Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Młodzi adepci piłki nożnej zagrali w turnieju towarzyskim w Jaśle

10

W minioną sobotę (13 maja br.) na stadionie piłkarskim przy ul. Sportowej w Jaśle odbył się turniej z udziałem młodych adeptów futbolu. Zawody zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” Jasło miały charakter towarzyski. W szranki stanęły zespoły między innymi z Jasła, Sanoka, Dukli, Brzostku i Beska.

Zdjęcia z turnieju obejrzysz w FOTOGALERII

Do udziału w turnieju zaproszono zespoły, w których trenują dzieci urodzone w 2016 roku i młodsze. Oprócz drużyn gospodarzy turnieju – UKS „Szóstki” Jasło w rywalizacji udział wzięły ekipy szkółek piłkarskich: Ekoballu Sanok, Akademii Piłkarskiej Sanok, MOSiR-u Dukla, Przełomu Besko, Global Soccer Academy oraz LKS-u Brzostowianki Brzostek.

Turniej miał charakter towarzyski. Organizatorzy postawili przede wszystkim na dobrą zabawę z piłką nożną. Nie zabrakło poczęstunku. Każdy z uczestników otrzymał też pamiątkowy medal i statuetkę.

Organizatorzy wyróżnili także najlepszych zawodników. W gronie tym znaleźli się:
Grzegorz Machowski (UKS „Szóstka” Jasło)
Igor Wojdyła (UKS „Szóstka” Jasło)
Hubert Lechwar (LKS Brzostowianka Brzostek)
Dawid Woźniak (MOSiR Dukla)
Radosław Grabowski (AP Sanok)
Walentino de Agostino (Ekoball Sanok)
Jakub Czernicki (Global Soccer Academy)

MD

Napisany dnia: 15.05.2023, 12:46
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ maluch
dnia 15.05.2023, 12:52
Ocena
komentarza:
2
A gdzie AP Jasło? Panie Burmistrzu koniec z finansowaniem szkółek, wrócić do tego co było w Jaśle dawniej i zapewniało dobry poziom. Jeden klub z szkoleniem dzieci i młodzieży i tyle.
@ abc
dnia 16.05.2023, 12:59
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ Abc
dnia 15.05.2023, 18:04
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ Kapitan Wąs
dnia 15.05.2023, 18:34
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Fan
dnia 16.05.2023, 07:10
Ocena
komentarza:
8
Wszystkie szkółki leżą i kwiczą. Wzór od Beniaminka powinno się brać, w Krośnie 1 szkółka jest a potem SMS.
@ kibic
dnia 16.05.2023, 08:33
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ JKS
dnia 16.05.2023, 13:00
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Wagner
dnia 16.05.2023, 09:49
Ocena
komentarza:
0
Ten klubik z historią 113 lat przegrywania i porażek i 50 kibicami ma jakiś układ z portalem, że każdy piszący prawdę jest z miejsca cenzurowany?
@ Prawda
dnia 16.05.2023, 19:51
Ocena
komentarza:
-4
[Komentarz nie na temat]
@ kibic
dnia 16.05.2023, 21:06
Ocena
komentarza:
2
A może to rodzice będą decydowali do jakiej szkółki wysłać. Każdy może sprawdzić wyniki, jakość szkolenia, kadrę trenerską, karierę byłych wychowanków , a obecnie reprezentantów Polski.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle

  W sobotę w Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, prezesem Suwerennej Polski. Pol przyjechał na spotkanie z mieszkańcami na zaproszenie posłanki Marii Kurowskiej. Podczas swojego wystąpienia mówił o polityce Niemiec, Donaldzie Tusku, a także o obronie polskich rolników.

 • Jasielscy strażacy obchodzili swoje święto

   

  Choć dzień Świętego Floriana, w którym strażacy obchodzą swoje święto minął kilka tygodni temu, to w Jaśle uroczyste obchody Dnia Strażaka odbyły się w miniony piątek (2 czerwca). Apel z udziałem strażaków jasielskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej tradycyjnie zorganizowano na placu przy siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. T

 • Dofinansowanie na studnię głębinową - jak uzyskać?

   

  Studnią głębinową nazywamy sztucznie wykonane, pionowe ujęcie wody. W zależności od głębokości warstwy wodonośnej studnie bywają wiercone nawet do kilkudziesięciu metrów w głąb ziemi i zapewniają wodę bardzo dobrej jakości!

 • Ogród Jordanowski znów tętnił życiem. Najmłodsi jaślanie obchodzili dzisiaj swoje święto

   

  Datę 1 czerwca znają dosłownie wszyscy, bez względu na wiek. Nic w tym dziwnego. Tego dnia bowiem na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Najmłodsi jaślanie świętują swój dzień nie tylko w wąskim gronie rodzinnym. Od wielu lat chętnie odwiedzają również Ogród Jordanowski, gdzie czekają na nich atrakcje przygotowane przez pracowników jasielskich instytucji kultury.

 • Buduj i remontuj z "Pszczółką". Mega oferta cenowa na pustaki już czeka na Ciebie

  Budujesz dom? A może planujesz remont mieszkania? Zapraszamy do "Pszczółki" gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do wybudowania oraz remontu domu lub mieszkania.

 • Generator Nauki GEN zacieśnia współpracę z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie

   

  Miasto Jasło zawarło dzisiaj porozumienie z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dotyczy ono zacieśnienia współpracy pomiędzy instytutem a jasielskim Generatorem Nauki GEN w zakresie popularyzacji nauk ścisłych. Beneficjentami porozumienia mają być przede wszystkim uczniowie jasielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Już niebawem do Krakowa uda się pierwsza grupa młodych jaślan, głodnych naukowej wiedzy.

 • Ogromny zastrzyk finansowy dla Gminy Brzyska. W przyszłym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

  Gmina Brzyska otrzymała blisko 3 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem. Inwestycja ma być realizowana przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzyskach w 2024 r.

 • Dębowiec: Usunięto awarię układu sterującego przepompowni ścieków

  Nieczystości ściekowe, które stwierdzili inspektorzy WIOŚ przy komorze zasuw zlokalizowanych w najniższym punkcie terenu w Dębowcu były przyczyną awarii układu sterującego przepompowni ścieków. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej podjął działania naprawcze m.in. zamontowano monitoring pracy, dzięki któremu pracownicy będą mogli podjąć natychmiastową reakcję w przypadku stanu awaryjnego.

 • UNIMOT przejmuje jasielskie zakłady magazynowania i dystrybucji paliw oraz produkcji asfaltów

   

  Formalności stało się zadość. Po wielu miesiącach oczekiwania, w kwietniu 2023 r. spółka UNIMOT Investments sp. z o.o. zawarła z PKN Orlen S.A. umowę przeniesienia 100 proc. akcji Lotos Terminale S.A. Tym samym jasielskie zakłady Lotos Infrastruktura i Uni-Bitumen zmieniły właściciela. 

 • Wstęga została przecięta. Przy jasielskim „Chemiku” powstało nowe boisko sportowe

   

  Starostwo Powiatowe mogło dziś ogłosić z dumą, że realizacja programu - „Budowa infrastruktury sportowej jednostek oświatowych Powiatu Jasielskiego" wreszcie dobiegła końca. Dzisiaj, uroczyście oddano bowiem do użytku boisko wielofunkcyjne przy jasielskim „Chemiku”. Będzie ono służyć uczniom szkoły do gry w piłkę ręczną i tenisa. Wartość inwestycji wyniosła 935 238 zł.

 • Szukasz zacisznego miejsca do wypoczynku? Odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”

   

  Masz dosyć miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą? Koniecznie odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”. To urokliwy i zaciszny zakątek w malowniczej wsi Potakówka na Podkarpaciu. Dwa piękne domki położone na terenie rekreacyjnym wraz z zarybionym stawem i zagrodą danieli to miejsce wprost idealne na spędzenie wakacyjnego urlopu lub weekendową ucieczkę na wieś.

 • Żołnierze Wojska Polskiego uczą jaślanki samoobrony

   

  Przystanek Kwiatowa w Jaśle stał się w ten weekend swoistego rodzaju poligonem treningowym dla kobiet, które chcą umieć bronić się przed różnego rodzaju zagrożeniami, a przede wszystkim przed agresją fizyczną. Technik samoobrony uczą się pod czujnym okiem doskonale wyszkolonych w zakresie walki wręcz żołnierzy – instruktorów. W sobotnich warsztatach udział wzięło czterdzieści pań.

 • Zespół młodych siatkarek w SP nr 4 w Jaśle sięgnął po srebro

   

  W piątek (26 maja) w hali MOSiR w Jaśle rozegrano turniej finałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt na szczeblu wojewódzkim. Triumfowały w nim młode adeptki siatkówki z Rzeszowa. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 33 w Rzeszowie pozostawiły w pokonanym polu zespoły reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4 w Jaśle i Szkołę Podstawową w Dukli. Jaślanki pod wodzą trenera Grzegorza Janusza sięgnęły po srebro.

 • Strażacy interweniowali podczas Pikniku Rodzinnego. Z butli ulatniał się gaz

   

  Dzisiaj przed godziną 18. strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze butli z gazem propan-butan na terenie przedszkola przy ul. Sikorskiego w Jaśle. Do zdarzenia doszło w trakcie trwającego Pikniku Rodzinnego. Okazało się, że doszło do ulatniania się gazu, w związku z czym wyznaczona została strefa bezpieczeństwa.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657