
0
@ julka z okna
dnia 13.09.2011, 09:48 · Zgłoś
[cytat=[...]]Jaka pis-[...] taki eks-pert.Szkoda czasu i fotygi na słuchanie macioropodobnych "ekspertów".[/cytat]

Czy to prawda, że następnym ekspertem w kategorii "macioropodobnych" ma być niejaki [...]???
Odpowiedz
2
@ tg
dnia 13.09.2011, 17:26 · Zgłoś
Tak jak i na ciebie pseudo ekspercino od wszystkiego.
Odpowiedz
-3
@ MISIEK
dnia 12.09.2011, 20:38 · Zgłoś
do nl; napisałeś co wiedziałeś a że nic nie wiesz to tyle tylko napisałeś
Odpowiedz
12
@ PIS Żenada !!!
dnia 12.09.2011, 20:07 · Zgłoś
Ja tam Wole PO dla mnie lepiej jest teraz niz dawniej
Odpowiedz
8
@ hehe
dnia 12.09.2011, 22:03 · Zgłoś
wszystkim nam jest lepiej
Odpowiedz
1
@ wyborca
dnia 12.09.2011, 20:04 · Zgłoś
a pozniej gosciu bedzie sciemnial jak to sie bedzie wsoaniale zylo jak zadzil bedzie PIS czyli przyslali mircia klamce co by wode z uzgu zrobil babcia koscielnym orazemertai emerytka jaki to cudowny kraj da im pis nakoniec odjedzie do guru [...] i powie dobre klamstwa sprzedalem oni to kupia bo to lud glupiutki na kazaniacg im to powtorze [...] jeszcze raz i wybory mamy wygrane
Odpowiedz
1
@ hm
dnia 12.09.2011, 19:45 · Zgłoś
A dokładniej, kto zacz, ten pan Przewoźnik. Od czego on jest ekspertem? Ekspertami od polityki społecznej jesteśmy wszyscy. Kto powie, że nie chciałby lepiej i wszyscy mamy sposoby na to, żeby tak było. Natomiast to, że te sposoby są sprzeczne, to już inna sprawa.
Odpowiedz
8
@ wasz wybor
dnia 12.09.2011, 18:40 · Zgłoś
kloknij + na PO lub - na PIS zobaczymy jakie preferencje panuja w Jasle
Odpowiedz
11
@ NL
dnia 12.09.2011, 17:53 · Zgłoś
Co taki facet może obiecać , to co Macierewicz po katastrofie . Dajcie już spokój z tym PiS-m. Weźcie się do innej pracy , SOLIDNEJ.
Odpowiedz
-4
@ jenkins
dnia 12.09.2011, 19:49 · Zgłoś
Chciałbyś ???!!!
Odpowiedz
-3
@ gregor
dnia 12.09.2011, 20:44 · Zgłoś
Ekspert nie jest po to by obiecywać. Jest po to by ocenić sytuację. Jak się ktoś z tą oceną nie zgadza to można dyskutować. Koniec, kropka. Nie pisz g łupot
Odpowiedz
13
@ amivisage
dnia 12.09.2011, 17:34 · Zgłoś
Ten ekspert jak i wszyscy eksperci w pisie na czele z guru jarosławem, umie przecież tylko nalatywać na konkurencje. I nic więcej.
Odpowiedz
-4
@ stef28
dnia 12.09.2011, 17:01 · Zgłoś
A ja słyszałem, że ten Przewoźnik mówi całkiem do rzeczy i podaje dość druzgocące dane na temat obecnych rządów.
Odpowiedz
0
@ józiek
dnia 15.09.2011, 10:01 · Zgłoś
stef28.Ja nie jestem Przewoźnikiem i też mam te dane
Odpowiedz
4
@ józiek
dnia 12.09.2011, 16:28 · Zgłoś
Czy w prelekcji tego gościa, będzie prognoza fiaska polityki społecznej przyszłych,o ile wygrają, rządów PIS?u.Rozumiem,ze PO- PSL,których nie jestem fanem,robiły na złość,aby wystąpiło to fiasko w polityce społecznej.Robiły sobie celowo na złość.Panie Przewoźnik nie rób pan sobie jaj.Zrozumiano.No
Odpowiedz
1
@ józku
dnia 12.09.2011, 16:56 · Zgłoś
przyjdź na sptokanie i to powiedz
Odpowiedz
3
@ Jaślanin.
dnia 12.09.2011, 16:59 · Zgłoś
Co za bzdety!.Robiły sobie na złość,to po kij ta koalicja.
Odpowiedz
1
@ joziek
dnia 13.09.2011, 15:35 · Zgłoś
Myślisz,ze to co powiem, gdy przyjdę, dojdzie do prelegenta?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.