Młodzież w działaniu
0
26 osób uczestniczyło w pierwszej edycji szkolenia programu „Młodzież w działaniu”. Podczas warsztatów w Jaśle, które prowadziły Krystyna Marcinkowska i Ewa Czekaj z Krakowa, omówiono zasady i szczegóły tego programu.


W szkoleniu uczestniczyli liderzy młodzieżowi, pedagodzy, osoby pracujące z młodzieżą w ramach edukacji nieformalnej. Uczestników warsztatów zapoznano ze sposobami naliczania budżetu i grantu, przedstawiono m.in. formy zarządzania projektem, tworzenie projektów i wypełnianie wniosków aplikacyjnych. - Wobec ogromnego zainteresowania tego typu szkoleniami informuję, że najbliższe spotkanie dla osób z województwa Podkarpackiego odbędzie się w dniach 25 – 26 marca 2009 także w Jaśle. Poprowadzą je, podobnie jak w styczniu, trenerzy Narodowej Agencji Programu Młodzież – informuje Zbigniew Dranka, koordynator programu edukacyjnego „Młodzież w działaniu” na terenie Podkarpacia.
(omega)
W szkoleniu uczestniczyli liderzy młodzieżowi, pedagodzy, osoby pracujące z młodzieżą w ramach edukacji nieformalnej. Uczestników warsztatów zapoznano ze sposobami naliczania budżetu i grantu, przedstawiono m.in. formy zarządzania projektem, tworzenie projektów i wypełnianie wniosków aplikacyjnych. - Wobec ogromnego zainteresowania tego typu szkoleniami informuję, że najbliższe spotkanie dla osób z województwa Podkarpackiego odbędzie się w dniach 25 – 26 marca 2009 także w Jaśle. Poprowadzą je, podobnie jak w styczniu, trenerzy Narodowej Agencji Programu Młodzież – informuje Zbigniew Dranka, koordynator programu edukacyjnego „Młodzież w działaniu” na terenie Podkarpacia.
(omega)
