Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Na ul. Kopernika 36-latek wypadł z okna. Jego stan jest ciężki

49

Dzisiaj wieczorem, tj. 14 lipca, około godziny 19.00 z czwartego piętra bloku przy ulicy Kopernika w Jaśle wypadł 36-letni mężczyzna. Policja ustala czy był to nieszczęśliwy wypadek czy próba samobójcza. Mężczyznę przewieziono do jasielskiego szpitala. Jego stan określany jest jako ciężki.

Do podobnego zajścia doszło dwa dni temu. Z 10 piętra jednego z wieżowców przy ulicy Baczyńskiego próbował skoczyć 31-latek. Na szczęście został on w porę zdjęty z parapetu. Jak się okazało niedoszły samobója był nietrzeźwy. Po przebadaniu, zgodnie z zaleceniami lekarza,  został przewieziony do jasielskiego szpitala.


Red.


Reklama

Komentarze: 49

Dodaj komentarz Widok:
0
@ iga
dnia 07.08.2010, 15:35 · Zgłoś
Krzysiu bedzie nam Ciebie bardzo brakowalo.
Odpowiedz
0
@ przemas
dnia 03.08.2010, 19:10 · Zgłoś
Dodam tylko, że KOŁO" nie ma racji...i wcale to nie jest prawda o CZERSTWEGO kumplach w każdym zakątku Polski...: ba wiem co piszę,miał ich i nadal będzie miał ich nawet w ITALI !!! CZERSTWY ZAWSZE BĘZIESZ W NASZEJ PAMIĘCI !
Odpowiedz
0
@ Judy
dnia 03.08.2010, 16:29 · Zgłoś
[*] odpoczywaj w pokoju.....
Odpowiedz
0
@ Koło
dnia 02.08.2010, 22:53 · Zgłoś
[...], [...] se wycieracie ludzką tragedią, to mnie akurat zbytnio nie dziwi w tym katolickim kraju. Przyjmijcie jednak do wiadomości najprawdziwszą prawdę, Czerstwy, czy też Neptyk (jak kto woli) miał we Wrocławiu i w wielu miejscach w tym kraju więcej prawdziwych kumpli niż wy wszyscy do kupy wzięci mądre głowy. O to mogę się założyć z każdym z was filozofowie.
Odpowiedz
0
@ madziara
dnia 31.07.2010, 20:33 · Zgłoś
Brak mi słów na niektórych z was!ludzie wy serca nie macie!Znałam go osobiście wiele lat to był człowiek o złotym sercu!wspaniały przyjaciel!To prawdziwa tragedia!Ciekawa jestem co byście czuli gdyby ktoś wypisywał takie brednie o kimś z waszej rodziny!!!Aha i jeszcze coś do tych którzy piszą te głupoty dziękuje bogu że nie należycie do grona moich znajomych!
Odpowiedz
0
@ funia
dnia 31.07.2010, 20:31 · Zgłoś
neptyk tesknimy za TOBA
Odpowiedz
0
@ sąsiadka
dnia 30.07.2010, 18:01 · Zgłoś
niestety dziś zmarł
Odpowiedz
0
@ NWO
dnia 24.07.2010, 13:36 · Zgłoś
D E M O K R A C J A - to twoja i moja racja..Tylko efekt końcowy jest taki, że to nie ty masz kasę tylko z rządu chłopaki..hehehe
Odpowiedz
0
@ kopernik
dnia 24.07.2010, 11:09 · Zgłoś
Do tych co piszą brednie Obyście oślepli tak jak On
Odpowiedz
0
@ bolek, kolega choreg
dnia 20.07.2010, 16:50 · Zgłoś
ten z wiezowca to kolega i nie piszcie bredni jak nie znacie sytuacji i niemacie zielonego pojecia o co chodzi, bo jak chcecie sie wyzyc na kims to nie szukajcie ofiar wsrod obcych tylko wsrod swoich.
Odpowiedz
0
@ Bajak35
dnia 18.07.2010, 11:57 · Zgłoś
Komorowski ma nas wszystkich daleko [...]... Odda niemcom to, czego Tusk jeszcze nie oddał. Za coś go tam odznaczają. A w Jaśle nawet wentylatora ani wiatraczka nie można kupić...Bo to jest Polska B. Ciekawe co będzie dalej!? Z tych upałów to naprawdę można oknem wyskoczyć...
Odpowiedz
0
@ orzel
dnia 17.07.2010, 20:44 · Zgłoś
ukraina i bialorus juz byla ciebie tam niechca a ty nie kalaj pieknego podkarpacia gdzie wolnosc i demokracja jak nigdzie nie spotkasz mlody jestes 3maj sie pewnie niedlugo zmienisz zdanie
Odpowiedz
0
@ sd
dnia 17.07.2010, 10:10 · Zgłoś
niewazne jaki byl, ale czlowiek i jakis szacunek sie nalezy. Frajerstwo i tyle z [...], którzy cos bluźnią zamiast sie wypowiedziec madrze. elo ;]
Odpowiedz
0
@ do koro
dnia 16.07.2010, 22:44 · Zgłoś
Ty nie czytaj "Faktów" bo to pornograficzna gazeta. Poczytaj lepiej "Niedzielę", Dziennik Powszechny", "Gościa Niedzielnego" to są pisma prawe i obiektywne. I bardzo pouczające.
Odpowiedz
0
@ koro
dnia 16.07.2010, 22:21 · Zgłoś
nawet w gazecie Fakty czytałem !!!
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 16.07.2010, 20:08 · Zgłoś
ej ludzie,mężczyzna w stanie ciężkim, a wy tu takie glupoty piszecie...
Odpowiedz
0
@ Żal;/ Patologia;/
dnia 16.07.2010, 19:11 · Zgłoś
aa i jeszcze zapomniałem dodać tenn pan opisany wyżej wypadł przez okno bo był PIJANY ;/
Odpowiedz
0
@ Żal;/ Patologia;/
dnia 16.07.2010, 19:10 · Zgłoś
Ludzie po ile wy macie lat??
jak przez Kaczyńskiego czy przez Komorowskiego mogą być tragedie ;/
one było ale na świecie a do nas też kiedyś musiały dojść jesteście [...] i tyle narazię ;/
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 16.07.2010, 18:30 · Zgłoś
Wypadł mając prawie 2 promile we krwi.
Czyżby kumple nie chcieli już mu polać ???
Odpowiedz
0
@ garbatkagrysik
dnia 16.07.2010, 18:27 · Zgłoś
urde ale jaja
Odpowiedz
0
@ Ja wiem najlepiej
dnia 16.07.2010, 14:58 · Zgłoś
Ten facet nie wyskoczył - po prostu wypadł i to nie z okna, lecz z balkonu. A ci co nie wiedzą, to niech się nie odzywają!
Odpowiedz
0
@ bellaool
dnia 16.07.2010, 12:54 · Zgłoś
ale cyrki w tym jaśle
Odpowiedz
0
@ politycy
dnia 16.07.2010, 01:16 · Zgłoś
czy PiS czy PO i tak na podkarpaciu będzie bieda! bo wszyscy nas mają za 3świat w środkowej polsce podkarpacie aaa to już ukraina jest. tak o nas myślą
Odpowiedz
0
@ jaślan
dnia 15.07.2010, 23:31 · Zgłoś
skoro sam wyskoczył to należy mu tylko współczuć..., że przeżył.
Odpowiedz
0
@ aEr
dnia 15.07.2010, 21:50 · Zgłoś
a co się stało?
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 15.07.2010, 21:42 · Zgłoś
niektóre nacje zawsze mają rację a od pisu ...
Odpowiedz
0
@ Jerzy
dnia 15.07.2010, 20:21 · Zgłoś
Żałosne są te Wasze "komentarze".Za grosz kultury,wiedzy czy zwykłego szacunku dla drugiej osoby nie mówiąc już o szacunku dla zmarłych.
Odpowiedz
0
@ hejka
dnia 15.07.2010, 19:59 · Zgłoś
Nie wiem czy zauważyliście, że od kiedy rządzi Platforma {od 2007r)to same nieszczęścia na Świecie i w Polsce. Za rządów Pis-u była hossa i 7% PKB a wszyscy mówili że Polska idzie na dno, teraz jest dno i mówi się nam że Polska jest potęgą w Europie. Wydaje mi sie że to zasługa Palikot. Leper przy nim to był pikuś. Wszyscy którzy głosowali na [...] kiedyś zmądrzeją, o sorry Im to przecież nie grozi :)
Odpowiedz
0
@ do xx
dnia 15.07.2010, 17:42 · Zgłoś
zastanowsie co piszesz ajak nie to twoja kolej
Odpowiedz
0
@ lelek
dnia 15.07.2010, 17:14 · Zgłoś
coby sie nie stalo to od razu PIS winien was chyba pogielo to az wstyd czytac po prostu niedorosle glupie [...]
Odpowiedz
0
@ III
dnia 15.07.2010, 16:57 · Zgłoś
PEWNIE TO TA PACWA PISAŁA HE..
Odpowiedz
0
@
dnia 15.07.2010, 16:02 · Zgłoś
[...] w ten Koński w [...].
W USA tak się dzieje od wielu lat i żyją normalnie a u nas się przydarzyło i od razu [...],że koniec świata.
EFEKT CIEPLARNIANY i tyle
Odpowiedz
0
@ GCN
dnia 15.07.2010, 14:38 · Zgłoś
Piszecie wszyscy brednie. Zwykłą ludzką tragedią łączycie z polityką. Chyba was [...] Znam człowieka i uwierzcie mi, że nie był powiązany z polityką. A to dlaczego wypadł to inna sprawa, zbada to policja.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 15.07.2010, 12:22 · Zgłoś
[...] walcie sie
Odpowiedz
0
@ iga
dnia 15.07.2010, 11:57 · Zgłoś
Nie znacie go to nie wyrazajcie opinii o nim.Dobrze??????To nie jest zly chlopak.Znam go.
Odpowiedz
0
@ hubcio
dnia 15.07.2010, 11:53 · Zgłoś
nawet nie wiecie kto to był najpierw sie dowiedz a potem pisz co myslisz
Odpowiedz
0
@ kasiek
dnia 15.07.2010, 11:12 · Zgłoś
N...... chciał pójsc w slady swojej byłej pani hehe tyle ze ona miała mniej obrazen i nizsze pietro.Patologia jasielska ma coraz ciekawsze pomysły.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 15.07.2010, 11:08 · Zgłoś
Nie znacie go , nie wiecie z jakiego powodu mógł wypaść to zamknijcie [...] i nie piszcie bredni!
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 15.07.2010, 10:48 · Zgłoś
Taki jasnowidz co [...] i je to [...].
Odpowiedz
0
@ Anonimka
dnia 15.07.2010, 10:45 · Zgłoś
Jesteście nienormalni z ludzkiej tragedii robicie sobie jaja i mieszacie w to niepotrzebnie politykę, żal mi was nawet nie potraficie się opamiętać!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 15.07.2010, 10:30 · Zgłoś
już wam wszystkim się [...] w głowach, po prostu żal...
Odpowiedz
0
@ max21
dnia 15.07.2010, 09:46 · Zgłoś
Do jasnowidz!! Gardzę takimi po-wcami jak ty!!!Jesteś [...]!!PIS GÓRĄ !!!
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 15.07.2010, 09:45 · Zgłoś
Do xx - to nie przez to, że Komorowski wygrał bo w powiecie jasielskim wygrał akurat Kaczyński i to jest właśnie przyczyna wszelkich plag.

I właśnie przez to pył wulkaniczny był tylko nad Jasłem :D Dobre, chyba polubie jasnowidzów.
Odpowiedz
0
@ do jasnowidz
dnia 15.07.2010, 09:43 · Zgłoś
Te Jasnowidz Zamknij PAPPE!! [...]* wiesz a sie udzielasz... HERETYK!
Odpowiedz
0
@ czarna jasło
dnia 15.07.2010, 09:28 · Zgłoś
zwolennicy Kaczyńskiego skaczą z okien :):):)
Odpowiedz
0
@ Jasnowidz
dnia 15.07.2010, 08:37 · Zgłoś
To jest znak - Palec Boży - ostrzeżenie dla Polski
1. Katastrofa Smoleńska.
2. Pył wulkaniczny.
3. Powódź na miarę kataklizmu.
4. Wypadki, [...] i próby samobójcze.
5. Ogromne upały.
5. Chorobliwa wściekłość wśród polityków PiS.
Wyciągnijmy z tego wnioski !!!
Do xx - to nie przez to, że Komorowski wygrał bo w powiecie jasielskim wygrał akurat Kaczyński i to jest właśnie przyczyna wszelkich plag.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 15.07.2010, 08:01 · Zgłoś
co się dzieje w tym jaśle!! wypadki, [...]? to chyba przez to że komorowski wygrał
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 15.07.2010, 07:55 · Zgłoś
a moze mu ktos pomogl...
Odpowiedz
0
@ onnn
dnia 15.07.2010, 01:28 · Zgłoś
hmmm czyzby w naszym miescie zagoscili panowie o nazwie BATMAN?:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.