Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nagrody za osiągnięcia sportowe

25

Burmistrz Miasta Jasła przyznał nagrody za osiągnięcia sportowe roku 2012, łącznie trafiły one do 29 osób. Wyróżnionych zostało 21 sportowców, 6 trenerów oraz 2 działaczy sportowych.

Nagrody przyznane zostały w dyscyplinach: sporty walki: judo i karate, piłka nożna, piłka siatkowa, sporty rowerowe: kolarstwo górskie, kolarstwo ręczne, pływanie, triatlon, narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych, tenis stołowy oraz rugby na wózkach.

Nagrody dla trenerów otrzymali: Damian Ciborowski (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”, Michał Czarnecki (judo) UKS „MOSiR” Jasło, Przemysław Czarnecki (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo – Jasło, Krzysztof Lech (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate, Jerzy Łaba (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło, Robert Hap (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło.

Nagrody dla działaczy sportowych: Tadeusz Baniak (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło, Dorota Rzońca (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle.

Nagrody dla sportowców: Cezary Bania (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo – Jasło. Zdobywca 5 m-ca w zawodach Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry)Mistrz Województwa Podkarpackiego w judo, wielokrotny zwycięzca turniejów krajowych i zagranicznych.

Ireneusz Brożyna (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło Czołowy zawodnik drużyny seniorów JKS Czarni 1910 Jasło, Reprezentant Kadry Podkarpackiego ZPN Alan Ciborowski (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”.

Mistrz Polski Amatorów w pływaniu. Zdobywca 2 złotych medali na zawodów w Berlinie, 5 złotych medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji. Bronisław Dedo (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło. Czołowy zawodnik klubu, zdobywca drużynowego Mistrzostwa Polski w studenckiej drużynie AZS Rzeszów, mistrz województwa podkarpackiego w plażowej piłce siatkowej. Adriana Gajecka (judo) UKS „MOSiR” Jasło.

Zdobywczyni czołowych miejsc w kilkunastu turniejach krajowych w judo. Marlena Gajecka (judo) UKS „MOSiR” Jasło. Zdobywczyni czołowych miejsc w kilkunastu turniejach krajowych i zagranicznych w judo. Łukasz Gogosz (rugby na wózkach) Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Drużynowe Mistrzostwo Polski w rugby na wózkach.

Paulina Górniak (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo - Jasło Zdobywczyni 5 m-ca zawodów Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry). Mistrzyni Województwa Podkarpackiego w judo Wielokrotna zwyciężczyni turniejów krajowych i zagranicznych.

Angelika Jarecka (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate Złota medalistka Mistrzostw IKO Sosai - Sibiu w Rumunii. Paweł Kiszka (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle. Zdobywca drużynowego I miejsca w Lidze Podkarpackiej w kategorii Młodzik Starszy. Reprezentant kadry Województwa Podkarpackiego. Mirosław Kozik (tenis stołowy) Uczniowski Klub Sportowy „SPIN” Jasło. Zdobywca 1 miejsca w klasyfikacji deblowej i 3 miejsca w klasyfikacji indywidualnej w V lidze podkarpackiej, zwycięzca turniejów w powiecie jasielskim. Jakub Madej (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”.

Mistrz Polski Amatorów w pływaniu, zdobywca 4 złotych medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji. Dawid Nguyen Quang (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate. Złoty medalista na Mistrzostwach IKO Sosai - Sibiu Rumunia. Zdobywca 5 -m-ca na Mistrzostwach Polski Juniorów w Krakowie. Joanna Nocula (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo - Jasło Złota medalistka Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry).

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski 15młodziczek – Kraków. Wielokrotna zwyciężczyni turniejów krajowych i zagranicznych. Jakub Stelmach (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło. Zdobywca drużynowego I miejsca w turnieju FORBG 2012 w Krakowie, III miejsca w turnieju Alpen Cup w Austrii. Łukasz Szumiec (kolarstwo) Traithlon Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów. Zdobywca 8 miejsca w Triatlonie - Ironman Regensburg, Uczestnik Mistrzostw Świata Ironnman w USA, wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w zawodach krajowych i zagranicznych. Rafał Szumiec - narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych (mono-ski) Kolarstwo ręczne (handbike) Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” Bielsko – Biała Srebrny medalista Mistrzostw Polski w Kolarstwie Niepełnosprawnych, srebrny medalista pucharu Europy Niepełnosprawnych Vratna (Słowacja), złoty i srebrny medalista Mistrzostw Polski w Narciarstwie Zjazdowym Niepełnosprawnych.

Barbara Śliwa (judo) UKS „MOSiR” Jasło. Zdobywczyni 3 miejsca w Turnieju Pucharu Polski w Warszawie, 1 miejsca Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodziczek w Bytomiu, Mistrzyni Województwa Podkarpackiego, Zdobywczyni czołowych miejsc w turniejach krajowych i zagranicznych. Tomasz Świstowski (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate Złoty medalista Pucharu Polski Juniorów – Gubin. Marek Żygłowicz (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło Dwukrotny zdobywca drużynowego II miejsca w krajowych turniejach piłkarskich. Grzegorz Żytniak (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle Zdobywca drużynowego I miejsca w Lidze Podkarpackiej w kategorii Młodzik Starszy. Kapitan i bramkarz drużyny UKS 6.

Nagrody zostały wręczone podczas oficjalnego zakończenia Festiwalu Sportu Jasło 2013 (2 czerwca br.)

 UM w Jaśle

Napisany dnia: 06.06.2013, 08:38 , Tagi: UM Jasło, Jasło, Andrzej Czernecki
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ POS
dnia 06.06.2013, 09:06
Ocena
komentarza:
13
Prawidłowo pisze się TRIATHLON, a nie triatlon. Nigdy w życiu nie miałem styczności z bardziej nieczytelnym tekstem, a mam już trochę lat i sporo w swoim życiu przeczytałem. Porażka.
@ łodyniec
dnia 06.06.2013, 10:53
Ocena
komentarza:
-1
na drugim zdjęciu dziadek w okularach do kogo się modli ?

nie można było im wręczyć w "ratuszu" tylko stać jak barany na pastwisku w okół rynku ... żenada ...
@ Wo
dnia 06.06.2013, 13:43
Ocena
komentarza:
-2
POS nie anglizuj!!Dobrze jest napisane "triatlon" !! Polacy nie gęsi...
@ POS
dnia 06.06.2013, 14:27
Ocena
komentarza:
2
Idąc twoim tokiem myślenia powinno być napisane nie "judo" tylko dżudo, nie "rugby" tylko "ragby". Jak już spolszczać to wszystko, a nie wybrane elementy, bo się to kupy nie trzyma.
@ lelik
dnia 06.06.2013, 09:30
Ocena
komentarza:
9
Nawet, jeśli chciałbym pogratulować nagrodzonym, nie ma szans! Kompletnie nieczytelny artykuł!
@ ...
dnia 06.06.2013, 10:47
Ocena
komentarza:
2
w oryginalnym tekście wszystkie nazwiska nagrodzonych były "pogrubione".
@ cyc
dnia 06.06.2013, 09:36
Ocena
komentarza:
8
Wytnij - wklej - nie dało sie odstepów przynajmniej zrobic? - lenistwo!
@ alicja
dnia 06.06.2013, 09:54
Ocena
komentarza:
7
Przypomina mi się nieśmiertelny tekst "z Laskowika": "Pani Genowefo,kto to pani pisał?
Nikt! Sama pisałam!"...
@ do lelik
dnia 06.06.2013, 09:57
Ocena
komentarza:
4
Artykuł dał do publikacji na portalu Urząd Miasta. To tam roście pretensje, a nie do redaktorów jaslo4u. I UM czyli Urząd Miasta jest podpisany pod artykułem!
@ hehe
dnia 06.06.2013, 10:25
Ocena
komentarza:
2
no dobrze ale ktos odpiwada za publikacje czy nie?
i czytacie to co ,,dostajecie "do umieszczenia...zdajecie sobie sprawe z tego jak to wyglada???
@ @
dnia 06.06.2013, 10:05
Ocena
komentarza:
5
Gratulacje dla mojego kolegi Pawła Kiszki :-)
@ hehe
dnia 06.06.2013, 10:24
Ocena
komentarza:
4
ludzie ...no jak mozna tak .zrobic z artykulu...
droga redakcjo -prosimy o poprawe uprzejmie...przeciez tak nie mozna -czy widzicie co umieszczacie???
@ ========
dnia 06.06.2013, 12:07
Ocena
komentarza:
0
Obciach i tyle.
@ KAROL
dnia 06.06.2013, 12:10
Ocena
komentarza:
0
Ale zdjęć burmistrz se nastrzelał.UFFFF!
@ JASLANIN
dnia 06.06.2013, 14:44
Ocena
komentarza:
0
Dawid Nguyen Quang oddany calym sercem Jasłu
Angelika Jarecka to samo dla naszej Angieliki
brawo jestescie najlepsi tylko zapomnieli wam zdjecie zrobic
takiej młodziezy nam w Jasle brakuje
bo cpunów oraz innych znajdziemy na karzdym skwerku oraz
nad rzeka TYLKO ZE STARZ MIEJSKA TEGO NIE WIDZI
CHODZA CHYBA W PRZYCIEMNIONYCH OKULARACH
@ ufo
dnia 06.06.2013, 15:31
Ocena
komentarza:
3
Zajebiste te komentarze.
@ nikita
dnia 06.06.2013, 17:35
Ocena
komentarza:
5
Brawo dla trenera Michała! Od dłuższego czasu treningi prowadzone przez tego skąd innąd fajnego gościa wyglądają tak, że dzieciaki biegają sobie, a trener gada sobie ze znajomymi. Nic ich nie uczy, tylko każe robić pompki itp. I tak przez 50 minut z 60 przeznaczonych na trening. Za co mu ktoś płaci- nie wiem. No chyba że za trenowanie gadania. Jeśli się to nie zmieni to szkoda, bo naprawdę mógłby ich wiele nauczyć. Żeby tylko mu się chciało.
@ jasnowidz
dnia 07.06.2013, 11:26
Ocena
komentarza:
-4
te komentarze to pisze jego zazdrosny, zakompleksiony brat
@ trjan
dnia 07.06.2013, 12:15
Ocena
komentarza:
3
Zakompleksiony to ty jesteś skoro piszesz takie głupoty nie mając podstaw. Najpierw się zastanów a potem oceniaj innych! Może to po prostu napisał ktoś z rodziców, którzy ćwiczą u trenera Michała a ty odrazu innych szkalujesz, gratuluję postawy fair play.pozdrawiam jasielskie judo.Ps. każdy ma prawo do wypowiedzi
@ rodzic
dnia 06.06.2013, 23:20
Ocena
komentarza:
-4
zapraszamy nikite porobic pompki i moze zostanie na calym treningu i zobaczy ze sa rowniez inne cwiczonka ale to zawsze takie komentarze pisza ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o sporcie
@ do nikity
dnia 06.06.2013, 23:30
Ocena
komentarza:
-4
Masz racje nie nadaje się, to ty powinnaś trenować - pensja to 700 zł miesięcznie za wszystkie grupy i wyjazdy na zawody itd. Proszę o złożenie twojego podania o prace do klubu. Jeśli mi wiadomo i patrze po frekwencji zawodników to ja go podziwiam, że to ogrania, nie mówiąc o ilości trenujących i wynikach na zawodach. Ale niech trener Michał się nie przejmuje takimi głupimi komentarzami, zawsze ktoś się taki znajdzie jak nikita.
@ ;)
dnia 07.06.2013, 09:40
Ocena
komentarza:
-6
A ja z całego serca gratuluje Panu Michałowi!! super trener i wspaniały człowiek!!!
@ do nikity
dnia 07.06.2013, 12:29
Ocena
komentarza:
-2
pewnie nalezysz do grupy zakapleksionych osob dla ktorych ruszenie palcem jest wielkim wyczynem a krytykowanie to glowne zajecie dnia
@ bogdan
dnia 07.06.2013, 14:02
Ocena
komentarza:
2
Jestem na każdym treningu z moim dzieciakiem. Pan Michał to wspaniały facet. Organizuje wiele dla tych dzieci. Niestety faktycznie od pewnego czasu treningi przegada ze znajomkami. dzieciaki w tym czasie zajmują się sobą. Może ma gorszy okres. Myślę że ambicja nie pozwoli mu obniżyć lotów i będzie robił to co potrafi najlepiej.
@ rodzic
dnia 07.06.2013, 18:57
Ocena
komentarza:
0
A moze ostatnio byly zawody i sprawy organizacyjne zapraszamy do wspolpracy rodzicow szczegolnie tych niezadowolonych szybciej zalatwimy pewne sprawy i nie trzeba bedzie tego robic na treningach bo najlepiej przywiesc dziecko i isc w cholere przyjsc na gotowe i narzekac ludzie opamietajcie sie macie pretensje przyjdzcie i powiedzcie a nie zachowujcie sie jak tchorze wypisujac to na forum pod jakims pseudo
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Rusza modernizacja ponad 7 kilometrów drogi wojewódzkiej nr 993

  Dzisiaj przy Domu Ludowym w Pielgrzymce odbyło się uroczyste rozpoczęcie modernizacji drogi wojewódzkiej nr 993 na odcinku Pielgrzymka-Nowy Żmigród. Zadanie ma zostać zrealizowane do października przyszłego roku.

   

 • Givaudan sprzeda produkcję pektyn Herbstreith &Fox

   

  Spółka Givaudan oświadczyła dzisiaj, że przekazuje produkcję pektyn, stanowiącą element działalności spółki Naturex, spółce Herbstreith & Fox (Grupa H&F) – rodzinnej firmie będącej czołowym producentem pektyn, której siedziba znajduje się w niemieckim mieście Neuenbürg. 

 • Mieszkańcy ul. Łąkowej i Kwiatowej zapowiadają protest. Chcą przejścia dla pieszych na budowanej drodze wojewódzkiej 992

   

  Skarżą się, że przez budowę nowej drogi zostali niemal odcięci od świata. Mieszkańcy ul. Łąkowej i Kwiatowej w Jaśle apelują o budowę przejścia dla pieszych, aby mogli łatwo dotrzeć, tak jak było do tej pory, do kościoła, czy też szkoły. Zapowiadają organizację protestu, jeżeli ich postulaty nie zostaną uwzględnione. 

 • Petycja w sprawie drzew przy ul. Rejtana trafiła do Urzędu Miasta. Dzisiaj rozpoczęła się ich wycinka

   

  W ubiegłym tygodniu, do Urzędu Miasta w Jaśle, trafiła petycja przeciwko wycince drzew pod realizowaną budowę ścieżki rowerowej. Podpisało ją blisko 580 osób. Tymczasem, dzisiaj rozpoczęto wycinkę drzew przy ul. Rejtana. Jak przekonuje jasielski magistrat, wbrew pierwotnym założeniom, udało się ocalić 10 drzew.

 • Rozpoczęto budowę boiska wielofunkcyjnego na osiedlu Sobniów

  Wczoraj przy Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle rozpoczęto prace budowlane związane z budową boiska wielofunkcyjnego. Inwestycja jest realizowana ze środków w ramach drugiej edycji Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

 • W Nowym Żmigrodzie powstał klub radnych PiS

  W radzie gminy Nowy Żmigród powstał klub radnych Prawa i Sprawiedliwości liczący siedmiu członków. Przewodniczącym nowego klubu został Grzegorz Munia.

 • "Dwójka" przeszła na zdalne nauczanie. U uczennicy potwierdzono Covid-19

  Uczniowie klas od I-III w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle od dzisiaj rozpoczynają nauczanie w formie zdalnej. Starsze klasy normalnie będą się uczyć w budynku szkoły. W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem u jednej z uczennic szkoły, na kwarantannie przebywa około 200 osób.

 • Mieszkańcy Jasła chcą płacić mniej za śmieci. Gotowi są zakładać kompostowniki. Miasto jednak nie spieszy się z wprowadzeniem stosownego rozwiązani

   

  Większość Polaków uważa, że ceny za wywóz odpadów są zbyt wysokie. Mieszkańcy Jasła, nie są w tym względzie wyjątkiem. 

 • Wrak samochodu w centrum osiedla Gamrat w Jaśle. Kto i kiedy go uprzątnie?

  Od blisko dwóch miesięcy na osiedlu Gamrat w Jaśle, w pobliżu boiska do koszykówki stoi doszczętnie zdewastowany samochód, którego właściciel nie żyje. Pojazd stał się doskonałym miejscem do zabawy przez dzieci. Okazuje się, że sprawa uprzątnięcia wraku nie będzie taka prosta..

 • Bez skrupułów nadal podrzucają wielkogabaryty

  Na osiedlu Kopernika w Jaśle po raz kolejny podrzucono śmieci pod drzewem w pobliżu przejazdu kolejowego, gdzie pojemniki śmietnikowe nie są w żaden sposób zabezpieczone. Miejsce okazało się być doskonałe do składowania odpadów wielkogabarytowych. Tym razem zalegają tam stare kanapy, lodówki, materac, a nawet opona samochodowa.

 • Szkoła języka niemieckiego - Prestiż

   

  (Mobilna) Szkoła Języka Niemieckiego Prestiż oferuje naukę języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zdaję sobie sprawę jak cenny jest czas w dzisiejszych czasach dlatego wychodząc naprzeciw potrzebą kursantów istnieje możliwość dojazdu do dzieci i młodzieży. Kursy i szkolenia dla firm odbywają się w siedzibach firm.

 • LAUDERM – nowe oblicze kosmetologii estetycznej

   

  Troska o dobrą kondycję i wygląd nie jest już postrzegana jako coś wyjątkowego, zarezerwowanego dla wąskiego grona osób. Coraz więcej kobiet poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, aby właściwie zadbać o swoje ciało. 

 • Catering dla firm na każdą okazję

   

  O tym, że u „Wojtka”, można zjeść smacznie i do syta, nie trzeba już nikogo przekonywać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że pyszne dania kuchni domowej, można w łatwy sposób zamówić on-line, z dostawą wprost do domu, czy też pracy. W ofercie Baru Mlecznego „Wojtek”, znajdziemy również usługi cateringowe dla firm oraz dowóz posiłków regeneracyjnych.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105