Na ul. Kopernika 36-latek wypadł z okna. Jego stan jest ciężki
Dzisiaj wieczorem, tj. 14 lipca, około godziny 19.00 z czwartego piętra bloku przy ulicy Kopernika w Jaśle wypadł 36-letni mężczyzna. Policja ustala czy był to nieszczęśliwy wypadek czy próba samobójcza. Mężczyznę przewieziono do jasielskiego szpitala. Jego stan określany jest jako ciężki.
Do podobnego zajścia doszło dwa dni temu. Z 10 piętra jednego z wieżowców przy ulicy Baczyńskiego próbował skoczyć 31-latek. Na szczęście został on w porę zdjęty z parapetu. Jak się okazało niedoszły samobója był nietrzeźwy. Po przebadaniu, zgodnie z zaleceniami lekarza, został przewieziony do jasielskiego szpitala.
Red.
