Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Na podkarpackich drogach roi się od policjantów

101

460 policjantów na Podkarpaciu jest funkcjonariuszami służb ruchu drogowego. To efekt zmian, jakie w ostatnich dwóch latach prowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Priorytetem policji ma być zapewnienie bezpieczeństwa na drogach poprzez m.in. eliminowanie pijanych kierowców.

Przez ostatnie dwa lata Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie konsekwentnie wzmacnia pion ruchu drogowego. Obecnie, co dziewiąty policjant na Podkarpaciu to funkcjonariusz „drogówki”.

To efekt przesunięć, jakie dokonały się w ostatnim czasie, w szczególności z wydziału logistyki. To nie wszystko. Zmiany zaszły również w samej strukturze ruchu drogowego. Policjanci z tej komórki nie zajmują się już prowadzeniem dochodzeń w sprawach przestępstw drogowych. Te zadania przejęła służba dochodzeniowo-śledcza.

Priorytetem policji jest bezpieczeństwo na drogach poprzez eliminowanie pijanych kierowców oraz zdecydowana reakcja na wykroczenia. Zwiększenie liczby etatów w komórce ruchu drogowego ma przełożenie na kierowanie więcej patroli na drogi wojewódzkie. Na Podkarpaciu dzisiaj jest ich 121. W jasielskiej „drogówce” służbę pełni 22 funkcjonariuszy.

(icz)

Reklama

Komentarze: 100

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jozef
dnia 31.03.2014, 21:48 · Zgłoś
mi zabrali za punkty w mielcu nie słusznie ale tylko oni wiedzą 3 lata pomykam bez miesięcznie 4000 tys km bez prawa jazdy robie
Odpowiedz
0
@ ---o
dnia 07.02.2014, 11:25 · Zgłoś
Kontrolować (Trzepać :-) ) karać nie przebaczać w szczególności Słowaków za wyczyny ich drogówki
Odpowiedz
-1
@ dragoness
dnia 07.02.2014, 07:00 · Zgłoś
Policjanci "roją" się także w zupełnie nieodpowiednich miejscach i czasach; na przykład przed godziną 8.00 na ulicy Staszica koło dworca PKS. Ta ulica to oczywiście autostrada, o natężeniu ruchu jak co najmniej A4 i należy dbać o bezpieczeństwo przyszłości narodu zdążającej do przybytków edukacyjnych. Szkoda, że to jedynie chęć poprawienia mandatowych statystyk i pokazanie, jaki policjant ważny jest. Gdy o godzinie 10.30 na chodniku roi się od palącej, plującej i przeklinającej gawiedzi, nasza policja kochana znika jako sen złoty.
Odpowiedz
0
@ maria k
dnia 06.02.2014, 22:59 · Zgłoś
Nie ma policji - zle. Jest- tez zle. Polakowi nie dogodzi, a szczegolnie jaslakowi ;) (Podkarpacie [...] Europy... wstyd. Dobrze, ze mnie juz tam nie ma)
Odpowiedz
1
@ gg
dnia 06.02.2014, 21:30 · Zgłoś
a moim zdanie stojąc jak kołki na drodze stwarzają zagrożenie
Odpowiedz
0
@ SVS
dnia 06.02.2014, 16:10 · Zgłoś
W Kołaczycach co 2 dzien koło Biedronki ich widze, i łapią same Tiry i auta cięzarowe.
Odpowiedz
0
@ PO
dnia 06.02.2014, 13:35 · Zgłoś
twierdzenie że cos z bocznej wyjedzie od bramy z Gamratu gdzie stoi idiotyczny znak to nic innego jak...włączanie sie do ruchu z bocznej drogi ci co to komentują nie mają zielonego pojecia o ruchu drogowym lub zdali prawko za marchewkę..wniosek proponuke wszedzie w Jaśle ustawic zakaz wyprzedzania...bo nuż cuś wyjedzie...ot tego ma gały żeby patrzec czy coś nie jedzie po drodze głównej no nie ??? Co do zasady przestrzegania znaków jestem za ale po uprzedniej weyfikacji...ale przez normalnych ludzi a nie nawiedzonych w rodzaju cuś wyjedzie
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 15:10 · Zgłoś
A to jest w jaśle jakieś miejsce gdzie można wyprzedać >??? Bo ja byłem pewny że na terenie całego miasta jest zakaz...
Odpowiedz
2
@ ben
dnia 06.02.2014, 10:00 · Zgłoś
Wczoraj napisałem że icz kopiuje teksty z innych stron i podpisuje że to jej tekst. Wczoraj komentaż dodano a disiaj już go nie ma!!! Co prawda Was ugryzła??? A może icz wywala wszystkie komentaże które jej nie pasuja??? Wstyd a ta strona dno!!!
Odpowiedz
1
@ truski
dnia 06.02.2014, 10:06 · Zgłoś
materiał jest na KWP więc pewnie redakcje przeredagowały teksty, proste nie?
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 11:19 · Zgłoś
Prawda jest taka że gdyby nie te fora dyskusyjne i możliwość pogryzienia się nawzajem pod artykułami to nikt by tu nie wchodził i tych "artykułów" nie czytał... Zresztą ja też ich nie czytam, przeczytam tytuł, przeglądnę treść i jadę potem po tirach ich kierowcach, starym złomie poniemieckim itp itd, ciągle w koło to samo :D
Odpowiedz
0
@ [..]
dnia 05.02.2014, 22:00 · Zgłoś
Na Podkarpaciu dzisiaj jest ich 121 - a ile będzie jutro?
Odpowiedz
-2
@ znający temat
dnia 05.02.2014, 18:49 · Zgłoś
cyt. "Stoi z prostego powodu , wystarczy ze bedziesz tam wyprzedzał a z bocznych uliczek coś wyjedzie . Kumasz ? Jak miałem 20 lat to tez zadawałem takie pytania dotąd az pewnego razu na takiej drodze jechałem "tylko" 80 km/h a zbocznej wyjechał traktor z przyczepą" .
Ci z bocznych uliczek maja ustąpić i nie wymuszać przejazdu, ot i cła filozofia!!!
Odpowiedz
1
@ xyz
dnia 05.02.2014, 21:26 · Zgłoś
ale zdarza się że wymuszają
Odpowiedz
1
@ ech
dnia 05.02.2014, 17:57 · Zgłoś
Patrole są potrzebne ale i potrzeba zweryfikowania ustawienia znaków. Np. na obwodnicy Jasła co 100 m stoi znak albo 50/h albo 70/h. A może średnią ustawić 60/h.
Odpowiedz
2
@ jasło666
dnia 05.02.2014, 16:41 · Zgłoś
hm policjanci łapią [...] kierowców ok sprawa wazna ale kto łapie [...] policjantów którzy szaleją po drogach
Odpowiedz
0
@ blues
dnia 05.02.2014, 16:21 · Zgłoś
własnie w ostatnim czasiw mozna bez problemu zauwazyc wzmozona widocznosc patroli
aut i w ogole
Odpowiedz
3
@ andrzej
dnia 05.02.2014, 15:42 · Zgłoś
Do "tarzana" Ty to powinieneś się wspiąć na wysokie drzewo i poprosić CZITĘ /jeśli wiesz co to za zwierz/ aby Ci powiedziała gdzie dają rozum w cenach promocyjnych !!!
Odpowiedz
5
@ jarooo
dnia 05.02.2014, 15:34 · Zgłoś
dobrze jeszcze ze jest policja bo by bylo 460 bezrobotnych wiecej
Odpowiedz
6
@ obywatel
dnia 05.02.2014, 14:42 · Zgłoś
Rzeczywiście więcej policjantów, bo wzrosła sprzedaż [...] w małych buteleczkach. Ciekawe czy jak tak siedzą pod szkołami to trzeźwi czy [...]? Jasielska Policja to taka rodzina, kuzyni, bracia, siostry, kuzynki itp.
Odpowiedz
0
@ IN
dnia 05.02.2014, 14:41 · Zgłoś
Tak się "roi" od policjantów że jak jeżdżę samochodem to przypadkową kontrole mam raz na 3 lata wiec się nie ma co dziwić że jeździ tyle [...].
Odpowiedz
2
@ ......
dnia 05.02.2014, 13:51 · Zgłoś
więcej osób ginie w wyniku np. błędów lekarskich, niż w wyniku wykroczeń drogowych ... nie ma jak wciskac głupiemu społeczeństwu tego kitu i drenowac kieszenie za najmniejsze wykroczenie
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 14:40 · Zgłoś
Każdej śmierci trzeba zapobiegać. To nie licytacja gdzie ginie więcej... Jak ci życie nie miłe i chcesz się [...] i nikt ci nei broni, ale zrób to tak, żebyś nikomu przy tym krzywdy nie zrobił i żebyśmy potem nie stali w korku 3 godziny...
Odpowiedz
1
@ ksiądz Mateusz
dnia 05.02.2014, 16:33 · Zgłoś
Nie do końca masz rację z tym zabijaniem się, zadzwoń na policję i powiedz, że popełnisz [...], zaraz się na ciebie rzucą jak wściekłe psy
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 23:03 · Zgłoś
Jak się chcesz [...] to nie dzwonisz żeby ci przypadkiem ktoś nie przeszkodził... Jak chcesz zrobić koło siebie dym - to dzwonisz, ale wtedy o samobójstwie nie ma mowy bo byś nigdy tego nie zrobił... To tak jak byś chciał okraść sklep ale miesiąc na przód opowiedział wszystkim gdzie i kiedy chcesz to zrobić...
Odpowiedz
6
@ ppchwdp
dnia 05.02.2014, 12:50 · Zgłoś
jasło miasto policyjne hah
Odpowiedz
4
@ zg
dnia 05.02.2014, 11:54 · Zgłoś
Oj dużo dzić Panów Policjantów pisze komentarze na forum
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 06.02.2014, 00:30 · Zgłoś
stanowczo za dużo. oni nie powinni mieć zdania na ten temat, bo ich mandaty nie dotyczą.
Odpowiedz
8
@ [...]
dnia 05.02.2014, 11:52 · Zgłoś
policjantow wiecej faktycznie...szkoda ze tych prawdziwych z predyspozycjami coraz mniej...
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 05.02.2014, 11:21 · Zgłoś
Roi sie bo jest ich jak mrowek a wieczorem pusto bo sie boja i siedza w swoich mrowiskach
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 11:26 · Zgłoś
Boją się :) chyba ciebie :)
Odpowiedz
2
@ MO
dnia 05.02.2014, 11:39 · Zgłoś
Nie, Ciebie;) hejterze. CHWDT-zan
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 12:23 · Zgłoś
[...] i MO - mam dla was dobre wieści - na bazarze jest przecena dresów :) przecenili z 30 zł na 20 zł komplet i nawet mają "markowe znaki" nadrukowane... Coś w sam raz dla was...
Odpowiedz
1
@ MO
dnia 05.02.2014, 12:28 · Zgłoś
Atrybuty hejtera to trądzik i wielkie okulary, masz?
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 14:37 · Zgłoś
nie wiem gimbusie o czym bredzisz, przetłumacz z waszego na polskie
Odpowiedz
12
@ go
dnia 05.02.2014, 11:21 · Zgłoś
cieszycie się ? po 15 latach służby jak tylko zechcą będziecie ich utrzymywać do końca życia. Dalej się cieszycie?
Odpowiedz
-15
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 11:28 · Zgłoś
Za służbę należy się wynagrodzenie. Jeśli praca jest niebezpieczna odpowiedzialna i wymagająca to nie nadaje się do niej stary [...] 65 letni więc chyba oczywiste że po 15 latach idą na odpoczynek... Ciebie też będą inni obywatele utrzymywać jak będziesz na emeryturze - choć wielu by nie chciało na ciebie grosza wydać... Z policji przynajmniej jest duży pożytek, z ciebie - jeśli w ogóle - to niewielki...
Odpowiedz
18
@ Eulalia
dnia 05.02.2014, 11:45 · Zgłoś
siedzenie w samochodzie na parkingu pod cmentarzem, na drodze dojazdowej koło budowlanki albo na parkingu pod sklepem obok jest rzeczywiście bardzo niebezpieczne, odpowiedzialne i wymagające i rzeczywiście 40-to letni policjant drogówki przechodzący na emeryturę to stary [...] do niczego niezdolny?
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 12:19 · Zgłoś
Wolał(a) byś żeby koło szkoły jeździli po 100 na godzinę tymi "pseudo sprawnymi" wynalazkami poniemieckimi ? Albo żeby [...] pijący [...] pod sklepem - z dumą potem wsiadali do tych swoich "premium" golfów i innych strucli ?
Odpowiedz
2
@ wynalazek
dnia 05.02.2014, 13:17 · Zgłoś
Pochwal się czym jeździsz, z twoich komentarzy wynika ,że nie jest to niemieckie auto. A może smartem, żeby prędkości nie przekroczyć?
Odpowiedz
10
@ sdc
dnia 05.02.2014, 13:18 · Zgłoś
67 letni kierowca tira- jemu nie należy się odpoczynek?!
Odpowiedz
2
@ stary
dnia 05.02.2014, 13:49 · Zgłoś
kto Tobie zabraniał zostać policjantem,strażakiem,żołnierzem czy księdzem ???
Odpowiedz
2
@ zibi
dnia 05.02.2014, 14:10 · Zgłoś
Jakie masz auto panie Tarzan-zan skoro się nabijasz z niemieckich autek , zapewne masz Włoskie Ferrari albo Fiata ?
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 14:36 · Zgłoś
niemieckie nie są złe, ja się nie śmieję z niemieckich jako takich - tylko z WASZYCH starych strucli niemieckich technologicznie 100 lat za [...]... Kup sobie nowe audi A8, Q7, BMW X5, Merola konkretnego - zobaczysz że nie będę się śmiał... Ale jak wasza motorayzacja kończy się na wczesnych latach 90-tych - ale uważacie to za szczyt techniki i marzeń - to jak tu się nie śmiać.
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 14:45 · Zgłoś
A drogi kolego "wynalazek" - smart jest właśnie niemiecki, więc jak coś piszesz to się zastanów nad tym, a dodatkowo - dla twojej ciekawości - można nim przekroczyć dozwoloną prędkość, nawet na autostradzie... Więc się na przyszłość nie kompromituj...
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 14:49 · Zgłoś
Trabant i wartburg też są niemieckie i to po nich technologię przejęły - golfy, pastuchy (zwłaszcza B5 - który jest konstrukcyjnym klonem wartburga - tylko w innej karoserii) i inny niemiecki złom... Części z wartburga pasują do passata B4 i B5, części z trabanta pasują do golfa 2, 3,4 i 5.
Odpowiedz
0
@ ksiądz Mateusz
dnia 05.02.2014, 16:31 · Zgłoś
Tarzanku jeszcze jedno a mój samochód ma ponad 20 lat i pewnie jeździ szybciej niż ta twoja bemwica
Odpowiedz
6
@ jan
dnia 05.02.2014, 19:54 · Zgłoś
cytuję "Za służbę należy się wynagrodzenie." tak zgadzam się wynagrodzenie a nie wcześniejsza emerytura!
Odpowiedz
5
@ expert
dnia 05.02.2014, 21:00 · Zgłoś
Tarzanie-zanie muszę ci powiedzieć że znasz się na motoryzacji jak ślepy na kolorach, wiedz o tym że stare, mercedesy, bmw, audi są nie do zajechania w poruwnaniu do nowych, i już przestań ciągle pisać te bzdety i niebądz taki ekolog że ci stary diesel przeszkadza, bo swojm komentowaniem więcej zatruwasz środowisko.
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 23:00 · Zgłoś
co z tego że są nie do zajechania jak się nimi jedzie jak na furze słomy... Pojeździł nowym CYWILIZOWANYM autem to zmienisz zdanie na temat tego starego złomu... (o ile ktoś ci da pojeździć dobrym autem)...
Odpowiedz
2
@ Eulalia
dnia 06.02.2014, 08:43 · Zgłoś
do Tarzan-zana: pytanie brzmiało: czy siedzenie w samochodzie na parkingu pod cmentarzem, na drodze dojazdowej koło budowlanki albo na parkingu pod sklepem obok jest rzeczywiście bardzo niebezpieczne, odpowiedzialne i wymagające i rzeczywiście 40-to letni policjant drogówki przechodzący na emeryturę to stary [...] do niczego niezdolny?
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 11:17 · Zgłoś
a nikt ci nie broni siedzieć w aucie na parkingu pod cmentarzem...
Odpowiedz
1
@ Eulalia
dnia 06.02.2014, 14:37 · Zgłoś
co nie stanowi odpowiedzi na pytanie
Odpowiedz
1
@ zibi
dnia 06.02.2014, 19:26 · Zgłoś
Jakie masz auto i ile miałeś ?Ja miałem 65 samochodów a obecnie mam 3 sztuki i kazde z innego kraju produkcja i o samochodach Ci mogę powiedzieć tylko powiedz jaki masz model i rok ile tyś rocznie robisz km?
Odpowiedz
18
@ PO-Ranny
dnia 05.02.2014, 10:58 · Zgłoś
Poszukajcie POLICJI na drogach podczas śnieżyc , gołoledzi itp. Nie ma ani jednego!
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 11:10 · Zgłoś
A co oni mają podczas śnieżycy na drodze robić ??? Odśnieżać ??? Od tego są inne służby...
Odpowiedz
2
@ l
dnia 05.02.2014, 16:27 · Zgłoś
jakich śnieżyc ?
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 05.02.2014, 10:57 · Zgłoś
Mandat dla każdego kierowcy. Poczytajcie co dla kierowców szykują nasi jaśnie panujący:

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Walka-z-piratami-Mandat-dostana-wszyscy,wid,16381373,wiadomosc.html?ticaid=112263
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 11:11 · Zgłoś
I dobrze, tak trzymać !!! Żyjemy w państwie prawa i sprawiedliwości a nie na dzikim zachodzie... Prawo trzeba przestrzegać, a łamiących je - surowo karać !
Odpowiedz
-2
@ ksiądz Mateusz
dnia 05.02.2014, 12:05 · Zgłoś
prawo jest po to żeby je łamać
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 12:18 · Zgłoś
to je łam, ale nie [...] potem że kary wysokie... tani cwaniaku
Odpowiedz
-8
@ ksiądz Mateusz
dnia 05.02.2014, 16:29 · Zgłoś
Tarzanku prawo trzeba umieć łamać, najpierw trzeba się rozglądnąć czy miski gdzieś nie stoją a potem hulaj dusza piekła nie ma. Kiedyś tarzanku jechałem ponad 100 na tej naszej wylotówce na Krosno a tam przy przystanku ograniczenie do 50km, Policji nie było he he
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 22:58 · Zgłoś
a to naprawdę sukces godny pozazdroszczenia... Następnym razem zapłacisz 500 zł i stwierdzisz że dwa tygodnie roboty poszło się jejeje... a po co się było tak spieszyć...
Odpowiedz
1
@ ksiądz Mateusz
dnia 06.02.2014, 12:14 · Zgłoś
Bo chciałem wyprzedzić tiry tarzanku
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 15:08 · Zgłoś
Aaa tiry to tak, tiry trzeba wyprzedzić żeby je potem zwolnić pod górę, bo trudno zwolnić tira pod górę jak się jest za nim :D
Odpowiedz
8
@ CZAJNIK00
dnia 05.02.2014, 10:43 · Zgłoś
POLICJO - akcje nalotów na drogi wjazdowe do miasta czy rondach powinny być przynajmniej raz na dwa tygodnie, w nieokreślonych bliżej terminach. Może w końcu zmniejszy się statystyka [...] i podpitych delikwentów za kółkiem.

Mam nadzieję, iż osoby prowadzące pojazdy pod wpływem [...] zostaną publicznie napiętnowane. Kary powinny być dotkliwe, zgodnie z systemem szwajcarskim, proporcjonalne do generowanych dochodów osobistych.

Prowadzenie samochodu, ciągnika czy motocykla pod wpływem [...] to skrajny kretynizm i całkowity brak odpowiedzialności. Patrząc na zdarzenia ostatniego kwartału - nareszcie media się za ten preceder zabrały.

Władzie lokalne ten typ występków zamiatają pod dywan, co widać w skali jasielskiej elity osób publicznych, przedsiębiorców, czy nawet osób piastujących stanowiska zaufania publicznego. Teraz nakazy odgórne co do kontroli trzeźwości zmuszą do większej uwagi i zastanowienia: wypić dwie [...] i jechać czy wypić i wsiąść do taksówki...
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 10:50 · Zgłoś
I niebawem tak będzie. Mandaty będą zależne od średniej krajowej ( i tym samym podniesione w stosunku do obecnych) - i DOBRZE, bo te mandaty które teraz są to jest KPINA... Mandat musi być DOTKLIWY, żeby delikwent się bał dostać mandat, a nie śmiał się z tego że dostał 200 zł za prędkość... Jak dostanie 2 tysiące to się mu już nie będzie śpieszyło następnym razem !!!
I nawet trzymetrowe anteny od CB na dachach tego Waszego złomu poniemieckiego - nie pomogą...
Odpowiedz
4
@ kebab
dnia 05.02.2014, 13:02 · Zgłoś
tarzan przemieszcza się za pomocą liany więc dla niego znaki to nie problem...
Odpowiedz
2
@ wynalazek
dnia 05.02.2014, 13:13 · Zgłoś
Cwaniak się znalazł bo zarabia dużo powyżej średniej, ciekawe czy z niego taki aniołek.
Odpowiedz
-3
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 14:32 · Zgłoś
Na dobre auto oszczędzam nie płacąc mandatów bo jeżdżę przepisowo dobrym autem... Wy macie stare [...] które [...] jak smok, psują się a do tego przekraczacie prędkość więc musicie dalej jeździć tym złomem bo po zatankowaniu, naprawie i opłaceniu mandatów z trudem starcza wam na alkohol...
Odpowiedz
0
@ 13 xxxx
dnia 05.02.2014, 19:18 · Zgłoś
kolego to dzieciak mieszka 800 metrów za mną i jakie auto chyba że na baterie gwiazdorzy bo nie jadł obiadu i sieje propagande jak stary [...]. . .
Odpowiedz
1
@ kemi
dnia 06.02.2014, 10:06 · Zgłoś
A ty dajesz [...] się mechanikom i nie masz pojęcia o samochodach. Kupujesz blaszaną puszkę która za pomocą elektroniki myśli za Ciebie bo ty już tego nie potrafisz. Mam 23 letni samochód i nie zamierzam go wymieniać na nowy, a jest bardziej ekologiczny od Twojego złomu spalając gaz.
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 06.02.2014, 11:15 · Zgłoś
23-letni strucel na LPG :P brawo... Szczyt marzeń biedniejszej połowy wsi...
Odpowiedz
12
@ POGROMCA [...]
dnia 05.02.2014, 10:40 · Zgłoś
Było 40,000 ludzi w jaśle było mniej policji jest 36,000 jest ich więcej !!!
Odpowiedz
12
@ lkjsbak
dnia 05.02.2014, 11:47 · Zgłoś
morał z tego taki, że uciekli z miasta do policji
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 10:40 · Zgłoś
I dobrze ! Za to biorą pieniądze i niech czynią swoja powinność... Najwyższy czas nauczyć to [...] społeczeństwo że znaki przy drogach nie stoją dla ozdoby !!! I jeszcze niech sumiennie sprawdzają stan techniczny tego poniemieckiego złomu... Diesle które kopcą jak lokomotywa przy każdym wciśnięciu gazu powinny być DAWNO TEMU wycofane z ruchu... 90% tego złomu ma niesprawny hamulec ręczny, nie mówiąc o wyciekach z silnika zagrażających środowisku i bezpieczeństwu na jezdni.
Tak trzymać panowie, jestem z Wami ! Wypleniać badziew z polskich dróg... Walczyć z piratami !
Odpowiedz
19
@ mały
dnia 05.02.2014, 11:11 · Zgłoś
ciekawe czym ty [...] jezdzisz ciekawe jak ci sie bedzie geba smiala jak na 50-tce pojedziesz 55 i dostaniesz za to 400zł i 4pkt chciłbym to widziec wtedy powiesz jestem z Wami wzorowy kierowca sie odezwał...
Odpowiedz
-14
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 11:20 · Zgłoś
Na 50tce jadę 40 i się śmieję z was - cwaniaków - z 3 metrowymi antenami na dachu :)
Odpowiedz
4
@ ser_dziurawiec
dnia 05.02.2014, 11:59 · Zgłoś
To powiedz mi geniuszu po co stoi znak: zakaz wyprzedzania, na prostej drodze, z widocznościa na 1,5km, gdzie na tym odcinku nie ma skrzyżowań, przystanków czy przejść dla pieszych?
Odpowiedz
-6
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 12:16 · Zgłoś
gdzie niby taki znak stoi ?
Odpowiedz
13
@ ser_dziurawiec
dnia 05.02.2014, 12:35 · Zgłoś
od małej bramy Gamratu w stroną Jasła
Odpowiedz
10
@ DJ Bobo
dnia 05.02.2014, 12:41 · Zgłoś
Stoi z prostego powodu , wystarczy ze bedziesz tam wyprzedzał a z bocznych uliczek coś wyjedzie . Kumasz ? Jak miałem 20 lat to tez zadawałem takie pytania dotąd az pewnego razu na takiej drodze jechałem "tylko" 80 km/h a zbocznej wyjechał traktor z przyczepą .
Odpowiedz
1
@ DJ Bobo
dnia 05.02.2014, 12:43 · Zgłoś
PS. Wczoraj jechałem przez dużą częsc naszego województwa i nie spotaklem ani jednego patrolu , ciekawe na których to drogach tak sie roi ?
Odpowiedz
3
@ wynalazek
dnia 05.02.2014, 13:08 · Zgłoś
Taki z ciebie [...] bo Cię stać na lepsze auto i co jeszcze powiesz że jeździsz zgodnie z przepisami? Mogę się założyć o dużo pieniędzy, że tak nie jest. I nie uwierzę że w zabudowanym nie przekraczasz 50km/h, a po za tym jest jeszcze strzałka warunkowa - zatrzymujesz się aż do szarpnięcia?
Odpowiedz
-2
@ sdc
dnia 05.02.2014, 13:17 · Zgłoś
a o wlotach osiedlowych dróżek zapomniałeś?!
Odpowiedz
-4
@ sdc
dnia 05.02.2014, 13:26 · Zgłoś
zawsze! a robię 45 tys. km rocznie osobówką!
Odpowiedz
13
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 14:30 · Zgłoś
Trzeba być [...] nie znającym przepisów (a w jaśle takich jest wielu) - żeby trąbić na kogoś kto zatrzymuje się przed strzałką warunkową... I właśnie przez takich [...] potem inni mają pomysły żeby jednak strzałki warunkowe zlikwidować... Znak stopu też nie stoi od parady. Ale jak ktoś [...] to musi mieć poważny wypadek żeby do jego pustej [...] dotarło że jednak chyba źle robił,...
Odpowiedz
8
@ obserwator333
dnia 05.02.2014, 14:43 · Zgłoś
w 5 miejscach od Sieklówki do Kołaczyc stali - cztery oznakowane i jeden nieoznakowany po 17
Odpowiedz
8
@ bavi
dnia 05.02.2014, 15:30 · Zgłoś
Szkoda gadać. To zabawa w policjantów i złodziei. Naszym kierowców zadaniem jest to by nie dać się złapać. Jeżeli masz bat na dachu to informuj, jeden z drugim, że tam i tam stoją zbóje, to i ciebie inni informować będą. Musimy się trzymać razem, bo inaczej "legalni drogowi bandyci" nas wykończą.
Instalujcie w telefonach Yanosika i aktualizujcie miejsca postoju bandytów.
Nie namawiam do jazdy szaleńczej i niezgodnej z przepisami, ale zdecydowanie się sprzeciwiam durnym ograniczeniom prędkości. Niedługo, może w następnej kadencji, jakiś kretyński poseł zaproponuje, by w terenie zabudowanym można było jeździć max. 30 km/h. Inni [...] to poprą i takie będziemy mieć przepisy, a [...] będą nas gnębić na drodze zgodnie z prawem.
Otrząśnijmy się i zacznijmy walczyć o swoje, bo niedługo bezmózgowcy zamkną nas w kiciu, a sami będą paradować w swoich limuzynach z prędkością 25 km/h.
Odpowiedz
0
@ mały
dnia 05.02.2014, 15:40 · Zgłoś
odezwał sie wielki [...] który mieszka na wsi jasielskiej madry i wybitny co nigdy nie przekroczył predkosci nawet o 5km/h i zatrzymuje sie na strzałkach i stopach no brawo brawo podaj swoje dane to moze od urzędu twojej wioski medal dostaniesz za wzorowego kierowce
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 15:41 · Zgłoś
Jakiś ty biedny, niewiniątko, tylko nie wiem gdzie i po co ci tak spieszno jak i tak reszta których wyprzedzałeś dojedzie cię przed rondem czy skrzyżowaniem na którym i tak będziesz stał i czekał... Powinien byc zakaz używania CB w samochodach bo to utrudnia pracę policji
Odpowiedz
1
@ facet
dnia 05.02.2014, 20:24 · Zgłoś
Tarzan idz w piz..u do dzungli małpy uszczęśliwiać z twoimi komentarzami.
Odpowiedz
4
@ xyz
dnia 05.02.2014, 21:17 · Zgłoś
popieram Cię w zupełności,ponieważ sam dokładnie w tym miejscu miałem takie zdarzenie,jechałem od "małej bramy" w kierunku Jasła i wyprzedzałem bardzo wolno jadący samochód a z bocznej drogi z lewej strony wyjechało mi autko zatrzymaliśmy się metr od siebie,dobrze,że go widziałem jak zbliża się do głównej wogóle nie zwalniając więc trochę zwolniłem,bo byłoby bum:)!
Odpowiedz
-5
@ drifter
dnia 05.02.2014, 22:06 · Zgłoś
Ma pewnie malucha i dla niego 50 to wiatr we wlosach
Mobile nie dajmy my sie !!!im zlodzieja !!montujcie sprzet do auta co sie tylko da by nas nie okradli !!!
Odpowiedz
3
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 22:56 · Zgłoś
lepiej i taniej jechać zgodnie z przepisami... Na "sprzęcie" zaoszczędzisz, bekania i przeklinania kierowców tirów słuchać nie będziesz musiał a i dojedziesz do celu spokojnie...
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 06.02.2014, 00:19 · Zgłoś
W końcu jakiś mądry komentarz.
Odpowiedz
0
@ Rjs
dnia 06.02.2014, 22:19 · Zgłoś
[...] francowaty, życzę ci żeby dzielne zuchy w niebieskich kondonach porządnie twoje [...] wytrzepaly podczas najbliższej kontroli drogowej. Od gaśnicy po żarówki unijne...
Odpowiedz
181
@ Jebe_wDenko
dnia 05.02.2014, 10:37 · Zgłoś
też wkurza Was ten dźwięk podczas dawania + ? :)
Odpowiedz
67
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 10:53 · Zgłoś
jak daję sam sobie to mnie nie wkurza :)
Odpowiedz
20
@ torreazul
dnia 05.02.2014, 17:37 · Zgłoś
Heh ;D dobre:) a ludzie tacy naiwni :P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.