Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nagrody dla nauczycieli

32

W dniu 12 października 2010 r. w Starostwie Powiatowym w Jaśle Starosta Jasielski - Adam Kmiecik wraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych - Wojciechem Piękosiem wręczyli z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrody Zarządu Powiatu w Jaśle nauczycielom i dyrektorom szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Jasielskiego. Wręczając nagrody Starosta Jasielski podziękował wszystkim nauczycielom za odpowiedzialność, upór i dążenie do osiągania jak najlepszych wyników dydaktycznych i wychowawczych, za trud i poświęcenie w kształtowaniu postaw młodzieży.

Mówił o trudnej sytuacji, z jaką borykają się szkoły po tegorocznej powodzi, zarówno tej materialnej, jak i emocjonalnej. Wyraził przekonanie, że uda się wyremontować zniszczone szkoły, co w znaczny sposób wpłynie na naukę w tych placówkach.

Wśród wyróżnionych nagrodą Zarządu Powiatu w Jaśle znaleźli się:

   1. Tomasz Frydrych - I LO w Jaśle
   2. Elżbieta Szaro - I LO w Jaśle
   3. Barbara Kijak-Mazurek - II LO w Jaśle
   4. Andrzej Krajewski - II LO w Jaśle
   5. Urszula Oleszkowicz - Zespół Szkół Technicznych w Jaśle
   6. Jadwiga Świątek - Zespół Szkół Technicznych w Jaśle
   7. Renata Skórka - Zespół Szkół nr 2 w Jaśle
   8. Mariola Jałowy - Zespół Szkół nr 2 w Jaśle
   9. Lucyna Sojka - Zespół Szkół nr 3 w Jaśle
  10. Beata Śmietana - Zespół Szkół nr 3 w Jaśle
  11. Marta Zegarowska - Zespół Szkół nr 4 w Jaśle
  12. Jakub Budziak - Zespół Szkół nr 4 w Jaśle
  13. Antoni Salacha - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach
  14. Dariusz Szczepanik - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach
  15. Grażyna Patelska - Zespół Szkół w Trzcinicy
  16. Monika Kowalska - Zespół Szkół w Trzcinicy
  17. Bernadeta Aszklar - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
  18. Ewa Szurek - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
  19. Roman Zawada - Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaśle
  20. Bożena Śmietana - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaśle.

Powiat Jasło

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ wkurzony
dnia 18.10.2010, 17:56 · Zgłoś
do emerytury mi jeszcze daleko a muj zawód niech cię nie boli bo pewnie chciałbyś mięć taki. ładne mi to parę gtroszy dostali i zarabiają.a jeśli też nalerzysz do ciała pedagogicznego to wstydził byś się nawet odzywać bo sam wiesz jak jest.
Odpowiedz
0
@ kot
dnia 18.10.2010, 16:07 · Zgłoś
tylko pozazdroscic takich nauczycieli , bo na wsiach to sa rozni lajtowcy z niecodziennymi ;fryzurami;
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 17.10.2010, 11:49 · Zgłoś
@[...]
Tzn. w jakim? Rządzenia? Nawet jeśli, to ja to pojmuję inaczej.
Odpowiedz
0
@ do wkurzony
dnia 17.10.2010, 10:59 · Zgłoś
Trza się było uczyć, zdobyć dobrze płatny zawód, wysokie stanowisko. Teraz byś się nie oglądał na zapomogi i jałmużnę od państwa. A skoro zmarnowałeś szansę to zazdrościsz każdemu tych paru groszy i jeszcze się wkurzasz.
PS. A może się zapiszesz na uniwersytet dla emerytów? Podobno nigdy nie jest za późno żeby zmądrzeć/.
Odpowiedz
0
@ Pawel
dnia 15.10.2010, 21:36 · Zgłoś
Pozdro i Gratulacje dla Pani Bernadetty A.
Odpowiedz
0
@ matka
dnia 15.10.2010, 11:42 · Zgłoś
brawo dla pani Aszklar to cudowny czlowiek i swietny nauczyciel
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 14.10.2010, 22:41 · Zgłoś
dragoness czyzbys miała jakies ambicje w tym kierunku?
Odpowiedz
0
@ II LO
dnia 14.10.2010, 20:29 · Zgłoś
hm. dla pani KIJAK-MAZUREK to nie same gratulacje , ale statuetkę!!
I w ogóle zabrakło jeszcze kilku mistrzów-nauczycieli II LO
Odpowiedz
0
@ koko
dnia 14.10.2010, 18:55 · Zgłoś
zebrała się grupa [...] muszę na nich tyrać i [...] mnie trafia dać im jeszcze medale
Odpowiedz
0
@ wkurzony
dnia 14.10.2010, 18:04 · Zgłoś
jeszcze nierobom powinni po 2000 zł dołożyć do wypłaty bo im mało. ciekawe czy w innych państwowych instytucjach też pracownicy dostali jakąś nagrodę od władz. ja pracuję i jakoś nigdy nie słyszałem aby ktoś coś dostał. brawo dla władz. zamiast dać tym co potrzebują np przez powódź to się huśtają za nasze pieniądze. dzisiaj imprezy były prawie wszędzie bo nauczyciele mają święto. ja miałem wczoraj i ani słychu ani dychu o czym kolwiek.SPRAWIEDLIWOŚĆ!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Stary
dnia 14.10.2010, 17:57 · Zgłoś
Eeeeehhh, chciałoby się znów do szkolnej ławy. Fajna ta nauczycielka, co odbiera nagrodę. [...] był młody, [...], a docenił po latach...
Odpowiedz
0
@ Adam P.
dnia 14.10.2010, 17:14 · Zgłoś
Starosta wręczał nagrody tym nauczycielom , których wyznaczył Lechowski wraz z komisją składającą się z Solidarności, ZNP,przewod. komisji oświaty w starostwie oraz v-ce naczelnika wydziału oświaty.Kmiecik był tylko wykonwacą!!
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 14.10.2010, 16:24 · Zgłoś
@Uczeń
Ja też, gdy czytam takie komentarze, mam odruch - [...]. Ucz się misiu i zostań nauczycielem - kto Ci zabrania? A może co? Na przykład zbyt krótka smycz intelektualna? A po jednej rządzącej nauczycielce nie można oceniać całej grupy zawodowej.
@uczeń
Takie pytanko na marginesie? Jakie masz oceny z matmy i przedsiębiorczości?
Odpowiedz
2
@ czesiek:)
dnia 14.10.2010, 15:33 · Zgłoś
Jako absolwent chemika ze swojej strony moge powiedzieć ze Pani Lucynie (nr9) jak najbardziej takie wyróżnienie sie należało. Myśle ze wszyscy,którzy mieli szczęście być uczniami Pani Sojki do dziś wspominają tą miłą atmosfere lekcji a nawet sprawdzianu:) pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 14.10.2010, 14:03 · Zgłoś
wow najostrzejsza matematyczka z ekonoma ktorej sie zawsze wszyscy bali dostała nagrode gratulacje:)
Odpowiedz
0
@ salo
dnia 14.10.2010, 13:31 · Zgłoś
A gdzie Krzyze Kawalerskie ,Krzyze Orla Bialego i Medale za Odwage
Odpowiedz
0
@ ......
dnia 14.10.2010, 11:02 · Zgłoś
SZCZEGÓLNE GRATULACJE DLA PANA ANDRZEJA KRAJEWSKIEGO I CAŁEGO II LO
:):):)
Odpowiedz
0
@ uczen11
dnia 14.10.2010, 10:40 · Zgłoś
a gdzie jest nagroda dla Wice dyrektora budowlanki?? pytam się gdzie gdzie ??
Odpowiedz
0
@ UCZENNICA
dnia 13.10.2010, 22:50 · Zgłoś
SERDECZNE GRATULACJE DLA PANI GRAŻYNY P.
Odpowiedz
0
@ peowiec
dnia 13.10.2010, 22:28 · Zgłoś
Panu Staroscie juz dziekujemy !!!
Odpowiedz
-2
@ kana
dnia 13.10.2010, 21:42 · Zgłoś
Panie Romanie gratulacje;)
Odpowiedz
0
@ iwka
dnia 13.10.2010, 21:39 · Zgłoś
gratulacje dla najlepszego wychowawcy pod słońcem p.D.Szczepanika
Odpowiedz
0
@ Uczeń
dnia 13.10.2010, 17:57 · Zgłoś
Klapa, rąsia, buźka, goździk. Ordery - nauczyciele, podwyżki (w kryzysie jedyna grupa zawodowa)- nauczyciele, do władzy - nauczyciele. Mam pewien odruch...
Odpowiedz
0
@ rocco
dnia 13.10.2010, 17:42 · Zgłoś
to są nieroby
Odpowiedz
0
@ fx
dnia 13.10.2010, 17:09 · Zgłoś
Gratulacje dla pana Dariusza Szczepanika- powinien zostac dyrektorem ZS w Lipnicy Dolnej.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 13.10.2010, 16:37 · Zgłoś
gratulacje dla pana Andrew :]
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.10.2010, 16:29 · Zgłoś
Pan kmiecik to dopiero uczony.
Odpowiedz
-6
@ uczen
dnia 13.10.2010, 16:03 · Zgłoś
"Wręczając nagrody Starosta Jasielski podziękował wszystkim nauczycielom za odpowiedzialność, upór i dążenie do osiągania jak najlepszych wyników dydaktycznych i wychowawczych, za trud i poświęcenie w kształtowaniu postaw młodzieży." - te słowa i p. U. Oleszkowicz zupełnie do siebie nie pasują. Pytam sie za co?!
Odpowiedz
1
@ wwwwwwwwww:)
dnia 13.10.2010, 16:03 · Zgłoś
Gratulacje dla Pani Lucyny Sojki.pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ sdlp
dnia 13.10.2010, 14:26 · Zgłoś
Nie przyjął bym nagrody od Pana Piękosia nigdy
Odpowiedz
2
@ 1lo
dnia 13.10.2010, 14:26 · Zgłoś
brawo dla Tomka!
Odpowiedz
0
@ uczen zs w nz
dnia 13.10.2010, 13:24 · Zgłoś
Po raz kolejny pominięto nauczycieli z ZS w Nowym Żmigrodzie...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.