Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Nagrody dla sportowców rozdane

10

Czterech sportowców z terenu powiatu jasielskiego otrzymało nagrody Zarządu Powiatu za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 roku. Zgodnie z regulaminem mogli je otrzymać zawodnicy, którzy mieszkają na terenie powiatu jasielskiego lub są członkami klubu sportowego działającego na jego terenie.

W dniu 22 marca 2024 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle spotkali się zawodnicy aby odebrać nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Starosta Jasielski Adam Pawluś oraz Etatowy Członek Zarządu Jan Muzyka pogratulowali zebranym wspaniałej postawy sportowej, podziękowali za godne reprezentowanie Powiatu Jasielskiego zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju oraz złożyli życzenia dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 roku otrzymali:

1. Piotr Jarecki – zawodnik Klubu Sportowego SPEED Jasło. Dyscyplina: rolkarstwo, narciarstwo biegowe. Członek Kadry Narodowej Młodzieżowców w narciarstwie biegowym, złoty medalista na Mistrzostwach Polski Juniorów w Wiśle, srebrny i brązowy medalista na Mistrzostwach Polski Seniorów w Zakopanym, 10 miejsce drużynowo oraz 17 miejsce indywidualnie podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Kanadzie.

2. Karolina Koś – zawodnik Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie” Przemyśl. Dyscyplina : biathlon, narciarstwo biegowe. Srebrna medalistka w Mistrzostwach Polski Niewidomych i Słabowidzących w biathlonie, Kościelisko-Kiry -bieg sprinterski oraz indywidualny, złota medalistka w Pucharze Polski Niewidomych i Słabowidzących w biathlonie, Kościelisko-Kiry - bieg sprinterski i srebrna medalistka w Pucharze Polski Niewidomych i Słabowidzących w biathlonie Kościelisko-Kiry - bieg indywidualny.

3. Blanka Zbylut – zawodnik UKS ASW Judo Jasło. Dyscyplina: judo. Złota medalistka w Mistrzostwach Polski Młodziczek w Rybniku, srebrna medalistka w Otwartych Mistrzostwach Polski AZS w Gliwicach.

4. Julia Zagórska -zawodnik UKS ASW Judo Jasło. Dyscyplina; Judo. Brązowa medalistka w Mistrzostwach Polski Młodziczek w Rybniku.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Napisany dnia: 26.03.2024, 10:24

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
-7
@ bleble
dnia 01.04.2024, 21:59 · Zgłoś
Drogi panie redaktorze. Pisze się w Zakopanem. Miasto nazywa się Zakopane. Gdyby nazwa miasta brzmiała Zakopany to pisownia ujęta w artykule byłaby poprawna
Odpowiedz
8
@ k
dnia 27.03.2024, 11:31 · Zgłoś
Gratulacje dla Blanki i Julki - UKS ASW JUDO JASŁO- zawodniczek Pana Przemka Czarneckiego!
Odpowiedz
-6
@ ...
dnia 27.03.2024, 14:39 · Zgłoś
A dla pozostałych nie? Uzasadnij, proszę.
Odpowiedz
1
@ Obiektywnie
dnia 26.03.2024, 17:21 · Zgłoś
Wyniki, liczba nagrodzonych, dyscypliny, mówią same za siebie masakra umierające miasto.
Odpowiedz
14
@ dragoness
dnia 26.03.2024, 15:47 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich, a szczególnie Blanki.
Odpowiedz
-6
@ gfg
dnia 26.03.2024, 12:15 · Zgłoś
Jasiu ,startujesz?Jak wygrasz to ścieżki rowerowe w końcu zacznij budować
Odpowiedz
5
@ Hghgh
dnia 26.03.2024, 12:08 · Zgłoś
Kibicem droga redakcjo jest sie na dobre i złe. Gdzie jest relacja z meczu Czarnych ? Nie każdy był na mecz a ludzie są ciekawi sprawozdania.
Odpowiedz
-3
@ kaka
dnia 26.03.2024, 11:26 · Zgłoś
Ile walk trzeba wygrać aby zostac mistrzynią polski w danej kategorii wiekowej? Mam znajomą, której córka przegrała jedna jedyną walkę i zostala brązowa medalistka mistrzostw polski bo były 3 dziewczyny zgłoszone do tej kategorii.
Odpowiedz
4
@ Ona
dnia 26.03.2024, 16:34 · Zgłoś
W życiu oprócz talentu trzeba mieć też szczęście. Ty najwidoczniej nie masz ani jednego ani drugiego
Odpowiedz
7
@ kibic
dnia 27.03.2024, 14:26 · Zgłoś
Do @kaka :Wszystkie!Tak jak zrobiła to Blanka Zbylut! XD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657