Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Możliwości inwestycyjne Jasła

11
Omówienie planów i działań związanych z promocją inwestycyjną Jasła i Podkarpackiego Trójmiasta było tematem spotkania, burmistrz Marii Kurowskiej z przedstawicielami Podkarpackiej Izby Gospodarczej.


Projekt pod nazwą „Podkarpackie Trójmiasto” powstał w 2007 roku. Była to wspólna inicjatywa trzech samorządów – Jasła, Krosna i Sanoka. Jego celem jest wzajemne poznanie się i zrozumienie potrzeb partnerów, jak również poznanie przeszkód i korzyści płynących ze współpracy, która przyczynia się do rozwoju miast. Rozpoczęta wówczas współpraca między trzema miastami rozwija się nadal.

Kolejnym krokiem jest promocja potencjału gospodarczego i inwestycyjnego południowego Trójmiasta. Przedstawiciele samorządów miejskich oraz organizacji zrzeszających przedsiębiorców z poszczególnych miast, prowadzą konsultacje dotyczące możliwości realizacji wspólnego projektu. Pierwsze w tym roku spotkanie w Jaśle zaplanowano na koniec marca br.


(omega)

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ tadeusz
dnia 28.02.2009, 19:13 · Zgłoś
Mozna oszaleć z rozkoszy,gdy sie czyta to wspaniałe świadectwo nic nie robienia. Pogadało,pofantazjowało,wypiło ciepłe(,bo zima )i pojechało No a na końcu się napisało.Znaczy się ,coś z tego zostało,bo społeczeństwo bedzie widziało i czytało i bijąc brawo wdzięcznie komentowało,co niniejszym czynię......
Odpowiedz
0
@ kłamstwo
dnia 26.02.2009, 20:05 · Zgłoś
trójmiasto podkarpacia to pomysł z 2006 roku ale jak wiemy pani K.jest burmistrzem od zawsze i zrobila wszystko co dobre a co złe to ..wiadomo.
Odpowiedz
0
@ HOGAn
dnia 26.02.2009, 19:04 · Zgłoś
Traalalala tralalalalala ..... PATOLOGIA !!! ech.... ta Burmistrzowa .!!! bleee.... :@:@:@:@
Odpowiedz
0
@ Nikki
dnia 26.02.2009, 10:44 · Zgłoś
Tak kwitnie ta współpraca, że w tamtym roku jasielskie dni wina i krosnieńskie dni wina węgierskiego były w tym samym czasie. I to by było na tyle.
Odpowiedz
0
@ matrix
dnia 26.02.2009, 10:34 · Zgłoś
Pis-man ty sobie nie kpij z naszej panującej, po pierwszym słabym burmistrzu/A.K./ mamy tylko jeszcze gorszych następnych, aż się boję pomyśleć kto dalej, Kononowicz czy może jakisik inny absolwent szk.nr.5
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 25.02.2009, 21:45 · Zgłoś
Jeszcze raz apeluję;Jasło woj.małopolskie i od konkurencji, w dosłownym słowa znaczeniu jak najdalej.Cały czas chodzi o to,kto -komu inwestycję i inwestorów zakosi.
Odpowiedz
0
@ mariush36
dnia 25.02.2009, 21:12 · Zgłoś
Jasło z Krosnem? Przecież to się samo w sobie gryźie ;):)
Odpowiedz
0
@ swoosh'ny
dnia 25.02.2009, 19:14 · Zgłoś
Tralalalalalala.....tralalalalala.....tralalalalalala....
Odpowiedz
0
@ Antek
dnia 25.02.2009, 17:15 · Zgłoś
Nie ma to, jak po półmetku kadencji zacząć poznawać i "zrozumiewać" sąsiadów oraz badać możliwości inwestycyjne. Ale lepiej późno niż wcale :p
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 25.02.2009, 15:25 · Zgłoś
Nasza Pani Burmistrz to prawdziwy mąż stanu.
Odpowiedz
0
@ łopservatore
dnia 25.02.2009, 15:15 · Zgłoś
"Celem spotkania jest poznanie i zrozumienie partnerów"Ciekawe kto był tłumaczem a kto swatką
i ile za to wzięli.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.