Strona główna

Nagrody za osiągnięcia sportowe

25
Napisany dnia: 06.06.2013, 08:38 , Tagi: UM Jasło, Jasło, Andrzej Czernecki

Burmistrz Miasta Jasła przyznał nagrody za osiągnięcia sportowe roku 2012, łącznie trafiły one do 29 osób. Wyróżnionych zostało 21 sportowców, 6 trenerów oraz 2 działaczy sportowych.

Nagrody przyznane zostały w dyscyplinach: sporty walki: judo i karate, piłka nożna, piłka siatkowa, sporty rowerowe: kolarstwo górskie, kolarstwo ręczne, pływanie, triatlon, narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych, tenis stołowy oraz rugby na wózkach.

Nagrody dla trenerów otrzymali: Damian Ciborowski (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”, Michał Czarnecki (judo) UKS „MOSiR” Jasło, Przemysław Czarnecki (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo – Jasło, Krzysztof Lech (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate, Jerzy Łaba (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło, Robert Hap (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło.

Nagrody dla działaczy sportowych: Tadeusz Baniak (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło, Dorota Rzońca (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle.

Nagrody dla sportowców: Cezary Bania (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo – Jasło. Zdobywca 5 m-ca w zawodach Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry)Mistrz Województwa Podkarpackiego w judo, wielokrotny zwycięzca turniejów krajowych i zagranicznych.

Ireneusz Brożyna (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło Czołowy zawodnik drużyny seniorów JKS Czarni 1910 Jasło, Reprezentant Kadry Podkarpackiego ZPN Alan Ciborowski (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”.

Mistrz Polski Amatorów w pływaniu. Zdobywca 2 złotych medali na zawodów w Berlinie, 5 złotych medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji. Bronisław Dedo (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło. Czołowy zawodnik klubu, zdobywca drużynowego Mistrzostwa Polski w studenckiej drużynie AZS Rzeszów, mistrz województwa podkarpackiego w plażowej piłce siatkowej. Adriana Gajecka (judo) UKS „MOSiR” Jasło.

Zdobywczyni czołowych miejsc w kilkunastu turniejach krajowych w judo. Marlena Gajecka (judo) UKS „MOSiR” Jasło. Zdobywczyni czołowych miejsc w kilkunastu turniejach krajowych i zagranicznych w judo. Łukasz Gogosz (rugby na wózkach) Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Drużynowe Mistrzostwo Polski w rugby na wózkach.

Paulina Górniak (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo - Jasło Zdobywczyni 5 m-ca zawodów Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry). Mistrzyni Województwa Podkarpackiego w judo Wielokrotna zwyciężczyni turniejów krajowych i zagranicznych.

Angelika Jarecka (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate Złota medalistka Mistrzostw IKO Sosai - Sibiu w Rumunii. Paweł Kiszka (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle. Zdobywca drużynowego I miejsca w Lidze Podkarpackiej w kategorii Młodzik Starszy. Reprezentant kadry Województwa Podkarpackiego. Mirosław Kozik (tenis stołowy) Uczniowski Klub Sportowy „SPIN” Jasło. Zdobywca 1 miejsca w klasyfikacji deblowej i 3 miejsca w klasyfikacji indywidualnej w V lidze podkarpackiej, zwycięzca turniejów w powiecie jasielskim. Jakub Madej (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”.

Mistrz Polski Amatorów w pływaniu, zdobywca 4 złotych medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji. Dawid Nguyen Quang (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate. Złoty medalista na Mistrzostwach IKO Sosai - Sibiu Rumunia. Zdobywca 5 -m-ca na Mistrzostwach Polski Juniorów w Krakowie. Joanna Nocula (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo - Jasło Złota medalistka Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry).

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski 15młodziczek – Kraków. Wielokrotna zwyciężczyni turniejów krajowych i zagranicznych. Jakub Stelmach (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło. Zdobywca drużynowego I miejsca w turnieju FORBG 2012 w Krakowie, III miejsca w turnieju Alpen Cup w Austrii. Łukasz Szumiec (kolarstwo) Traithlon Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów. Zdobywca 8 miejsca w Triatlonie - Ironman Regensburg, Uczestnik Mistrzostw Świata Ironnman w USA, wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w zawodach krajowych i zagranicznych. Rafał Szumiec - narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych (mono-ski) Kolarstwo ręczne (handbike) Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” Bielsko – Biała Srebrny medalista Mistrzostw Polski w Kolarstwie Niepełnosprawnych, srebrny medalista pucharu Europy Niepełnosprawnych Vratna (Słowacja), złoty i srebrny medalista Mistrzostw Polski w Narciarstwie Zjazdowym Niepełnosprawnych.

Barbara Śliwa (judo) UKS „MOSiR” Jasło. Zdobywczyni 3 miejsca w Turnieju Pucharu Polski w Warszawie, 1 miejsca Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodziczek w Bytomiu, Mistrzyni Województwa Podkarpackiego, Zdobywczyni czołowych miejsc w turniejach krajowych i zagranicznych. Tomasz Świstowski (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate Złoty medalista Pucharu Polski Juniorów – Gubin. Marek Żygłowicz (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło Dwukrotny zdobywca drużynowego II miejsca w krajowych turniejach piłkarskich. Grzegorz Żytniak (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle Zdobywca drużynowego I miejsca w Lidze Podkarpackiej w kategorii Młodzik Starszy. Kapitan i bramkarz drużyny UKS 6.

Nagrody zostały wręczone podczas oficjalnego zakończenia Festiwalu Sportu Jasło 2013 (2 czerwca br.)

 UM w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ POS
dnia 06.06.2013, 09:06
Ocena
komentarza:
13
Prawidłowo pisze się TRIATHLON, a nie triatlon. Nigdy w życiu nie miałem styczności z bardziej nieczytelnym tekstem, a mam już trochę lat i sporo w swoim życiu przeczytałem. Porażka.
@ łodyniec
dnia 06.06.2013, 10:53
Ocena
komentarza:
-1
na drugim zdjęciu dziadek w okularach do kogo się modli ?

nie można było im wręczyć w "ratuszu" tylko stać jak barany na pastwisku w okół rynku ... żenada ...
@ Wo
dnia 06.06.2013, 13:43
Ocena
komentarza:
-2
POS nie anglizuj!!Dobrze jest napisane "triatlon" !! Polacy nie gęsi...
@ POS
dnia 06.06.2013, 14:27
Ocena
komentarza:
2
Idąc twoim tokiem myślenia powinno być napisane nie "judo" tylko dżudo, nie "rugby" tylko "ragby". Jak już spolszczać to wszystko, a nie wybrane elementy, bo się to kupy nie trzyma.
@ lelik
dnia 06.06.2013, 09:30
Ocena
komentarza:
9
Nawet, jeśli chciałbym pogratulować nagrodzonym, nie ma szans! Kompletnie nieczytelny artykuł!
@ ...
dnia 06.06.2013, 10:47
Ocena
komentarza:
2
w oryginalnym tekście wszystkie nazwiska nagrodzonych były "pogrubione".
@ cyc
dnia 06.06.2013, 09:36
Ocena
komentarza:
8
Wytnij - wklej - nie dało sie odstepów przynajmniej zrobic? - lenistwo!
@ alicja
dnia 06.06.2013, 09:54
Ocena
komentarza:
7
Przypomina mi się nieśmiertelny tekst "z Laskowika": "Pani Genowefo,kto to pani pisał?
Nikt! Sama pisałam!"...
@ do lelik
dnia 06.06.2013, 09:57
Ocena
komentarza:
4
Artykuł dał do publikacji na portalu Urząd Miasta. To tam roście pretensje, a nie do redaktorów jaslo4u. I UM czyli Urząd Miasta jest podpisany pod artykułem!
@ hehe
dnia 06.06.2013, 10:25
Ocena
komentarza:
2
no dobrze ale ktos odpiwada za publikacje czy nie?
i czytacie to co ,,dostajecie "do umieszczenia...zdajecie sobie sprawe z tego jak to wyglada???
@ @
dnia 06.06.2013, 10:05
Ocena
komentarza:
5
Gratulacje dla mojego kolegi Pawła Kiszki :-)
@ hehe
dnia 06.06.2013, 10:24
Ocena
komentarza:
4
ludzie ...no jak mozna tak .zrobic z artykulu...
droga redakcjo -prosimy o poprawe uprzejmie...przeciez tak nie mozna -czy widzicie co umieszczacie???
@ ========
dnia 06.06.2013, 12:07
Ocena
komentarza:
0
Obciach i tyle.
@ KAROL
dnia 06.06.2013, 12:10
Ocena
komentarza:
0
Ale zdjęć burmistrz se nastrzelał.UFFFF!
@ JASLANIN
dnia 06.06.2013, 14:44
Ocena
komentarza:
0
Dawid Nguyen Quang oddany calym sercem Jasłu
Angelika Jarecka to samo dla naszej Angieliki
brawo jestescie najlepsi tylko zapomnieli wam zdjecie zrobic
takiej młodziezy nam w Jasle brakuje
bo cpunów oraz innych znajdziemy na karzdym skwerku oraz
nad rzeka TYLKO ZE STARZ MIEJSKA TEGO NIE WIDZI
CHODZA CHYBA W PRZYCIEMNIONYCH OKULARACH
@ ufo
dnia 06.06.2013, 15:31
Ocena
komentarza:
3
Zajebiste te komentarze.
@ nikita
dnia 06.06.2013, 17:35
Ocena
komentarza:
5
Brawo dla trenera Michała! Od dłuższego czasu treningi prowadzone przez tego skąd innąd fajnego gościa wyglądają tak, że dzieciaki biegają sobie, a trener gada sobie ze znajomymi. Nic ich nie uczy, tylko każe robić pompki itp. I tak przez 50 minut z 60 przeznaczonych na trening. Za co mu ktoś płaci- nie wiem. No chyba że za trenowanie gadania. Jeśli się to nie zmieni to szkoda, bo naprawdę mógłby ich wiele nauczyć. Żeby tylko mu się chciało.
@ jasnowidz
dnia 07.06.2013, 11:26
Ocena
komentarza:
-4
te komentarze to pisze jego zazdrosny, zakompleksiony brat
@ trjan
dnia 07.06.2013, 12:15
Ocena
komentarza:
3
Zakompleksiony to ty jesteś skoro piszesz takie głupoty nie mając podstaw. Najpierw się zastanów a potem oceniaj innych! Może to po prostu napisał ktoś z rodziców, którzy ćwiczą u trenera Michała a ty odrazu innych szkalujesz, gratuluję postawy fair play.pozdrawiam jasielskie judo.Ps. każdy ma prawo do wypowiedzi
@ rodzic
dnia 06.06.2013, 23:20
Ocena
komentarza:
-4
zapraszamy nikite porobic pompki i moze zostanie na calym treningu i zobaczy ze sa rowniez inne cwiczonka ale to zawsze takie komentarze pisza ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o sporcie
@ do nikity
dnia 06.06.2013, 23:30
Ocena
komentarza:
-4
Masz racje nie nadaje się, to ty powinnaś trenować - pensja to 700 zł miesięcznie za wszystkie grupy i wyjazdy na zawody itd. Proszę o złożenie twojego podania o prace do klubu. Jeśli mi wiadomo i patrze po frekwencji zawodników to ja go podziwiam, że to ogrania, nie mówiąc o ilości trenujących i wynikach na zawodach. Ale niech trener Michał się nie przejmuje takimi głupimi komentarzami, zawsze ktoś się taki znajdzie jak nikita.
@ ;)
dnia 07.06.2013, 09:40
Ocena
komentarza:
-6
A ja z całego serca gratuluje Panu Michałowi!! super trener i wspaniały człowiek!!!
@ do nikity
dnia 07.06.2013, 12:29
Ocena
komentarza:
-2
pewnie nalezysz do grupy zakapleksionych osob dla ktorych ruszenie palcem jest wielkim wyczynem a krytykowanie to glowne zajecie dnia
@ bogdan
dnia 07.06.2013, 14:02
Ocena
komentarza:
2
Jestem na każdym treningu z moim dzieciakiem. Pan Michał to wspaniały facet. Organizuje wiele dla tych dzieci. Niestety faktycznie od pewnego czasu treningi przegada ze znajomkami. dzieciaki w tym czasie zajmują się sobą. Może ma gorszy okres. Myślę że ambicja nie pozwoli mu obniżyć lotów i będzie robił to co potrafi najlepiej.
@ rodzic
dnia 07.06.2013, 18:57
Ocena
komentarza:
0
A moze ostatnio byly zawody i sprawy organizacyjne zapraszamy do wspolpracy rodzicow szczegolnie tych niezadowolonych szybciej zalatwimy pewne sprawy i nie trzeba bedzie tego robic na treningach bo najlepiej przywiesc dziecko i isc w cholere przyjsc na gotowe i narzekac ludzie opamietajcie sie macie pretensje przyjdzcie i powiedzcie a nie zachowujcie sie jak tchorze wypisujac to na forum pod jakims pseudo
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • „Dodatkowe” emocje

   

  Kiedy uchwałę w sprawie wysokości dodatku za wychowawstwo dla nauczycieli przedszkoli zdjęto z porządku obrad podczas ostatniej sesji Rady Miasta Jasła wydawało się, że dwa tygodnie wystarczą do tego, aby wszystkie zainteresowane strony mogły osiągnąć kompromis.

 • Zostań specjalistą w zakresie bezpieczeństwa! Ostatnie dni rekrutacji

 • KBBistro - ALL INCLUSIVE

   

  Wakacje dobiegły końca. Czas błogiej beztroski w nadmorskich kurortach i kąpieli słonecznych w tym sezonie minął. Żadna wakacyjna przygoda nie istnieje, jeśli nie jest podkreślona lokalną kuchnią. U nas lato nadal trwa!

 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105