Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Na ulicy Krakowskiej pieszy ucierpiał w wypadku

13

Policjanci ustalają okoliczności poważnego w skutkach potrącenie pieszego, które miało miejsce przed północą na ulicy Krakowskiej w Jaśle. Jak udało nam się dowiedzieć ofiara wypadku trafiła do jasielskiego szpitala ze złamaniem obu nóg i miednicy.

Jak udało się wstępnie ustalić, jadący od strony Kołaczyc w kierunku Jasła kierujący volkswagenem golfem potrącił pieszego, idącego zamiast chodnikiem - środkiem jezdni.

Na miejsce wypadku zadysponowani zostali strażacy PSP Jasło, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Szczegóły i okoliczności wypadku wyjaśnia policja.


KK

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ hela
dnia 23.07.2010, 15:23 · Zgłoś
czy ktoś zna ksywkę tego poszkodowanego
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 22.07.2010, 15:42 · Zgłoś
do lulu tam niema chodnika
Odpowiedz
0
@ oszi patOSZikOkoszi
dnia 21.07.2010, 15:08 · Zgłoś
[...] wiecie! do tarcia chrzanu sie nianadajecie [...]!
Odpowiedz
1
@ winny
dnia 20.07.2010, 16:46 · Zgłoś
winny kierowca!do kamieniolomu z nim!!niech patrzy na droge a nie na [...]!!!
Odpowiedz
0
@ :p
dnia 20.07.2010, 12:22 · Zgłoś
z jednej strony sam sobie winien,kto to widział o tak póżniej porze srodkiem ulicy chodzic?i w dodatku nie wierze,że człowiek "trzezwy" idzie srodkiem jezdni wiec głupot nie gadac...a kierowca takze powinien zwracac uwage:/chyba widzial ze ktos idzie..
Odpowiedz
0
@ do patrycja
dnia 19.07.2010, 18:13 · Zgłoś
masz rację, w końcu [...] ludzie są bardzo ale to bardzo rozsądni i nie chodzą środkiem jezdni.. nie ośmieszaj się dziewczyno.. ;-)))
Odpowiedz
1
@ 123321
dnia 19.07.2010, 15:29 · Zgłoś
znam go on nie był piany
Odpowiedz
-1
@ LUKI
dnia 19.07.2010, 11:06 · Zgłoś
Znam goscia i akurat go w ten dzien widziłem i był zawalony jak stodoła
Odpowiedz
0
@ patosqad
dnia 19.07.2010, 09:37 · Zgłoś
no trzeźwy to on nie był pewnie z imprezy wracał z Kołaczyc
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 19.07.2010, 08:25 · Zgłoś
pijany czlowiek idzie po chodniku a nie po jezdni ;/
Odpowiedz
0
@ pipi
dnia 19.07.2010, 08:03 · Zgłoś
na pewno był pojany i byl pijany. łazi taki po ulicach a pózniej sa problemy czyja wina kierowca cierpi więcej niz taki [...]. [...] tez powinni zamykac za lazenie po pijanemu po ulicy.
Odpowiedz
-1
@ Psor-ek
dnia 19.07.2010, 00:21 · Zgłoś
Jeżeli szedł środkiem jezdni, to co się dziwic? Nie zdziwiłbym się, jakby był pijany.
Odpowiedz
-1
@ lulu
dnia 19.07.2010, 00:00 · Zgłoś
napewno pijany normalny człowiek idzie chodnikiem
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.