Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Na stadionie piłkarskim w Nienaszowie stanęła nowa trybuna

20

Kibice Tempa Nienaszów będą mogli oglądać występy swojej drużyny w bardziej komfortowych warunkach. Na stadionie piłkarskim stanęła nowa trybuna na 240 miejsc. Wartość zadania to 281 535,32 zł.

Modernizacja stadionu piłkarskiego Nienaszowie, na którym swoje mecze rozgrywa miejscowy LKS Tempo, objęła m.in. wykonanie: dojść z płyt betonowych i kotki brukowej, przygotowanie żelbetowych stóp fundamentowych oraz 3-rzędowej, stalowej, zewnętrznej trybuny, mieszczącej łącznie 240 osób.

Koszt wykonania i montażu trybuny wyniósł 281 535,32 zł. Ponadto wykonano prace polegające na odprowadzeniu wody deszczowej oraz ogrodzenia wraz z bramą i furtką przy budynku szatni (14 600 zł). Powstały również schody zejściowe na stadion, schodki do budynku szatni, opaski odbojowe wokół budynku szatni oraz dojścia i chodnik z kostki brukowej (48 400 zł). Łączny koszt przebudowy stadionu wyniósł 344 535,32 zł.

red.

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Jankomuzykant
dnia 02.01.2023, 09:29 · Zgłoś
Widać gołym okiem bardzo dobrą robotę radnego Pana Jana Muzyka
Odpowiedz
-4
@ .....
dnia 01.01.2023, 11:39 · Zgłoś
Oczywiście bez dachu:)
Odpowiedz
-1
@ King
dnia 31.12.2022, 13:07 · Zgłoś
a myślicie że jednostki wśród radnych w UM coś zmienią ?. Trzeba kilka/naście takich osób żeby przegłosować pewne projekty.
Odpowiedz
0
@ Czarna chmura
dnia 30.12.2022, 21:01 · Zgłoś
Działacze piłkarscy mają dzisiaj teoretyczne poparcie w osobach radnych dyrektora mosir i nic
Odpowiedz
1
@ zawodnik
dnia 31.12.2022, 09:03 · Zgłoś
BezRadni tylko kasę potrafią co miesiąc pobierać i liczyć.Dyrektor mosir jaki jest każdy widzi.Stadion na Śniadeckich pięknieje w oczach z roku na rok i jest po dworcu PKP największym wstydem Jasła.
Odpowiedz
-1
@ BKA
dnia 30.12.2022, 13:24 · Zgłoś
Ja nie widzę tragedii. Murawa nie najgorsza, obok sztuczna z oświetleniem,
nic tylko grać, a nie szukać dziury w całym.
Odpowiedz
-4
@ Cneki
dnia 29.12.2022, 15:29 · Zgłoś
Nie narzekać na stadion, nie jest taki najgorszy. Trzeba grać, a tu nie ma zawodników i trenerów.
Odpowiedz
5
@ Hghghghg
dnia 30.12.2022, 07:54 · Zgłoś
Cneki,co Ty opowiadasz? Byłeś gdzieś dalej niż na stadionie w Bieździedzy?,Osobnicy? Itp. ,itd . Jak to nie jest najgorszy . Nie porównuj stadionu w Jaśle to wyżej wymienionych miejscowości do których nic nie mam,tylko taki przykład,bo to wstyd,że nie mamy prawdziwej infrastruktury sportowej. Widać,że nigdzie nie byłeś. Miasta porównywalne do nas a czasem mniejsze mają bardzo fajne , przyjemne ,nowoczesne obiekty sportowe które są wizytówką miasta.. Był okres na budowanie obiektów sportowych to nikt z włodarzy tego nie wykorzystał,teraz będzie przy tej inflacji i sytuacji gospodarczej cokolwiek zrobić w tej kwestii.
Odpowiedz
11
@ Kielnia
dnia 30.12.2022, 10:08 · Zgłoś
Nikt nie wykorzystał bo właśnie takich sympatyków sportu wybieramy do władz miasta.A radni?jeden jest byłym prezesem Czarnych,inny trenerem,dyrektorem mosir jest też były zawodni i trener I co?i nic ważny jest [...] swojego nosa
Odpowiedz
0
@ do Hghghghg
dnia 03.01.2023, 13:02 · Zgłoś
Na prezentowany przez drużyny poziom stadion rewelacja !!!
Odpowiedz
4
@ St
dnia 29.12.2022, 14:00 · Zgłoś
Fakt dużo szumu a remontu czy przebudowy stadionu czarnych nie widac...koszty były efektu brak jak to w Jaśle..podobnie jak sciezka rowerowa na Słowackiego czy czackiego...czy urzędnik który zawalił tu i tu poniósł jakieś konsekwencje swej niekompetencji...pewnie nie jak to wśród kolesi..
Odpowiedz
8
@ TAK DLA ZMIAN
dnia 31.12.2022, 10:02 · Zgłoś
Nie wiesz który zastępca Burmistrza odpowiada za sport w Jaśle i jaką ma pensje miesięczną? TRZEBA TYCH LUDZI ZMIENIĆ!!!
Odpowiedz
0
@ Hghghghg
dnia 29.12.2022, 09:07 · Zgłoś
Przepraszam Polska czy Słowacja.
Odpowiedz
4
@ Hghghghg
dnia 29.12.2022, 09:06 · Zgłoś
A co do stadionu W Jaśle. Niech każdy sobie sam odpowie,jaki Kraj jest większy Jasło czy Słowacja. Niedaleko nas w mieście Humenne nieco mniejszym niż nasze jest piękny obiekt piłkarski, hala do hokeja na lodzie. Na południu Słowacji się da a u nas nie...
Odpowiedz
11
@ CVNBL
dnia 28.12.2022, 21:49 · Zgłoś
Niedawno na YouTube pokazał się ten film z meczu Czarni - Karpaty z 1990 roku.
Główny wniosek, że stadion dziś wygląda niemal tak samo jak wtedy.
Odpowiedz
6
@ El Jose eskimento
dnia 28.12.2022, 20:03 · Zgłoś
To ten stadion gdzie biją?I który miał być zamknięty, ale leśne [...]ki z OZPN otworzyły wcześniej?
Odpowiedz
1
@ kolacja
dnia 29.12.2022, 16:57 · Zgłoś
Jak zawodnik prowokuje kibiców to się może zdarzyć że dostanie w [...]; chyba w Jaśle coś o tym wiecie szczególnie na meczach juniorów
Odpowiedz
1
@ stasienek
dnia 31.12.2022, 22:05 · Zgłoś
Za to w Jaśle pełna kultura na stadionie
Odpowiedz
-7
@ [...]
dnia 28.12.2022, 16:33 · Zgłoś
Chleba i igrzysk. 200 tysi z kieszeni ludzi na zbędną rozrywkę. Chcecie prawdziwego sportu - to ruszcie [...] i na rower, wędrówki, samu w gałę walnąć a nie patrzeć jak inni biegają i szukać pretekstu zaczepki. Klub bokserski albo strzelecki w piwnicy załóżcie - przydadzą się na ruskich takie umiejętności.
Odpowiedz
0
@ Olo
dnia 28.12.2022, 14:38 · Zgłoś
Co tam 240 miejsc na Czarnych ma być na 2400
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.