Motocyklista w Święcanach zderzył się ze skodą
Dwudziestolatek, mieszkaniec Gminy Skołyszyn trafił do szpitala. Jadąc motocyklem zderzył się ze skodą octavią. Ma złamaną żuchwę, uraz szczęki, wstrząśnienie mózgu oraz ogólne potłuczenia
Do zdarzenia doszło w miejscowości Święcany, we wtorek, po południu, na drodze gminnej, żwirowej relacji Święcany – Szerzyny.
Kierujący motocyklem marki ETZ 150, jadąc wraz z pasażerem, w kierunku Szerzyn zderzył się czołowo z samochodem marki skoda octavia, kierowanym przez mieszkańca gminy Skołyszyn.
W wyniku zderzenia do szpitala zostali zabrani kierujący motocyklem i jego pasażer. U kierującego motocyklem stwierdzono złamanie żuchwy, uraz szczęki, wstrząśnienie mózgi i ogólne potłuczenia. Mężczyzna pozostał w szpitalu. Jego pasażer miał więcej szczęścia, bo doznał tylko niegroźnych potłuczeń. Kierujący octavią był trzeźwy. Od motocyklisty pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.
mad
