Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Motocyklista ranny w wypadku

25

 Wczoraj  w Starym Żmigrodzie doszło do wypadku w którym ucierpiał kierowca jednośladu. W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym do szpitala trafił 27-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród.  Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca  skodą 35-letnia kobieta, wyjeżdżając z drogi prowadzącej do prywatnej posesji, najprawdopodobniej nie zachowała należytej ostrożności  i zajechała drogę jadącemu od strony Dukli motocykliście. Doszło do czołowo- bocznego zderzenia się pojazdów.

W wyniku wypadku ranny został kierujący motocyklem 27-latek. Mężczyzna trafił do jasielskiego szpitala, gdzie z uwagi na doznane obrażenia w postaci urazu głowy i złamania obu rąk pozostał na leczeniu. Kierująca skodą kobieta  i jej 4-letni syn nie doznali obrażeń.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Od kierujących pojazdami pobrano krew do badań stanu trzeźwości. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Nowym Żmigrodzie.

 

KPP Jasło 

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hmmmm
dnia 13.08.2008, 01:32 · Zgłoś
nie 1 [...] wrodzinie wy[...]
Odpowiedz
0
@ rajdowiec
dnia 06.08.2008, 09:12 · Zgłoś
ta osoba ma naimie Stanisław P. ma lat 23 a nie jak podano tutaj na stronie 27 moge powiedzieć tyle że prawojazdy miał jakieś pare dni bo wiem z enie\dawno zrobił poprostu brak doświadczenia
Odpowiedz
0
@ kuku
dnia 06.08.2008, 02:10 · Zgłoś
Jadąc z niedużą prędkością manewrowość motocykli jest bardzo dobra a co do jazdy z nadmierną prędkością kierowca nie ma możliwości wykonania szybkiego skrętu (robi tylko łagodne łuki nadługich odcinkach drogi) i w tego typu sytuacjach niestety tnie prosto jak pocisk nie tyczy się totylko motocykli ale taki pojaz nie ma żadnej osłony poduszek ani pasów a rospędza się w 4-ry sekundy do setki naprawdę niebezpieczna zabawka
Odpowiedz
0
@ ziomal
dnia 05.08.2008, 22:28 · Zgłoś
Motocyklista i prędkość = ŚMIERĆ gdyby jechał z odpowiednią prędkością ominął by samochód albo wychamowal . na tym odcinku drogi prawie wszyscy jeżdżą z nadmierną prędkością (szalencza) , nieliczą się z tym że jest to jednak teren ZABUDOWANY . POLICJA powinna częściej patrolować ten teren , a najlepszym wyjściem bułoby umieszczenie na ul. Dukielskiej conajmniej 3 FOTORADARÓW . i ograniczenie prędkości do 50km\h . Ta drogą chodzą do szkoły dzieci , a niema chodników . ani odpowiednich poboczy (...) :rol::upset: należało by odcinek drogi [...] Góra - Stary Żmigród odpowiednio oznakować ...
Odpowiedz
0
@ as
dnia 05.08.2008, 22:13 · Zgłoś
Droga "malancio" masz słuszną rację, jak ktoś nie zna drogi to raczej nie powinien się wypowiadać!!! Droga - Dukla Nowy Żmigród jest naprawdę pechowa i trzeba zachować szczególną ostrożność. A radar swoją drogą też by się tam przydał.
Odpowiedz
0
@ biegły
dnia 05.08.2008, 21:49 · Zgłoś
Byłem tam w 3 minuty po wypadku i stwierdzam, że siła uderzenia motocyklisty w samochód Skodę Felicję była tak duża, że przesunęła w obrocie samochód o 180 stopni, uszkodzenia samochodu takie jakby uderzył w niego czołg, więc świadczy to o nadmiernej prędkości motocyklisty. Jak się dowiedziałem to ten motocykl miał dopiero tydzień i testował go po drodze nie zważając na znaki i przepisy (200 m przed skrzyżowaniem na którym było zderzenie jest znak drogowy o skrzyżowaniu z drogą podporządkowaną, więc po co on tam stoi?). Ten sam motocyklista miał już w ubiegłym roku wypadek więc nie wyciągnął z tego wniosku o ostrożną jazdę.
Odpowiedz
0
@ anonim:)
dnia 05.08.2008, 21:32 · Zgłoś
z badań policji wynika że nie jechał więcej niż 120 kmh
Odpowiedz
0
@ gbam
dnia 05.08.2008, 21:30 · Zgłoś
Patrolować [...] począwszy od żmigrodu poprzez łężyny ,łajsce,dzików ..filozofów ,
Odpowiedz
0
@ malancia
dnia 05.08.2008, 20:31 · Zgłoś
mw- mylisz sie co do tej "babki" bo kobieta jeździła w dalekie trasy i z pewnością Jej prawka nie powinni odbierać<jak to twierdzisz>!!! nie znasz tej drogi więc lepiej się nie wypowiadaj!!!
Odpowiedz
0
@ gbam
dnia 05.08.2008, 19:30 · Zgłoś
Zabrac [...] motory.Dać im ruskie rowery..Szczególnie tym naburmuszonym ***.Niech policja przypilnuje cepów ,a na żmigrodzie ma kto..
Odpowiedz
0
@ marika
dnia 05.08.2008, 17:24 · Zgłoś
ja bym tez niektorym facetom prawka nie dala... a jak widze tych na motorach jak szaleja to nieraz ciarki przechodza brrrr
Odpowiedz
0
@ niekierowcza samochodu
dnia 05.08.2008, 17:17 · Zgłoś
eno sory ale tu w jaśle na pewnym odcinku też nieżle dają z tymi motorami a policjanci jak przyjeżdżają to wtedy co nie trzeba!!! A niedwno też był tam śmiertelny wypadek motocylkisty...!!!!:upset::upset::no:
Odpowiedz
0
@ kuku
dnia 05.08.2008, 09:57 · Zgłoś
tam są domy i mieszkają ludzie powinien być znak teren zabudowany
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 05.08.2008, 09:55 · Zgłoś
niestety znowu droga Dukla Nowy Żmigród powinni tam już w Łysej Górze jakieś znaki dać przynajmniej czarny punkt a tu nic porażka szkoda tylko Staszka dwie ręce złamane i nie jest wesoło :(
Odpowiedz
0
@ llllll
dnia 05.08.2008, 07:37 · Zgłoś
nie przesadzajcie kobiety - moze nie wszystkie jeżdza sto razy lepiej od facetów - co gorsze stary [...]ek za kierownicą czy "[...]" - czsem facet jest gorszym szlaeńcem...
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 05.08.2008, 00:13 · Zgłoś
no wiecie co nie robcie z [...] sierot bo wiekszosc wypadkow jaki sa na drogach spowodowane sa przez meszczyzn.wiec nie doszukujcie sie argumentu ze kobieta nie umiala jezdzic.tam ana tej drodze nie ma znaku,progow zwalniajacych ani zadnego radaru wiec mozna sie rozpedzaz dowoli wiec nadmierna predkosc tez jest wina wypadku
Odpowiedz
0
@ dla jasności
dnia 04.08.2008, 23:17 · Zgłoś
odpowiadam na pytanie: młodzian na motorze, choc ci najbardziej tu pewnie krzyczą że jednak [...] za kierownicą;)
Odpowiedz
0
@ as
dnia 04.08.2008, 22:52 · Zgłoś
Yoda masz słuszną eację, co niektórym chłopom też pasowałoby zabrać prawka!!! Bo chyba więcej facetów siada po [...] za kierownicą niż kobiet. A co do motocyklistów to uważają, że cała droga należy do nich i wszyscy muszą schodzić im z drogi. Jestem jak to co niekt€ż mówią BABĄ i nie raz motocykliści zajechali mi drogę, należałoby ich w kaftan bezpieczeństwa wsadzić!!!1;|
Odpowiedz
0
@ Yoda
dnia 04.08.2008, 21:14 · Zgłoś
Co jest bardziej niebezpieczne - młodzian na motorze czy kobieta za kierownicą?
Odpowiedz
0
@ mw
dnia 04.08.2008, 19:25 · Zgłoś
bo nawet samochodu co 2 [...] prowadzic nie umie tylko byle by przed siebie jechac i nic je wiecej nie obchodzi zabrac prawko takim babaB)
Odpowiedz
0
@ mw
dnia 04.08.2008, 19:23 · Zgłoś
[...] nie powinni prawka dawac
Odpowiedz
0
@ night_rider
dnia 04.08.2008, 17:49 · Zgłoś
I nie mowcie mi ze to motocyklisci nie potrafia jezdzic !!!!!!
Odpowiedz
0
@ Arci!!!!
dnia 04.08.2008, 17:38 · Zgłoś
he przysłowie uwaga [...] za kierownicą pasuje tu idealnie ;-]
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.08.2008, 17:34 · Zgłoś
a to pech:o
Odpowiedz
0
@ janek
dnia 04.08.2008, 17:01 · Zgłoś
ciekawe ile on jechał -z tego co tam widziałem to ponad150.na tamtym odciniku drogi wszyscy jada jak szaleni-ile sie da,cały czas sa smiertelne wypadki a nawet znaku zadnego nie ma
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.