Motocyklista trafił do szpitala. Wypadek w Przysiekach.
Wczoraj tuż przed godziną 15.00 w Przysiekach doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i trzech samochodów osobowych. Kierowca jednośladu trafił do szpitala na obserwacje.

27- letni mieszkaniec gminy Skołyszyn jadąc w kierunku Gorlic nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Fiat Doblo, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Kierujący jednośladem nie zdążył wyhamować i próbował go ominąć z lewej strony. Jednak zaczepił o tylną lewą stronę pojazdu a następnie zjechał na lewy pas jezdni prosto w nadjeżdżającego Daewoo Matiza. Następnie odbił się od pojazdu zjeżdżając na prawą stronę uderzając w samochód marki Toyotę Yaris.
Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Motocyklista trafił do szpitala na obserwację i w nim pozostał.
Red.
