„My, uczniowie klas pierwszych ślubujemy…”
W Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im I. Łukasiewicza w Jaśle przyjęło w swoje szeregi tegorocznych pierwszoklasistów.

W szkolnej auli dyrektor szkoły Pani Aleksandra Zajdel-Kijowska przyjęła ślubowanie uczniów, którzy rozpoczynają w naszej szkole kolejny etap edukacji. Przez trzy lata będą poszerzać swoją wiedzę, rozwijać pasje i talenty realizując m.in. innowacyjne programy edukacyjne w klasach: matematyczno-przyrodniczej, „językowej” i sportowej.


Po uroczystej przysiędze pełnoprawni członkowie społeczności szkolnej obejrzeli program artystyczny przygotowany przez starsze koleżanki, którego motto brzmiało:
„Żyjmy tak, aby nasz ślad
Na drodze życia
Ocalał od zapomnienia…”
ZSM NR 3
