Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Msza Św. na jasielskim rynku w intencji ofiar katastrofy lotniczej

92
W dniu 11 kwietnia /niedziela/ o godzinie 12.00 na Jasielskim Rynku odbędzie się Msza Święta w intencji tragicznie zmarłych ofiar dzisiejszej katastrofy lotniczej – delegacji Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na uroczystości 70. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

Organizatorzy – Jasielskie Parafie, samorząd Województwa Podkarpackiego, samorząd Powiatu Jasielskiego, samorząd Miasta Jasła zapraszają na nabożeństwo mieszkańców Jasła i Powiatu Jasielskiego.
 
 
Wojciech Piękoś 
Reklama

Komentarze: 92

Dodaj komentarz Widok:
0
@ agat25
dnia 14.04.2010, 23:06 · Zgłoś
KONDOLENCJE ZOSTAŁY ZŁOŻONE ....... ALE - katolicy !!!!!!!!!!!!!!! <5> lat temu też tak się modliliście - PAMIĘTACIE pokolenie JP2??? :(( w ostatnich dniach pamięć po Papierzu została ,,rozświetlona'' kilkunastoma lampionami !!!!! . Nie minie miesiąc i też zapomnicie :((((,taki jest Naród Polski - kłamliwy!!! i obłudny!!! w swoim katolicyżmie i dzisiaj stojący nad trumną PODZIELONY pomiędzy Krakowskim Wawelem a Warszawskimi Powązkami. .......... Dzisiaj zapewne mnie oplujecie po tym co napisałem (wali mnie to) :)))) ciekawe czy za kilka tygodni któryś z rozmodlonych katolików przeprosi mnie za to że miałem rację ??? ......... p.s. Jasielskie rondo ? - w/m OFIAR KATYNIA (dwie pieczenie na jednym ogniu), ale jak znam życie Senator zwycięży :(( ........ ZAKŁAD ??? :)))) ....................
Odpowiedz
0
@ sowa
dnia 12.04.2010, 08:59 · Zgłoś
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny SENATORA.
WIECZNY ODPOCZYNEK!
Odpowiedz
0
@ marian
dnia 12.04.2010, 08:07 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla Pani Alicji oraz najbliższej rodziny. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie . a światłość Wiekuista niechaj mu świeci.

Zachowanie ( homilia) księdza podczas mszy była naprawdę niesmaczna i niestety nadająca zupełnie inny wymiar uroczystości pogrzebowej, która winna nawoływać do zgody a nie jadzenie i nienawiść( nie ta uroczystość i nie taka treść).
Senatorze spoczywaj w pokoju a Twoje czyny Pan nagrodzi.
Odpowiedz
0
@ Pelaśka
dnia 11.04.2010, 22:34 · Zgłoś
Pustka wokół nas coraz okrutniejsza
coraz nas mniej, zostają tylko cienie.
I pamięć samotna, najsamotniejsza
jak zimny wiatr trwoży wspomnienie...
Odpowiedz
0
@ Anna.B
dnia 11.04.2010, 22:17 · Zgłoś
Serdeczne kondolencje dla Pani Alicji Zając jej syna, córki, mamy i siostry. Jestem z wami sercem, wiem co czujecie w tych chwilach, straciliście wspaniałego człowieka, kochanego męża, tatusia, [...]zia, teścia i szwagra. Pamiętajmy, że w naszym życiu są chwile radości, szczęścia, smutku, żalu i cierpienia. Życie każdego z nas jest jakby przygotowaniem do lepszego życia. Śmierć przychodzi szybko odchodzimy pozostawiamy smutek i żal, bo tak chce Bóg. Wiem, że naszym ratunkiem jest obraz Jezu Ufam Tobie bo tam są oczy pełne Miłosierdzia Bożego, serce z którego płynie miłość, radość i przebaczenie. Polecam was Miłosierdziu Bożemu i Matce Bożej.
Drogiemu Senatorowi Stanisławowi Zając wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość Wiekuista niechaj mu świeci. Niech Pan przyjmie go do Swojej Chwały.
Odpowiedz
0
@ viki
dnia 11.04.2010, 21:39 · Zgłoś
__+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
Odpowiedz
0
@ ANNA
dnia 11.04.2010, 21:36 · Zgłoś
Ludzie taka tragedia narodowa a wy wymyślacie nazwy dla jakiegoś ronda Jasielskiego.Wstydu nie macie.
Odpowiedz
0
@ M-a
dnia 11.04.2010, 21:35 · Zgłoś
Tak, w środę będzie Msza Święta i Nowenna w Tarnowcu, poświęcona ofiarom z 10 kwietnia 2010 r.
Odpowiedz
0
@ Ks. Józef Załęże
dnia 11.04.2010, 20:47 · Zgłoś
Pani Senatorowej i całęj rodzinie
Słowa są jak liście miotane historią czasu.
Ludzkie życie kruche mierzone bezmiarem wieczności.
Tylko modlitwa ciszy łkającego serca
pokój i nadzieję przynosi. Modlitwy za tych co odeszli jak kamienie rzucone na szaniec wolnoći Racz wiekuiste dać odpoczywanie wszechmogący Panie. Niech Matka Boża, której był On gorącym czcicielem uprasza siłę nadziei do przetrwania dalszych dni a nieodżałowanemu śp. Panu Stanisławowi uprosi z Bogiem przebywanie. Wieczne odpoczywanie ...
Odpowiedz
0
@ pielgrzym
dnia 11.04.2010, 20:06 · Zgłoś
czy musieli zginac aby swiat uslyszal o [...] polskich zolnierz ktory do dzis nie jest wyjasniony a minelo 70 lat
Odpowiedz
0
@ onaa
dnia 11.04.2010, 19:34 · Zgłoś
byłam tam dzisiaj, i muszę przyznać że kazanie było tak świetnie powiedziane że na prawde dało mi do myślenia.. żeby też tym wszystkim "wyższej rangi" się zmieniło postępowanie...
[*]
Odpowiedz
0
@ Zosia
dnia 11.04.2010, 19:31 · Zgłoś
Szczere kondolencje dla Pani Senatorowej, elegancka kobieta z klasą, zasłużyła na lepszy los...
Odpowiedz
0
@ Dzocz
dnia 11.04.2010, 19:30 · Zgłoś
podobno w środę specjalna Msza będzie w Tarnowcu
Odpowiedz
0
@ Marta z Jasła
dnia 11.04.2010, 19:18 · Zgłoś
__+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU
BENDZIE NAM WAS BRAKOWAŁO
Odpowiedz
0
@ bogdan
dnia 11.04.2010, 19:17 · Zgłoś
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. Niestety proboszcz z Sobniowa na mszy swoim krzykiem i wypowiedzią nie potrafił uczcić zmarłych- nawoływał do dalszego dzielenia ludzi- ile było w tym jadu i nienawiści!
Rodzinie Państwa Zając Serdeczne Wyrazy współczucia . Panie Senatorze dziękuję za wszystko co zrobiłeś dla Jasła ..........
Odpowiedz
0
@ przyjaciel
dnia 11.04.2010, 18:52 · Zgłoś
Serdeczne wspołczucie dla Pani Alicji Malzonki śp.Senatora Zająca,dla calej Rodziny pogrążonej w w nieutulonym bólu.Wielki Senatorze,niech ziemia polska utuli Cie do snu,niech aniolowie zabiorą Cię do raju!Nie zapomnimy Twojego dobra,ktore posialeś nie tylko w Jasle ale calej jasielszczyznie!!Pokój Tobie wielki Polaku!!
Odpowiedz
0
@ magz0
dnia 11.04.2010, 16:40 · Zgłoś
Kochany Wujku, dla mnie zawsze byłeś i będziesz wzorem, spoczywaj w pokoju
Odpowiedz
0
@ BB
dnia 11.04.2010, 16:25 · Zgłoś
Uważam, że na mszy było zdecydowanie zbyt mało osób, jak na rozmiar tragedii ! Czy zniechęcił was deszcz? ! Pomyślcie w jakich cierpieniach zginęli ci ludzie... cześć ich pamięci[*]
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 11.04.2010, 16:03 · Zgłoś
__+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩

niech spoczywają w pokoju
WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ DAĆ IM PANIE
Odpowiedz
0
@ PAWEL.S
dnia 11.04.2010, 15:55 · Zgłoś
Nasze rondo powinno nosić nazwę OFIAR KATYNIA.
Odpowiedz
0
@ PAWEL.S
dnia 11.04.2010, 15:53 · Zgłoś
Nasze rondo powinno nosić nazwę OFIAR KATYNIA.
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 11.04.2010, 14:47 · Zgłoś
dla Jasła Stanisław był wielki ,a dla rzeczpospolitej ? media milczą !!!!!
Kto był szalencem - ten co wydał rozkaz ladowania , czy ten co ten rozkaz wykonał . Czy strach przed niewykonaniem rozkazu wiecej znaczył niz logika.Wieza kontrolna mowi nie< ale ktos pewnie powiedzial ja chce.
NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE DLA RODZINY .
NIECH KTO MOWI CO CHCE ALE JEDNAK ZASŁUZONEGO DLA JASŁA ,ZNAJOMEGO I KOLEGI DLA WIELU JASLAN STANISŁAWA ZAJACA- MARSZAŁKA SEJMU RZECZPOSPOLITEJ
Odpowiedz
0
@ ccc
dnia 11.04.2010, 14:41 · Zgłoś
________ ×§× ×§× ×§×
_____ ×§×_____)_____×§×
___×§×_______((_______×§×
__×§×________(,)________×§×
_×§×________(,,,)________×§×
_×§×_______,/,|,\,_______×§×
__×§×_____[_____]______×§×
___×§×___[_______]___×§×
_____×§×_[_______]_×§×
___$$$$$$$$______$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$
________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$
_____________$$$
______________$
Odpowiedz
0
@ salem
dnia 11.04.2010, 13:28 · Zgłoś
Serdeczne wyrazy wspolczucia dla rodziny,znajomych +Pana Senatora Zajaca+
Odpowiedz
0
@ wpis
dnia 11.04.2010, 12:23 · Zgłoś
Giną ponownie polskie Elity a na miejscu jak zwykle są Rosjanie

Zabierają aparaty , kamery , wyrzucają dziennikarzy obstawiają teren ??????

Czy to nie dziwne że kilka godzin po katastrofie na miejscu są tylko Rosjanie ????

NAJBARDZIEJ CHORE JEST TO ŻE POLSKI PREZYDENT LATAŁ SAMOLOTEM REMONTOWANYM PRZEZ ROSJAN
Odpowiedz
0
@ tomek
dnia 11.04.2010, 11:59 · Zgłoś
serdeczne kondolecje dla rodziny pana zajaca .osobiscie mialem to przyjemnosc poznac .poznac to moze za mocne slowo , pracowalem przy remocie ich domu bardzo spokojni i madzrzy ludzie . ja jestem czlowiekiem prostym ,ale nielubie gdy ktos w moim otoczeniu muwi ze , a tam moze zmadrzeje polska ze glowy panstwa duzo zarabiaja czy cos takiego . Przecierz to byli ludzie czasem mogli to byc naci bliscy. czasem obcy ale taki sam czlowiek bardzo wspulczuje rzodzinom wszystkich tyh kturzy zgineli w tej czy w innej tragedi .jestem z wami zwykly obywatel polski szary czlowiek.SPOCZYWAJCIE W POKOJU.....
Odpowiedz
0
@ polka
dnia 11.04.2010, 11:16 · Zgłoś
Tak trudno uwierzyc.......ogromna tragedia....
________ ×§× ×§× ×§×
_____ ×§×_____)_____×§×
___×§×_______((_______×§×
__×§×________(,)________×§×
_×§×________(,,,)________×§×
_×§×_______,/,|,\,_______×§×
__×§×_____[_____]______×§×
___×§×___[_______]___×§×
_____×§×_[_______]_×§×
___$$$$$$$$______$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$
________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$
_____________$$$
______________$
Odpowiedz
0
@ Asiek
dnia 11.04.2010, 10:54 · Zgłoś
Złączmy się dziś w południe w gorącej modlitwie za wszystkich poległych tragicznie wczoraj. Niech Dobry Bóg ma WAS w swojej opiece, niech Zmartwychwstały Chrystus prowadzi WAS do Niebios Bram...
Straciliśmy Naszego Senatora niech spoczywa w pokoju ['][']['][']
Odpowiedz
0
@ Filozof
dnia 11.04.2010, 10:29 · Zgłoś
"przeleciał ptak przepływa obłok
upada liść kiełkuje ślaz
i cisza jest na wysokościach
i dymi mgłą katyński las"
Odpowiedz
0
@ chodźmy
dnia 11.04.2010, 10:28 · Zgłoś
niech nas bedzie jak najwiecej, niech padajacy deszcz nie stanowi dla nas przeszkody, bariery by oddac hołd tak tragicznie zmarłym..;(

...:(
Odpowiedz
0
@ M.
dnia 11.04.2010, 10:24 · Zgłoś
"Tylko jednego jestem pewien - jeśli jest Bóg, a wierzę, że jest, to przyjał do siebie ludzi zmarłych w płomieniach ziemskiego piekła najserdeczniej. I wytłumaczyl im niewytlumaczalne. Reszta jest milczeniem".
Jan Turnau (G.W.)
Odpowiedz
0
@ leśmian
dnia 11.04.2010, 10:23 · Zgłoś
Czy to sprawiedliwość czy niesprawiedliwość losu?
A może jego ironia? Nikt na te pytania nie zdoła
odpowiedzieć.Historia jakby zatoczyła koło...
WIELKA TRAGEDIA NARODOWA,DLACZEGO ?
Odpowiedz
0
@ IZA
dnia 11.04.2010, 10:21 · Zgłoś
Ku pamieci wszystkich ofiar[*].Wyrazy wspolczucia dla rodzin ofiar.To straszne co sie stalo.Nie powinno tak byc.
Odpowiedz
0
@ Smutek
dnia 11.04.2010, 09:47 · Zgłoś
Szczere kondolencje dla rodzin ofiar.Tragedia szczególnie dotknęła Jasło i nasz region.Kto będzie w Warszawie walczył za nas Senatorze??????

Poza tym nazwanie byle jakiego ronda imieniem tak wielkiego człowieka jakim był Senator Stanisław Zając to żart jakiś- myślę że zasługuje na lepsze uhonorowanie.Poza tym pewnie sam nie był zwolennikiem tego ronda i korków.
Odpowiedz
0
@ miszkaniec_okolic
dnia 11.04.2010, 09:44 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół Pana Senatora Zająca.
Odpowiedz
0
@ Maria-Jasło
dnia 11.04.2010, 09:40 · Zgłoś
_+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩

NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 11.04.2010, 09:30 · Zgłoś
***** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ******

________ ×§× ×§× ×§×
_____ ×§×_____)_____×§×
___×§×_______((_______×§×
__×§×________(,)________×§×
_×§×________(,,,)________×§×
_×§×_______,/,|,\,_______×§×
__×§×_____[_____]______×§×
___×§×___[_______]___×§×
_____×§×_[_______]_×§×
___$$$$$$$$______$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$
________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$
_____________$$$
______________$
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 11.04.2010, 09:28 · Zgłoś
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.

_______+_____*
_________*___o+*°*°*+o
____+_____o+*°*°*°*°*+o
+________*+°*+°*+°*+°*+o
_____*_o*°+*+______+*°+*+
_______+*°*._____§____+*°*+
__+____o*+°.____§§_____°*+*
________°*+,____§§§____*+°*
_____*___*+°.___§§§___*+*°
______+___+°*+__§§__+*°*
_*_____*___”*+*°*!!*°*+*”
______+__________!!
____________$$$
____________$[...]
____________$SSS$$$
____________$$SSS$$$
____________$$$S$
____________$$$
____________$$$____
___”SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS”
_____”SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS”


WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ DAĆ IM PANIE...
Odpowiedz
0
@ Ja67
dnia 11.04.2010, 08:32 · Zgłoś
Spieszmy się
Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko to co nieważne jak krowa się wlecze
najważniejsze tak prędkie ze nagle się staje
potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
jak uroczystość urodzona najprościej z rozpaczy
kiedy myślimy o kimś zostając bez niego

Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna
zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście
przychodzi jednocześnie jak patos i humor
jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej
tak szybko stad odchodzą jak drozd milkną w lipcu
jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon
żeby widzieć naprawdę zamykają oczy
chociaż większym ryzykiem rodzić się nie umierać
kochamy wciąż za mało i stale za późno

Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze
a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny

Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
i co co nie odchodzą nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnia czy ostatnia pierwsza


Jan Twardowski

Pomyślmy o nich przez chwilę...
Bo zasłużyli na to...
Niech spoczywają w spokoju
Odpowiedz
0
@ provibe
dnia 11.04.2010, 00:56 · Zgłoś
ludzie naprawde zal ,mi was z dnia nadzien wojana teraz pojednanie na 2 miesiace hehe zal
Odpowiedz
0
@ Anna
dnia 11.04.2010, 00:34 · Zgłoś
Kibic i Jaślan!
Rondo i tak pozostanie rondem Kościuszki, czy jak kto woli Hitlera!
W tak tragicznej chwili nie musicie być sarkastyczni! Tragicznie odeszli ludzie, nasi bliźni! I choć nie zgadzałam się z ich opcjami politycznymi (mam swoje), to nie uważam, aby byli to źli ludzie!!!
NON OMNIS MORIAR!!!
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 11.04.2010, 00:27 · Zgłoś
wczoraj 22:01
10 kwiecień 2010r. - tragiczna data dla Polski

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI OFIAROM KATASTROFY SAMOLOTU PREZYDENCKIEGO
ORAZ PREZYDENTOWI POLSKI I JEGO ŻONIE

PODAJ DALEJ ŻEBY NIE ZGASŁO

___+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩

....POCHYLMY GŁOWY....
....CZEŚĆ ICH PAMIĘCI....

W daleką podróż zabrał Was Bóg
Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostają...

NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU!
Odpowiedz
0
@ Patosqad
dnia 11.04.2010, 00:10 · Zgłoś
Ta wielka tragedia która dotknęła Polskę powinna polaków nauczyć że walczymy o nasz kraj i nie kłóćmy się nie okradajmy polski bo nie wiemy kiedy nas bóg zabierz do siebie na są ostateczny.Współczuje rodziną i całemu kraju bo strata jest wielka i polska długo będzie odczuwać ten wielki cios ale zasłużyliśmy na niego naszym zachowaniem to jest kara tylko czy ktoś wyciągnie z tego jakieś wnioski.
Odpowiedz
0
@ kiss
dnia 10.04.2010, 23:41 · Zgłoś
zapalmy znicze dla tych co zgineli 10.04.2010 w tejkatastrofie lotniczej...
__+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
Odpowiedz
0
@ Spoczywajcie w pokoj
dnia 10.04.2010, 23:35 · Zgłoś
__+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 10.04.2010, 23:28 · Zgłoś
brak słów...
jedna z ostatnich wypowiedzi Stanisława Zająca (Obiektyw Jasielski, 31 marzec 2010), tekst o 70 rocznicy zbrodni katyńskiej:

"...nasze pokolenie i następne pokolenia o tej straszliwej zbrodni powinny pamiętać i poprzez uroczystości oddawać hołd tym wszystkim, którzy walczyli o wolną niepodległą ojczyznę. Dlatego też postawiłem sobie za cel, aby te uroczystości miały szczególny wymiar chociażby dlatego, że w Katyniu zginęło wielu jaślan, mieszkańców powiatu jasielskiego i pobliskich miejscowości. Skrytobójczo [...] na nieludzkiej ziemi nasi rodacy mają prawo do wiecznej o nich pamięci..."
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 10.04.2010, 22:39 · Zgłoś
niech spoczywają w spokoju...
Odpowiedz
0
@ Meut
dnia 10.04.2010, 22:33 · Zgłoś
Pomyśleć że nie dawno składał życzenia wielkanocne a już go nie ma :(
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 10.04.2010, 22:33 · Zgłoś
WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ IM DAć PANIE
Odpowiedz
0
@ ulka
dnia 10.04.2010, 22:08 · Zgłoś
z przyjemnością pójdę..:):(:(
Odpowiedz
0
@ marlena
dnia 10.04.2010, 22:03 · Zgłoś
xx dnia 10.04.2010, 20:09 - ip: 83.11.219.*
__+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU
BENDZIE NAM WAS SZCZEGULNIE BRAKOWAĆ
:( :( :(
Odpowiedz
0
@ katastrofa
dnia 10.04.2010, 22:01 · Zgłoś
xx dnia 10.04.2010, 20:09 - ip: 83.11.219.*
__+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU
BENDZIE NAM WAS BRAKOWAŁO
Odpowiedz
0
@ ;(
dnia 10.04.2010, 21:58 · Zgłoś
wojna ... katyn ... Papież ... a teraz to .:/
Wieczny odpoczynek [*]
Odpowiedz
0
@ ja*
dnia 10.04.2010, 21:58 · Zgłoś
Straszna tragedia ;(
RONDO IMIENIA STANISŁAWA ZAJĄCA !!
Zrobił dużo dobrego dla Jasła.. [*]
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 10.04.2010, 21:29 · Zgłoś
Tragedia wielka tragedia się stała!!
Kto teraz będzie Polską rządził, tyle osób zginęło!! Dla rodzin wyrazy Współczucia. Stanisław Zając:(:( Spoczywajcie w Pokoju
Odpowiedz
0
@ k
dnia 10.04.2010, 21:24 · Zgłoś
jutro wybieram sie na msze na rynku. mam prosbe dla tych co jeszcze tu przeczytaja...zabierzmy jutro znicz aby symbolicznie zapalic jutro za ofiary tej strasznej tragedii. Wieczne odpoczywanie...
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 10.04.2010, 21:16 · Zgłoś
***** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ******

________ ×§× ×§× ×§×
_____ ×§×_____)_____×§×
___×§×_______((_______×§×
__×§×________(,)________×§×
_×§×________(,,,)________×§×
_×§×_______,/,|,\,_______×§×
__×§×_____[_____]______×§×
___×§×___[_______]___×§×
_____×§×_[_______]_×§×
___$$$$$$$$______$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$
________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$
_____________$$$
______________$
Odpowiedz
0
@ pamietamy
dnia 10.04.2010, 21:15 · Zgłoś
#

__+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩

NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU ,

Wyrazy współczucia dla rodzin. Jestem z Wami, modle sie za wszystkich.
Niech odpoczywają w pokoju...
Odpowiedz
0
@ bartosz
dnia 10.04.2010, 21:08 · Zgłoś
oczywiście nie znałem nikogo, kto był na pokładzie rządowego samolotu,ideologicznie byłem blisko tylko z kilkoma osobami ale czuję smutek i rozdarcie. nie napisze, kto był mi szczególnie bliski, bo teraz podziały nie mają żadnego znaczenia. największa tragedia w powojennej polsce.
Odpowiedz
0
@ Dana1989
dnia 10.04.2010, 20:55 · Zgłoś
brak słów po prostu
Odpowiedz
0
@ Tom
dnia 10.04.2010, 20:52 · Zgłoś
Niech spoczywają w spokoju[*][*]
Odpowiedz
0
@ ds
dnia 10.04.2010, 20:45 · Zgłoś
to jest straszne ;(((((((
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 10.04.2010, 20:44 · Zgłoś
Wielka tragedia, brak słów, by wyrazić, jaki ogromny pozostał żal.

Wyrazy szczerego współczucia dla najbliższych, a szczególnie dla rodziny Śp. Stanisława Zająca.
Śp. Stanisław Zając dla Jaślan pozostanie w pamięci na zawsze!
Odpowiedz
0
@ do jaslak
dnia 10.04.2010, 20:41 · Zgłoś
jestem za zeby rondo było nazwane rondem Stanisława Z ająca. nalerzy sie tak wielkiemu człowiekowi to.spoczywaj w spokoju
Odpowiedz
0
@ andzia
dnia 10.04.2010, 20:36 · Zgłoś
NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU WIETZNYM AMEN.
Odpowiedz
0
@ Asia
dnia 10.04.2010, 20:17 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodzin. Jestem z Wami, modle sie za wszystkich.
Niech odpoczywają w pokoju...
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 10.04.2010, 20:09 · Zgłoś
__+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩

NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU ,
Odpowiedz
0
@ zorro
dnia 10.04.2010, 19:43 · Zgłoś
wątpie aby był to wypadek,kolejny raz [...] polaków i to na naszych oczach
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 10.04.2010, 19:31 · Zgłoś
Przyjdzmy wszyscy , zapalmy świece, trwajmy w modlitwie.Nic nie jednoczy ludzi tak bardzo jak tragedia ...ogromna tragedia.Boże dlaczego znowu My ten biedny polski naród.??Wieczne odpoczywanie....
Odpowiedz
0
@ R:)
dnia 10.04.2010, 19:07 · Zgłoś
..... i kto nas teraz bronił będzie mały rycerzu.... a tak duży sercem .... Nie słyszysz, larum bija a Tys gdzie.... ?!!!!
Odpowiedz
0
@ jaslaczek
dnia 10.04.2010, 19:04 · Zgłoś
Rondo im. senatora Stanisława Zająca.
jestem za
ten człowiek bardzo duzo zrobil dla rozwoju naszego miasta
Odpowiedz
0
@ iga
dnia 10.04.2010, 18:45 · Zgłoś
to straszne co sie stalo.myslalam ze zemdleje jak uslyszalam rano na tvn o tym co sie stalo.wyrazy wspolczucia dla rodzin ofiar.niech wszyscy ktorzy zgineli spoczywaja w spokoju.to nie powinno bylo sie wydarzyc.
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 10.04.2010, 18:42 · Zgłoś
Rondo będzie się nazywało Senatora Zająca
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 10.04.2010, 18:26 · Zgłoś
rondo Stanisława Zająca moze byc jego???????????????????
[*]
Odpowiedz
0
@ polak
dnia 10.04.2010, 18:26 · Zgłoś
moze jutro podczas mszy zalobnej nasi lokalni politycy cos zrozumieja i odpusza swoje zalosne mowy....???????
Odpowiedz
0
@ PATRIOTA:( [*]
dnia 10.04.2010, 18:16 · Zgłoś
KONDOLENCJE DLA RODZIN OFIAR ZAWSZE BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ O POLSKIEJ PARZE I 87 INNYCH OSÓB [*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)[*]<'>(*)
Odpowiedz
0
@ sara112233
dnia 10.04.2010, 18:16 · Zgłoś
***Ja do teraz nie mogę uwierzyć że on zginą***
Syn, brat, sympatia, przyjaciel, znajomy..
Byłeś, jesteś nie zastąpiony..
W naszej pamięci, w naszych sercach...
Jedne za co możemy Bogu podziękować to za to że mogliśmy Cię poznać...
Ale to i tak mało...
Smutek, rozpacz, strach...
Życie to tylko [...] gra...
Odpowiedz
0
@ Lord
dnia 10.04.2010, 18:08 · Zgłoś
Tak właśnie powinno się nazywać rondo im.
PREZYDENTA KACZOROWSKIEGO
Odpowiedz
0
@ S-e
dnia 10.04.2010, 18:04 · Zgłoś
Rondo im. Senatora RP, Stanisława Zająca!!! Bezsprzecznie!!!
Odpowiedz
0
@ Dorota
dnia 10.04.2010, 17:56 · Zgłoś
[*] [*] [*]

życie jest jak płomyk, który rozświetla otaczający go świat , ale wytarczy jedna sekunda, jeden maleńki podmuch ,aby na zawsze unicestwić jego istnienie.....

Na zawsze w mojej pamięci 10.04.2010 Smoleńsk

OBY NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1
@ Jaślak
dnia 10.04.2010, 17:28 · Zgłoś
**** WIECIE JUŻ CZYJE IMIĘ BEFDZIE MIAŁO NASZE RONDO ?? ****
Odpowiedz
0
@ BB
dnia 10.04.2010, 17:26 · Zgłoś
Pamiętajmy o nich. Należy zjednoczyć się w obliczu tej niewyobrażalnej tragedii narodowej,własne aspiracje, poglądy polityczne odłóżmy na bok. Zginęli nasi rodacy, trzeba o tym pamiętać. Teraz przed narodem najważniejszy od wielu lat egzamin. Czy go zdamy? zależy od nas. A co do mszy,to każdy jaślanin na nią przyjść powinien.
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 10.04.2010, 17:13 · Zgłoś
DAJCIE SPOKÓJ Z Z KOMENTARZAMI ZACHOWAJCIE TO DLASIEBIE - NIE WYDAJE MI SIĘ ŻE TO POWINNO PODLEGAĆ KOMENARZOM!! I NIE RÓBCIE RZECZY NA OKAZ BO TO RZENUJĄCE I OBRAŹLIWE DAL RODZIN OFIAR - PRZEMILCZCIE TO W SOBIE
Odpowiedz
0
@ S E T H
dnia 10.04.2010, 17:09 · Zgłoś
************************************************Prócz tego: kondolencje dla rodzin tragicznie zmarłych w katastrofie.
Odpowiedz
0
@ MAXZ
dnia 10.04.2010, 17:01 · Zgłoś
teraz Wam żal, a jak żył to jak jeden i jedna pisali [...] i niepotrzebne komentarze na jego temat... ale teraz nie ma co się rozczulać... Pamiętamy [*]
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 10.04.2010, 16:44 · Zgłoś
straszny żal... i nasz Marszałek...
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 10.04.2010, 16:34 · Zgłoś
Dziękujemy Panie Senatorze. Tak wiele dobrego dla Jasła nie zrobił nikt i nikt już nie zrobi. Niech PAN pzyjmie Cię do Siebie. Spoczywaj w pokoju. Wyrazy głębokiego współczucia dla żony i dzieci.
Odpowiedz
0
@ onaa jasłooo
dnia 10.04.2010, 16:29 · Zgłoś
[*] Zapal znicz dla prezydenta Lecha kaczyńskiego wraz z 87 osobami. | www.zapal-znicz.rox.pl
Odpowiedz
0
@ Porask
dnia 10.04.2010, 16:28 · Zgłoś
Zgromadzmy się by się pomodlić, zapalmy znicze:(
Odpowiedz
0
@ ;((((
dnia 10.04.2010, 16:24 · Zgłoś
straszne to jest tyle ludzi i najważniejsze osoby w państwie;( i senator Zając... nasz dobry stróż...
Odpowiedz
0
@ KS
dnia 10.04.2010, 16:23 · Zgłoś
WEZMY ZNICZE
Odpowiedz
1
@ onaa jasłooo
dnia 10.04.2010, 16:11 · Zgłoś
W Zadumie
.I Ciszy!

„Śpieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą
i Ci co nie odchodzą nie
zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo
mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią
czy ostatnia pierwszą”.

- ks. Jan Twardowski


PAMIĘTAJMY O TYCH
KTÓRZY ODESZLI
A TYM BARDZIEJ KOCHAJMY
TYCH CO NAM POZOSTALI.....
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.