Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mirosława Wójcik: Bezpieczeństwo mieszkańców jest jedną z najważniejszych rzeczy.

230

Mirosława Wójcik jest kandydatką na wójta Gminy Nowy Żmigród. W I turze wyborów uzyskała 1073 głosy poparcia. W drugiej turze powalczy z obecnie będącym na tym urzędzie Krzysztofem Augustynem. W wywiadzie dla Jasło4u przedstawiła swoje pomysły na gminę Nowy Żmigród.

Ilona Czarnecka: Dlaczego zdecydowała się Pani kandydować na wójta gminy Nowy Żmigród?

Mirosława Wójcik: Pracuję jako nauczyciel w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie od ponad osiemnastu lat. Decyzję o kandydowaniu podjęłam dosyć dawno. Moim zdaniem gmina jest zarządzana opieszale. Ma śliczną okolicę i piękny krajobraz, który wogóle nie jest wykorzystywany i nie jest jej atutem. Można byłoby ubiegać się o środki na rozwój działalności turystycznej, czy agroturystycznej. Jestem osobą przedsiębiorczą, która nie czeka na lepsze okoliczności tylko pracuje i działa. Stwierdziłam, że bycie wójtem otworzy mi możliwości oraz pole do szerszej działalności i dlatego zdecydowałam się kandydować. Jest dużo rzeczy, na które trzeba popatrzeć kobiecym okiem.

Ilona Czarnecka: Czy opracowała Pani jakąś strategię, aby zniwelować przewagę rywala?

Mirosława Wójcik: W pierwszej chwili chciałam współpracować z moimi kontrkandydatami, którzy przegrali w wyborach. Panowie  ci uznali, że decyzje powinni podjąć mieszkańcy gminy Nowy Żmigród, ale sami w tej chwili wchodzą w różne układy. Ja stawiam na ludzi młodych, kobiety, rozsądek i chęć zmiany. Będę apelować i bezpośrednio rozmawiać z moimi wyborcami.

Ilona Czarnecka: Czym Pani wizja rozwoju gminy różni się od kontrkandydata?

Mirosława Wójcik: Nie wiem jaka jest wizja mojego kontrkandydata, jestem zdziwiona, że pan wójt do tej chwili nie przedstawił swojego planu na najbliższe cztery lata,a bardzo chciałabym ten plan poznać. Moja wizja rozwoju jest planowana. Przede wszystkim chciałabym złożyć więcej decyzji w ręce Rady Gminy. To ona powinna dogłębnie poznać problemy jakie są w gminie i podjąć decyzje o kolejności działań. Takich planów nie ma i nie było. Chcę, aby mieszkańcy poszczególnych miejscowości wiedzieli jakie będą etapy podejmowanych prac w ich wsiach.
Po drugie należy zadbać o jak największe zaangażowanie w działaniu wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich, Klubów Sportowych i stowarzyszeń  na terenie gminy. Chcę by organizacje te sięgały w większym stopniu po środki unijne na swoją działalność, bo są takie programy, które w 100% finansowane są przez UE. Słucham moich wyborców - to oni podpowiadają jakie działania w gminie powinny mieć priorytet i na czym im najbardziej zależy.

Ilona Czarnecka: Jakie chciałaby Pani przeprowadzić inwestycje?

Mirosława Wójcik:  Ważne jest, aby poprawić infrastrukturę wszystkich dróg. Będę dożyć do tego, aby ukończyć działania dotyczące kanalizacji. Chciałabym pomóc przedsiębiorcom by mogli tworzyć nowe miejsca pracy. Moim marzeniem jest utworzenie w przyszłości Ośrodka Rekreacyjno - Sportowego. Jeżeli wygram wybory, postaram się, aby w miejscach gdzie brakuje chodników zostały one wybudowane. Bezpieczeństwo mieszkańców, a w szczególności dzieci jest jedną z najważniejszych rzeczy.

Ilona Czarnecka: Co rozumie Pani pod hasłem: " Stwórzmy gminę nowoczesną, bezpieczną i piękną" ?

Mirosława Wójcik: Podzieliłam sobie zadania. Nowoczesność wiąże się z finansami. To zadanie dla mnie - pozyskiwanie środków na drogi, odpowiednie wyposażenie szkół, obiekty sportowe oraz na odnawialne źródła energii. Zapewnianie bezpieczeństwa zawsze było domeną mężczyzn, to jest zadanie które powinny realizować jednostki OSP w każdej miejscowości. Mam na myśli nie tylko  akcje w czasie pożarów, ale również podczas klęsk żywiołowych i wypadków losowych. Piękno tworzyły i tworzą kobiety – to zadbane obejścia, ukwiecone i piękne domy.

Ilona Czarnecka: Jak będzie wyglądało Pani zaangażowanie w życie społeczne jako przyszłego wójta?

Mirosława Wójcik: Zawsze byłam osobą aktywną. Chciałabym stworzyć społeczną kadrę animatorów kultury. Młodzież jest bardzo chętna i myślę, że dzięki szkoleniom uda mi się utworzyć zespół aktywnie działających młodych ludzi. Jestem otwarta na każdą propozycję i dobry pomysł.

Ilona Czarnecka: Co w szczególności chciałabym Pani zmienić pod kątem ekologii w gminie?

Mirosława Wójcik: Chciałabym podjąć negocjacje w sprawie energii odnawialnej. Ważne jest również to, aby śmieci komunalne były odbierane częściej, ponieważ raz w miesiącu jest to stanowczo za mało. Uważam, że powinno się młodzież i ich rodziców angażować w akcję „Sprzątanie Świata", która powinna być szeroko propagowana kilka razy w roku.

Ilona Czarnecka: Które z założeń przedwyborczych uważa Pani za priorytet?

Mirosława Wójcik: Ważną rzeczą jest zatrudnienie. Jeżeli będzie taka możliwość to priorytetem będzie wykształcenie, odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie, ale pierwszeństwo będą zawsze mieć mieszkańcy gminy Nowy Żmigród.

Ilona Czarnecka: W jaki sposób chce Pani zdobyć zaufanie wyborców?

Mirosława Wójcik: Od samego początku mojej kampanii stawiam na mówienie prawdy. Jestem kandydatką wspieraną z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Zawsze byłam uczciwą osobą. Brzydzę się fałszem i obłudą. Mam nadzieję, że wyborcy to widzą. Jeżeli mówię coś, że jest białe to jest białe i tego się będę trzymać do końca.

Dziękuję za rozmowę.

Ilona Czarnecka

Reklama

Komentarze: 230

Dodaj komentarz Widok:
1
@ mieszczan :D
dnia 27.01.2013, 10:11 · Zgłoś
No i co się stało po wyborach... wójt nic nie robi... już 3 rok... zlikwidowali Z.Szkół na dole , łapówki Augustyn ciągle bierze... nic na razie nie zrobił porządnego - trzeba było głosować na p.Wójck - bo ona przynajmniej by coś zrobiła
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 09.12.2010, 20:17 · Zgłoś
fauna - cóż... jesteś typowym przedstawicielem gminnego pseudointelektualnego establishmentu, więc byle co cię zadowala. Zapytam złośliwie: byle kto też? :P
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.12.2010, 11:46 · Zgłoś
do dzikiego 12 :
[...] to chyba ma racje jesteś [...] ;D
haaa twoje wypowiedzi powalają każdego na łopatki ^^
na nastepne wybory idz ty i ty startuj na wojta

pozdro ziomek
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 09.12.2010, 09:13 · Zgłoś
Myślący żmigrodzianin - mówiąc o szkołach masz na myśli ich likwidację, czy ewenement w skali kraju zwany 4 gimnazja w gminie? :D
Odpowiedz
0
@ fauna
dnia 09.12.2010, 08:03 · Zgłoś
Wrócisz, jak będzie po twojej myśli. Może wtedy ty zostaniesz zastępcą wójta?
Odpowiedz
0
@ fauna
dnia 09.12.2010, 08:01 · Zgłoś
Ach zuzia, jednak przeżywasz swoja porażkę. Ja juz dawno zapomniałam o głosowaniu i zyje sobie spokojnie.Ciebie cały czas coś gryzie. Daj sobie juz spokój tymi złośliwościami. Chcesz , czy nie takie sa prawa demokracji.Skad jestem to wiem, ale mieszkam
w tej samej gminie co ty.Nie masz prawa mnie przepędzić.Jak coś ci sie nie podoba to wyjedź.
Odpowiedz
0
@ zdegustowana
dnia 08.12.2010, 22:06 · Zgłoś
Paranoja. Jednak muszę zgodzić się ze zdaniem pewnego mądrego człowieka, że na wsi nie powinno być dostępu do internetu. Same złośliwości i praktycznie żadnego logicznego komentarza. Wstyd.
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 08.12.2010, 20:54 · Zgłoś
faun - jak ty jednak nic nie wiesz; musisz być albo z Łężyn albo z Gorzyc. A program z "zielonej książeczki" tego waszego łężyńskiego Mao kiedy zacznie być realizowany? Czy to prawda, że [...] pod hasłem "Wybierzmy przyszłość!" zostanie zastępcą wójta? :P
Odpowiedz
-1
@ była uczennica
dnia 07.12.2010, 20:31 · Zgłoś
przecież to jakiś żart żeby wielka pani mira została wójtem.cieszymy się bardzo że dalej mamy swojego wójta a nie jakąś obcą [...]...
Odpowiedz
0
@ do tolerancja
dnia 07.12.2010, 15:31 · Zgłoś
Aja tam jestem przekonany na 99 procent że to żaden uczeń,tylko jakiś stary grzyb,który chce wszystko zwalić na młodzież.
Odpowiedz
1
@ tolerancja
dnia 06.12.2010, 21:11 · Zgłoś
Mnie tam nie bulwersuje komentarz (młodziesz NŻ).To zapewne uczeń TŻ a tam ląduje po gimnazjum taka [...] młodzież. Gdyby nie tacy uczniowie tej szkoły juz by nie było. W liceum nie maja co robić.Jest demokracja i każdy może komentować rzeczywistość jak potrafi. Niektórzy inaczej nie umieją, więc robią to tak.
Odpowiedz
1
@ Do młodzieŻy NŻ
dnia 06.12.2010, 19:11 · Zgłoś
Co Ty za herezje tu wygadujesz? tak w ogóle to naucz się człowieku ortografii bo aż razi w oczy jak się czyta Twoje [...]. Żal mi Ciebie, naprawdę. Czy P.[...] niczego Cię nie nauczyła?
Odpowiedz
0
@ Do młodzież NŻ
dnia 06.12.2010, 18:38 · Zgłoś
Znowu jakiś [...] podszywa się pod młodzież.Ty człowieku chyba jesteś zaledwie po siedmiu klasach bo to jest niemożliwe żeby mądry człowiek mógł zrobić tyle błędów,masakra.Odejć ty [...] od komputera,nie rób wstydu.
Odpowiedz
0
@ pustaczek
dnia 06.12.2010, 15:04 · Zgłoś
Aha, tylko ile kosztowały podatników te reklamy. Wszak PiS jest finansowany ze środków podatników. I wszystko na nic.
Odpowiedz
0
@ pustaczek
dnia 06.12.2010, 15:00 · Zgłoś
No cóż, pozostało zwinąć te banery, plakaty itp. Może się przydadzą
za 4 lata, tylko co ze sponsorem??
Odpowiedz
-1
@ logo
dnia 06.12.2010, 10:00 · Zgłoś
Właśnie świętujemy wspaniałe zwycięstwo, choć trochę zima nam przeszkadza - ale odpust jest u nas wyjątkowo uroczysty.

Cyganko - ty masz jednak prorocze sny!
Odpowiedz
-1
@ WICTORIA !!!
dnia 06.12.2010, 00:03 · Zgłoś
Wybory wygrał Krzysztof Augustyn - gratulacje!!!
Odpowiedz
0
@ młodziesz NŻ
dnia 05.12.2010, 15:32 · Zgłoś
znamy pania wujcik powiemy tak mymy jej dosc nie dla tego ze sie nie nadaje i ze uczy w szkole i ze nie jest z tąd ale popatżcie . uczy w szkole z tego co sie orientujemy to od nowego roku jusz nie bedzie uczyc zostanie zwolniona - i łapie sie czego morze po 2 niema doswiatczenia popatrzcie jak zrobiła rok temu obchody szkoły ze smietaną poraszka jak ma tak żadzic gmina to moze lepiej ją rozwiazac obecny wujt tesz nie rewelacja jal wujcik niejest dla niego odpowiednim kondr kandydatem i ostatniie nie lubie jka ktos oddzywa sie do ludzi przed wybortam a ja kco to ma kazdego w [...] np państwo mazur-rodzice pani kadydat oszkalaja obecnego wujta ok morze cos racji maja ale tak sie nie robi chodzi i jezdzi powsiach i obgaduje i nagaduje ti oni nazywaja sie ludzmi rosądku jka Wujcik podpisze dekralacje ze jezeli po 2 latach nie spełni obietnie 50% tego co obiecała to niech sama zrezygnuje albo poniesie koszty swoich zadów taki układ ona zastawia dom jka nie spełni sie to traci wszystko i wtedy wygra na pewno ale kto wie gdzie potem mieszkac edzie
Odpowiedz
0
@ do fauna
dnia 04.12.2010, 21:09 · Zgłoś
Droga jasło - Dukla jest jest drogą WOJEWÓDZKĄ i jej remont prowadził Urząd Marszałkowski z Rzeszowa
Odpowiedz
1
@ obserwator
dnia 04.12.2010, 10:15 · Zgłoś
Jeden pracownik Urzędu Gminy Nowy Żmigród niejaki Pan Kujawski wyjeżdża z Jasła do pracy dopiero o 7.30 (Urząd pracuje od 7.30), później w trakcie pracy stołuje się na stołówce szkolnej w Nowym Żmigrodzie i nie płaci za obiady (chyba mu w domu jeść nie dają, albo mało zarabia), do tego uważa się za III Wójta Nowego Żmigrodu, a ludzi ma za nic.
Odpowiedz
0
@ fauna
dnia 03.12.2010, 23:49 · Zgłoś
Jednak PiS-man jest w pewnych sprawach nie doinformowany. Przecież drogę Jasło-Dukla budował powiat. Przecież to twoja kochana ekipa uroczyście oddawała drogę i przecinała wstegi.Całe to zadanie to droga, chodniki, przystanki. Po co robili przystanek koło wójta? Zapytaj tych działaczy, a nie czepiaj sie wójta. Pewnie przypuszczali, że wygra kolejną kadencję i sprawili mu prezent. Jest od nich po prostu lepszy. PiS się juz rozsypuje, a ty podpierasz te spróchniałe filary , zauważ to wreszcie. Prezes tez twierdzi, że wygrywa a on tonie w nienawiści, Dobrze że wyborcy to widzą. U nas tez tak będzie - nic na to nie poradzisz!
Odpowiedz
-1
@ Do wszystkich
dnia 03.12.2010, 22:34 · Zgłoś
Trzeba by nieco podsumowac tą dyskusję. Niestety mało jest komentarzy merytoryczny,rozsądnych - natomiast wiekszość to kłótliwość i zajadłość jednych względem drugich. tak byc nie powinno, trochę mi za was wstyd.
Przechodząc zas do kwestii wyborów, to ja mimo wszystko zagłosuję na Pana Augustyna. Może nie jest on takim super idealnym kandydatem, ale znam go wiele lat i wiem jaki jest i czego sie można po nim spodziewać i trzeba mu pozwolić dokończyć te inwestycje które zaczął. Natomiast Pani Wójcik niestety nie znam i może nawet się nadaje na wójtowanie w co wątpię, nie mniej jednak na razie się na to stanowisko nie nadaje i pewnie nigdy już nadawać się nie będzie.
Zyczę wszystkim dużo uśmiechu i pogody ducha, zachęcam do udziału w wyborach i do głosowania na Pana Augustyna.
Odpowiedz
0
@ logo
dnia 03.12.2010, 21:53 · Zgłoś
Odpust 6 XII w Łężynach będzie huczny!
Odpowiedz
1
@ optymista
dnia 03.12.2010, 21:48 · Zgłoś
Wahałem sie, ale teraz tez zagłosuję na panią. Nie będe płacił podatków, bo są za wysokie,opłaty za wywóz śmieci dwa razy w miesiącu, opłaty komunalne przejmie za mnie gmina. Jeszcze nie mam kanalizacji, ale na pewno już nie będzie mnie nic kosztować jej budowa.Wszystko będzie sfinansowane w 100% ze środków unijnych. Jak mi braknie na zycie będe mógł liczyć na pomoc społeczną, którą pani skuteczne zreformuje .
Jak zaleje mi piwnice, skieruje pani do mnie strażaków z OSP do pomocy,a wiosna posadzi kwiatki w ogródku. Dotychczas nikt o tym nie pomyślał i jak tego nie docenić?

Napisze za nnn z Nienaszowa:" Zagłosuję na Panią. Bo chciałbym, aby potrzeby ludzi traktowano należycie."

Tylko pani mi to zapewni! Dlaczego wczesniej o tym nie pomyślałem??
Odpowiedz
0
@ power_kasia
dnia 03.12.2010, 19:53 · Zgłoś
A mi ta pani z wyglądu kojarzy się z muminkiem hehehe
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 03.12.2010, 19:30 · Zgłoś
Dać sie [...] na płotach w całej gminie, po to aby przegrać, to dopiero szczyt pazerstwa, Rzońca tez wisiał tu i tam. Taki sukces
odniósł w Jaśle, a w Rzeszowie go nie chcą. Do szkoły wraca, tylko czy jest miejsce? Chyba że sukces i wygraną kandydatce wywróżyła [...], ale one też blefują.
Analogiczna sytuacja jest u nas. W Żmigrodzie wygra, ale w całej gminie przegra. Śniło mi się, a moje sny sie sprawdzają.
Odpowiedz
-1
@ Vit
dnia 03.12.2010, 19:17 · Zgłoś
Jakoś nie kojarze tej pani z działalności społecznej, kulturalnej, promocyjnej na terenie gminy Nowy Żmigród, Jest nauczycielka w szkole zawodowej -żywieniowej. Było wiele okazji corocznie, aby pokazac dorobek tej szkoły (dożynki, Dni Żmigrodu). Wszelkie pokazy, degustacje prezentuje tylko Ośrodek doradztwa Rolniczego oraz KGW z różnych wsi. Jak mozna zaufac osobie, która niczym dla lokalnej społeczności się nie zasłużyła. Puste hasła, pusty krzykliwy program "pod publikę".Wszystko co ludzie na spotkaniach wykrzykują, zaraz sobie "wprowadza" do programu, który wydrukowała juz miesiąc temu. Skąd wie jak będą głosować radni z poszczególnych wsi. A może wszystkie jej plany runą w gruzach? Przecież wójt nie kieruje jednoosobowo firmą, czy spółką, Musi wykonywać uchwały rady gminy, czasem wbrew swojej woli.
Każdy ma prawo głosu, ale ja jej nie ufam. Jestem na NIE
Odpowiedz
0
@ nnn
dnia 03.12.2010, 18:42 · Zgłoś
Co zrobił dla Nienaszowa? Budowano nam szkołę przez 10 lat i za to jesteśmy wdzięczni, że wreszcie jest, ale jakby nie działania wielu ludzi byłego p. dyrektora, społeczności lokalnej , TV i prasy to pewnie by szkoły nie było. Pewnie i sala nie była by otwarta jakby nie wybory. Czy tak powinno być??????? Każdy wie jak było. Toteż popieram zmiany. Zagłosuję na Panią. Bo chciałbym, aby potrzeby ludzi traktowano należycie.
Odpowiedz
0
@ do Myślący Żmigrodzi
dnia 03.12.2010, 18:15 · Zgłoś
Jakiś Ty myślący jeśli nie znasz zasad pisowni" muzgu, żeczy". "Nadajesz się na pedagoga jak ja na biskupa. Kompletne Zero". - To Twoje słowa sam się się obrażasz, a może nawet nie wiesz, że to robisz. I kto to jest myślący. Chciałeś obrazić panią,która napisała komentarz, ale Ci się nieudało. A tak swoją drogą nie rozumię dlaczego Jesteś taki poruszony komentarzem tej Pani. To wolny kraj i każdy może wypowiadać swoje myśli i przynależeć do takiej partii do jakiej chce. Ja znam ludzi bardzo porządnych z PIS i znam ludzi z PSL. Do tych pierwszch mam szacunek do tych drugich nie. Myślę , że osoba która wypowiedziała się to dobry nauczyciel. A co do wyborów to zagłosuję na Pania Wójcik. Nie znacie tej kobiety a tak ją krytukujecie to zawiść a tak nawiasem to super kobieta i nauczyciel.
Odpowiedz
0
@ podatnik
dnia 03.12.2010, 18:12 · Zgłoś
Anna ma rację, Szczególnie 1 pracownicy nie da sie ujarzmic i przywołac do porządku, tzw podatkowa. Ale za nia stoi cały korpus dyplomatyczny Goł...ch, w tym komendant OSP. Ona ma zawsze przywileje, ulgi, urlopy. itd.
Odpowiedz
0
@ kogut
dnia 03.12.2010, 18:05 · Zgłoś
[...] z Jaworza, tez chciałbym mieć drogę i wyasfaltowane podwórko u siebie, ale tak sie nie da. Trzeba było te wasze chałupy wybudowac bliżej ludzkości, a nie w tundrze. Koszt tej waszej drogi do 2 domów jest większy niż cała droga w Sadkach. Klepnijcie sie w czółko!
Odpowiedz
0
@ do dzik 12
dnia 03.12.2010, 15:58 · Zgłoś
Ale twoja mama musiała [...], żeby takiego [...] jak ty urodzić.
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 03.12.2010, 15:54 · Zgłoś
Jak jeszcze raz napiszesz komentarz to proszę cie przeczytaj go ze dwa razy czy nie ma tam jakiś błędów i to niekoniecznie ortograficznych bo czytając nie wiem do końca o co ci chodzi,muszę się domyślać.
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 14:25 · Zgłoś
Dziękujemy pani Wójcik za forum życząc awansu na drabinie zawodowej,zaangażowania w życie społeczne i pracy w mniejszym stresie jak w ostatnich dniach
Odpowiedz
0
@ Bęc
dnia 03.12.2010, 14:25 · Zgłoś
Kolega z plakatów (Rzońca) juz sukces odniósł. Wrócił do szkoły, bo tu jego miejsce. Koniec ambicji!
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 14:13 · Zgłoś
Jutro cicho sza !!! A w niedziele: HEJ!!! z góry, z góry jadą la- lala-idę na wybory, żeby nie mieć grzechu zaniedbania i głosuję na Augustyna bo znam Go z tej dobrej strony ,a [...] z nim nie piłem.
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 13:55 · Zgłoś
ŻMIGRODZANIE !!!! A kto wydał przewodnik turystyczny pod tytułem ŻMIGRÓD I OKOLICE i drugi pt. GMINA NOWY ŻMIGRÓD? Pytam ktooo? Pani Mazur?
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 12:14 · Zgłoś
Mamy Jana Pawła Wielkiego i Krzysztofa Sprawiedliwego . Tyle kontroli
nasłaliście na Niego , i aż trudno uwierzyć NIC WAM NIE UKRADŁ !!!!!
Odpowiedz
0
@ Kącanin
dnia 03.12.2010, 12:01 · Zgłoś
Czytam te wypowiedzi kłaputków i niektórzy są prawdziwymi kłaputkami trzymający się znanej od wieków żmigrodzkiej tradycji. Tradycją żmigrodu jest zawiść, nienawiść, wielka niesprawiedliwość, i zawodowe plotkarstwo. Widzą u innych źdźbło na podwórku a nie widzą u siebie całej sterty śmieci. A w dodatku w swej pysze myślą, że to oni wybiorają Wójta. Szczyt głupoty pozwolił im zapomnieć, że Wójta wybiera cała gmina. Wię pozostali mieszkańcy naszej gminy pokażmy tym kłaputkom, że decydujemy również my. A nas jest więcej. Zmobilizujmy się i tłumnie na wybory w niedzielę i oddajmy głos na P. Augustyna. Czas utrzeć im te [...] nosy.
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 03.12.2010, 11:43 · Zgłoś
Do Jaworzan :Macie pretensje dotyczące drogi?Dlaczego? Przecież macie Wiecznego wielokadencyjnego od niepamiętnych czasów radnego który prawdopodobnie w obecnej kadencji został wybrany.Ten pan pełnił
poważne funkcje w radzie,to on powinien wyjaśnić jak to wygląda sprawa tej drogi........
Odpowiedz
0
@ ANNA
dnia 03.12.2010, 11:35 · Zgłoś
Pan wójt mercedesem nie dojeżdża,tak to prawda ,ale zawsze stara się to pracy przyjść na czas.Wiem po zawsze mijam się z nim idąc do pracy o 7.15.Natomiast jego pracownice nie są już takie punktualne,czasem trzeba na nie czekać nawet 40minut ,żeby z rana coś załatwić.Oczywiście nie wszystkie mam tu na myśli.
Odpowiedz
0
@ Myślący Żmigrodzian
dnia 03.12.2010, 11:30 · Zgłoś
Marek! Augustyn zanim wystartował na Wójta miał za sobą pracę radnego naszej gminy. Więc miał pojęcie o pracy samorządowej czy nie? Jeżeli tak są poinformowani ci młodzi wykształceni to współczuję tej gminie która takich wybierze. Aile doświadczenie w pracy samorządowej ma jego konkurent?
Odpowiedz
0
@ swojak
dnia 03.12.2010, 11:28 · Zgłoś
jak czytam te komentarze to zgroza -wygra kto najlepszy miejmy tylko nadzieje ze nam bedzie lepiej zobaczymy na ile te wszystkie obietnice obojga kandydatow zostana zrealizowane .kazdy ma parcie na władze a co za tym idzie na kase bo przeciez nie mała jest o co walczyc \a tak na marginesie to juz stolki sa obsadzone \
Odpowiedz
0
@ Myślący Żmigrodzian
dnia 03.12.2010, 11:21 · Zgłoś
Zdziecinniałą ladybug! Z twoich wypłocin od razu widać żeś nauczycielka i pewnie dyplomowana??? Jeżeli tak to rozumu ci nie przybyło. Widać,że uczysz kl. III i najwyraźniej za długo boś zdziecinniała. Co ty [...] możesz wiedzeć o pracy samorządowej pewnie mniej niż ja. Ale gdybyś kierowała się zdrowym rozsądkiem i chociaż trochę użyła muzgu to byś nigdy takich żeczy nie wypisywała. W ten sposób afiszujesz swoją głupotę i poparcie dla P. Wójcikowej. Jesteś pewnie w miarę wykształcona i dlatego nie pasuje taka podłość, zakłamanie i fałsz w tych wypowiedziach osobie która wychowuje nasze dzieci. Nadajesz się na pedagoga jak ja na biskupa. Kompletne Zero. Jaką w przyszłosci będą miały pani wychowankowie psychikę i naturę? Strach pomyśleć! Czy wreszcie skończy się w moim Żmigrodzie ta wredność i głupota niektorych mieszkańców? Pewnie nie tak szybko skoro tacy nauczyciele uczą nasze dzieci. Czy [...] kobieto nie widzisz ile dla szkół zrobił obecny Wójt? A jaką krzywdę wyrządził "CIAŁU PEDAGOGICZNEMU"? Widocznie za dobrze wam jest! Nie neguję tego, że popierasz P. Wójcik bo żyjemy w kraju demokratycznym ale neguję sposóby w jakich afiszujesz swoje poparcie. Styl istnie pisowski. Wybrałaś zły wzór do naśladowania - JK. Zapewniam cię, że ludziom się to coraz mniej podoba. Ja będę głosował na Augustyna nie z miłości do niego czy jakichkolwiek powiązań ale z czystego rozsądku i wdzięczności za zmiany na lepsze jakie w swych kadencjach wprowadził w naszym Żmigrodzie i całej gminie. Natomiast rozsądek podpowiada mi, że wójt z opcji PiS nic nie załatwi dla Żmigrodu i gminy bo ta kłótliwa pieniacka partia idzie wszędzie w odstawkę. Gdybyś miała na uwadze dobro naszej gminy też byś tak pomyślała.Pani ladybub czas z nauczyciela stać się uczniem! Ucz się pilnie rozumu! Powodzenia
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 11:05 · Zgłoś
Do Mirki : Drogi Mirku! Czy wiesz o tym ,że siwe nie wypadają
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 10:51 · Zgłoś
Moja żona też jest nauczycielką i mam prze/ne bo mi stawia dwójki
do dziennika, a w łóżku mówi mi ty [...]!!! ECH gdyby tak można było wymienić raz na cztery lata!!!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 03.12.2010, 10:05 · Zgłoś
nie mowiac juz o naszych grogach...gdyby w desznicy most kolo kosciola nie grozil zawaleniem nikt nawet by sie nie podjal jego remontu teraz droga jest tam w tragicznzm stanie ludziom psuja sie auta zawieszenia i jak ma bzc lepiej w gminie skoro mieszkancz musza spore pieniadze wydawac na swoje samochody a pracy dla nich i tak w naszej gminie nie ma nie mowiac juz ile bzlo zebran i pism z prosbami o zrobienie drogi...wniosek nasowa sie sam skad wojt tam maja dobrze wojt byl z lezyn mieli tam wszystko...
Odpowiedz
0
@ Kłaputka
dnia 03.12.2010, 10:01 · Zgłoś
Ja bede glosowac na p. Wojcik. Uwazam ze jest to osoba uczciwa i bedzie odpowiednio zarzadzac gmina. Moze wreszcie ktos zrobi porzadek w urzedzie gminy gdzie pracownicy robia sobie w swoich biurach spotkania towarzyskie prowadza romanse i [...] w godzinach pracy...nie tak ma wzgladac nowoczesna gmnia! Wiele osob nadaje sie do zwolnienia ze swoim licealnym wyksztalceniem... a to ze w pokoju opieki spolecznej nie mozna na osobnosci zalatwic swoich spraw jest niedopuszczalne!!! CZAS NA ZMIANy!!!
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 09:52 · Zgłoś
A ja chce żeby wójtem był DŻUMA albo Sobieraj , jest takie nazwisko SOBIE RAJ a innym co ze stołu spadnie . I ludzie go wybrali !!!!
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 09:48 · Zgłoś
Diagnoza PERSA : Kobieta nie może być wójtem bo pracując w ciągłym stresie [...] starzeje się !!!
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 09:46 · Zgłoś
Dowcip O PERSIE : Przychodzi [...] do lekarza a lekarz wójtem
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 08:32 · Zgłoś
WÓJCIE! Trzeba będzie palcem pogrozić, a może i siekierką w oczy zaświecić
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 03.12.2010, 08:29 · Zgłoś
WÓJT co prawda mercedesem do pracy nie jeżdzi , ale na czwartą kadencję niech ze sobą w torbie siekierke nosi
Odpowiedz
0
@ dziki 12
dnia 03.12.2010, 08:27 · Zgłoś
Coś kiepsko z tym wykształceniem na Żmigrodzie bo oni sobie pomylili grzeczność i uprzejmość WÓJTA i mówią że jest słaby, i można mu wejść na głowę
Odpowiedz
0
@ mm
dnia 03.12.2010, 07:05 · Zgłoś
DO KÓZKA - co zrobił dla nienaszowa?
Odpowiedz
0
@ @!
dnia 02.12.2010, 22:56 · Zgłoś
Pamiętajcie 5 grudnia, tylko AUGUSTYN
Odpowiedz
0
@ Podziw
dnia 02.12.2010, 22:42 · Zgłoś
ladybug ale się opisałaś i nie wątpię że naprawdę sama. Nie może to być plagiat, bo jeszcze takich mądrości nikt dotychczas nie napisał (przynajmniej z nauczycieli).A piszesz, że nie zrobiłabyś projektu unijnego - spróbuj. Na pewno coś wykombinujesz.
Masz talent!!!
Odpowiedz
0
@ Mirka
dnia 02.12.2010, 21:43 · Zgłoś
Ten Augustyn to stary , siwy i schorowany człowiek , który bardzo lubi wodę!!!
Odpowiedz
0
@ Vit
dnia 02.12.2010, 21:27 · Zgłoś
[...] sobie, chłopy sobie. Wiadomo AUGUSTYN wygra.
Narazie ustawa o parytetach nie przeszła, [...] do garów.
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 02.12.2010, 20:05 · Zgłoś
my [...] z Jaworza głosujemy na panią Mirkę nie popisał się pan Augustyn tą drogą do dwóch posesji zmarnowane pieniądze.
Odpowiedz
0
@ lora
dnia 02.12.2010, 19:49 · Zgłoś
Tak łatwo i bez zastanowienia obrażacie mieszkańców wiosek w naszej gminie. Wymienie tylko kilka: Łężyny, Nienaszów,Desznica. Chce jednak powiedzieć mieszkańcom Żmigrodu, że gdyby nie dzieci z naszych wsi nie byłoby u was już kilku szkół, nawet tej w której uczy W.M. Używam skrótu bo nie znam tej pani. Jest mi przykro, bo mieszkam w jednej z tych wsi i te obelgi tez mnie dotykaja, tylko dlatego ze nie mieszkam w centrum ŻMigrodu.Od kilkunastu lat pracuję w Jaśle,nie interesują mnie stanowiska w gminie. A z tego co widze o to toczy się "walka" na tych łamach. Ja doceniam dotychczasową pracę wójta i radnych, bo to musi iść w parze. Wójt jest tylko organem wykonawczym tego, co rada uchwali. Do realizacji przechodza zadania. które rada przyjmuje większością głosów.Jak ktos tego nie rozumie to jego problem. Myślę,że radni którzy zostali już wybrani oczekują aby wójtem została osoba z doświadczeniem, znająca problematykę samorządową a nie zupełny laik.

Wyobraźcie sobie sytuację, że wszyscy radni są nowi, wójt równiez nowy i zupełna klapa w gminie, czy tego chcecie.

Dla mnie zmiany juz są widoczne, nie zmienia sie konia na środku rzeki. Ma pan mój głos!
Odpowiedz
0
@ Marek
dnia 02.12.2010, 19:47 · Zgłoś
Wiele osób zarzuca pani Wójcik brak doświadczenia, a czy miał je pan Augustyn, gdy po raz pierwszy startował na wójta? Może rzeczywiście należałoby zatrudnić w urzędzie gminy młodych,wykształconych ludzi,którzy wiedzą, jak pozyskać unijne fundusze.Mam nadzieję,że myślący wyborcy zagłosują na panią Wójcik!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 02.12.2010, 19:32 · Zgłoś
"Krzyś budowniczy" w ciągu najbliższych 4 lat zamierza wybudować więcej niż przez poprzednie 12 :D Ale to już za późno! :D I po co ten przystanek w Łężynach budowali? :D
Odpowiedz
0
@ Ach
dnia 02.12.2010, 19:08 · Zgłoś
Tak ,wygra u nas p. Wójcik na wójta gminy, a p.Kurowska na burmistrza Jasła. Zadowoleni miłosnicy PiS ???? Nareszcie miód na wasze serce, cieszcie się!
Odpowiedz
0
@ rambo44
dnia 02.12.2010, 18:45 · Zgłoś
Dzieci noestrady do nauki, a nie pisać bzdety! Wiadomo, że Augustyn wygra !
Odpowiedz
0
@ UF
dnia 02.12.2010, 18:38 · Zgłoś
Apeluję do nauczycielki ladybug, idź na korepetycje do wspaniałej polonistki Beaty B. której twój kolega tak się czepia. Może zrezygnuj na ten czas z wykonywania zawodu - mniej [...] dzieciom wciśniesz. Maturę pewnie masz za jajka za taki styl jaki zamieściłaś w tym komentarzu.A może pisałaś to razem z mężem? To byłoby do wytłumaczenia.
Odpowiedz
0
@ For you
dnia 02.12.2010, 18:26 · Zgłoś
A mnie interesuje czy ona umie parkować, bo jest kierowcą a nie kursantem i zagraża bezpieczeństwu. Jesli w tej prostej sprawie jest laikiem to jako wójt także i zagraża przyszłości całej gminy.
Odpowiedz
0
@ zdezorientowany
dnia 02.12.2010, 18:22 · Zgłoś
Z tego co pamietam, to bruk na rynek w Żmigrodzie, który się wam tak nie podoba, a w końcu to czysty granit, został zakupiony jeszcze za czasów jak V-ice Wójtem był Żmigrodzianin Pan Zdzisław Senczak i kupił go razem z Radnymi ze Żmigrodu - więc o co chodzi?
Głosujemy Tylko na Augustyna!
Odpowiedz
0
@ Anna
dnia 02.12.2010, 17:42 · Zgłoś
Panie wójcie jak to dobrze że pan zablokował komentarze na stronie in.gdzie pan się wypowiada,bo nie zostawili by na panu suchej nitki,tak jak na pani Wójcik.A tak cicho sza bez bzdurnych komentarzy,czy się komuś podoba czy nie.
Odpowiedz
0
@ karol
dnia 02.12.2010, 17:34 · Zgłoś
Nie jestem waszym kolegą, swoje lata mam. Przemyślenia też. Czepiacie sie bruku na rynku, ale ktoś go dewastuje i wyciąga. Nie ja ani moi koledzy. Ale ja nie będę wychowywał cudzych dzieci, są od tego ich rodzice. Ja swoje wychowałem na porządnych ludzi. Jak do mnie przyjadą to zachwycają się widokiem swojego miasteczka. Pamietają przecież inny jego obraz sprzed kilkunastu lat.
Hasło "czas na zmiany" przypomina mi inne "pomożecie ? pomożemy".

To puste hasło w tym wydaniu. Ja już zmiany zauważyłem od kilku lat i będę sie tego trzymał. Możecie mnie opluwać. Nie takie rzeczy przeżyłem. Wiem tez o wyzysku ludzi ze szkoły do pracy w polu w latach 60-tych.
Odpowiedz
0
@ do dzik 12
dnia 02.12.2010, 17:32 · Zgłoś
[...] dziku bo mnie mdli od twoich komentarzy.
Odpowiedz
0
@ do ladybug
dnia 02.12.2010, 17:21 · Zgłoś
Wiemy, wiemy kto jesteś! Wszyscy widzą, jak ze skóry wychodzisz, żeby PiS zdobył stanowisko wójta w NŻ. A portkami przed utratą stołka to ty trzęsiesz, ladybug.
Odpowiedz
0
@ do dziki12
dnia 02.12.2010, 17:10 · Zgłoś
Gratuluję komentarzy. Krótkie, celne, trafne - brawo!
Zgadzam się z tobą. Nic lepszego sam nie wymyslę.
Odpowiedz
0
@ Żmigrodzianka
dnia 02.12.2010, 16:45 · Zgłoś
Ludzie otwórzcie oczy PAN AUGUSTYN nie jest Bogiem.Wreszcie niech ktos rozsadny zajmie sie tymi urzedniczkami bo czasami to czlowieka szlak...co te [...] weyprawiaja i jak traktuja czlowieka.Nawet zwierzeta na to nie zasługuja.
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 02.12.2010, 16:05 · Zgłoś
do wielbiciela BN: Czy Ty czasami nie jesteś zarażony wirusem [...] skoro tak lubisz zmiany Jasiu wędrowniczku ?
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 02.12.2010, 15:55 · Zgłoś
Cytat z Augustyna: "DARZE SZACUNKIEM KAŻDE SPRACOWANE RĘCE
I CHCIAŁBYM .............ŻEBY OWOC ICH PRACY BYŁ ZAWSZE DOCENIONY,ŻEBY PAN BÓG DARZYŁ ICH ŁASKĄ , ŻEBY ZDROWIE IM SŁUŻYŁO I ŻEBY TA PRACA PRZYNOSIŁA IM SATYSFAKCJĘ I ZADOWOLENIE".
To do Was Augustyn mówił te słowa , na Waszym rynku patrząc Wam w oczy , ale Wy nie słuchacie bo jesteście zajęci obmową .
WTYDŻCIE SIĘ !!!!!!!
Odpowiedz
0
@ do sympatyk
dnia 02.12.2010, 15:43 · Zgłoś
Masz raję ludzie muszą zrozumieć, że nikt nie jest dożywotnie przyklejony do stołków wszystko się kiedyś kończy. W tej gminie potrzebne są zmiany. Myślę, że wiele ludzi to rozumie, ale przykro to stwierdzić boją się zmian. Ludzie gorzej już nie będzie.Oddajcie głos na P. Wójcik. Czas wyjść z marazmu.
Odpowiedz
0
@ Anna
dnia 02.12.2010, 15:14 · Zgłoś
Przestańcie się Żmigrodzanie podszywać pod ludzi z Wolicy,bo oni nie mają z tym nic wspólnego.I jeszcze jedno nie interesuje mnie czy ona umie parkować czy nie,w końcu startuje na wójta,a nie na instruktora jazdy.
Odpowiedz
0
@ Do karol
dnia 02.12.2010, 15:09 · Zgłoś
Karolku ja widzę żeś ty już dawno nie był ani w Dukli ani w Jaśle.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 02.12.2010, 15:05 · Zgłoś
Drodzy mieszkańcy gminy Nowy Żmigród po przeczytaniu zamieszczonych w portalu wywiadów bądź informacji kandydatów na wójta gminy i przedstawionych w nich programów wyborczych a w stosunku do p. Augustyna dokonań w minionych latach jako wójta gminy nie będziecie mieć wątpliwości na kogo głosować. Najlepszą alternatywą jest głosować na P. Augustyna , który przedstawił swój program wyborczy, a nie na P. Wójcik, która w swoim programie bije tylko pianę, w czym na pewno jest dobra ucząc gotowania w szkole.
Odpowiedz
0
@ Głos
dnia 02.12.2010, 14:45 · Zgłoś
Sympatyku, jakim prawem zabierasz głos w naszej lokalnej sprawie.Jestes tu przejazdem kilkanascie razy w roku i raptem takie
morały dla naszych mieszkańców. Kaznodzieją jesteś i spełniasz posłannictwo, czy inny masz zamiar. A może to wielbiciel BN z Wolicy??? W sumie wybory to nasza sprawa i nic ci do tego- sam tak piszesz.Gdyby nie twój apel to byśmy nie myśleli. Właśnie myślimy i nie głosujemy na amatorów.
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 02.12.2010, 13:29 · Zgłoś
Dobrześ powiedział że Wójt oszczędny i skąpi na kampanie , a może dlatego GMINA nie jest powieszona na długach .
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 02.12.2010, 13:25 · Zgłoś
Augustyn w ŻMIGRODZIE Augustyn w niebie . Wy mówicie o zmianach
a my mówimy o chlebie .
Odpowiedz
0
@ Ja.ek
dnia 02.12.2010, 12:57 · Zgłoś
O co chodzi nauczycielce ladybug pisząc: "Jeśli chodzi o tą całą koalicję, to pic na wodę fotomontaż, jak się chce, to można. Nie wierzę, że robiliby jakieś problemy, w końcu skargi też można składać. "
Przeczytałem tyle komentarzy, ale takich bezsensów jeszcze nikt nie napisał. Trzy razy to czytam i nie wiem jaki to ma sens. Jak widac taki poziom prezentuja nauczyciele w naszej gminie. Reszta jest milczeniem jak np.:"Nie dziwię się, że trzęsie porami".
Nie czepiałbym się gdyby to napisał "prosty" człowiek, ale pedagog?? A tak na koniec pytam sam siebie, czemu ja się dziwię, przecież dawno to wiem.
Odpowiedz
0
@ do ladybug
dnia 02.12.2010, 12:40 · Zgłoś
"Ale dlaczego większość zasług (a raczej wszystkie) przypada na okres ostatnich 6 lat? co z poprzednimi latami?" - wcześniej gmina była zadłużona po uszy i trzeba było spłacać długi. Pieski szczekają ;) Do boju Augustyn !!!
Odpowiedz
0
@ do dziki12
dnia 02.12.2010, 11:46 · Zgłoś
trafione zatopione !
Odpowiedz
0
@ sympatyk
dnia 02.12.2010, 10:39 · Zgłoś
Od lat jestem wielbicielem BN i uroczego Miasteczka Nowy Żmigród, które nawiedzam - przynajmniej przejazdem kilkanaście razy w roku.W sumie wybory - Wasza sprawa, ale zwróćcie uwagę na sponsorowany artykuł Waszego - mam nadzieje ,,byłego". Zakaz komentowania, wszystko w jak najlepszym porządku - MUSI BYĆ, stara zgrana płyta - Pan Kmiecik oraz elektorat - szczery,oddany a przede wszystkim ,,odporny" na zmiany i zadowolony z byle czego. Apropo kanalizacji i innych inwestycji, którymi chwalą się jegomoście wójtowie powiatu i inni władcy, to co za łaskę zrobili ludowi za Jego(podatnika) i unijne pieniądze - poprostu zostali pogonieni żeby ją Nam zrobić to zrobili jw.Apeluję do ludzi SAMODZIELNIE myślących -nie obawiajcie się zmienić i odciąć od koryte tych [...] [...]. Przewietrzcie Swoją piękną gminę- - JEST NAPRAWDĘ TEGO WARTA.
Odpowiedz
0
@ TAK
dnia 02.12.2010, 10:35 · Zgłoś
Klown popieram twoją opinię : "Jeśli od dawna myślała o stanowisku wójta mogła juz dawno stanąć do rywalizacji o mandat radnego w Wolicy. Zdobyłaby jakieś doświadczenie w pracy samorządowej a teraz byłaby dalsza kontynucja. To nie cyrk i magii sie nie uprawia . To wielkie ryzyko wybrać p.Wójcik na wójta."

W związku z tym zagłosuje na osobe sprawdzoną i doświadczoną K.A.
Odpowiedz
0
@ Do karol
dnia 02.12.2010, 10:35 · Zgłoś
Masz racje oświetlenie jest ładne mnie się też podoba,ale nic po za tym.Przecież ten bruk jest [...].
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 02.12.2010, 10:28 · Zgłoś
NOWY ŻMIGRÓD to państwo Mazur a jego stolica to Wolica
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 02.12.2010, 10:25 · Zgłoś
ŻMIGRODZANIE !!! A po co szukać nowego wroga jak za płotem ma się starego. Już niedługo przyjedziecie do Łężyn na mecz Wisłoka-Gaudium
w klasie A i dostaniecie lanie .
Odpowiedz
0
@ do ladybug
dnia 02.12.2010, 08:51 · Zgłoś
Piękny pseudonim sobie wybrałaś i piszesz : "Ja też jestem nauczycielką", " Ja kicham na takiego wójta". Tyle mi wystarczy aby ocenić jaką jesteś nauczycielką. Poza tym wiem kim jestes osobowo i wszystko się zgadza. Po co masz sie umawiać z p. Wójcik w urzędzie - przecież wy się spotykacie codziennie prywatnie.
Odpowiedz
0
@ podróżniczka
dnia 01.12.2010, 22:12 · Zgłoś
Mieszkańcy Łężyn popieram was. Ja do was dołączę i zagłosujmy razem na p.Augustyna. Na odpust tez przyjadę i zrobimy prawdziwy festiwal radośći i triumfu z wygranej. Pamiętajcie o 5 Grudnia!
Do Wolicy nie chcę jakoś jechać.
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 01.12.2010, 21:46 · Zgłoś
Mam nadzieję, że wygra obecny wójt. Jest gość super. Jestem kobietą i uważam, że kobiety są doskonałe jako zastępca. Nie sprawdzają się w polityce Jako szef patrz Maria Kurowska, p. Salacha, p Alicja Zając.
Radzę dobrze: Głosujcie na Augustyna!!!
Odpowiedz
0
@ do Karola
dnia 01.12.2010, 21:28 · Zgłoś
Dziwię się, że Panu podoba się takie byle co . Jak Pan sam zaznaczył ma Pan "piękny ogródek", a takie [...] nie przeszkadza? kostka wypada, a wieczorem nie zawsze światło się świeci. To cud, że ktoś sobie jakieś krzywdy nie zrobił.Gdzie jest gospodarz gminy??? Przecież rynek to wizytówka naszej miejscowości - zaprzecza sobie Pan. A co do fontanny to niech żyje Pan jeszcze 100 lat, ale jak będzie obecny wójt to się Pan nie doczaka. Na kogo Pan chce głosować to Pana wybór, ale niech takich bredni Pan nie pisze. Jestem człowiekiem młodym i chcę od życia czegoś więcej. A teraz w porównaniu z innymi gminami jesteśmy na szarym końcu. Nie porównujmy się do tych najgorzszych bo wówczas nasza pozycja jest inna, ale równajmy do lepszych.
Odpowiedz
0
@ Emilia
dnia 01.12.2010, 21:24 · Zgłoś
Jedni piszą że Nienaszów dostaje odpadki ze stołu pańskiego, inni zaś że dostaje wszystko. To w końcu jaka jest prawda, Taka sama
jest sytuacja z Łężynami. Zarzuty, zarzuty i zarzuty, aby tylko dokuczyć obecnemu wójtowi. Nie ma tu ani jednego słowa prawdy ani uznania dla dotychczasowej jego pracy. Ja widzę to inaczej i doceniam wszystko to co udało się zrobić w całej gminie Nowy Żmigród. Teraz podziękuję za to swoim głosem!
Odpowiedz
0
@ ladybug
dnia 01.12.2010, 21:21 · Zgłoś
tak jest - Mów sam za siebie. Ja na pewno będę głosować na Panią Wójcik. Niech wójt się przyzna, na ile zadłużona jest gmina. Cała ta kanalizacja pochłonęła ogromne pieniądze mieszkańców gminy, gdy sam projekt mógł zostać zrealizowany już kilka lat temu! Ale wójt się przestraszył i teraz ludziska muszą płacić za coś, co należy im się za darmo. Chcę w końcu urząd, gdzie (oczywiście po umówieniu się) będę mieć okazję porozmawiać z Panią wójt. Póki co z wójtem spotkać się nie można, bo albo go nie ma, albo jest baaaardzo zajęty. Ja kicham na takiego wójta! Teraz się przestraszył, że jest wywiad z Panią Wójcik, to swój artykuł oczywiście ZASPONSOROWAŁ i komentarzy dodawać oczywiście nie wolno! Uważam, że Pani Wójcik to naprawdę odpowiedni kandydat. Dobrze, może nie ma aż takiego doświadczenia, ale chylę przed nią czoła za te piękne projekty, które sama napisała. Ja też jestem nauczycielką i, choć może wstyd przyznać, w życiu nie chciałoby mi się pisać tak olbrzymich projektów! Aż trudno mi sobie wyobrazić, ile kosztowało ją to pracy. Mówicie, że nie ma związku z tą gminą - no a gdzie się wychowała i chodziła do szkoły? to, że mieszka w innym miejscu, to naprawdę drugorzędna sprawa. Obrzydzają mnie te komentarze typu "do garów". To uwłacza waszej godności zwyczajnie. Popatrzcie tylko, ile głosów zdobyła! I to startując po raz pierwszy do wyborów! Nikt wcześniej nie przebił wójta i nigdy nie było II tury! Nie dziwię się, że trzęsie porami. Byłam ostatnio w gminie i nigdzie nie mogłam dopatrzeć się plakatu Augustyna. Dopiero w Nienaszowie, jeden jedyny, krzywo przyklejony i w dodatku za kratami sklepu. No śmiech. Ja rozumiem, że można i tak prowadzić kampanię, ale w tym momencie zwyczajnie wójtowi chyba się nie chce. Jeśli chodzi o tą całą koalicję, to pic na wodę fotomontaż, jak się chce, to można. Nie wierzę, że robiliby jakieś problemy, w końcu skargi też można składać. A co do tego świętowania, to już widzę te lejące się procenty do gardła pana wójta i jego pieseczków:))wiem, że pan wójt spacerował niedawno po Żmigrodzie i dawał w łapę po 25 zł [...], by tylko dostać ich głos. A co do szalet, byłam raz na spotkaniu w Żmigrodzie i wiele ludzi pytało, czy w końcu takowe się znajdą, więc bardzo dobrze, że taki punkt w planie p. Wójcik się znalazł. Co do zmian w gminie: ok, wójt zrobił dużo. To pewne. Ale dlaczego większość zasług (a raczej wszystkie) przypada na okres ostatnich 6 lat? co z poprzednimi latami? Pamiętam dobrze, że przez długie lata odkąd pan Augustyn został wójtem w gminie NIC się nie działo. Wszystko zaczęło się zmieniać dopiero po wejściu do Unii. Pytam: co wójt zrobił z tymi pieniędzmi? Zastanawia mnie jeszcze jedno: co wójt (jeśli wygra) zrobi z klasami III, które uczą się w tych podziemiach, słońce tam nie dochodzi... Czy to są warunki do nauki? Odkąd pamiętam, ja się w tych jaskiniach uczyłam i teraz inne dzieci też... Pozdrawiam i radzę: szanujmy się wszyscy nawzajem. Za niedługo koniec tej kłótni. Dajmy sobie spokój, będzie co będzie:)
Odpowiedz
0
@ Stary
dnia 01.12.2010, 21:12 · Zgłoś
PiS firmuje działaczkę lewicowego ZNP?????? Pani Mirka jest członkinią Związku Nauczycielstwa Polskiego - sojusznika SLD!!!!! O co tu chodzi?
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 01.12.2010, 21:09 · Zgłoś
Głosuję na Krzysztofa Augustyna, wiem to na pewno.Nie będę potem przeżywać rozczarowania i odczuwać żenady.Jeden stres mniej, a to przedłuża życie i daje szczęście. A wy się obrażajcie i opluwajcie wzajemnie. Mnie to nie bawi.
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 01.12.2010, 21:00 · Zgłoś
Dlaczego pod wywiadem z Augustynem nie można zamieszczać komentarzy? :D A poza tym, czy Adam "geniusz Beskidu Niskiego" Kmiecik wie, że przez 4 lata, gdy był starostą jasielskim, gminna gazetka p. Augustyna nigdy nie wymieniła jego nazwiska? :D A poza tym - pani Mirosławo! gratuluje wygranej! :D
Odpowiedz
0
@ tak jest
dnia 01.12.2010, 20:47 · Zgłoś
5 grudnia głosujemy na p. Augustyna, a 6 grudnia w parafii p.w. św. Mikołaja będzie wielkie święto!!!
Odpowiedz
0
@ karol
dnia 01.12.2010, 20:47 · Zgłoś
I jeszcze jedno, mam w domu piękny ogródek to zaniedbana rabatka na rynku mi nie przeszkadza. Bilans estetyczny jest pozytywny.
Odpowiedz
0
@ karol
dnia 01.12.2010, 20:42 · Zgłoś
Na tym rynku jest teraz pieknie, nawet ładniej niz w Jasle i Dukli. Mam zdjecia sprzed 15 lat i moge porównać. Tobie przedtem było lepiej, bo w tym gąszczu trawy i drzew nie było widać [...] i psich odchodów. Teraz nie ma takiej mozliwości, bo za twardo leżeć po przepitku. Jeszce raz potwierdzę jest pięknie, a jak się zapali oświetlenie świąteczne, to wprost cudnie.
Odpowiedz
0
@ For Everybody
dnia 01.12.2010, 20:34 · Zgłoś
Znam disć dobrze panią wójcik i to fajna babka na której można polegać i napewno dużo zrobi dla żmigrodu ;D
Odpowiedz
0
@ BERTA
dnia 01.12.2010, 20:29 · Zgłoś
a ja bede glosować na panią Wójcik. Augustyn nic nie zrobił i nie zrobi dla N. Źmigrodu to może ona chociaz cos zrobi:)
Odpowiedz
0
@ Też
dnia 01.12.2010, 19:52 · Zgłoś
Popieram Jan_Miodek i jego komentarz w całości. Co klasa,to klasa.Zgadzam sie z każdym jego zdaniem zawartym w tym komentarzu.
Nie dość że wszystkich pogodził to napisał całą prawdę.
Odpowiedz
0
@ rasta
dnia 01.12.2010, 19:44 · Zgłoś
Czas na zmiany nienaszów i łężyny już sie nachapali teraz pasuje mieć"swojego" na tym stanowisku ma Pani głos;)
Odpowiedz
0
@ Do karol
dnia 01.12.2010, 19:19 · Zgłoś
A co ci się chłopie na tym rynku tak podoba jak tam nic nie ma oprócz zaniedbanej okrągłej rabatki.
Odpowiedz
0
@ Do nn
dnia 01.12.2010, 18:57 · Zgłoś
Przecież nikt urzędników nie straszy zwolnieniami,jest tylko mowa że wielu nie ma wykształcenia,a zarabiają na równi z pracownikami po studiach,czy tak ma być.
Odpowiedz
0
@ antek
dnia 01.12.2010, 18:55 · Zgłoś
Szkoda sie wam strzępic i prężyć. Wyniki wyborów w naszej gminie będą takie jak w kraju, czyli 74% do 26%. Taka jest prawda!Precz z PiSem i jego pupilami. I choć tego nie chcecie zmigrodzianie zadecyduje o tym piękna, urocza, mądra wieś. Zobaczcie wyniki z I tury i już płaczcie.
Odpowiedz
0
@ mecenas
dnia 01.12.2010, 18:53 · Zgłoś
Wydaje mi się, że te wasze dyskusje znajdą finał w sądzie - jedno pomówienie za drugim!!! Ludzie opamiętajcie się! Jak piszecie, to piszcie prawdę!!!
Odpowiedz
0
@ do bas
dnia 01.12.2010, 18:44 · Zgłoś
masz rację, byle jaki ale swój!!!
Odpowiedz
0
@ do kózki
dnia 01.12.2010, 18:44 · Zgłoś
Nienaszów tez leży w gminie Nowy Żmigród i tez nam sie cos w końcu nalezy. Poniewaz nas w tym utwierdzasz będziemy głosować w 85 % na wójta Augustyna. A swoją drogą ładnie że doceniasz klasę i pozycję p.Augustyna "Jaśnie panujący" -tak dawniej zwracano sie do królów.
Niechcący sama sobie zaprzeczasz i nie wiesz co piszesz. Chciałaś go obrazić, a wyniosłaś na piedestał. Takie jest moje zdanie.
Odpowiedz
0
@ ::::
dnia 01.12.2010, 18:37 · Zgłoś
5 grudnia głosujemy na Pana KRZYSZTOFA AUGUSTYNA !!!!
Odpowiedz
0
@ karol
dnia 01.12.2010, 18:36 · Zgłoś
Ale macie problem, szalety, szalety i szalety. Jak wychodzisz z domu idź do WC i problem z głowy. Żyję 60 lat i nawet o tym nie pomyslałem,że to najwiekszy problem w gminie N.żmigród.
Mnie tu wszystko cieszy, ide do kościoła wczesniej, siadam na ławeczce w rynku i podziwiam piękno Nowego żmigrodu o każdej porze roku. Tak pieknie jak teraz jeszcze nie było. Może doczekam jeszcze
ładnej fontanny na ryneczku.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 01.12.2010, 18:35 · Zgłoś
a Pani Wójcik to niby nie pije [...]? idźcie sobie zobaczyć na dół do szkoły hahaha :D
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 01.12.2010, 18:34 · Zgłoś
niby wójt spożywa [...] w godzinach pracy? widział go ktoś [...] w gminie, już nie wymyślajcie głupot ludzie, bo nie macie się już czego czepić to wypisujecie brednie ! Tak samo o tych szaletach, jak by to było najważniejsze, innych pożyteczniejszych rzeczy nie zauważacie, które zostały zrobione... żal Was... !!!
Odpowiedz
0
@ Kazimierz
dnia 01.12.2010, 18:32 · Zgłoś
Czy Pan Miśkowicz przewidywał zmiany kandydując do powiatu. Szykuje się na Starostę
Odpowiedz
0
@ do haha
dnia 01.12.2010, 18:27 · Zgłoś
Obudziłeś się dopiero a obecny wójt to niby nie startuje z żadnej partii? Plakaty zielone bo PSL. A my już mamy dość tego ugrupowania. Obsadzają tylko stanowiska swoimi. Obecne rządy tej partii mnie jako mieszkańcowi tej gminy się nie podobają. I dlatego nie zagłosuję na obecnego wójta. A wegetować też nie myślę i dlatego chcę zmian. Okolice nasze ( Nienaszów, ST. Żmigród,N. Zmigród, Makowiska, Desznica, Jaworze, Toki) zasługują na odmianę. Do tej pory traktowano nas jak śmietnik do , którego wrzucano odpady ze stołu pańskiego. A odnośnie rynku to dziwię się jak może się komuś podobać ten " bubel", który się rozsypuje.
Odpowiedz
0
@ Jan_Miodek
dnia 01.12.2010, 18:24 · Zgłoś
Ja Was ludzie nie rozumiem Łężyny 5km od Nowego Żmigrodu wszyscy Polacy, a tak się błotem obrzucacie ;) Jedni 'chinole' drudzy 'kłaputy' i po co to ? Czemu to służy? Osobiście znam dużo ludzi z obu miejscowości i powiem Wam jedno świat nie dzieli się na 'chinoli' czy 'kłaputów' a jedynie na mądrych i [...]. Jeżeli chcecie oddać głos na kogoś kto obiecuje i 'jest fajny' to oddajcie -Wasza sprawa. Nowa Pani będzie musiała się uczyć i uczyć na własnych błędach, które odbiją się na nas wszystkich. Po za tym nie mieszka tutaj to jak może dbać o naszą gminę ? No i jeszcze ten PiS ... poparcie partii później do czegoś zobowiązuje ...
Odpowiedz
0
@ Do AAA
dnia 01.12.2010, 18:20 · Zgłoś
Chyba wiem, kogo masz na myśli - państwo szanowne wielkie G:D
Odpowiedz
0
@ AAA
dnia 01.12.2010, 17:41 · Zgłoś
Jak wygra Augustyn to nic się nie zmieni w gminie same rodzinne mafie, trony są dziedziczone z matki na córke,lub syna.Możecie to sprawdzić przy okazji niedzielnych wyborów,zobaczcie kto będzie zasiadał w komisjach,a przekonacie się że z niektórych rodzin jest nawet czworo z domu tylko że są rozdzieleni po różnych wioskach,czy tak ma być czy innym to nie wolno sobie zarobić.SKANDAL.
Odpowiedz
0
@ illa
dnia 01.12.2010, 17:09 · Zgłoś
Pani Wójcik to bardzo porządna i uczciwa osoba!!! czego w polityce darmo wypatrywać....
Odpowiedz
0
@ do logo :)
dnia 01.12.2010, 16:29 · Zgłoś
Racja :) startuj na Wójta ;)
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 01.12.2010, 16:25 · Zgłoś
zero doświadczenia, osoba nie znana w polityce regionowej ... jeśli kłaputki wybiorą tą Panią to będzie świadczyć wyłącznie o ich głupocie :)
Odpowiedz
0
@ mieszkanka Nowego Żm
dnia 01.12.2010, 16:09 · Zgłoś
Co wielka [...] urzędniczko gminy zaczełaś trząś portkami bo masz tylko z wielką biedą średnie wykształcenie,a ludzie po studiach pracy nie mają bo takie jak właśnie ty miejsca pracy blokują.Do nauki.[...],[...] z urzędu.
Odpowiedz
0
@ Marco Veratti
dnia 01.12.2010, 15:34 · Zgłoś
"Stwórzmy gminę nowoczesną"...pani Wójcik ma nawet konto na facebook.pl to się nazywa nowoczesność!!!
Co ciekawe z całej gminy tylko mieszkańcom Nowego Żmigrodu nie podobają się rządy pana Augustyna..Może zmieńcie sołtysa:)
Łatwo przewidzieć ,jak wygra pani M.W. to cała kasa z gminy zostanie w Żmigrodzie a pozostałe miejscowości pani wójt będzie mieć w [...]e

Augustyn SPRITE --- Wójcik PRAGNIENIE
Odpowiedz
0
@ Adam K.
dnia 01.12.2010, 14:45 · Zgłoś
A ten rozwiany Augustyn był kim jak nie nauczycielem tylko mu się zaczęły uczennice podobać !!Wnęk się na tym portalu wysila i pisze głupoty bo boi się ,że wróci do Bączala albo pojedzie na jeszcze jedno szkolenie!!HI,hiZastanawiam sie kiedy on się ożeni a może on nie lubi ...!!Niech bierze przykład z Augustyna on to potrafi!!Ale cała gmina się śmieje z jego ekscesów!!
Odpowiedz
0
@ amanda
dnia 01.12.2010, 13:57 · Zgłoś
ciekawe czy nowa Pani Wójt postawi w Żmigrodzie szlety? Obecny wójt nie zdążył... poprostu zabrakło mu czasu!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kejkej
dnia 01.12.2010, 13:21 · Zgłoś
Znam Panią Wójcik i uważam że jest to dobra, miła, pomocna kobieta. A to że mieszka na Wolicy, to co? Ma ku&%% rzucić wszystko i przeprowadzić się do NŻ?!
A spójrzcie kto Jasłem zarządzał! [...] z Dąbrówki. Owszem bez skandali się nie obeszło, ale przynajmniej nie kradła pieniędzy jak pan X!
Odpowiedz
0
@ kózka
dnia 01.12.2010, 13:19 · Zgłoś
Ludzie czy wyście już całkowicie powariowali,p.Augustyn jaśnie panujący nasz Wójt odznaczony trzema medalami nic nie zrobił dla naszej gminy.Zrobił zaś dużo dla mieszkańców Nienaszowa.
Odpowiedz
0
@ Urzędnik
dnia 01.12.2010, 11:34 · Zgłoś
do MIESZKANKA Żmigrodu
Pracuję w Urzędzie Gminy w naszym przepięknym Nowym Żmijgrodzie ,mam średnie wykształcenie i zarabiam 5000,00 zł(słownie:pięć tysięcy złotych) na rękę-wszakże to nie dużo-nieprawdaż?
Odpowiedz
0
@ porażka
dnia 01.12.2010, 11:16 · Zgłoś
I dobrze że obecny wójt nie roznosi ulotek :) bo to głupota. Normalni ludzie będą wiedzieć na kogo głosować.
Odpowiedz
0
@ obiektywny
dnia 01.12.2010, 11:06 · Zgłoś
z tego co widzę to poprzedni wójt tylko lubi %, a pani Wójcik zero doświadczenia, proponuję zmienić kandydatów na kogoś innego :)
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 01.12.2010, 11:05 · Zgłoś
Przynajmniej gmina funkcjonuje :) a z tą panią to gmina zniknie z powierzchni ziemi. Lepiej zastanówcie się czy głosować na człowieka który coś robi czy na partie do której może każda [...] dołączyć aby zwiększyć poparcie :)
Odpowiedz
1
@ Socjolog
dnia 01.12.2010, 10:08 · Zgłoś
Oj ludzie ze Żmigrodu co Was napadło głosować na nauczycielkę i to nie związaną /oprócz pracy/ z N.Żmigrodem. Nie jestem mieszkańcem N.Zm. ale powiadam Wam jeżeli podejmiecie taką decyzję to 6 grudnia obudzicie się z ręką w przysłowiowym nocniku. Wówczas z nostalgią będziecie wspominać Augustyna ale to już o cztery lata będzie za późno !!!!!
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 01.12.2010, 10:05 · Zgłoś
TO W CAŁEJ GMINIE NOWY ŻMIGRÓD NIE MA OSOBY GODNEJ STANOWISKA WÓJTA ??/,MUSZĄ SZUKAĆ PO OBCYCH WSIACH ???????????????????????
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 01.12.2010, 09:20 · Zgłoś
Co wy chcecie od pani Wójcik. Piękna kobieta. Bojażn 3 pracowników że mogą wyskoczyć z pracy powinna być pewna. Drżyjcie.
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 01.12.2010, 09:16 · Zgłoś
Ja też uważąm ,że Gminie Nowy Żmigród potrzebne są zmiany i będę głosować na Panią Wójcik.Obecny wójt to tyle że jest na stanowisku i bierze niemałą kasę,a te jego zasługi to mocno przesadzone.Żądził dwie kadencje,a Nowy Zmigród nadal nie ma publicznej toalety.WSTYD!
Odpowiedz
1
@ Sławek
dnia 01.12.2010, 09:14 · Zgłoś
Do Ryśka. Zarządzanie gminą to duża odpowiedzialność. Ja sobie nie potrafię wyobrazić tej Pani jak to wszystko ogarnia, ponieważ kompletnie brak jej doświadczenia. Nie chodzi o to, że to zła kandydatka, bo wiem, że to bardzo miła Pani i daleki jestem od tego, aby ją krytykować za chęć spełnienia się w sterowaniu urzędem gminy. Niech próbuje swoich sił na początku jako radna gminy, niech pozna mechanizmy, które z zewnątrz wyglądają całkiem inaczej. Jeżeli tutaj by sobie poradziła to w kolejnych wyborach sam rozważę, czy nie warto by na nią zagłosować.
Odpowiedz
1
@ maria
dnia 01.12.2010, 08:57 · Zgłoś
WOLICA - POMÓŻCIE - co sądzicie o pani Wócik, bo my jej nie znamy
Odpowiedz
-1
@ xyz
dnia 01.12.2010, 08:49 · Zgłoś
Jakie ta pani ma pojęcie o funkcjonowaniu urzędu jak nawet radna nie była ! W planie ma dokończenie tego co zaczął obecny wójt normalnie żal mi jej, mówi że jej marzeniem jest wtbudowanie hali sportowej, której plany juz sa i pozwolenie na budowę też,I na dodatek mieszka 20 kn od żmigrodu, TOTALNA PORAŻKA!!!!
Odpowiedz
1
@ B.....
dnia 01.12.2010, 08:34 · Zgłoś
czekamy na zmiany
Odpowiedz
1
@ B.....
dnia 01.12.2010, 08:30 · Zgłoś
czekamy na zmiany , bo obecny wójt dba o siebie i znajomych ....
Odpowiedz
1
@ zuzia
dnia 01.12.2010, 06:07 · Zgłoś
Widać, że w oczy Augustyna zajrzał strach, bo na przystankach wiszą podobizny wójta z napisem "doświadczenie i rozsądek". Ciemno było ale rozsądku to ja nie widziałam, nie mówiąc o doświadczeniu... :P p.s. zastępcą Augustyna zostanie młody człowiek z PSL (Posady Swoim Ludziom)? Czyżby jakiś krewny czy [...] Miśkowicza? Czas na zmiany - czas na Mirosławę Wójcik!
Odpowiedz
0
@ zębatka
dnia 01.12.2010, 01:40 · Zgłoś
Wymowny symptom
dla nazwiska -
Oznacza, że victoria
bliska!!!
Odpowiedz
0
@ bas
dnia 01.12.2010, 01:39 · Zgłoś
zatrudniaj bez wykształcenia, byle ze Żmigrodu- będzie postęp
Odpowiedz
1
@ do juy pan z Jaworza
dnia 01.12.2010, 01:32 · Zgłoś
droga powiatowa jest do skrzyżowania w Desznicy i biegnie na Świątkową..a od tego skrzyżowania do Jaworza jest droga Gminy Nowy Żmigród!!!
Odpowiedz
1
@ Optymista
dnia 01.12.2010, 00:42 · Zgłoś
Więcej szacunku dla drugiego człowieka, a wtedy i TY będziesz godzien szacunku.
Strasznie mało uwag konkretnych, obiektywnych, za wiele złośliwości i uszczypliwości. Zamiast jątrzyć, i prosić by ktoś kogoś pokąsał. Napisać proszę, chciałbym aby wybrany wójt w mojej miejscowości, w gminie w pierwszej kolejności wykonał TO... Zwrócił wreszcie uwagę na To by ... Wykonując drogę, należałoby poprawką wprowadzić do planu konieczność wykonania zjazdów do domów równolegle ...
Uważam że koniecznym pierwszym działaniem po wyborach to: na przykład wszczęcie...kroków celem wejścia gminy w program ogrzewania ekologicznego "SOLARNEGO", który jest dofinansowywany środków unijnych, bankowych (w 50% umarzalnych). Każdy dom przecie musi być w zimie ogrzewany. Itp. itd..
Ponieważ jest bardzo dużo do wykonania w naszej gminie, a inne gminy realizują. Problemy o których inne gminy już zapominają biorąc się za kolejne zadnia.
Pan Augustyn też był nauczycielem,czy to złe. Proszę nie wysyłać nikogo do garów, ponieważ każdy chętnie zjada to co zostało smacznie przygotowane. A to jest naprawdę sztuką, umiejętność dobrego kucharzenia. To nie jest wadą lecz zaletą. A nauczyciel-ka znaczy tyle, że nauczy nawet ciele. Można na podstawie wpisów sadzić, że niektóre cielątka boją się i bronią przed wiedzą. Proszę się nie bronić przed wiedzą, nauka to potęgi klucz. TA [...], Ta Kobieta, TA Nauczycielka okazuje się, nie lada postrachem, skoro takie komentarze można przeczytać. Larum grają
Tak oddam głos dla Pani Wójcik
Odpowiedz
1
@ mnbvcxz
dnia 01.12.2010, 00:09 · Zgłoś
ciekawe czy nowa P.wójt postawi wreszcie szlety publiczne w Żmigrodzie bo obecnemu wójtowi to zabrakło czasu i kasy
Odpowiedz
-2
@ klown
dnia 01.12.2010, 00:09 · Zgłoś
Nic dodać, nic ująć. Wywiad naprawdę marnej jakości.Tylko ciekawe z czyjej inicjatywy. Czy kandydatka o niego zabiegała, czy redakcja czyniła usilne starania by go przeprowadzic. Coś tu nie wyszło, ale jak się nie ma nic do powiedzenia to po co sie wypowiadac na takim forum. Przeciez pytania były proste, takie jakie zadaje się zazwyczaj kandydatom.Mnie to specjalnie nie dziwi, bo na spotkaniach z wyborcami też nie ma nic do powiedzenia. Prowadzi dialog dopóki ktoś nie [...] pytania i wtedy klapa.Po co jej ta PiSowska obstawa z Jasła? Jeśli od dawna myślała o stanowisku wójta mogła juz dawno stanąć do rywalizacji o mandat radnego w Wolicy. Zdobyłaby jakieś doświadczenie w pracy samorządowej a teraz byłaby dalsza kontynucja. To nie cyrk i magii sie nie uprawia . To wielkie ryzyko wybrać p.Wójcik na wójta.
Odpowiedz
0
@ Avi3296
dnia 30.11.2010, 23:50 · Zgłoś
Ja na Panią nie głosowałam w 1 turze i nie zagłosuje w 2.Choćby nawet dlatego że nie znam Pani ani z mediów ani ze świata polityki lokalnej.
Odpowiedz
-1
@ zorientowany
dnia 30.11.2010, 23:43 · Zgłoś
Jeszcze kilka słów do KŁAPUTÓw - ładnie to dziękujecie Wójtowi za tak pięknie odnowiony Żmigród (Rynek jak z Bajki, Plac Kościuszki, Budynek UG, Budynek GOK-u, stara Gmina, drogi, całodobowa opieka medyczna, najlepsza karetka pogotowia w powiecie, stołówka, szkoła, kanalizacja, itp, itd. a teraz w planach budowa Hali sportowej, przebudowa przedszkola, budowa szaletów - oj nie ładnie, w [...]ach wam sie poprzewracało. A gmina to nie tylko Zmigród tylko jeszcze 18 innych miejscowości o które Wójt dba. I my go wybierzemy z wami lub bez was ale wtedy biada oj biada kłaputkom.!!!
Odpowiedz
-1
@ CO
dnia 30.11.2010, 23:14 · Zgłoś
Mieszkańcy Wolicy piszcie, bo my z małych wiosek gminy N.Żmigród nie znamy tej pani. Ona jest ulubienicą kłaputów ze Żmigrodu.Oni się mAją za GURU. Nie wszystkie nasze dzieci chodzą do TŻ i nie mamy kontaktu z tą szkołą.
Odpowiedz
1
@ zębatka
dnia 30.11.2010, 23:10 · Zgłoś
To jasne!!! Pani Wójcik musi wygrać. Jesli jesteś nowoczesnym mieszkancem gminy Nowy Zmigród i opowiadasz się za postępem - głosuj na nią.
Jeśli zagłosujesz na kontrkandydata - to oznacza, ze jesteś człowiekiem zachowawczym i preferujesz zółwie tempo rozwoju
gminy i minimalizm we wdrażaniu zdobyczy jakie niesie nam
chwalebne członkostwo w Unii.
TyLko Ona potrafi zmienić oblicze tego świata na naszym rodzimym podwórku!!!
Odpowiedz
0
@ zorientowany
dnia 30.11.2010, 23:02 · Zgłoś
Ponadto pani Wójcik opowiada bzdety na spotkaniach z ludźmi - np. mówi, że w gminie sa najwyższe podatki w okolicy, a jest zupełnie odwrotnie, chce remontowac drogi, tylko szkoda, ze powiatowe (Gmina w ostatniej kadencji dołożyła do dróg powiatowych ponad dwa miliony złotych, dawała nawet więcej, ale powiat nie miał już z czego dołozyć, itd, itp, Wybierzmy Augustyna a bedzie dobrze!
Odpowiedz
-1
@ zorientowany
dnia 30.11.2010, 22:57 · Zgłoś
kolejne argumenty za Panem Augustynem _ Pani wójcik brak jest doświadczenia nie była nigdy nawet radna gminy, Nie mieszka na terenie gminy i nie jest z nią związana, jak jej coś nie wypali to ucieknie do wolicy i jak ją rozliczymy. Głosujmy na obecnego Wójta
Odpowiedz
0
@ mieszczan :D
dnia 27.01.2013, 10:04 · Zgłoś
Pani Wójcik mieszkała w gminie N.Żmigród od urodzenia do 27 r.życia
Odpowiedz
0
@ bloger
dnia 30.11.2010, 22:56 · Zgłoś
Oj GIENA, jak z Kąt to wiadomo że z Kątów, chyba że chciałaś napisać skąd. A to juz twoja głupota nie zna granic. Ty pewnie nie masz wyższego wykształcenia, a szkoda pracowałabyś w gminie u p.Wójcik a tak priorytety cię blokują.
Odpowiedz
0
@ ozz
dnia 30.11.2010, 22:50 · Zgłoś
misia , jest wyjście zamelduj się u .. babci na przykład i będziesz głosować.
Odpowiedz
-1
@ zorientowany
dnia 30.11.2010, 22:47 · Zgłoś
Dzisiaj przed chwilą wybrali Nowego Marszałka Województwa Podkarpackiego i został nim Pan Mirosław Karapyta z PSL , w Starostwie powiatowym wice - Starostą ma być Pan Miśkowicz (obecny wice-Wójt ze Żmigrodu), też z PSL, Nowym zastępcą Pana Augustyna ma zostać też młody człowiek Z PSL. Jak Augustyn Nie zostanie Wójtem, to gmina na Najbliższe 4 lata ma pozamiatane w pozyskiwaniu środków - czy trzeba dodawać coś więcej?
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 30.11.2010, 22:38 · Zgłoś
Widzę, że pani jeszcze nie wybrana, a marzenia o żonglerce stołeczkami już są: "Mirosława Wójcik: Ważną rzeczą jest zatrudnienie..." Czyżby istniała jakaś lista 'z ramienia partii' ?
Odpowiedz
1
@ mieszkaniec nowego z
dnia 30.11.2010, 22:34 · Zgłoś
Ludzie którzy popierają obecnego wójta to [...]. W gminie wszędzie przekręty choćby w pomocy społecznej która trafia haha wszyscy chyba wiedzą, że nie tam gdzie potrzeba. Każda alternatywa jest lepsza, niż wąsal.
Odpowiedz
1
@ ktoś....
dnia 30.11.2010, 22:18 · Zgłoś
Ja również uważam że głosuje się na osobę a nie na partię, a pani Wójcik jest osobą właściwą na to stanowisko. Nieważne, że pracuje jako nauczyciel, przecież p. Augustyn też nim był. Może właśnie obawia się że nie będzie już dla niego miejsca w oświacie i boi się o [...].Bez obaw na pewno się dla Pana coś znajdzie.
Odpowiedz
-1
@ ***
dnia 30.11.2010, 22:11 · Zgłoś
GIENA nareszcie mądrze piszesz , tylko z błędami, oj z błędami!
Ale masz rację, jak p. Miśkowicz zostanie starostą, to po Was.
Ale macie jeszcze szansę, głosujcie na Augustyna i coś z tego będzie. W innym razie macie z głowy te 4 lata!!!
Odpowiedz
-1
@ psota
dnia 30.11.2010, 22:02 · Zgłoś
Mam apel do uczniów p. Wójcik, którzy tak chetnie zabieraja głos. Nauczyła was gotować, to zajmijcie sie gotowaniem, Zorganizowała wam praktyki zagraniczne -to jej obowiązek.Jest przecież nauczycielem zawodu, a nie fizykiem. Kazda szkoła zawodowa organizuje uczniom praktyki. Cóz to za wyczyn. Jaki te wszystkie komentarze maja związek z poważną debatą przedwyborczą do samorządu gminnego?
Odpowiedz
0
@ do GIENA
dnia 30.11.2010, 21:37 · Zgłoś
Komisje wyborcze obstawiła też swoimi uczennicami z technikum żywienia kandydatka Wójcik. To im nalezy patrzec na ręce, bo uczennice są zbyt poddane i zaufane.Inne dostały zadanie roznosić ulotki po domach, to roznosiły w deszcu i śniegu do upadłego.
Odpowiedz
-1
@ arni
dnia 30.11.2010, 21:31 · Zgłoś
o heheh nastepna nauczycielka.w jasle wiemy jak sie to skonczyło:)
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 30.11.2010, 21:30 · Zgłoś
Wiola - miałem kiedyś koleżankę o takim samym imieniu :D Najmądrzejsza, podobnie jak Ty nie była, ale w łóżku była świetna! Mam nadzieję, że ty też... :D
Odpowiedz
-1
@ gites
dnia 30.11.2010, 21:24 · Zgłoś
Gdybym miał wybierać pomiędzy mężczyzną, a kobietą to wybrałbym mężczyznę - bo mężczyźni są zwyczajnie inteligentniejsi...bo, aż 98,5 % wszystkich patentów zgłaszają mężczyźni. Nawet [...] OB wynalazł mężczyzna. Wszyscy nobliści z ekonomi to mężczyźni, a kobiety w kościele piastują tylko niskie stanowiska. To chyba coś znaczy co nie ? Po za tym proces decyzyjny u kobiety jest ściśle zależny od jej cyklu - wiecie że kobieta raz w miesiącu ma obrzęk mózgu :) Tak na wesoło chciałem to skomentować. Mam nadzieje, włodarze portalu jasło4u będą łaskawi i opublikują mój komentarz!
Odpowiedz
1
@ misia
dnia 30.11.2010, 21:18 · Zgłoś
A ja gdybym była mieszkanką G.N.Ż. zagłosowałabym na panią.
Odpowiedz
1
@ nn
dnia 30.11.2010, 21:16 · Zgłoś
Nie straszcie ludzi, zwalniać na pewno nie będzie ale poprawi na pewno dyscyplinę pracy i podejście urzędnika do petenta. Bo w chwili obecnej to wygląda różnie. Teraz obywatel traktowany jest przez niektórych pracowników jak intruz. Wiele jest do zmiany i do poprawy przede wszystkim realacje między wioskami. Potrzeba naszej gminie osoby , która nas będzie łaczyć a nie dzielić. Pani na pewnio sobie poradzi wierzę w to.
Odpowiedz
1
@ rozsądny
dnia 30.11.2010, 21:13 · Zgłoś
Glosuje na Panią Wójcik, widać że gmina chce zmian, pierwszy raz obecny wójt nie ma tak łatwo i jest dogrywka. Ludzie widzą co wyprawia. Mimo że pani wójcik nie ma doświadczenia to przynajmniej nie pije w godzinach urzędowania. Z tego co wiem Pani Wójcik chciała by by Urzad Gminy był otwarty dla petentów, a nie to co terazz. To jest żenujące całować klamke u Augustyna :/ Ten wywiad może nie jest najlepszej jakości, ale przynajmniej jest, pani Wójcik podjęła walke a Augustyn...kpina ulotki wyborcze za pieniądze podatników !!! to bulwersujące i żenujące.

Ci co czepiają się że wójcik z ramienia pisu startuje niech sie opamiętają. Wątpie czy nauczycielke stać na finansowanie kampani wyborczej, litości.

Ciężką pracą można wypracować sukces w każdej dziedzinie, a z tego co wiem ta kobieta pracuje jak wół jeśli już się czegoś podejmie. Brawo za projek wyjazdu naszej młodzieży do Niemiec.
Odpowiedz
-1
@ logo
dnia 30.11.2010, 21:12 · Zgłoś
Ten wywiad to mały pikuś. Ale weźcie program na lata 2010-2014.
Gdyby go wycisnąć to zostaje 3 punkty, reszta jest już realizowana, albo nie może byc realizowana przez gminę tylko przez powiat. No bo co nowego tu mamy?dokończenie mostu, dokończenie domów ludowych, pomoc, wspieranie, współpraca, poprawa. Jest tylko dwa zadania: budowa hali sportowej (wg projektu który juz jest), budowa szalet publicznych. W wywiadzie tez nic nowego, czego oczekuję. Trzeba powiedziec ,że program wójta Augustyna jest o niebo lepszy.Pani Wójcik twierdzi, że go nie widziała. Nie chciała to nie widziała, Byłby powód do rumieńców.
Odpowiedz
1
@ do anonima
dnia 30.11.2010, 21:00 · Zgłoś
A ja myslę,że dobrze jest mieć wójta który piecze i gotuje. Będzie można zaoszczędzić na Dniach Żmigrodu. Sama obsłuży gości i będzie tanio, darmowy catering.
Odpowiedz
-1
@ Michał
dnia 30.11.2010, 20:57 · Zgłoś
Ludzie ze Żmigrodu, wyście chyba do reszty zgłupieli. Może i Augustyn to nie jest wulkan przesiebiorczości i intelektu, ale żeby głosować na [...] , która tylko uczy w tej gminie i przez 18 lat nic nie znaczyła w sensie społecznym, a teraz chce Wami rządzić ze swojej chałupy w Wolicy. Czy na prawdę wierzycie , że będzie Wam pomagał ktoś, kto nie ma wobec Was żadnych zobowiązań ??? Takich choćby rodzinnych, ze względu na miejsce zamieszkania ,czy choćby nawet dlatego żescie [...] z nim pili. Jak nie chcieliście Augustyna to trza było głosowac na kogoś miejscowego , a nie na kobitę z Wolicy. W czym ona Wam pomoże jak za nia stoi tylko poparcie PIS-u i okrągłe wyborcze gadki ? Chyba , że macie ambicję po pomoc [...] do Wolicy i krzyceć pod chałpą jakiejś , w gruncie rzeczy obcej dla Was osoby !!!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 30.11.2010, 20:55 · Zgłoś
A co na to wszystko gminna Miss Propaganda Beata B.? :D
Odpowiedz
0
@ ;D
dnia 30.11.2010, 20:49 · Zgłoś
Dwóch sie bije trzeci korzystka .

Irka na wójta ;D
Odpowiedz
1
@ Do wiola
dnia 30.11.2010, 20:40 · Zgłoś
My wyborcy głosujemy na osobę a nie partię, Pani Wójcik jest osobą jak najbardziej odpowiednią na stanowisko wójta, a co do poruszanego tematu wykształcenia to urzędnik powinien mieć wyższe wykształcenie.
Odpowiedz
1
@ GIENA
dnia 30.11.2010, 20:32 · Zgłoś
Z p. Augustynem to już od dawna nikt nie rozmawia w powiecie i jak by nie p. Miśkowicz to żadna sprawa dla gminy by nie była załatwiona!! a radni powiatowi i starosra nie udzielając poparcia dla p.Augustyna juz sie wypowiedzieli!! lepiej p.Wójcik z PIS niż osoba niewiadomo z kąt!!,a jak p.Miśkowicz zostanie starostą to po nas!!
Odpowiedz
-1
@ do mieszkanka żmigro
dnia 30.11.2010, 19:56 · Zgłoś
No pewnie, pani Mirosława jak zostanie wójtem zwolni połowę gminy, bo nie mają wyższego wykształcenia...albo obniży im pensje tak? kobieto w jakim ty świecie żyjesz, lepiej nie wypisuj takich bzdur!!!
Odpowiedz
1
@ juy
dnia 30.11.2010, 19:41 · Zgłoś
Desznica - Jaworze tak samo Jak Katy - Jaworze to droga powiatowa, którą zarządza STAROSTA!!!
Odpowiedz
0
@ sikora
dnia 30.11.2010, 19:40 · Zgłoś
Nie bardzo wiem o co chodzi w tym fragmencie: "Ważną rzeczą jest zatrudnienie. Jeżeli będzie taka możliwość to priorytetem będzie wykształcenie, odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie, ale pierwszeństwo będą zawsze mieć mieszkańcy gminy Nowy Żmigród."
A jeżeli nie będzie takiej możliwości, to co???
Aha,czy tak trudno jest nauczyć sie prawidłowo parkować? Coś w tym jest skoro tyle pisza na ten temat.
Odpowiedz
1
@ sołtys
dnia 30.11.2010, 19:26 · Zgłoś
5 grudnia wszyscy głosujemy na Panią Wójcik, nieporadność oraz bezradność obecnej władzy jest przerażająca.
Odpowiedz
0
@ wiola
dnia 30.11.2010, 19:21 · Zgłoś
Ja nie mam nic do Pani, ale moja rada jest taka, Trzeba było startowac w tych wyborach ze swoim Komitetem, a nie wiązac się z
PiSem.Uważam że miałaby pani większe szanse. Ta partia niestety nie najlepiej się kojarzy, widac to nawet po niektórych komentarzach. Wolę kandydatów którzy nie licza na poparcie partii tylko wyborców bo to się w ostatecznym rozrachunku liczy.Ale stało się i ....
Odpowiedz
-1
@ anonim
dnia 30.11.2010, 19:09 · Zgłoś
Pani Wójcik na swoich zebraniach nie umie odpowiedzieć na pytania jej zadawane, nie wie o co ludzie ją pytają, a startuje na stanowisko wójta, porażka! Chyba przez 4 lata będzie placki piec bo o zarządzaniu gminą to nie ma pojęcia! Głosujemy na Pana Krzysztofa Augustyna!
Odpowiedz
-1
@ kicior
dnia 30.11.2010, 19:09 · Zgłoś
Pani Wójcik czy się pani oleum opiła, czy na [...] pani jedzie, czytając ten pani wywiad ośmiesza pani siebie Wolice Jasło i PIS, lepiej zrezygnuj z drugiej tury wyborów, ponieważ czasy kołchozów PGR-ów i czynów społecznych już minęły, głodne kawałki zachowaj dla siebie.TO pa pa
Odpowiedz
1
@ ciekawy
dnia 30.11.2010, 19:05 · Zgłoś
W odniesieniu do fragmentu wywiadu:" Chciałabym stworzyć społeczną kadrę animatorów kultury. Młodzież jest bardzo chętna i myślę, że dzięki szkoleniom uda mi się utworzyć zespół aktywnie działających młodych ludzi. Jestem otwarta na każdą propozycję i dobry pomysł."
Proponuję reaktywować ZMW (Związek Młodziezy Wiejskiej) wszak mieszkamy na wsi i już sie pani zrealizuje. Po co zawracac tym głowę wójtowi. On ma inne zadania do spełnienia.
A tak nawiasem mówiąc ciesze sie ,że ten wywiad został opublikowany. Nigdy nie wybrałbym się na spotkanie wyborcze, to nie moja opcja. Teraz mam szanse odnieść się do pani poglądów i planów.
Odpowiedz
1
@ uczen
dnia 30.11.2010, 19:00 · Zgłoś
Dzięki tej pani uczniowie ZS w NZ odbyli bezpłatne miesięczne praktyki w Niemczech. Pozyskała przeszło 70 tys euro na ten cel. I nikt ją do tego nie zmusił, zrobiła to z dobrego serca!
Odpowiedz
0
@ Rysiek
dnia 30.11.2010, 18:55 · Zgłoś
Do Sławka Taka gmina do zarządzania to pestka,po prawdzie(Kłaputy uparte)!
Odpowiedz
-1
@ nieporozumienie
dnia 30.11.2010, 18:38 · Zgłoś
Mam pytanie odnośnie wypowiedzi: "Zapewnianie bezpieczeństwa zawsze było domeną mężczyzn, to jest zadanie które powinny realizować jednostki OSP w każdej miejscowości. Mam na myśli nie tylko akcje w czasie pożarów, ale również podczas klęsk żywiołowych i wypadków losowych." Co ma pani do zarzucenia dotychczasowej działanośći tych jednostek? Przeciez od lat realizują te zadania.Co mają znaczyć słowa:" Piękno tworzyły i tworzą kobiety – to zadbane obejścia, ukwiecone i piękne domy."
Jeszcze musi się pani wiele uczyć w tym zakresie od kobiet z naszej gminy . Nauk w tym temacie nie potrzbujemy. Gotować też umiemy tylko nie jesteśmy chwalipięty. Szkoda, ze jest juz zima bo pojechałabym zobaczyć w Wolicy to królestwo kwiatów.
Odpowiedz
1
@ ALA
dnia 30.11.2010, 18:37 · Zgłoś
Pani Mirosławo jak pani znosi te wszystkie obelgi pod swoim adresem ,bo niektórzy to nie mają jak widzę wstydu za grosz.Współczuje.
Odpowiedz
2
@ mm
dnia 30.11.2010, 18:36 · Zgłoś
do - " pimpunio " ale jestes mądry ho ho wielki cwaniak i tyle ciekawe czy prosto w oczy tak powiedziałbyś
Odpowiedz
2
@ mm
dnia 30.11.2010, 18:34 · Zgłoś
nic nie zrobił ten nasz augustyn, no moze tyle ze dla swojej wioski<<<<<,,,
Odpowiedz
1
@ Mxz
dnia 30.11.2010, 18:33 · Zgłoś
Popieram wypowiedz mieszkanki Nowego Żmigrodu wszystkie urzędniczki z urzędu gminy z średnim wykształceniem powinny od wójta otrzymać ultimatum,albo podejmą studia zaocznie,albo [...] z urzędu i nie ważne ile lat tam pracują.Takie decyzje już dawno podjęto w wielu urzędach w Jaśle.
Odpowiedz
2
@ mm
dnia 30.11.2010, 18:31 · Zgłoś
do "o nie" - a jaki jest wizerunek teraz naszej gminy augustyn - ha to dopiero wizerunek. ja tez będę głosowac na panią wójcik moze ona co zrobi w tej gminie. i mam nadzieje ze zrobi czystke z klanami rodzinnymi.
Odpowiedz
-2
@ .
dnia 30.11.2010, 18:30 · Zgłoś
Ruda i z PiS-u. Taka analogia z niejaką M.K wystarczy, żeby głosować na Krzysztofa Augustyna, nawet nie biorąc pod uwagę tego jak wiele zrobił dla Żmigrodu (szkoły, GOK, kanalizacja) !

Żmigrodziaki, jak chcecie ratować Bałtyk i odnaleźć dąb Goeringa, macie szansę :)))
Odpowiedz
2
@ szeptal
dnia 30.11.2010, 18:04 · Zgłoś
Ludzie a co na To wójt bo ze skąpstwa nawet najmniejszej uloteczki nie wydrukował.

A może pochwali się tą piękną kanalizacją co utopiliśmy o 2,5 mln zł. więcej niż inne gminy ze Związku Dorzecza Rzeki Wisłoka.
Odpowiedz
1
@ GIENA
dnia 30.11.2010, 18:04 · Zgłoś
Pani Wójcik trzeba być czujnym bo p.Augustyn obstawił rodziną Goł...owskich wszystkie etaty w komisjach wyborczych!!,musi ktoś im patrzeć na rączki przy liczeniu głosów!! I nie musi pani nic robić tylko skasować te spacerki urzędników gminych po rynku w godzinach pracy!!
Odpowiedz
-2
@ co?
dnia 30.11.2010, 18:02 · Zgłoś
do garów!!!
Odpowiedz
0
@ emigrant
dnia 30.11.2010, 18:00 · Zgłoś
Cieszy mnie, że po publikacji tego wywiadu mieszkańcy Wolicy po raz pierwszy się dowiedzą, że ich sąsiadka ma ambitne plany, Jak widać juz z pierwszego komentarza mieszkańca Wolicy nie jest taka
biała jak się chwali. Zachęcam innych mieszkańców Wolicy do zabrania głosu. A co do zaskoczenia kamery, myślę że PiS nie zasponsorował wizażysty jak do ultek i wyszło jak wyszło.No cóż
wywiad sobie, program w ulotkach sobie, takie ble,ble.
Ale mnie to już nie dotyczy, od roku mieszkam w innej gminie.
Odpowiedz
1
@ PiS-man
dnia 30.11.2010, 17:47 · Zgłoś
Ale, że nawet Miśkowicz wraz z resztą powiatowego "tercetu egzotycznego" nie poparł Augustyna... Zdrada czy kalkulacja? :D
Odpowiedz
2
@ do "o nie"
dnia 30.11.2010, 17:46 · Zgłoś
Nie wszystko złoto co się świeci. Ja osobiście do wyglądu P. Wójcik nie mam żadnych zastrzeżeń. Dla mnie ważne jest co ma ktoś w głowie, jakim jest człowiekiem. A te rzeczy jak makijaż to jest tylko dodatek w/g mnie nie najważniejszy. Nie wybieramy Top modela tylko wójta. A obecny wójt jaki jest też widzimy i nie komentujemy???
Odpowiedz
2
@ we
dnia 30.11.2010, 17:42 · Zgłoś
a ja mam gdzieś drogi bo tym się już zajął powiatowy urząd dróg , nasz wójt nic nie zrobił dla sportu w wioskach mniejszych niż żmigród są boiska z sztuczną nawierzchnią i oświetleniem hale sportowe a w żmigrodzie ? nic nie ma ! W Tej gminie to tylko pić i rozwalać bo nie ma innego zajęcia i dlatego zawsze będzie taki wizerunek ! dlatego głosuję na panią Wójcik !!!!!
Odpowiedz
-1
@ DO Piotr
dnia 30.11.2010, 17:38 · Zgłoś
placki piec się uczyłeś czy co
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 30.11.2010, 17:33 · Zgłoś
Już będzie przygotowywać miejsca pracy w urzędzie dla swojej 200 osobowej rodziny jak to na wsi stada [...] są przecież niewyczerpane dlatego się ściągają do miasta- [...] [...] kundle i [...] księżniczki.Warto się zastanowić czy tym [...] z tych plakatów wyborczych zależy choćby w 1 procencie na ludziach czy może chcą zająć koryta dla świń-[...].
Odpowiedz
2
@ do Sławek
dnia 30.11.2010, 17:25 · Zgłoś
A czy obecny wójt prowadził jakieś przedsiębiorstwo? Bo z tego co mi wiadomo to nie. Myślę, że P. Wójcik jest osobą kreatywną,która poradzi sobie i jeśli zostanie napewno zrobi w swojej kadencji więcej niż nasz obecny wójt. Nikt nie rodzi się geniuszem i wszystko wiedzącym to ciężką pracą człowiek dochodzi do wielu rzeczy.
Odpowiedz
-3
@ z innego forum
dnia 30.11.2010, 17:24 · Zgłoś
Przeczytałem artykuł i wszystkie komentarze.
Pan REDAKTOR jest całkowicie nieobiektywny, posiada bardzo mocno widoczne skrzywienie w stronę PiS-u. Staszku - nie widzisz, że to jest tratwa, która bardzo szybko nabiera wody i tylko patrzeć jak pójdzie na dno. Dziennikarstwo to OBIEKTYWIZM!
Natomiast co do kandydatur Pani Wójcik i Pana Augustyna. W całej Polsce PiS jest odsunięty od każdej władzy, a w Żmigrodzie ma rządzić przedstawiciel PiS-u, ludzie kto z tą Panią będzie chciał rozmawiać w powiecie, województwie czy w rządzie - zastanówcie się! Pan Augustyn to doświadczenie, spokój, rozsądek, brak związania z jaką kolwiek partią, przed nim wszystkie drzwi stoją otworem. A najważniejszą cechą Pana Augustyna to zwyczajna UCZCIWOŚĆ!!! - cecha nie znana w PiS-ie.
Odpowiedz
-1
@ myzio
dnia 30.11.2010, 17:20 · Zgłoś
Jak ją wybiorą to jaja będą - błazenada - z tego co wiem to uczy dzieci gotować w tej swojej szkole,
Odpowiedz
-2
@ ubawiony
dnia 30.11.2010, 17:04 · Zgłoś
czyli zajmie się [...] to jest przyszłość ???
Odpowiedz
-2
@ _____
dnia 30.11.2010, 17:03 · Zgłoś
jest pani nauczycielką i startuje pani na wójta gminy hahahaha żal jednym słowem!!!!!!!!!
Odpowiedz
-2
@ xyz
dnia 30.11.2010, 17:02 · Zgłoś
Zadania jakie sobie Pani stawia jako przyszła Pani Wójt to nic nowego, a kopia pomysłów sprzed dobre 15-15 lat. My oczekujemy czegoś nowego i rzeczywistego. Pisze Pani wywóz częściej śmieci, ok - zapłacą za ten dodatkowy odbiór mieszkańcy. Miejsca pracy - ? Ośrodek sportowy - plan na budowę obiektu już jest. Szkoły w NASZEJ GMINIE - NIE PANI (Pani jest Gmina Jasło)są wyposażone, docieplone, odnowione. Został tylko do kosmetyki Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie, ale teraz są w planie prace, które podniosą jakość obiektu. tak myślę, że zostało tylko sadzić Pani kwiatki w kobiecych ogródkach. Pan Wójt przygotował Pani grunt to działać nie będzie ciężko, a sukcesy przypisać sobie będzie można. Panie Wójcie Krzysztofie nie damy się. Damy rade. Wyborcy, którzy Pana znają to udowodnią.
Odpowiedz
1
@ pan z jaworza
dnia 30.11.2010, 16:35 · Zgłoś
tak tak bo stary wójt nie miał czasu zrobić drogi gminnej,odcinek Desznica-Jaworze nie pisze o powiatowej już Kąty-Desznica a ludzie tam też mieszkają prosze o tym pamiętać!!!
Odpowiedz
2
@ bdfbg
dnia 30.11.2010, 16:32 · Zgłoś
nie wizerunek jest najważniejszy tylko czyny...o Augustyn co zrobił za 4 lata co????
Odpowiedz
-2
@ mieszkaniec
dnia 30.11.2010, 16:31 · Zgłoś
prawda, parkowac nie potrafi.
Odpowiedz
2
@ piotr
dnia 30.11.2010, 16:28 · Zgłoś
pani wójcik mnie uczyła super babka
Odpowiedz
-2
@ dozety
dnia 30.11.2010, 16:22 · Zgłoś
[...] bos ty dawno chlopa nie widziala :D jakbys miala to bys [...] nie szukala :)
Odpowiedz
2
@ mobilek
dnia 30.11.2010, 16:14 · Zgłoś
jak pani zostanie wójtem to prosił bym zrobić w pierwszej kolejności droge na Desznice
Odpowiedz
-2
@ o nie
dnia 30.11.2010, 15:59 · Zgłoś
widać ,że kamera zaskoczyła panią Wójcik , ani ładnej fryzury ,ani makijażu ,to tak ma wyglądać kandydatka na wójta . To jest wizerunek naszej gminy.
Odpowiedz
-3
@ pimpunio
dnia 30.11.2010, 15:59 · Zgłoś
Po przeczytaniu wywiadu mam tylko jedno skojarzenie - lelumpolelum ;)

"Ważne jest, aby poprawić infrastrukturę wszystkich dróg. " - czy Pani dobuduje trzeci czy czwarty pas ? Przecież wszystkie drogi w gminie wyremontowane...

Tu chyba Pani wpada w samouwielbienie ;) --> " Jestem kandydatką wspieraną z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Zawsze byłam uczciwą osobą. [...] się fałszem i obłudą. Mam nadzieję, że wyborcy to widzą. Jeżeli mówię coś, że jest białe to jest białe i tego się będę trzymać do końca."

"Ja stawiam na ludzi młodych, kobiety, rozsądek i chęć zmiany" - mam 50 lat i czuję się dyskryminowany !

"Będę apelować i bezpośrednio rozmawiać z moimi wyborcami." jak to Pani zamierza robić ? Może jakaś 'książka skarg i zażaleń' ?

"Chciałbym" "podejmę" "powinno" ... a ja bym chciał żeby z Nowego Żmigrodu startowały promy kosmiczne na Marsa – tylko mnie wybierzcie !
Odpowiedz
2
@ MIESZKANKA
dnia 30.11.2010, 15:58 · Zgłoś
Ja również chciałabym poznać plany obecnego wójta na najbliższe 4 lata,ale jakoś nigdzie nie mogę ich znalezć.A może pan wójt nic nie obiecuje bo i tak nic nowego nie zrobi,więc poco ludziom oczy mydlić.
Odpowiedz
-2
@ Sławek
dnia 30.11.2010, 15:33 · Zgłoś
Jak osoba, która nigdy nie była nawet członkiem rady gminy, nigdy nie prowadziła żadnego przedsiębiorstwa może ogarnąć i zarządzać urzędem gminy. To jest kpina.
Odpowiedz
-2
@ mieszkaniec Wolicy
dnia 30.11.2010, 15:21 · Zgłoś
A gdzie pani Wójcik parkuje swoje samochody na drodze przed swoją posesją na łuku drogi gdzie zagraża mieszkańcom Wolicy a mówi pani że bezpieczeństwo jest najważniejsze proszę zacząć od siebie na swojej gminie a później na innej
Odpowiedz
-2
@ mieszka
dnia 30.11.2010, 15:20 · Zgłoś
bardzo wielka poraszka, jusz nie było na kogo innego głosowac?
Odpowiedz
0
@ Rada
dnia 30.11.2010, 15:20 · Zgłoś
"...Przede wszystkim chciałabym złożyć więcej decyzji w ręce Rady Gminy..." - kompetencje Rady Gminy są określone w ustawie o samorzadzie gminnym i w statucie Gminy i nic więcej wójt nie może Radzie przypisać, ale to kandydat na wójta powinien wiedzieć. Poprostu trzeba te dokumenty wcześniej przeczytać....
Odpowiedz
-2
@ śmiechu warte
dnia 30.11.2010, 15:16 · Zgłoś
[...] idź do garów i przynieś [...] :D
Odpowiedz
1
@ ZETA
dnia 30.11.2010, 15:07 · Zgłoś
My kobiety panią popieramy i życzymy wygranej.
Odpowiedz
2
@ XXX
dnia 30.11.2010, 15:03 · Zgłoś
Pani Wójcik do boju,wygramy, może pani zaprowadzi większy ład i porządek w naszej gminie,a szczególnie w urzędzie gminy.
Odpowiedz
2
@ Mieszkanka Żmigrodu
dnia 30.11.2010, 14:58 · Zgłoś
Bardzo dobrze pani Mirosławo że pani pisze o piorytetach jakim jest między innymi wykształcenie.Jak wygra pani te wybory to niech pani zacznie od Urzędu Gminy gdzie pani będzie urzędować,bo tam wiele osób nie ma większego wykształcenia niż średnie,a zarabiąją tak jakby mieli ukończone studia podyplomowe.
Odpowiedz
-2
@ mieszkaniec
dnia 30.11.2010, 14:53 · Zgłoś
Skoro praca ma być dla mieszkańców, proszę nie blokować miejsca, przecież pani nie mieszka w Nowym Żmigrodzie tylko ponad 20 km stąd!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.