Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Na Krakowskiej w Jaśle zderzyły się trzy samochody

52

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w Jaśle.  W południe, na drodze krajowej nr 73 zderzyły się  trzy samochody. W wypadku ranne zostały dwie osoby...

Do zdarzenia doszło około godz. 12.50 na ul. Krakowskiej. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący renaultem safrane, 22-letni mieszkaniec gminy Brzostek, wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 73. W czasie manewru prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od Jasła kierowcy opla vectry, doprowadzając do bocznego zderzenia się pojazdów.

Siłą uderzenia opel został zepchnięty na lewy  pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem seicento.Na skutek wypadku do szpitala trafił 28-letni kierowca opla i kierująca seicento 37-letnia kobieta. Kierujący renaultem 22-latek nie odniósł obrażeń.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, prowadzą czynności mające na celu ustalenie przyczyny oraz świadków wypadku. Kierowcy byli trzeźwi.

KPP w Jaśle


Reklama

Komentarze: 52

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do sven'a
dnia 05.12.2010, 11:38 · Zgłoś
pfff no i co z tego ze mieszkasz w miescie...
mieszkasz pewnie w bloku co 2 pokoje lazienke i kuchnie w 5 osob hahaha....
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 05.12.2010, 02:27 · Zgłoś
Porazka te wasze komentarze...i to obu stron, zarowno tych z Jasła jak i wsi...o co tu sie klocic, jestem z Jasla, cale zycie tu mieszkam, ale rodzice pochodza ze wsi i wcale nie jest mi wstyd z tego powodu. I nie wydaje mi sie, zebym miala sie wywyzszac z tego powodu, ze mieszkam w Jasle. Prawda, jest to miasto, ale male...a tak apropos, jesli ten, ktory spowodowal wypadek jest za Brzostku, to jest to tez miasto ;P Wiec o co ta kłótnia ;)
Odpowiedz
0
@ kewyn
dnia 04.12.2010, 20:11 · Zgłoś
mamo mamo kiedy jeszcze zabierzesz mnie do MIASTA.. HEHE
Odpowiedz
0
@ kewyn
dnia 04.12.2010, 20:09 · Zgłoś
braVo dla swenaaaaaa!!!! bije rekordy ginnessa bije!!
Odpowiedz
0
@ kewyn
dnia 04.12.2010, 20:02 · Zgłoś
"jasielskim paniczem" haha!!! [...]a ale mi zaszczyt ha! smichu warte
Odpowiedz
0
@ rumun
dnia 04.12.2010, 19:57 · Zgłoś
sven....juz cie mamy
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.12.2010, 16:46 · Zgłoś
szkoda mi was wszystkich z paroma wyjątkami
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.12.2010, 14:37 · Zgłoś
seven ty tez musisz pochodzić ze wsi bo rodzice musieli mieć dużo pola żeby takiego buraka wyhodować ;)
Odpowiedz
0
@ do Sven [...] prO
dnia 04.12.2010, 12:44 · Zgłoś
buahahahaha :D :D Z jakiego rodu jesteś panie ? Przyjmiesz mnie na giermka ? :D Herb twój pewnie trzy lwy w tarczy dwa [...] a trzeci warczy :D
Odpowiedz
0
@ taaaa
dnia 04.12.2010, 12:17 · Zgłoś
jaby nie bylo''[...]'' jak wy to piszecie,bo byscie nie mieli co jesc.Skat masz jedzenie ,z lodówki ? [...]
Odpowiedz
0
@ [...] prO
dnia 04.12.2010, 11:06 · Zgłoś
Dodać mogę że Ty człowieku chyba na wsi naprawdę nigdy nie byłeś. I przemyśl [...] czasami co piszesz. Dwie ranne osoby może teraz walczą o zycie a Ty nazywasz ich [...] ? Zastanów się co mówisz, mam nadzieję że nie jesteś katolikiem a jesli tak to najlepiej zmień religje, bo mi nie dobrze jak to czytam i myślę że w niedziele mógłbym kogoś takiego spotkać w kościele !!!
Odpowiedz
0
@ wieśniak_prO
dnia 04.12.2010, 11:01 · Zgłoś
Ty panicz to czemu jak patrze na te wiadomości to ciągle słysze o pijanej młodzieży w jaśle, kopaniu aut, [...] kradzieżach, sprawach nożowych itp. tak się bawi inteligencja jasła ?? panicze się znaleźli niedobrze się robi
Odpowiedz
0
@ Mlody
dnia 04.12.2010, 09:51 · Zgłoś
Tragedia normalnie tragedia, ludzie co wy wypisujecie, czy są normalni ludzie jeszcze w waszych okolicach??
Odpowiedz
0
@ Tirowiec
dnia 04.12.2010, 00:11 · Zgłoś
ej wy prajerzy a co mjaowiezieć ierowcy tirów na ta sytuację co zostawic auta i phac łaunek [...]je jak sie umie jechac to zadne wareunki nie są przeszkodą
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 03.12.2010, 21:40 · Zgłoś
ludzie jakie wy macie problemy. tu tak cwaniakujecie, że niby nie wiadomo jacy miastowi i w ogóle ale tak naprawdę to nikt nie wie jacy jesteście, a w internecie można wiele. I Ci, którzy są 'miastowymi' to po co się chwalicie? Jakbyście mieli czym.Pochodzę z małego miasteczka ale przynajmniej nie ma takiej młodzieży jak WIELKIM MIEŚCIE... same JP, [...] itp.
Odpowiedz
0
@ JP
dnia 03.12.2010, 21:34 · Zgłoś
SVEN jaki ty jesteś pewny co do tej wsi. Mieszkam na wsi bardzo blisko jasła i wcale nie jest dużo mniejsza od tej zapadniętej dziury gdzie nawet nie ma jednego dobrego parkingu. I moim zdanie to Jasło jest tak [...] miastem ze ...]
Odpowiedz
0
@ Pawel
dnia 03.12.2010, 21:16 · Zgłoś
Swen ma iloraz 0,1%
Polecam konsultacje psychiatryczna.
Odpowiedz
0
@ :))
dnia 03.12.2010, 18:32 · Zgłoś
ej [...] zacznijmy od tego że większość nas urodziło się w mieście;D
i wieśnioka to ty pokazujesz:)
hahahaha
Odpowiedz
0
@ joy
dnia 03.12.2010, 15:13 · Zgłoś
do svena twoja matka musiała [...] żeby urodzić takiego [...] jak ty
Odpowiedz
0
@ XXXX
dnia 03.12.2010, 15:08 · Zgłoś
I Po co tu się wywyższać Powiem wam tak że jestem z jasła ale bardziej preferuje ludzi ze wsi bo są bardzie kulturalni a nie to [...] co się dzieje na jaśle to co tu piszecie to totalna żenada nie mamcie się czy szczycić bo jasło to tak jak wieś
Odpowiedz
0
@ bb
dnia 03.12.2010, 11:37 · Zgłoś
mieszkam w anglii i mam tu paru jaślan,[...] [...] śpiące na murkach czyli tak jak w domu,włosy wyżelowane iłacina na ulicach po tym można poznać tą arystokracje z podkarpacia ,ciesze się że jestem za wsi!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 03.12.2010, 11:28 · Zgłoś
sven pewnie jest londyńczykiem HE HE HE. A znając życie to i tak pewnie mu [...] wystaje i mówi jak po ukończeniu 5.
Odpowiedz
0
@ lok
dnia 03.12.2010, 11:24 · Zgłoś
do seven: to że mieszkasz w Jaśle wcale nie czyni Ci lepszy, i mieszkasz tam pewnie tylko dlatego, że Twoi rodzicie wybrali to miejsce, bo nie mieli wyboru.. i to, że ktoś pochodzi ze wsi wcale nie jest gorszy, bo nie jeden człowiek ze wsi, wygląda lepiej niż człowiek z miasta..
Odpowiedz
0
@ ma
dnia 02.12.2010, 22:59 · Zgłoś
Ja urodziłem sie i mieszkam w Jaśle ale prawda jest taka, że każdy Jaslanin ma przodków ze wsi. A Sven to znany na tym forum ..... o podejrzanym ilorazie inteligencji.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 02.12.2010, 22:13 · Zgłoś
...A jeżeli się mylę co do swoich twierdzeń o wsi więc wieś nie zrobiła wypadku [...].
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 02.12.2010, 22:10 · Zgłoś
Jestem 100 %%% JASIELSKIM PANICZEM,MIESZCZANINEM nie jakimś tam [...] o 160 cm wzrostu z czarnymi niechlujnymi wąsami [...] już nie będę mógł jeść.Wieś to zawodowi niechluje z przodkami z Turcji tak więc wieś nie odzywać się w sprawach mieszczan i paniczów bo to jest portal stworzony z myślą o jasielskich mieszczanach-ZROZUMIAŁA [...] WIEŚ tylko problemy z wami w Jaśle siedzieć na [...].
Odpowiedz
0
@ lajkonik
dnia 02.12.2010, 21:28 · Zgłoś
Ja mieszkam w Krakowie!! i mój [...] jest większy niż to niby jaśło hahahahaha.A jaślaka można poznać po zachowaniu i po ubiorze.Ludzie ze wsi potrafią się 100razy lepiej ubrać i 200razy lepiej zachować jak wy panicze hehehehe żżżżżżaaaaallllllll panicze hehehehhehehe.
Odpowiedz
0
@ jeryk
dnia 02.12.2010, 21:15 · Zgłoś
jasloczki [...] to miales miec na imie ale ksiadz sie nie zgodzil!!!
Odpowiedz
0
@ jeryk
dnia 02.12.2010, 21:10 · Zgłoś
jasloczki [...] wiesnioczki
Odpowiedz
0
@ jeryk
dnia 02.12.2010, 21:07 · Zgłoś
[...] to ci mieli dac na imie tylko ksiadz sie nie zgodzil jasloczku!!!
Odpowiedz
0
@ bodo
dnia 02.12.2010, 20:44 · Zgłoś
Oj nie ładnie się tak wyzywać na forum.Przedewszystkim pierwsze były wsie potem miasta.Każdy mieszkaniec miasta ma pochodzenie [...].Co z tego że się urodził i wychowywał w mieście jak jego rodzice czy [...]kowie byli ze wsi.Koniec dyskusji.
Odpowiedz
0
@ debelo
dnia 02.12.2010, 20:19 · Zgłoś
[...] jedzdzicze
Odpowiedz
0
@ sam323
dnia 02.12.2010, 19:56 · Zgłoś
wy [...] sami nie umiecie chodzić po chodnikach tylko [...] po krawężnikach
Odpowiedz
0
@ celuloza
dnia 02.12.2010, 19:43 · Zgłoś
Weźcie się ogarnijcie ludzie !!!
Wszyscy mamy coś z `[...]` i moim zdaniem nie ma sensu rzucać na kogoś wyzwiskami. Dzięki za uwagę :))
Odpowiedz
0
@ pysia
dnia 02.12.2010, 19:40 · Zgłoś
Weście się wszyscy leczcie bo same głupoty piszecie i tyle
Odpowiedz
0
@ jojo do Sven
dnia 02.12.2010, 19:27 · Zgłoś
wy [...] sami nie umiecie chodzic po chodnikach tylko [...] po kraweznikach
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 02.12.2010, 19:00 · Zgłoś
śmiecie miastowe
Odpowiedz
0
@ do Sven
dnia 02.12.2010, 18:48 · Zgłoś
wszyscy w domu zdrowi???
Odpowiedz
0
@ XY
dnia 02.12.2010, 18:34 · Zgłoś
Przestańcie o tych [...] i tych z miasta. Kto tak pisze, daje o sobie negatywny obraz. Tak w mieście jak i na wsi są ludzie dobrzy i źli.
Nie zmienia to faktu, że samochód prowadził [...] i zdawało mu się, że jest co najmniej Kubicą.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 02.12.2010, 17:38 · Zgłoś
do Jacek B: ale ty jestes [...] ;-) [...]...ny [...] ;-)
Odpowiedz
0
@ beacoup
dnia 02.12.2010, 17:37 · Zgłoś
sven...juz cie na jakims forum czytałam...krytykancie jeden...[...] ;-)
Odpowiedz
0
@ Maja do Sven
dnia 02.12.2010, 16:41 · Zgłoś
[...] to SAM jesteś..
Odpowiedz
0
@ Jacek B
dnia 02.12.2010, 15:41 · Zgłoś
[...] [...] nie potrafi prowadzic samochodu. Niech sobie jeżdzi po Brzostku [...]. Same wypadki tylko na tej stronie czytam że albo ktos z Brzostka spowodowal wypadek albo jakis inny kret z innej wioski...
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 02.12.2010, 15:20 · Zgłoś
ej ej co obrażacie !!!! wescie sie ogarnijcie!!hahha
Odpowiedz
0
@ Ktoś
dnia 02.12.2010, 15:12 · Zgłoś
szkoda :((((((((((((((( heh :)
Odpowiedz
0
@ pp
dnia 02.12.2010, 14:52 · Zgłoś
co to średniowiecze żeby nazywać ich [...] znaleźli się panicze [...]!!
Odpowiedz
0
@ do seven
dnia 02.12.2010, 13:10 · Zgłoś
Panicze hahahaha :D dowaliles ladnie :D haha Szczerze to na wsi jest bardziej porzadek niz u was :) Wszedzie [...] , jakies bazgroly na scianach , [...] z JP i masa kozakow:) nie chcialbym byc tym paniczem
Odpowiedz
0
@ do sven
dnia 02.12.2010, 11:20 · Zgłoś
Ty panicz Weź się zamknij
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 02.12.2010, 11:05 · Zgłoś
"22-letni mieszkaniec gminy Brzostek, wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 73. W czasie manewru prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od Jasła kierowcy opla vectry, doprowadzając do bocznego zderzenia się pojazdów. "

I nic więcej nie potrzeba wyjaśniać.
Odpowiedz
0
@ miszcz
dnia 02.12.2010, 09:42 · Zgłoś
panicze heheheh a jasła!!! tez mi metropolia heheh
Odpowiedz
0
@ ondine
dnia 02.12.2010, 00:38 · Zgłoś
A niby Jasło to co?... - Chicago czy New York - śmieszne. Jakby stanął n jednym końcu "miasta" i zaczął bym oddawać [...] to przelał bym na poprzek.
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 01.12.2010, 22:53 · Zgłoś
Bo to wieś przywlekła się do jasła i się panoszy same problemy z [...] maja jasielscy PANICZE !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.