Młodziczki z UKS Gimnazjum Dębowiec w 1/8 Finału Mistrzostw Polski
W miniony weekend młodziczki z UKS Gimnazjum Dębowiec zakończyły rozgrywki w Podkarpackiej Lidze Piłki Siatkowej Dziewcząt uzyskując trzecie miejsce dające prawo do gry w dalszych etapach o Mistrzostwo Polski. Pierwszym etapem jest udział w 1/8 Finału w którym zmierzą się cztery drużyny z Podkarpackiego, Podlaskiego, Mazowieckiego i Lubelskiego.

Turniej zostanie rozegrany w dniach 16 i 17 kwietnia w Białymstoku. Od momentu powstania klubu w 2004r. po raz pierwszy w historii siatkarkom z Dębowca udało się awansować do dalszej fazy rozgrywek. Biorąc pod uwagę fakt, że w rozgrywkach tych uczestniczyło łącznie 18 drużyn z województwa podkarpackiego awans ten ma ogromne znaczenie dla dalszego rozwoju siatkówki w Gminie Dębowiec.
Klasyfikacja końcowa grupy finałowej młodziczek:
1. MKS SAN-Pajda I Łańcut
2. MKS SAN-Pajda II Łańcut
3. UKS Gimnazjum Dębowiec
4. UKS MOSiR Jasło
5. UKS Trójka Leżajsk
6. Karpaty MOSiR I Krosno
7. PBS Bank Sanoczanka Sanok
8. KPS Nowa Dęba
Drużyny walczące o miejsca 9-18 zakończą rozgrywki 10 kwietnia 2011r.
Skład drużyny UKS Gimnazjum Dębowiec: Elżbieta Wojtunik, Ewa Brączyk, Karolina Praszek, Anna Witusik, Małgorzata Witusik, Żaneta Buczyńska, Marlena Hućko, Anna Szostak, Gabriela Rodak, Sylwia Stachurska.
Marcin Bolek
