Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Motocyklista trafił do szpitala. Wypadek w Przysiekach.

105

Wczoraj tuż przed godziną 15.00 w Przysiekach doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i trzech samochodów osobowych. Kierowca jednośladu trafił do szpitala na obserwacje.

27- letni mieszkaniec gminy Skołyszyn jadąc w kierunku Gorlic nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Fiat Doblo, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Kierujący jednośladem nie zdążył wyhamować i próbował go ominąć z lewej strony. Jednak zaczepił o tylną lewą stronę pojazdu a następnie zjechał na lewy pas jezdni prosto w nadjeżdżającego Daewoo Matiza. Następnie odbił się od pojazdu zjeżdżając na prawą stronę uderzając w samochód marki Toyotę Yaris.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Motocyklista trafił do szpitala na obserwację i w nim pozostał.

Red.

Reklama

Komentarze: 105

Dodaj komentarz Widok:
1
@ PFFF
dnia 15.07.2013, 07:14 · Zgłoś
Motocykla nie można kupić bo [...] się burzą ale jak obstawę zrobić to wszystko [...] cieszy!
Motorem szybko przyśpieszasz i szybko hamujesz i to się drze a jak ktoś nie jeździł to po [...] sie odzywacie kierowcy WSK
Odpowiedz
3
@ asda HKS3
dnia 13.07.2013, 10:50 · Zgłoś
ale jak to jest?? czemu kierowcy samochodów muszą uważać na motocyklistów i patrzeć w lusterka czy jakiś dawca nie nadjeżdża obok???
to motocykliści powinni uważać na samochody, przed zdawaniem prawka na motocykl to powinni robić jakieś psychotesty lub coś takiego:D
Odpowiedz
0
@ ttt
dnia 13.07.2013, 18:10 · Zgłoś
o to, to, to.
Odpowiedz
0
@ HKS 2
dnia 13.07.2013, 18:36 · Zgłoś
kazdy powinien patrzec w lusterka,a kierowca osobowki jest zazwyczaj uparty i sie nie usunie,jak widzi z tylu moto :) tam gdzie mozna jezdzic szybciej to sobie mozna pozwolic,a ci ktorzy sie boja to niech nie wsiadaja za kierownica i nie wstrzymuja ruchu :P
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 13.07.2013, 19:23 · Zgłoś
asda hks3 znasz sie jak kura na pieprzu :d
Odpowiedz
2
@ [...]* hejtow
dnia 13.07.2013, 21:46 · Zgłoś
Wy wszyscy co nie wiecie co to jazda na moto to sie nie odzywajcie bo [...] wiedzie o motocyklistach.Wiekszość tutaj jest cwanych bo nigdy szlifa nie zaliczyla.Kierowce samochodu chroni karoseria a motocykliste tylko kask i nie zawsze kombinezon.Także życzę wam szczęscia na drodze blachary :D
Odpowiedz
0
@ asda HKS3
dnia 13.07.2013, 23:12 · Zgłoś
jeśli chroni was tylko kask i czasami kombinezon to jeździjcie ostrożniej, a nie na [...] się wpychacie w korkach na światłach:D tutaj potrzeba troszkę kultury z obu stron:) i nie mówię że motocykliści są najgorsi:D
Odpowiedz
-6
@ k@RoL...
dnia 13.07.2013, 03:19 · Zgłoś
niech nie wypowiadaja sie ci,ktorzy chlopaka nie znaja i nie byli na miejscu wypadku czy tez dokladnie nie wiedza jak to bylo...znam go osobiscie i wiem ze rozsadnie jezdzi. do osob z negatywnymi komentarzeami [...]LAJ!!!
Odpowiedz
0
@ ???????
dnia 13.07.2013, 00:56 · Zgłoś
super komentaze brakuje mi tylko tekstow typu *kierowcy patrzczcie w lusterka *))) motorki jak i samochodziki sa dla ludzi ale myslacych bo tu nie o predkosc tylko chodzi ,nagle pzyspieszanie ,zmienianie pasa ,agresywna jazda ,i nie o motocyklistach tylko pisze ,motory so do tego stworzone i prowokuja ale to kierowca ma muzg hociaz nie kazdy.))) co by bylo gdyby wszyscy jezdzili jak niekture
bez...gi, lacznie z tirami chyba na drogach skonczyly by sie korki bo niewielu by nas zostalo. a co do piszacych o zazdrosci i pasji to co ma KAWASAKI NINJA wspulnego z pasja ??? szybkie ,wmiare tanie ale napewno nie dla pasjonaty, dla tych co nie wiedza o co chodzi to nie chodzi mi o cene...
Odpowiedz
1
@ hm
dnia 12.07.2013, 20:52 · Zgłoś
Był ładny. A jaki piękny seledyn.
Odpowiedz
3
@ ttt
dnia 13.07.2013, 18:11 · Zgłoś
a taki był Ładny, amerykański...
Odpowiedz
0
@ HKS 2
dnia 12.07.2013, 17:43 · Zgłoś
piekna pogoda !!! chyba powoże sie motorkiem po wiosce :) uwaga druciaze !!! 250 na liczniku bede mial :d
Odpowiedz
1
@ nie pierwszy raz śmierć zaglonda w oczy
dnia 12.07.2013, 17:19 · Zgłoś
ja nawet [...] nie znam i podejrzewam ze większość ty którzy piszą te poj... komentarze nie są motocyklistami z pasji ja nie rozumie tych którzy kupują moto tylko żeby się popisywać ze ma moto jeżeli byście byli motocyklistami z prawdziwego zdarzenia traktowalibyście go jak brata i nie było by [...]enia
Odpowiedz
0
@ sos
dnia 12.07.2013, 16:44 · Zgłoś
nie tylko nerki ,ja czekam na serce!
Odpowiedz
0
@ Jasiu
dnia 11.07.2013, 23:11 · Zgłoś
oczekujących na nerki jest wielu... wiec gaz do dechy!!!
Odpowiedz
-2
@ lili
dnia 11.07.2013, 19:42 · Zgłoś
,, głupota ludzka jest nieskończona''...
Oczerniacie chłopaka, bo po prostu Mu zazdrościcie i tyle.!!!
Niech sobie jeździ 200, a nawet 250 i więcej, Jego życie, Jego sprawa.
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 11.07.2013, 19:49 · Zgłoś
Jego sprawa do póki nie wjedzie w moje dzieci. Bo wtedy jaja mu obedrę ze skóry żywcem.
Odpowiedz
0
@ pinderszlos
dnia 11.07.2013, 21:18 · Zgłoś
Czego tu zazdroscić, głupoty??!! Pomyślałaś tym swoim, ptasim móżdżkiem, że droga poruszają się też inni?? Nie widziałaś nigdy, więc nie wiesz jak ktoś bogu ducha winny umiera przez takiego [...] jak ten powyżej
Odpowiedz
-2
@ robiąca na drutach
dnia 11.07.2013, 21:40 · Zgłoś
Nie za bardzo wiem czego niby powinniśmy mu zazdrościć???
Odpowiedz
-1
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:25 · Zgłoś
pasji :) kreci go to i mnie też !!! i dalej bedzie krecilo !!!
Odpowiedz
0
@ HKS 2
dnia 12.07.2013, 19:13 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
1
@ ttt
dnia 13.07.2013, 18:13 · Zgłoś
dlaczego od razu Mu przez duże M?
Kto zacz:)???
Odpowiedz
0
@ HKS 2
dnia 13.07.2013, 18:41 · Zgłoś
pinderszlos a umarl ktos przez tego wyzej ???
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 11.07.2013, 19:40 · Zgłoś
Ładna kawa
Odpowiedz
1
@ lala
dnia 13.07.2013, 21:11 · Zgłoś
po jaśle jezdzi popielata KAWA z czarnym też [...] jest
Odpowiedz
0
@ aaaa
dnia 11.07.2013, 18:44 · Zgłoś
Kto pisał w ogóle ten artykuł?
Próbowałam go czytać "x razy" ,aby sobie wyobrazić tą sytuację...
Masakra
Odpowiedz
5
@ romek
dnia 11.07.2013, 18:42 · Zgłoś
następny kopnięty przez konia
Odpowiedz
-4
@ patryczek
dnia 11.07.2013, 18:32 · Zgłoś
wakacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
na quadzie
Odpowiedz
-1
@ robiąca na drutach
dnia 11.07.2013, 19:19 · Zgłoś
do czasu, aż ktoś tych "jeżdżących quadami nie ukróci, bo jeżdżą po prywatnych działkach"
Odpowiedz
-7
@ patryczek
dnia 11.07.2013, 18:22 · Zgłoś
ja jak jechałem quadem to się wywaliłem do fosy dobrze że miałem kask :b
Odpowiedz
3
@ robiąca na drutach
dnia 11.07.2013, 19:20 · Zgłoś
widać ten kask niewiele pomógł:)
Odpowiedz
-2
@ izz
dnia 11.07.2013, 18:14 · Zgłoś
Akurat szłam przez to feralne przejście...
Odpowiedz
3
@ qcp
dnia 11.07.2013, 18:01 · Zgłoś
fajnie by było jakby wszyscy tu hejterzy wsiedli na moto i zaliczyli lekka glebę nie z własnej winy - zmieniliby myslenie...
Odpowiedz
0
@ robiąca na drutach
dnia 11.07.2013, 21:42 · Zgłoś
jakoś tak się dziwnie zdarza, że jednak ...z własnej winy.
Odpowiedz
2
@ patryczek
dnia 11.07.2013, 17:38 · Zgłoś
głuptaki je się boję tam chodzić 8-) !!!
Odpowiedz
7
@ znaffca
dnia 11.07.2013, 16:17 · Zgłoś
ze jednym zamachem w trzy samochody uderzył. może by go do cyrku wziąć ? nada sie jak nikt inny
Odpowiedz
1
@ patryczek
dnia 11.07.2013, 17:40 · Zgłoś
jak by to było twoje dziecko to byś tak nie pisał
Odpowiedz
1
@ nie pierwszy raz śmierć zaglonda w oczy
dnia 11.07.2013, 15:07 · Zgłoś
MOTOCYKLE są po to żeby z[...] ć a nawet najlepszym może powinąć się noga powrotu do zdrówka życzę LWG
Odpowiedz
4
@ Fred
dnia 11.07.2013, 13:51 · Zgłoś
i czy to wazne czyja jest wina? wazne ze niekomu sie nie stało nic powaznego, auta czy motocykl sie naprawi a i w glowie zostanie cos na przyszlosc zarówno dla motocyklisty jak i kierowcy auta...
Odpowiedz
7
@ motocyklistka
dnia 11.07.2013, 12:52 · Zgłoś
Ludzie potrafią tylko krytykować, mówić że motocykliści są nieodpowiedzialni itp. A tak naprawde każdemu może sie to przytrafić! Sama ostatnio miałam poważny wypadek samochodem i wiem że wystarczy chwila nieuwagi.. Krytykujecie a żaden z was nie zainteresuje sie stanem chłopaka! Niedawno w tym samym miejscu mężczyzna samochodem potrącił dziecko, czemu o tym nie piszecie? Waszym zdaniem najgorsi są motocykliści;) Każdy ma swoją pasje, nie zawsze jest to dzierganie na drutach !
Odpowiedz
2
@ robiąca na drutach
dnia 11.07.2013, 15:35 · Zgłoś
No cóż, najgorsi są jednak motocykliści. Jakoś tak zbyt wiele tych wypadków z ich udziałem... Byleby przez tę "pasję" nie ginęli niewinni ludzie (i dzieci idące poboczem do sklepu)
Odpowiedz
-1
@ patryczek
dnia 11.07.2013, 17:43 · Zgłoś
Święta racja moje pasja to jazda quadem
Odpowiedz
-5
@ patryczek
dnia 11.07.2013, 18:29 · Zgłoś
Ej druciarka nie denerwuj mnie.Tobie nikt nie nic mówi.I ja ci teraz powiem.Nie nawidzę tych którzy robią na drutach! ci którzy tak myćlą dajcię plus
Odpowiedz
1
@ robiąca na drutach
dnia 11.07.2013, 19:16 · Zgłoś
jak jeszcze raz pojedziesz "quadem" po moim polu to będę wiedziała co zrobić. Od kiedy to po prywatnych działkach można tym [...] jeździć?? Czyżby z nerwów znów myliły ci się literki:)
Odpowiedz
11
@ lol
dnia 11.07.2013, 19:40 · Zgłoś
do robiącej na drucie

a co powiesz o tym mądralo jakiś czas temu był wypadek w Gorlicach kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo na motocykliście chłopak zmarł też był winien bo jechał motorem tak ???
Odpowiedz
-5
@ robiąca na drutach
dnia 11.07.2013, 21:47 · Zgłoś
jednak mnie nie przekonałeś, sprawdziłam to. Dalej nie lubię jeżdżących motorem? "motocyklem"? "jednosladem"? jak zwał, tak zwał.
Odpowiedz
4
@ kola
dnia 12.07.2013, 11:19 · Zgłoś
do pani co ciągnie drut :)

Tą chorobę musisz leczyć i tyle ,widzę że nie masz pojęcia co to motor to więcej niż sport to pasja wielu młodych ludzi i ja się do nich zaliczam mimo swego wieku :)) a tobie jej brakuje dlatego tak piszesz to może być spowodowane złym odżywianiem i brakiem ---ruchu--->> pomyśl nad zmianą i więcej ruchu dobrze ci zrobi cokolwiek to znaczy
Odpowiedz
-1
@ robiąca na drutach
dnia 12.07.2013, 13:57 · Zgłoś
tę chorobę, jeśli już.A jeśli mówisz o wieku to może najwyższy czas usiąść na [...].
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:18 · Zgłoś
taaa najwazniejsze te dzieci z pobocza !!! rob tam na drutach nie [...] .. :D
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:36 · Zgłoś
[...] ?? :D
Odpowiedz
0
@ qcp
dnia 12.07.2013, 17:50 · Zgłoś
no właśnie ! :)
Odpowiedz
1
@ HKS 2
dnia 12.07.2013, 18:30 · Zgłoś
"ciagnaca druta" przejdz sie poboczem do sklepu ...
Odpowiedz
4
@ df
dnia 13.07.2013, 17:16 · Zgłoś
jak by nie robili na drutach to byś nie miał w czym chodzić
Odpowiedz
0
@ HKS 2
dnia 13.07.2013, 18:27 · Zgłoś
hahahah df dobre :D ty też dziargasz na drutach ?? spokojne zycie prowadzicie,nuuuuuudaaaaaaa !!!
Odpowiedz
1
@ ***
dnia 13.07.2013, 19:17 · Zgłoś
"robiaca na drucie" kobieto ty jestes jakas nawiedzona! widac ze nie lubisz ludzi,jakas pesymistka :)
Odpowiedz
1
@ druciarka
dnia 13.07.2013, 20:36 · Zgłoś
nooo, kilka osób bardzo nie lubię:)))
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 14.07.2013, 20:49 · Zgłoś
raczej wiecej niz kilka... moze to z toba cos nie tak :P
Odpowiedz
0
@ kuba
dnia 11.07.2013, 12:13 · Zgłoś
co to slalomista jechał? chwała Bogu, że nic mu się nie stało
Odpowiedz
0
@ patryczek
dnia 11.07.2013, 17:41 · Zgłoś
chwała chwała
Odpowiedz
-2
@ Hks
dnia 11.07.2013, 12:10 · Zgłoś
Romek jaki ty elokwentny jestes ze o tobie nikt [...] nie powie. I ta cala banda wyzej co pododawali komentarze jezdził jak [...] itp jak jakies [...] sibie nie widzicie tylko kogos bo ktos mial pecha to odrazu jezdził jaki [...] te pajece w tych osobówkach tak samo robia i zajeżdzaja droge nawet w lusterko nie popatrzy ale to ok a to ze ktos mało zycia nie stracił to odrazu chłopaka zpowyzywac zazdroscicie ze ma
Motocykl a wy nie !!!
Odpowiedz
2
@ robiąca na drutach
dnia 11.07.2013, 16:15 · Zgłoś
nie "ktoś" czy "kogoś" bo wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Nie ekscytuj się tak jego obroną bo ci się literki mylą. Jeżdżą za szybko na tych motorach czy motocyklach i to są skutki
Odpowiedz
-3
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:16 · Zgłoś
jezdza szybko bo Lubia :D a ty rób na drutach jak cie to [...] :D
Odpowiedz
-2
@ HKS 2
dnia 12.07.2013, 18:27 · Zgłoś
"ciagnaca druta" to jak jestes taka wszechwiedzaca to napisz o kogo chodzi?? to jest jasna sprawa ze wszyscy wiedza o kogo chodzi,nie chwal sie ze ty tez wiesz :) jezdza nie za szybko tylko szybko bo po to jest motocykl zeby jezdzil szybko ;P
10 lipca ten "ktos" [...] od drutów jechal z predkoscia ok 30km/h i to byly skutki szybkiej jazdy ?
Odpowiedz
2
@ robiąca na drutach
dnia 13.07.2013, 18:06 · Zgłoś
I cóż to? Przy takiej prędkości biedactwo nie wyhamowało?
Mam już dość czytania tych idiotyzmów ,"gońcie" się na tych "jednośladach" tylko z daleka od dzieci i innych pieszych.
Odpowiedz
-1
@ HKS 2
dnia 13.07.2013, 18:23 · Zgłoś
"ciagnaca druta" jak nie wiesz ile jechal i czy wyhamowal i czy nie wyhamowal to po co wogole piszesz na partalu? zaopiekuj sie dziecmi a daj spokoj Michalowi,bo nikomu krzywdy nie zrobil !!!
Odpowiedz
12
@ romek
dnia 11.07.2013, 12:03 · Zgłoś
Łodyniec dalej nie myślisz głową , twój uraz po kopnięci konia staje się coraz bardziej dotkliwy
Odpowiedz
7
@ DRIVER
dnia 11.07.2013, 13:48 · Zgłoś
nie odwracalne skutki kopniaka musimy sie do tego przyzwyczaić i ignorować go :)
Odpowiedz
-17
@ 123
dnia 11.07.2013, 11:58 · Zgłoś
jeśli ktoś kiedykolwiek siedział na motorze nie pisał by takich idiotyzmów
znam poszkodowanego i gwarantuje że jest na pewno rozsądnym kierowcą a głupkowate stwierdzenia typu: strach posyłać dzieci do... w każdej chwili może na nie najechać samochód tir pks itp. i co wtedy besztany byłby ktoś inny a id..ta który myśli że na naszych -[...]- drogach można jechać 220 niech to pokaże
pozdrawiam
Odpowiedz
11
@ xxx
dnia 11.07.2013, 12:30 · Zgłoś
Ten na motorku pokazywał bardzo często. 220 nie jeździł ale 100 to było minimum na wąskiej, wiejskiej dróżce. Ja samochodem co ma cztery koła i jestem osłonięty blaszaną karoserią jeżdżę po tej drodze 40/h. Obstawiałem kilka dni temu jak go widziałem (tzn zdążyłem zobaczyć tylko zieloną smugę na drodze), że do miesiąca będzie leżał na tym motorku. Nie upłynęło tydzień i kraksa. Młodzi muszą się sporo nauczyć zanim poważnie zaczną podchodzić do życia a przede wszystkim do samych siebie, do swojego zdrowia, życia.
Odpowiedz
5
@ 27-mio letni [...]
dnia 11.07.2013, 17:12 · Zgłoś
Mnie to szkoda tego motoru. Tego 27-mio letniego [...] nie. To jego i takich jak On nic nie nauczy. Będzie się chwalił swoim wyczynem. Widziałem, jak zielony motor mnie wyprzedzał. Przeleciał obok mnie jak tajfun. Ja jechałem przepisową prędkością w tym miejscu.
Odpowiedz
-1
@ !!
dnia 11.07.2013, 17:47 · Zgłoś
w tym przypadku akurat nie wina leży w prędkości był tam wtedy ruch i ciąg aut nie jechał na pewno więcej niż 50 km/h !!! zagapił się i nie wyhamował po prostu byłą do chwila nieuwagi. !
Odpowiedz
2
@ lodzia
dnia 11.07.2013, 19:32 · Zgłoś
Ty jesteś święty jak [...] w chlewku :) ja też jestem motocyklistą i widzę jak ludzie w autach się zachowują na drodze ciężko przepuścić motor jak jedzie za autem bo i po co ma mnie wyprzedzać wymuszenia pierwszeństwa aut osobowych to norma to już tir nie robi tyle problemów na drodze jeszcze jak trafisz na czubka to pokazuje ci [...] taki [...] w aucie może gość szybko jezdził ale i może się zagapił wez to pod uwagę i nie czaruj bo nie wiesz co cię w życiu jeszcze spodka a życie lubi zaskakiwać zdrowia ci życzę i smaku do jedzenia
Odpowiedz
2
@ !!
dnia 11.07.2013, 20:09 · Zgłoś
lodzia dobrze mówi !! ;d
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:14 · Zgłoś
obstawiales? co z ciebie za czlowiek !!! daje ci gwarancje ze bedzie jeszcze na motorze jezdzil :P
Odpowiedz
-1
@ HKS 2
dnia 12.07.2013, 17:53 · Zgłoś
ty przepisowiec !!! widziales zielony motor,a tego na motorze też? szkoda ci ze cie wyprzedzil? co sie zalisz ?
Odpowiedz
3
@ romek
dnia 11.07.2013, 11:28 · Zgłoś
to jest tak jak [...] siądzie na motor
Odpowiedz
-5
@ łodyniec
dnia 11.07.2013, 11:58 · Zgłoś
a na imie ma romek :p komerek nie odpali że ci gul skacze > czy nie stać na simsonka ?
Odpowiedz
1
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:08 · Zgłoś
a jak to jest jak miastowy siedzi na motorze ?? :D
Odpowiedz
1
@ qweytr
dnia 13.07.2013, 18:36 · Zgłoś
jak wesniak siadzie na motor? hahaha lepiej jak to zrobi [...] niz [...]...
wiele wiele razy widze jak po jasle ktos jezdzi scigaczem czy crossem... tylko szkoda silnikow... te motory nie na miasto wiec nie [...]...
Odpowiedz
-2
@ :)
dnia 11.07.2013, 11:05 · Zgłoś
Nie "motor" tylko motocykl.Czy to takie trudne?
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 11.07.2013, 11:57 · Zgłoś
motyckle są u helmutów ,my mamy swoje motory wielki znawco nowoplskiego języka :p
Odpowiedz
-2
@ robiąca na drutach
dnia 11.07.2013, 16:17 · Zgłoś
A jak ktoś strzaska na tym [...], to co to za różnica?
Odpowiedz
-1
@ lewa w góre
dnia 11.07.2013, 17:35 · Zgłoś
łodyniec jak nie wiem co mają u helmutów to nie pisz tylko wez słownik i poczytaj
Odpowiedz
10
@ DRIVER
dnia 11.07.2013, 10:41 · Zgłoś
No i już 5 wypadek w ciągu 5 dni.
Masakra co się dzieje na drogach.
Dobrze ze nikomu za wiele się nie stało.

PATRZCIE, MYŚLCIE jak prowadzicie auto czy motor a nie gaz do dechy i przed siebie bo następnym razem może już ktoś tyle szczęścia nie mieć i będzie tragedia wielka.
Odpowiedz
10
@ łodyniec
dnia 11.07.2013, 11:56 · Zgłoś
naturalna selekcja ,nie żałuj tylko uważaj na siebie :P
Odpowiedz
-1
@ alfred
dnia 11.07.2013, 12:50 · Zgłoś
ty lodyniec widze ze lubisz tak [...]c trzy po trzy,,wez sie [...]ie za robote i nie komentuj tematu o ktorym [...] nie masz zielonego pojecia
Odpowiedz
3
@ DRIVER
dnia 11.07.2013, 13:44 · Zgłoś
ty już chyba po 2 wypadkach jesteś bo z twoim mózgiem coś nie tak
a teraz pytanie jak z twojej rodziny ktoś będzie miał wypadek tez będziesz pisał nie żałuj naturalna selekcja ?
Odpowiedz
17
@ Nanana
dnia 11.07.2013, 10:31 · Zgłoś
ale i tak zaraz wszyscy motocykliści powiedzą że to wina kierowców osobówek
Odpowiedz
-19
@ aa
dnia 11.07.2013, 11:43 · Zgłoś
Tak bo w jaśle kierowcy aut osobowych jezdzą jak nie powiem kto
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:07 · Zgłoś
lubie to !
Odpowiedz
-12
@ jetset
dnia 11.07.2013, 10:25 · Zgłoś
kolejna [...]owka nie potrafiaca jezdzic
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:07 · Zgłoś
znasz ?? 30 to nie jest jazda
Odpowiedz
9
@ kierowca
dnia 11.07.2013, 10:24 · Zgłoś
i jedź tu bezpiecznie a i tak będziesz poszkodowany
Odpowiedz
18
@ buhaha
dnia 11.07.2013, 10:22 · Zgłoś
Sven jechał sobie te swoje 220 ?
Odpowiedz
30
@ xxx
dnia 11.07.2013, 11:04 · Zgłoś
Na tym motorze jeździł po wiosce w której mieszka jak [...]. [...] dróżka a on jak po autostradzie. Przypuszczałem, że taka jazda szybko skończy się wypadkiem. Może go to coś nauczy. Strach było dziecko poboczem do sklepu posyłać.
Odpowiedz
24
@ xyz
dnia 11.07.2013, 11:13 · Zgłoś
Widziałem go jak jeździł i z jaką prędkością No i się stało. Może go to coś nauczy!!!
Odpowiedz
-81
@ łodyniec
dnia 11.07.2013, 11:54 · Zgłoś
xxx- betonie !!! zamiast dziecko -sługusa do sklepu wysyłać ,sam rusz d.upe !!

[...] w [...] du ,każdy się dzieckiem wyręcza !!! [...] !!!
Odpowiedz
11
@ Warszawiak
dnia 11.07.2013, 11:58 · Zgłoś
To nie potraficie sobie z takim pajacem na wiosce poradzić?Zapraszam po naukę bo metoda sprawdzona potem na widok ścigacza będzie się [...] w drugą stronę odwracał !!!
Odpowiedz
-9
@ vcgh
dnia 11.07.2013, 14:39 · Zgłoś
Warszawiak, l[...] przez neta sam sobie z sobą poradź
Odpowiedz
5
@ xxx
dnia 12.07.2013, 11:28 · Zgłoś
We wsi spokój. Nie brzęczy, nie huczy żaden motorek. Spokój!!!
Odpowiedz
-8
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:03 · Zgłoś
akurat on jezdzil spokojnie,sa trzy takie motory na wsi :P najpierw badz pewny,a pozniej pisz !!!
Odpowiedz
-5
@ ***
dnia 12.07.2013, 17:06 · Zgłoś
yhym spokój cie tylko rtuje :D
Odpowiedz
-2
@ HKS 2
dnia 12.07.2013, 18:33 · Zgłoś
xxx do czasu :p
Odpowiedz
-1
@ animek
dnia 13.07.2013, 12:46 · Zgłoś
są więcej niż 3 motory we wsi :D i uwierzcie on naprawdę jeździł spokojnie :p
Odpowiedz
1
@ rav4
dnia 14.07.2013, 15:52 · Zgłoś
widziałeś zagrożenie i nie zgłosiłeś policji . Ludzie otrząsnijcie się wreszcie nie żyjecie na ukrainie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.