Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Motocyklem uderzył w słup energetyczny

207

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Łajsce. 17-letni motocyklista wypadł z drogi i uderzył w słup energetyczny. Młody człowiek z obrażeniami głowy w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17.30. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem 17-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec jechał w kierunku Łubna Szlacheckiego. W miejscowości Łajsce na jednym z zakrętów stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonową podstawę drewnianego słupa energetycznego.    

Nieprzytomny motocyklista z obrażeniami głowy został przewieziony do jasielskiego szpitala. Jego stan jest ciężki, trafił na oddział intensywnej terapii.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków. Od 17-latka  pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Tarnowcu

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 207

Dodaj komentarz Widok:
1
@ xyz
dnia 15.02.2014, 00:19 · Zgłoś
choć tyle czasu minęło nigdy o Tobie nie zapomnę ...
Odpowiedz
3
@ NieDamRadyNapisaćSwojegoImienia[*]
dnia 20.04.2012, 14:16 · Zgłoś
Nigdy o tobie nie zapomnimy byłeś dla mnie jak brat.. A teraz... ps. Nie ważne ..
Odpowiedz
0
@ Gabi..
dnia 20.04.2012, 14:14 · Zgłoś
Bardzo szkoda Adriana..Możemy się tylko za niego pomodlić [*] Ale też współczuje Oli jego dziewczyny przecież to był jej 1 chłopak.. ; (
Odpowiedz
2
@ Glinik Nowy.
dnia 12.03.2012, 20:50 · Zgłoś
Walentynki... Aduś pamiętamy! ;( Jest ciężkoo... 14 lutego miałbyś 18nastkę.
Taa pustka... po Tobie. Dlaczego nas zostawiłeś ?! Mówili mi, że z czasem się pogodzę z tym, że Cię nie maa... ale nie mogę, nie potrafię. Nasz Kochany Rozrabiak. ;* Będziemy pamiętać, zawsze.
Odpowiedz
3
@ ;(((
dnia 21.02.2012, 19:21 · Zgłoś
Minęło tyle czasu , a ja dalej w to nie wierzę , dlaczego ??
Odpowiedz
2
@ Glinik Nowy.
dnia 12.03.2012, 20:52 · Zgłoś
Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć "dlaczego?".
Dlaczego Arian ?! Dlaczego zmarł ?! Tak po prostu musiało być, niestety musiało.

Pomódlmy się za Adriana. Tyle możemy dla Niego zrobić.
(*)
Odpowiedz
6
@ ....
dnia 14.02.2012, 20:11 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego[*]
Mam nadzieje,że sobie TAM urządzisz imprezke:(((
Odpowiedz
5
@ Gosia....
dnia 29.12.2011, 13:50 · Zgłoś
w walentynki Obchodził by 18-te urodziny...
ale nigdy o Tobie nie zapomnimy
Wierzymy że Jestes tu nadal z nami chociaz Ci nie widac
Odpowiedz
4
@ ...
dnia 23.12.2011, 19:30 · Zgłoś
jeszcze święta i walentynki...:(
Odpowiedz
4
@ nata
dnia 06.12.2011, 19:36 · Zgłoś
Boże dlaczego on ?: (
Odpowiedz
5
@ ...
dnia 28.11.2011, 18:33 · Zgłoś
nigdy się nie pogodzę z JEGO śmiercią :(
Odpowiedz
4
@ ;(
dnia 11.11.2011, 16:37 · Zgłoś
a wiecie co zamknęlibyscie sie, nie wiecie jak bylo a sie odzywacie..
A Tobie cwany OLO powinni zablokowac mozliwosc dodawania komentarzy bo myslisz ze zabłyśniesz tym co napiszesz a tak naprawde to zachowujesz sie jak 5 letnie dziecko.. i bardziej wygladasz ty na [...] niz ktokolwiek inny kto cie poprawia i po tobie jedzie
Odpowiedz
-3
@ olo
dnia 11.11.2011, 17:53 · Zgłoś
do dawida [...]
[...] wiesz o jeżdzie na motorze a zabierasz głos.
Odpowiedz
-7
@ olo
dnia 12.12.2011, 22:00 · Zgłoś
do jazdy motocyklem trzeba mieć trochę rozumu
Skamlesz jak pies.
Odpowiedz
6
@ kasiaa :(:(
dnia 07.11.2011, 15:41 · Zgłoś
miałam wielką nadzieję ze mu się uda :(:( Cierpienia matki nie da się opisać słowami :(:(
Miał całe życie przed sobą , plany , marzenia ...
Na zawsze w naszych sercach :( [*][*][*] :(:(:(
Odpowiedz
3
@ kasiaa
dnia 07.11.2011, 15:38 · Zgłoś
[*][*][*] :(:(:(:(
Odpowiedz
5
@ ola
dnia 06.11.2011, 15:25 · Zgłoś
Dlaczego taki młody chłopak musiał odejść wyrazy współczucia [*] teraz tylko pozostaje modlić się za jego dusze :( :(
Odpowiedz
8
@ :( .....
dnia 05.11.2011, 16:49 · Zgłoś
Myślałam że wyjdzie z tego jednak Bóg chciał inaczej współczucie dla rodziny [*]
Odpowiedz
9
@ [*] :(:( DAWID
dnia 05.11.2011, 15:52 · Zgłoś
O śmierci Adriana dowiedziałem się od przyjaciółki...
Mimo tego że go nie znałem trzymałem kciuki że wyjdzie z tego, miał kawał życia przed sobą niestety nie udało się wyjść z tego.
Najszczersze kondolencje dla rodziny i znajomych Adriana :( :( Trzymajcie sie !!

NIECH CI ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE [*] [*] [*]
Odpowiedz
4
@ [*]
dnia 05.11.2011, 15:00 · Zgłoś
spoczywaj w pokoju [*]
Odpowiedz
12
@ [*][*][*]
dnia 04.11.2011, 19:32 · Zgłoś
Nie znałem Adriana ale to bardzo bolesne dla wszystkich:(
Ale Rodzicom Muszę przyznać że uczynili piękny gest co do organów...
Drodzy rodzice Jesteście wzorem do naśladowania...
A Adus Wasz Syn nie umarł,On będzie żył w części Kogoś Innego i czuwał Nad Wami i całą Waszą Rodziną...
Z tego miejsca Składam wyrazy współczucia Dla Całej Rodziny I Dziewczyny Adriana:(:(:(
Adi niech Ci ziemia lekką będzie...[*][*]
Jeszcze wszyscy się z Tobą Kiedyś zobaczmy...:(
Odpowiedz
8
@ ev.
dnia 04.11.2011, 19:13 · Zgłoś
jeżeli o prawda z organami, to Adrian po częśći będzie żył w innych ludziach. Bardzo uczynny gest od jego rodziny. Wiem co czuje jego dziewczyna teraz, ale ADRiAN żyje i w pamięci i na tym świecie!! Życie to chwila, więc niestety tutaj przez tą chwile go miała nie będziesz ale poźniej na wieczność. Prawdziwej miłości nic nie jest w stanie rozłączyć, nawet śmierć. Wyrazy współczuca... (*)(*)
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 04.11.2011, 16:10 · Zgłoś
Adrian żyje w naszych sercach [*]
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 04.11.2011, 16:08 · Zgłoś
Pogrzeb w sobotę o 14
[*]
Odpowiedz
2
@ :(
dnia 04.11.2011, 15:35 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
3
@ Zioło
dnia 04.11.2011, 15:30 · Zgłoś
Dlaczego ? :(
Odpowiedz
4
@ Dora
dnia 04.11.2011, 15:04 · Zgłoś
Odszedł do Bram Nieba,duszą,lecz cząstka jego pozostanie na ziemi.I będzie czuwać nad jego bliskimi.Bądzcie silni.
Odpowiedz
4
@ Kolega
dnia 04.11.2011, 11:53 · Zgłoś
Spoczywaj w pokoju Adrian [*]
Odpowiedz
4
@ loku
dnia 03.11.2011, 20:59 · Zgłoś
[*] :(
Odpowiedz
-7
@ do olo
dnia 03.11.2011, 20:34 · Zgłoś
weś ty się[...] [...] w [...] za te komentarze
Odpowiedz
1
@ dawid były gracz dragona
dnia 03.11.2011, 19:13 · Zgłoś
do [...] i olo czy jak ci tam [...] dumni jestescie z siebie mam dobre znajomosci dojde do was po ip a wtedy my tzw [...] was dojedziemy i bd cienko piszczec
Odpowiedz
-4
@ ona
dnia 04.11.2011, 11:36 · Zgłoś
takie groźby są karalne więc uważaj aby ktoś do ciebie nie doszedl po ip
Odpowiedz
2
@ olo
dnia 10.11.2011, 20:46 · Zgłoś
Po twoim słownictwie widać że nawet podstawówki nie skończyłes.
Żal mi cię [...].
Odpowiedz
22
@ aga
dnia 03.11.2011, 17:10 · Zgłoś
Nie zna ani rodziny zmarłego, ani jego samego nie znałam jednak chciałam złożyć rodzinie pograżonej w smutku najszczersze wyrazy współczucia. Jesteście prawdziwymi bohaterami za to że odważyliście się oddać jego organy innym ludziom. To najwspanialsze co może zrobić rodzina w obliczu takiej tragedii. Niech będzie dla was pocieszeniem to, że wasz syn żyje, on nie umarł, on podarował komus potrzebującemu cząstkę siebie. Chciałabym poznać kiedyś tak wspaniałych rodziców, uscisnąć wam rękę, pogratulować takiej odwagi. Jesteście dla mnie i dla społeczeństwa wzorem. Wierzę i z całego serca życzę że Pan Bóg was pocieszy. Niech wasz syn opiekuje sie wami z góry. On żyje.
Odpowiedz
2
@ ....
dnia 03.11.2011, 16:41 · Zgłoś
[*] spoczywaj w pokoju
Odpowiedz
2
@ kika
dnia 03.11.2011, 14:28 · Zgłoś
wspolczucie dla rodzlny
Odpowiedz
-10
@ .........
dnia 03.11.2011, 09:39 · Zgłoś
niestety zmarł w sobote w szpitalu:(
Odpowiedz
3
@ Krzekorz
dnia 03.11.2011, 07:56 · Zgłoś
a mozecie poweidziec kiedy jest pogrzeb ? Bo jak by nie bylo jestem jego dalszym kuzynem i tez chcial bym go pozegnac :( wyrazy wspolczucia dla rodziny :(:(
Odpowiedz
2
@ anonim
dnia 03.11.2011, 06:27 · Zgłoś
To naprawdę smutna wiadomość.
Wczoraj usłyszałam o tym, jest mi naprawdę bardzo przykro.
Łączę się w wielkim smutku z rodziną i przyjaciółmi.
Adrian niech Ci ziemia lekką będzie.. [*]
Odpowiedz
2
@ tadek
dnia 02.11.2011, 23:21 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Odpowiedz
2
@ nnnn
dnia 02.11.2011, 21:39 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
4
@ Dora
dnia 02.11.2011, 21:30 · Zgłoś
wypowiadanie się na ten temat żle jest przegięciem! jesteście bez serca! wyrazy współczucia dla rodziny:( to wielka tragedia;( będziemy o ADRIANIE pamiętać. Zapalimy znicz nad jego duszą.
Odpowiedz
2
@ ;p
dnia 02.11.2011, 20:18 · Zgłoś
Życie jest nie sprawiedliwe. Dlaczego odchodzą wspaniali ludzie ?
Nigdy o Tobie nie zapomnimy [*]

Busiaczek na zawsze będziesz w naszych sercach ; (
Odpowiedz
2
@ [*] ;(
dnia 02.11.2011, 19:52 · Zgłoś
[*] wyrazy współczucia ;(
Odpowiedz
3
@ @rek
dnia 02.11.2011, 19:26 · Zgłoś
Szkoda chłopaka :(
Odpowiedz
4
@ ege
dnia 02.11.2011, 19:13 · Zgłoś
nie znalam chlopaka ale naparwde strasznie to przezylam.uswiadomilam sobie jak kruche jest zycie.jeszcze w piatek zachecano nas w szkolach do oddawania krwi bo jest potrzeba zeby Adrian przezyl ... kilka dni a juz go nie ma. niestety nie udalo mu sie pomoc. to straszne;(
szczere wyrazy wspolczucia dla Jego bliskich
Odpowiedz
3
@ pe.es
dnia 02.11.2011, 19:00 · Zgłoś
Busiaczek.;<
Współczucia dla rodziny, dziewczyny i bliskich!
(*)
Odpowiedz
4
@ ...
dnia 02.11.2011, 18:16 · Zgłoś
Spoczywaj w pokoju **;(
Odpowiedz
5
@ ja
dnia 02.11.2011, 17:46 · Zgłoś
Daj mu, Panie wieczny odpoczynek w niebie.. ;(
Odpowiedz
4
@ Ktosss
dnia 02.11.2011, 17:19 · Zgłoś
Spoczywaj w pokoju Adrianku [*]
Odpowiedz
3
@ koleżanka
dnia 02.11.2011, 17:01 · Zgłoś
tszypaj sie adrian;O
Odpowiedz
6
@ koleżanka
dnia 02.11.2011, 16:56 · Zgłoś
spoczywaj w pokoju:( wielkie współczucia dla rodziny!
Odpowiedz
5
@ ...............
dnia 02.11.2011, 16:37 · Zgłoś
spoczywaj w pokoju [*][*][*] będziemy pamiętać o Tobie zawsze :(((
szczere wyrazy współczucia dla rodziny (*)
Odpowiedz
6
@ ...
dnia 02.11.2011, 15:56 · Zgłoś
RIP . [*] :(
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 02.11.2011, 11:53 · Zgłoś
Dawniej Internet nie był tak rozpowszechniony jak dziś i coś takiego jak wirtualne znicze nie istniało, teraz co druga osoba wkleja gwiazdkę czy to tutaj pod artykułem, czy na profilu naszej klasy, co jest żałosnym czynem. Najlepiej jest iść i pomodlić się za duszę tego biednego chłopaka aniżeli wklejać jakieś [...] znicze pod publiczkę.
Odpowiedz
2
@ XxxxxX
dnia 02.11.2011, 11:25 · Zgłoś
(*)
Odpowiedz
7
@ ..................
dnia 02.11.2011, 10:07 · Zgłoś
Świat niestety został brutalnie skonstruowany... życie za życie... Dzięki Adrianowi ktoś inny będzie mógł żyć. Łączę się z rodziną i bliskimi Adriana w wielkim smutku.
Spoczywaj w pokoju Kuzynie [*]
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 02.11.2011, 08:40 · Zgłoś
spoczywaj w pokoju [*]
Odpowiedz
4
@ [*]
dnia 02.11.2011, 08:35 · Zgłoś
Spoczywaj w pokoju [*]
Odpowiedz
5
@ .....
dnia 02.11.2011, 07:24 · Zgłoś
spoczywaj w pokoju Adrian :( [*]
Odpowiedz
5
@ [*][*][*]
dnia 02.11.2011, 05:21 · Zgłoś
Choć zamknięte masz powieki w naszych sercach będziesz na wieki :( Spoczywaj w pokoju [*][*][*]
Odpowiedz
3
@ :(
dnia 01.11.2011, 23:53 · Zgłoś
spoczywaj w pokoju...
Odpowiedz
5
@ koleżanka
dnia 01.11.2011, 23:53 · Zgłoś
Dokładnie tydzień po wypadku Adrian od nas odszedł na zawsze,
akurat w akie święto.Ale w pamięci zostaniesz na zawsze.

Spoczywaj w pokoju [*]
Odpowiedz
8
@ Brat
dnia 01.11.2011, 23:46 · Zgłoś
Dzis o godzinie 22:50 Adrian zmarl... DZiekuje wszystkim, ktorzy w niego wierzyli do konca...[*]
Odpowiedz
2
@ kolega
dnia 01.11.2011, 23:38 · Zgłoś
niestety to potwierdzone dziś adrian odszedł od nas na zawsze :((( [*]
Odpowiedz
3
@ [*]
dnia 01.11.2011, 23:20 · Zgłoś
spoczywaj w pokoju... ;((( [*]
Odpowiedz
2
@ :(
dnia 01.11.2011, 22:57 · Zgłoś
ale żyje...prawda??
Odpowiedz
2
@ xyz
dnia 01.11.2011, 22:11 · Zgłoś
Adrian miał dzisiaj operację...
Odpowiedz
3
@ .....
dnia 01.11.2011, 22:06 · Zgłoś
Skończcie proszę już te przepychanki słowne. Jak umrze, na pewno wszyscy się dowiecie... Póki co Jego serce nadal bije.
Odpowiedz
2
@ .....
dnia 01.11.2011, 21:55 · Zgłoś
ktos mi powie w koncu co z Adrianem???
Odpowiedz
-11
@ G24
dnia 01.11.2011, 21:53 · Zgłoś
ale [...] [...]!!
zamknijcie sie jepiej wszyscy!!
Odpowiedz
2
@ :(
dnia 01.11.2011, 21:48 · Zgłoś
Adrian...[...]...Nie zostawiaj nas!!! ;(((
Odpowiedz
3
@ 0000
dnia 01.11.2011, 21:27 · Zgłoś
Adrian nigdy nie zapomnimy o tobie
Bedziesz zawsze w naszych sercach
Odpowiedz
3
@ xxxx
dnia 01.11.2011, 21:19 · Zgłoś
Niech mu ziemia lekką będzie [*]
Odpowiedz
1
@ x
dnia 01.11.2011, 19:39 · Zgłoś
widzieliscie klapsydre .? nie . wiec dopoki nikt jej nie zobaczy to przestancie pisac takie rzeczy. lepiej sie pomodlcie
Odpowiedz
3
@ 1111
dnia 01.11.2011, 21:12 · Zgłoś
Adrian bedzie zył ciagle ale w naszych seracach;(((
Odpowiedz
2
@ x
dnia 01.11.2011, 19:38 · Zgłoś
adrian
Odpowiedz
2
@ ktosss
dnia 01.11.2011, 19:35 · Zgłoś
to żyje ???
Odpowiedz
-6
@ x
dnia 01.11.2011, 19:27 · Zgłoś
Adrian żyje ! przestańcie pisać takie rzeczy bez pewności bo komuś możecie sprawić przykrosc !
Odpowiedz
2
@ Grażyna.
dnia 01.11.2011, 19:07 · Zgłoś
tak to prawda,bo to rodzina
Odpowiedz
2
@ <>
dnia 01.11.2011, 18:38 · Zgłoś
ale czy to jest pewne że on nie żyje???
Odpowiedz
2
@ transplantologia
dnia 01.11.2011, 18:09 · Zgłoś
ciężkie, ale ktoś będzie żył... a w nim cząstka nas?
Odpowiedz
2
@ [*]
dnia 01.11.2011, 17:52 · Zgłoś
ale to juz jest potwierdzone???
Odpowiedz
2
@ Glinik..
dnia 01.11.2011, 17:40 · Zgłoś
Rodzina zapaliła znicze na miejscu wypadku..[*][*][*]
Odpowiedz
4
@ J-64
dnia 01.11.2011, 17:28 · Zgłoś
Grażyna... jeśli to prawda co napisałaś to jest mi naprawdę smutno że tak młody chłopak opuścił nas właśnie dzisiaj.Wierzyłam do końca że pomimo tak dotkliwych obrażeń wróci do nas...A jednak Pan Bóg chciał inaczej..Adrian pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze...
Odpowiedz
2
@ Grażyna.
dnia 01.11.2011, 18:34 · Zgłoś
tak to prawda.
Odpowiedz
2
@ Ktoś
dnia 01.11.2011, 17:19 · Zgłoś
ale to już pewna informacja że on nie żyje ?
Odpowiedz
3
@ Grażyna.
dnia 01.11.2011, 16:44 · Zgłoś
Adrian właśnie od nas odszedł [*] Spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
3
@ Krzekorz
dnia 01.11.2011, 21:14 · Zgłoś
[*]
szkoda czlowieka :(
wyrazy wspolczucia dla rodziny.

Ale to jest udowodnione ze nie zyje? Bo nie chce znowu aby byly zle informacje ;/
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 01.11.2011, 13:54 · Zgłoś
nie kłóćcie się tylko się pomódlcie za Niego...
Odpowiedz
-1
@ @tk
dnia 31.10.2011, 22:28 · Zgłoś
do olo
jak jesteś [...] taki mądry to się podpisz imieiem i nazwiskiem powinni cie [...] za to co o nim piszesz
Odpowiedz
-9
@ olo
dnia 02.11.2011, 23:16 · Zgłoś
ty [...]o
Tatuś też ci kupił motorek ? To garczek na [...] i jazda przez wiochę
Odpowiedz
4
@ bateria
dnia 31.10.2011, 21:23 · Zgłoś
Wstydzili byście się w takiej chwili kłótnie tu rozgrywać . Adi jesteśmy z Tobą !
Odpowiedz
11
@ an an an
dnia 31.10.2011, 13:40 · Zgłoś
nie znam tego chlopaka ale trzymam za niego kciuki i mam ogromna nadzieje ze z tego wyjdzie jak to mowia .wypadki chodza po ludziach. a nie powinno tak byc !!! chlopie trzymaj sie i wracaj do zdrowia...nie wiem co za [...] napisal SPOCZYWAJ W POKOJU ale widac ze jest [...]!!!
Odpowiedz
-10
@ Krzekorz
dnia 31.10.2011, 15:38 · Zgłoś
[...] jego mac mowilem ze ktos mi zle informacje podal... widac ze potraficie czytac tlyko to co chcecie. Ehh coz poradze na takich jak wy.
Fakt faktem, ze szkoda chlopaka, ale nie musial wsiadac na ten motor, bo w koncu jeszcze prawka nie mial.

Dobra szkoda sie udzielac bo raz sie cos zle powie a stado cwaniakow internetowych siadzie odrazu. ;/

Adrian trzymam kciuki ! Musi Byc Dobrze.

A ja jeszce raz przepraszam za tamte zle informacje.
Odpowiedz
5
@ ona
dnia 31.10.2011, 20:27 · Zgłoś
no chyba [...] twoja mać a nie jego
Odpowiedz
-10
@ Krzekorz
dnia 30.10.2011, 20:18 · Zgłoś
to nie wiem czemu dostalem informacje ze nie wszyedl z tego. Sory nie chcialem nikogo dobjiac ;/

a Adrian jak sie okazuje to moj dalszy kuzyn.

Jeszce raz przepraszam!

Ale skoro tak, to wierze ze z tego wyjdzie ;]
Trzymam kciuki za ciebie ;]

A wlasnie, sory ale kumpel wiem ze to sa trudne chwile ale wez sie opanuj, bo to ze bledne informacje dostalem to nei znaczy zebys ze mnie robil nie wiadomo kogo.

A dobra to nie czas na klotnie,
Musi BYC DOBRZE!!!
Odpowiedz
-7
@ ona
dnia 31.10.2011, 10:21 · Zgłoś
dziecko neo
Odpowiedz
-9
@ Krzekorz
dnia 31.10.2011, 15:35 · Zgłoś
ladnie o sobie mowisz ...
widac kto jaki jest heh.
Odpowiedz
9
@ kumpel
dnia 30.10.2011, 18:26 · Zgłoś
Krzekorz nie znałes go to zamknij jadeczke internetowy napinatorze jak bym widziałem kim jestes to bys poszeł do łamania za te głopoty co piszesz wyjedzie z tego na 100 wiem to
Odpowiedz
6
@ misiek
dnia 30.10.2011, 16:57 · Zgłoś
oby z tego wyszedł
Odpowiedz
8
@ ...
dnia 30.10.2011, 16:18 · Zgłoś
[...] On żyje i będzie żył!!!
Odpowiedz
9
@ Kolega
dnia 30.10.2011, 12:57 · Zgłoś
Krzekorz lepiej nic nie pisz. Nie znałeś go więc się zamknij... Trzym sie Adrian
Odpowiedz
10
@ Koleżanka tego młodego chłopaka .
dnia 30.10.2011, 12:34 · Zgłoś
Wiele komentarzy jest nie potrzebnych !!! Teraz trzeba się modlić i wierzyć że z tego wyjdzie . ; (
Odpowiedz
-33
@ Krzekorz
dnia 30.10.2011, 09:37 · Zgłoś
Z tego co wiem , to niestety ale przegral z tym wszystkim i juz go nie ma :( Heh POczekalbys rok , zrobilbys prawko i jezdzil legalnie i moze nic by sie takiego nei stalo, a teraz, pozostawiles rozbity motor, rodzine ktora nie wie jak teraz sobie poradzic z tym wszystkim.
Myslicie ze mz 150 wolno jezdzi?
NIe znacie sie, taka mz mozna jechac 140 km/h a to bez umiejetnosci kierowania jest duzo!
Przykro mi ze tak sie stalo:(
Milosc do motocykli go zabila:(
Czemu zamiast byc nas motocyklistow iwecej, jest nas coraz mniej?? Pytam Sie dlaczego!!

[*] Spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
10
@ :(
dnia 30.10.2011, 10:32 · Zgłoś
[...] wiesz co mówisz on wyjdzie z tego a ty nie wiesz co to jest dla jego rodziny
Odpowiedz
-2
@ Do Krzekorz
dnia 30.10.2011, 11:50 · Zgłoś
Daruj sobie to moralizatorstwo. Wiele rzeczy można pomyśleć, ale niekoniecznie nadaje się to do publicznej prezentacji. Widziałam wyżej komentarz brata Adriana, więc wnioskuję, że pewnie to przeczyta. Że jest im wszystkim ciężko, to za mało powiedziane. "Dobijanie" z zewnątrz już im niepotrzebne.
Odpowiedz
5
@ :(
dnia 30.10.2011, 20:44 · Zgłoś
Ty naprawde nie masz dobrze w tej pustej głowie...
on ŻYJE i ŻYŁ BEDZIE !!
Odpowiedz
5
@ gość 124325346345
dnia 29.10.2011, 23:51 · Zgłoś
Adrian , Jetem z tobą , wyjdziesz z tego !!
Odpowiedz
17
@ ....pełna nadziei....
dnia 29.10.2011, 19:38 · Zgłoś
Mam wielką nadzieję, że Adrian będzie miał jeszcze szansę przeczytać Wasze komentarze... Jestem z rodziny Adriana i dziękuję wszystkim, którzy w Niego wierzą i modlą się w Jego intencji:) On się nie poddaje, więc my też nie możemy się poddać!
Odpowiedz
18
@ Kolega
dnia 29.10.2011, 19:01 · Zgłoś
Czy maj się Busiu na pewno z tego wyjdziesz
Odpowiedz
-17
@ kolega
dnia 29.10.2011, 17:32 · Zgłoś
kupił emzetkę i miał chopak pecha ze ta się to skończyło lubił szybką jazdę niestety
Odpowiedz
2
@ chenio
dnia 29.10.2011, 17:25 · Zgłoś
kupił emzete i odrazu skasował. chłopie czymaj się.
Odpowiedz
7
@ ...
dnia 29.10.2011, 22:45 · Zgłoś
ty sie skasuj i nie gadaj bzdetow
Odpowiedz
5
@ :(
dnia 30.10.2011, 10:36 · Zgłoś
racja sam sie skasuj
Odpowiedz
14
@ ..... ktos....................
dnia 29.10.2011, 17:20 · Zgłoś
ale z was wszystkich [...]>!!! co was to obchodzi np jak sie czuje jego dziewczyna i rodzina. a jak sie ma czuc po takiej tragedji co wam da siedzenie i pisanie głupot i durnych komentarzy która wieksza tych komentarzy to nie prawda... piszac te [...] i beznadziejne komentarze nie pomozecie mu!!! lepiej oddajcie dla niego krew i pomódlcie sie za niego zeby z tego wyszedł!!! ciekawe kto z was by sie cieszył jak by ktos takie głupoty o was pisał... nie wiecie nic o tym to nie gadajcie głupot i sie nie [...]
kazdego obchodzi tylko ktos inny a nikt sie nie zainteresuje samym soba
Odpowiedz
9
@ ................
dnia 29.10.2011, 14:13 · Zgłoś
a jak sie mogą czuć po tak ciężkiej tragedii...
Bądzmy wszyscy dobrej myśli ze z tego wyjdzie...
Odpowiedz
-15
@ fgdg
dnia 29.10.2011, 13:44 · Zgłoś
ktoś wie jak trzyma się rodzina i dziewczyna? ;<
Odpowiedz
12
@ ,,,,
dnia 29.10.2011, 13:11 · Zgłoś
Napewno bedzie żył!!!
Busiaczek jest silny da rade...
I napewno z tego wyjdzie!!
Bo wiara czyni cuda
Odpowiedz
24
@ ...
dnia 29.10.2011, 11:30 · Zgłoś
On będzie żył! Trzeba uwierzyć, bo wiara czyni cuda!!!
KOCHAM CIĘ
Odpowiedz
9
@ stasiu
dnia 29.10.2011, 11:10 · Zgłoś
busiu trzymaj się na pewno z tego wyjdziesz musisz walczyć. dasz radę wierzę w ciebie!!!
Odpowiedz
14
@ Fallen
dnia 29.10.2011, 11:09 · Zgłoś
zamiast pisać [...] komentarze to działajcie w kwestii krwi bo tylko tak możecie pomóc, prędkość + błąd na motorze lub awaria maszyny tak się kończy. Więc jeśli możecie to nie spekulujcie tutaj głupot i co wam zawinili lekarze?? Trzymajcie kciuki, idzie do kościoła, zmówcie za niego modlitwe i kto może oddajcie krew reszta w rękach lekarzy i Boga. Nie znam go ale życzę powrotu do zdrowia...
Odpowiedz
1
@ loku
dnia 03.11.2011, 21:03 · Zgłoś
chcielismy oddac krew i pomoc ale z jedna pielegniarka na 40osob to bylo niemozliwe :] nasza polska sluzba zdrowia;/
Odpowiedz
-21
@ Ciezko bedzie
dnia 29.10.2011, 10:57 · Zgłoś
Powiem tyle . W tym przypadku moze przezyje ale to bd tylko roślinka
Odpowiedz
5
@ ,,,,
dnia 29.10.2011, 13:14 · Zgłoś
Jezeli masz głupio gadac to w ogól sie nie wypowiadaj bo o nie znałes.
A my znajomi i rodzina wierzymy ze bedzie dobrze .
Bo napewno bedzie!!!
Odpowiedz
8
@ ....
dnia 29.10.2011, 22:40 · Zgłoś
to ty jestes roslinka ...gdybys byl czlowiekiem, posiadal odrobine oleju w glowie i mial odrobine serca nigdy bys takich bzdur nie pisal!!
Odpowiedz
6
@ :(
dnia 30.10.2011, 20:12 · Zgłoś
racja sam jesteś roślinkai nie [...]... głupot koleś
Odpowiedz
6
@ kjlak
dnia 29.10.2011, 10:36 · Zgłoś
Adrian walcz! ;<
Odpowiedz
4
@ łubnik
dnia 29.10.2011, 10:17 · Zgłoś
busiu bedzie dobrze dasz sobie rade.
Odpowiedz
3
@ Ktośs
dnia 29.10.2011, 10:01 · Zgłoś
Adrian Trzymaj sie wracaj do zdrowia :(
Odpowiedz
3
@ Ona
dnia 29.10.2011, 08:48 · Zgłoś
Do amatorka. Tak się składa że on nie przeczyta smsa ani tym bardziej nie odbierze telefonu więc daruj sobie [...] komentarze. Nie znasz sprawy to się nie wypowiadaj!
Odpowiedz
5
@ Ktoś xde
dnia 29.10.2011, 08:41 · Zgłoś
Adrian trzymaj sie bedzie dobrze ;(((

Wspułczucie dla rodziny:(((
Odpowiedz
14
@ ......
dnia 28.10.2011, 23:35 · Zgłoś
Adrian trzymaj się, wracaj do zdrowia Jesteś silny i dasz rade .

trzymamy kciuki ... Pan Jezus Da Ci siłe do dalszej walki ... :(((
:(((
Odpowiedz
-26
@ asdfghj
dnia 29.10.2011, 10:09 · Zgłoś
Jezus to mu napewno nie pomoze...
Odpowiedz
13
@ xxxxx
dnia 29.10.2011, 10:13 · Zgłoś
a właśnie, że pomoże!!!
Odpowiedz
6
@ .....
dnia 28.10.2011, 21:43 · Zgłoś
Adrian trzymaj się
Odpowiedz
9
@ znajomi
dnia 28.10.2011, 21:41 · Zgłoś
Busiu trzymaj sie, trzymamy za ciebie kciuki i wierzymy że wyjdziesz z tego.
Czekamy na ciebie wracaj szybko do nas
Odpowiedz
-12
@ ...
dnia 28.10.2011, 21:30 · Zgłoś
do jakiej szkoły on chodził??
Odpowiedz
8
@ .............
dnia 28.10.2011, 21:26 · Zgłoś
Adrian Trzymaj się ,
Odpowiedz
22
@ Glinicok
dnia 28.10.2011, 20:51 · Zgłoś
Busiaczek trzymaj sie cały glinik nowy jest z tobą i wierzymy ze wyjdziesz z tego cały.
Odpowiedz
6
@ xxxxx
dnia 29.10.2011, 10:15 · Zgłoś
Wracaj do nas szybko...
Odpowiedz
11
@ znany
dnia 28.10.2011, 20:30 · Zgłoś
Trzymaj się Adrian!, jestem z tobą, pozdrowienia dla rodziny!

Olo, jak nie znasz kogoś, to się o nim nie wypowiadaj.
Odpowiedz
-56
@ olo
dnia 28.10.2011, 19:32 · Zgłoś
Dać [...]owi motor i tak to się kończy.

Wieś tańczy i śpiewa.
Odpowiedz
17
@ kasienka
dnia 28.10.2011, 21:24 · Zgłoś
ja jestem spokojną osobą i staram sie kulturalnie wyrazac, ale w tym momencie nie moge sie powstrzymac...
OLO ty [...]! ty jestes wsia, ktora spiewa i tanczy, bez obrazy dla wsi. brak slow na takiego [...]. oby ciebie, ani nikogo z twojej rodziny nie spotkalo to co tego chlopaka...zebys nie musial przezywac takiego dramatu...chociaz moze by cie czegos nauczylo...choc w zasadzie szczerze w to watpie. zal takiego pustego rozumku, oj zal
Odpowiedz
14
@ Kolega
dnia 29.10.2011, 19:09 · Zgłoś
[cytat=olo]Dać [...]owi motor i tak to się kończy.

Wieś tańczy i śpiewa.[/cytat]

Co ty myślisz że jak jesteś z miasta to ci wszystko można? Wnioskuje z twojej wypowiedzi że nawet motorem nie umiesz jeździć... A zresztą chciałbyś być taki jak on. [...]
Odpowiedz
-23
@ ja
dnia 29.10.2011, 22:37 · Zgłoś
Sam jestes [...]jem zarozumialcu ... Wlasnie pokazales jaki z ciebie [...]
Odpowiedz
-22
@ olo
dnia 30.10.2011, 02:30 · Zgłoś
Ty [...] [...]. Jezeli ktoś jeżdzi zgodnie z przepisami zmniejsza ryzyko wypadku.
Popisy [...] tak się kończą. [...]a rower strach takiemu dać a co dopiero motor.
Ujadacie jak psy a fakt jest taki że niektórzy jeżdżą jak poj...ni.
Odpowiedz
-16
@ olo
dnia 30.10.2011, 02:35 · Zgłoś
Ty ruska [...]o . Siedż cicho i nie ujadaj jak pies.
Odpowiedz
16
@ do olo
dnia 30.10.2011, 08:04 · Zgłoś
Ty bezmuzgie jeti mowisz ze Adrian nie jechal zgodnie z przepisami... Skad to mozesz wiedziec. Wlasnie ze jechal powoli i nie szalal. Jak [...] nie umiesz czytac to sie nie wypowiadaj. Przyczyny wypadku sa wyjasniane. Brak swiadkow, zadnych sladow na drodze... jak mozesz co kolwiek mowic na ten temat. Moglo byc nawet tak ze ktos mu zajechal droge i chlopak chcac sie ratowac zjechal z drogi... Sam jestem motocyklista i wiem dobrze jak malo widoczni jestesmy na drodze...
Oszczedzcie osobom bliskim tego co czytaja, pomysl jak czuje sie rodzina i znajomi... Nie krzywdz ich bardziej pustymi slowami...
Odpowiedz
3
@ :(
dnia 31.10.2011, 21:34 · Zgłoś
żal mi cie koleś ale trzeba trzymać kciuki żeby z tego wyszedł
Odpowiedz
8
@ gość
dnia 28.10.2011, 19:22 · Zgłoś
Adrian, trzymaj się...
Wracaj do zdrowia...
Odpowiedz
21
@ ciapek125
dnia 28.10.2011, 19:16 · Zgłoś
Trzymaj się i wracaj do zdrowia!!! nie mogę oddać krwi bo byłem miesiąc temu :/// bez chwili zastanowienia pojechał bym ... sam mam motocykl i nie trzeba dużo żeby się uszkodzić pozdrowienia !!! dla rodziny i bliskich ...
Odpowiedz
-15
@ mi
dnia 28.10.2011, 17:50 · Zgłoś
wyciąć słup.. morderca.
Odpowiedz
5
@ dgsdssgsdgggggggg
dnia 28.10.2011, 17:19 · Zgłoś
:(((
Odpowiedz
14
@ anonimkowaaaa
dnia 28.10.2011, 17:16 · Zgłoś
Adrian Wierzymy w Ciebie dasz redę!!! :(((
Miech Pan Jezus da Ci siłę do dalszej walki o życie:((
:(((
Odpowiedz
-31
@ amatorka
dnia 28.10.2011, 16:18 · Zgłoś
Do wszytskich tych co pisza komentarze typu:,,Adrian trzymaj się..." nie lepiej byloby bezposrednio wyslac do niego sms lub zadzwonic, lub w inny sposob ptzekazac mu tak fascynujaca wiadomosc???!! myslicie ze odczyta wasze mkomentarze akurat na jaslo 4u? pozdawiam!
Odpowiedz
10
@ ktoś
dnia 28.10.2011, 15:51 · Zgłoś
Adrian trzymaj się.!
Odpowiedz
8
@ .
dnia 28.10.2011, 15:37 · Zgłoś
coś strasznego :((
Odpowiedz
11
@ ...
dnia 28.10.2011, 14:51 · Zgłoś
Trzymam mocno kciuki za tego chłopaka, ale z tego co wiem to uraz głowy jest naprawdę poważny
Odpowiedz
13
@ taki sobie
dnia 28.10.2011, 14:21 · Zgłoś
busiu tzymaj sie nie pekazie dobrzej bed
Odpowiedz
11
@ taki sobie
dnia 28.10.2011, 14:20 · Zgłoś
tzymaj sie nie pekaj dasz rade
Odpowiedz
12
@ ja
dnia 28.10.2011, 13:37 · Zgłoś
Adrian dasz rade. wszystko bd dobrze;*
Odpowiedz
8
@ Dulębiak
dnia 28.10.2011, 12:14 · Zgłoś
A rh+ ale inna tez, inne gropy krwi oddane na rzecz adriana zapewnia mu pierwszenstwo w dostepie do tej wlasciwej

ja mam Arhd+ może być?
Odpowiedz
20
@ kecaw
dnia 28.10.2011, 11:32 · Zgłoś
nie znam goscia ale trzymam kciuki by z tego jak najlepiej wylazl. sam jezdzilem motorem i wiem jak to jest [...] i sie poobijac a potem jak na ciebie wszyscy od [...] i wariatow wolaja... tak jest najprosciej bo z osobowki nikogo sie nie czepiaja bo od lat wypadki na osobowkach sie zdarzaja... najbardziej cwani sa piraci w wieku 19 - 25 lat z wszelakich bmw, golfow, astr i innego badziewia. kolega nie mial prawka na ten motor? kurde... byle obeszlo sie na mandacie (tak... to chore prawo zawsze sie o swoje zwraca :/) bo szkoda by po takiej kraksie ktos mial jeszcze dodatkowe zmartwienia... szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwalosci dla rodziny!
Odpowiedz
71
@ Brat
dnia 28.10.2011, 02:06 · Zgłoś
Jestem bratem Adriana. Widze tu mase niepotrzebnych spekulacji. Chlopak walczy o zycie, kogo obchodzi jacy w Jaslle sa lekarze! Przestancie sie [...] wypowiadac, zamiast tego pomyslcie co my przezywamy. Jezeli nie mozecie znalezc innego sposobu na nude, jedynie krytyka innych to lepiej udajcie sie do szpitala i oddajcie krew dla niego, bo bardzo jej potrzebuje...
Odpowiedz
6
@ asdfghj
dnia 28.10.2011, 07:33 · Zgłoś
jaka ma grupe?
Odpowiedz
18
@ Brat
dnia 28.10.2011, 08:21 · Zgłoś
A rh+ ale inna tez, inne gropy krwi oddane na rzecz adriana zapewnia mu pierwszenstwo w dostepie do tej wlasciwej
Odpowiedz
14
@ Zainteresowana pomocą
dnia 28.10.2011, 11:45 · Zgłoś
W jakich godzinach można oddać krew?
Czy w weekend też?

Pozdrowienia dla Rodziny
Trzymajcie się
Jesteśmy z Wami !!!
Odpowiedz
12
@ ....
dnia 28.10.2011, 11:53 · Zgłoś
Od poniedziałku do piątku, od 7 do 12, można oddać krew. Przy oddawaniu trzeba powiedzieć, że to dla Adriana Busia.
Odpowiedz
-31
@ [...] do brat
dnia 28.10.2011, 12:14 · Zgłoś
Nie pisz głupot o pierszeństwie w dostępie do krwi - nic takiego nie ma miejsca. Sprowadzą taką krew, jakiej potrzebuje chory bez żadnych kolejek czy innych warunków !!!
Odpowiedz
16
@ Magda
dnia 28.10.2011, 12:29 · Zgłoś
W całej Polsce jest taki zwyczaj, że oddaje się krew na czyjeś konto. Myślisz, że zapasy jakie ma szpital ten czy inny się nigdy nie kończą? Ktoś musi oddać aby ktoś mógł dostać, a taki przypadek dodatkowo mobilizuje do tego aby iść do szpitala i oddać krew.
Normalnie chciałabym Cię spotkać i wy[...] w [...], bo irytują mnie takie gbury jak Ty, którzy piszą po to, by pisać - niekoniecznie mądrze. Bez odbioru.
Odpowiedz
5
@ Ktoś xde
dnia 29.10.2011, 08:43 · Zgłoś
Wspułczucie dla rodziny:(((
Odpowiedz
-36
@ [...]
dnia 27.10.2011, 22:31 · Zgłoś
Bez wiedzy brata zabrał jego motor nie umiejąc jeździć !!!
Nie miał prawa jazdy !!!
Może rodzice wrócą z Anglii !!!
Oczywiście winni są jasielscy lekarze !/
Odpowiedz
6
@ ciekawy
dnia 27.10.2011, 22:57 · Zgłoś
winni czego?
Odpowiedz
6
@ kecaw
dnia 28.10.2011, 11:27 · Zgłoś
niczego. zwrocil uwage tym ktorzy o jasielskich lekarzach zaczeli juz pisac glupoty
Odpowiedz
-10
@ ddd
dnia 29.10.2011, 21:16 · Zgłoś
[...] człowieku
Odpowiedz
11
@ Kolega
dnia 27.10.2011, 21:52 · Zgłoś
Adrian trzymaj się wyjdziesz z tego dasz radę. Współczucie dla rodziny:(
Odpowiedz
10
@ kumpel...
dnia 27.10.2011, 21:36 · Zgłoś
Adrian... jesteśmy z tobą!!! wracaj do nas...:(((
Odpowiedz
12
@ Koleżanka
dnia 27.10.2011, 21:20 · Zgłoś
Adrian trzymaj się . ! Jesteś silny . !
Odpowiedz
11
@ xd
dnia 27.10.2011, 21:20 · Zgłoś
Adrian musisz z tego wyjsc poprostu nie ma innej opcji...
Czekamy na Ciebie
Odpowiedz
11
@ Aaa
dnia 27.10.2011, 21:16 · Zgłoś
Adrian trzymaj się.. Musisz z tego wyjść..
Odpowiedz
16
@ mieszkanka
dnia 27.10.2011, 20:56 · Zgłoś
Współczucie dla rodziny ! . Trzymajcie się . Adrian wracaj jak najszybciej do zdrowia i nie poddawaj się .
Odpowiedz
-57
@ gość
dnia 27.10.2011, 20:19 · Zgłoś
Po co pobierać krew od 17 latka na zawartość alkocholu?? Przecież jest niepełnoletni i nie może jeszcze pic alkocholu...
Odpowiedz
-27
@ ciekawy
dnia 27.10.2011, 20:47 · Zgłoś
dobry koment
Odpowiedz
-14
@ :((
dnia 27.10.2011, 20:56 · Zgłoś
Teraz nawet dzieci chodzą pijane... i to żadna nowość zacofańcu.. ;/
Odpowiedz
3
@ gość
dnia 28.10.2011, 08:27 · Zgłoś
Dlaczego zacofańcu??? Przecież alkochol sprzedaje się od 18 lat i można go od tego wieku spożywać przynajmniej w takim Państwie jak Polska. Więc dlaczego od razu wyzywasz od zacofańców???
Odpowiedz
3
@ ten co to zna
dnia 28.10.2011, 11:25 · Zgłoś
czasem kupic moze kolega ktory ma wiecej lat... ale mniejsza o to. Krew musi byc zbadana bo to czesc procedury badania wypadku. Gdyby takowej nie przeprowadzono policja ustalila by zupelnie inna hipoteze. Wydaje mi sie ze nie trzeba pic by sie wysypac autem czy motocyklem bo wypadek to wypadek. Nigdy nie wiesz co cie spotka. Predkosci na motocyklu duzej miec nie trzeba bo takie male chucherko wpadajac w poslizg nie ma takiej kontroli jak samochod ktory malo tego ze oslania to jeszcze ma szanse predzej wyhamowac swoj ped...
Odpowiedz
-10
@ gość
dnia 28.10.2011, 14:27 · Zgłoś
Dzięki za info "ten co to zna"
Odpowiedz
2
@ PUMA
dnia 30.10.2011, 17:37 · Zgłoś
Gościu, a jak ty napisałeś słowo: alkohol?
Nie może pić, ale małolaty piją jak [...]. Wierzę, że ten nie pił.
Odpowiedz
18
@ 1111
dnia 27.10.2011, 20:16 · Zgłoś
Adrian jestes silny dasz rade...
Wierzymy w Ciebie
Odpowiedz
16
@ kolezanka
dnia 27.10.2011, 20:14 · Zgłoś
Busiaczek trzymaj sie jestesmy z tobą...
Czekamy na ciebie...
masz wracac do nas
Odpowiedz
9
@ ..........XXX......
dnia 27.10.2011, 20:13 · Zgłoś
Busiu Trzym Sie Gościu!
Odpowiedz
-32
@ ciekawy
dnia 27.10.2011, 20:11 · Zgłoś
...motocyklista...slup...posprzatane...poltransplant...rodzina...zgoda...zycie...
Odpowiedz
21
@ ktoś
dnia 27.10.2011, 20:08 · Zgłoś
Adrian trzymaj się
Odpowiedz
-23
@ kiziamizia
dnia 27.10.2011, 20:05 · Zgłoś
duża prędkość i to wszystko.
Odpowiedz
-24
@ :((
dnia 27.10.2011, 20:59 · Zgłoś
W tym problem że jechał nie zbyt szybko , to najprawdopodobniej usterka motoru ;/ stara Mz 150 zawiodła ;/ szkoda chłopaka bo marne są szanse że wyjdzie z tego :(
Odpowiedz
13
@ :((
dnia 27.10.2011, 21:04 · Zgłoś
W tym problem że nie jechał szybko ;/ najprawdopodobniej zawiodła stara Mz 150 :(( szkoda chłopaka miał dopiero 17 lat ;/
Odpowiedz
4
@ ...
dnia 28.10.2011, 16:34 · Zgłoś
na en motocykl rzeba juz miec prawojazdy a w wieku 17 la niesey nie mogl go miec. miejmy nadzieje ze z ego wyjdzie..
Odpowiedz
-7
@ ANONIMOWY,,
dnia 28.10.2011, 17:56 · Zgłoś
mowisz mial,tak jak by zginol.
Odpowiedz
-62
@ OLO
dnia 27.10.2011, 19:52 · Zgłoś
No to jak trafił do Jasielskiego szpitala, to już wiemy co bądzie dalej...niestety
Odpowiedz
-28
@ OLO
dnia 27.10.2011, 23:01 · Zgłoś
Czemu tyle minusów, czyżby lekarze z nudów pisali...??? przeczuwający , że nie są zbyt dobrymi fachowcami...???
Odpowiedz
6
@ di
dnia 28.10.2011, 18:04 · Zgłoś
podpisuje sie pod Twoim komentarzem wszystkimi mozliwymi konczynami... przez niedopatrzenie moje dwie bliskie osoby... a szkoda gadac :(
Odpowiedz
9
@ OLO
dnia 28.10.2011, 19:59 · Zgłoś
Też to przeżywałem , dlatego radziłbym, niektórym jasielskim "lekarzom" przenieść się do zakładu, który znajduje się po tej samej stronie ulicy, tylko trochę niżej w kierunku centrum...tam napewno się spełnią...
Odpowiedz
19
@ xxx
dnia 27.10.2011, 19:52 · Zgłoś
Busiu trzymaj sie
Odpowiedz
14
@ ;D
dnia 27.10.2011, 19:35 · Zgłoś
15
@ XYZ
dnia 29.10.2011, 17:43 · Zgłoś
Trzymaj się Adrian... Dasz rade...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.