Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nagrody za osiągnięcia sportowe

25

Burmistrz Miasta Jasła przyznał nagrody za osiągnięcia sportowe roku 2012, łącznie trafiły one do 29 osób. Wyróżnionych zostało 21 sportowców, 6 trenerów oraz 2 działaczy sportowych.

Nagrody przyznane zostały w dyscyplinach: sporty walki: judo i karate, piłka nożna, piłka siatkowa, sporty rowerowe: kolarstwo górskie, kolarstwo ręczne, pływanie, triatlon, narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych, tenis stołowy oraz rugby na wózkach.

Nagrody dla trenerów otrzymali: Damian Ciborowski (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”, Michał Czarnecki (judo) UKS „MOSiR” Jasło, Przemysław Czarnecki (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo – Jasło, Krzysztof Lech (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate, Jerzy Łaba (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło, Robert Hap (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło.

Nagrody dla działaczy sportowych: Tadeusz Baniak (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło, Dorota Rzońca (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle.

Nagrody dla sportowców: Cezary Bania (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo – Jasło. Zdobywca 5 m-ca w zawodach Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry)Mistrz Województwa Podkarpackiego w judo, wielokrotny zwycięzca turniejów krajowych i zagranicznych.

Ireneusz Brożyna (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło Czołowy zawodnik drużyny seniorów JKS Czarni 1910 Jasło, Reprezentant Kadry Podkarpackiego ZPN Alan Ciborowski (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”.

Mistrz Polski Amatorów w pływaniu. Zdobywca 2 złotych medali na zawodów w Berlinie, 5 złotych medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji. Bronisław Dedo (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło. Czołowy zawodnik klubu, zdobywca drużynowego Mistrzostwa Polski w studenckiej drużynie AZS Rzeszów, mistrz województwa podkarpackiego w plażowej piłce siatkowej. Adriana Gajecka (judo) UKS „MOSiR” Jasło.

Zdobywczyni czołowych miejsc w kilkunastu turniejach krajowych w judo. Marlena Gajecka (judo) UKS „MOSiR” Jasło. Zdobywczyni czołowych miejsc w kilkunastu turniejach krajowych i zagranicznych w judo. Łukasz Gogosz (rugby na wózkach) Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Drużynowe Mistrzostwo Polski w rugby na wózkach.

Paulina Górniak (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo - Jasło Zdobywczyni 5 m-ca zawodów Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry). Mistrzyni Województwa Podkarpackiego w judo Wielokrotna zwyciężczyni turniejów krajowych i zagranicznych.

Angelika Jarecka (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate Złota medalistka Mistrzostw IKO Sosai - Sibiu w Rumunii. Paweł Kiszka (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle. Zdobywca drużynowego I miejsca w Lidze Podkarpackiej w kategorii Młodzik Starszy. Reprezentant kadry Województwa Podkarpackiego. Mirosław Kozik (tenis stołowy) Uczniowski Klub Sportowy „SPIN” Jasło. Zdobywca 1 miejsca w klasyfikacji deblowej i 3 miejsca w klasyfikacji indywidualnej w V lidze podkarpackiej, zwycięzca turniejów w powiecie jasielskim. Jakub Madej (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”.

Mistrz Polski Amatorów w pływaniu, zdobywca 4 złotych medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji. Dawid Nguyen Quang (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate. Złoty medalista na Mistrzostwach IKO Sosai - Sibiu Rumunia. Zdobywca 5 -m-ca na Mistrzostwach Polski Juniorów w Krakowie. Joanna Nocula (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo - Jasło Złota medalistka Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry).

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski 15młodziczek – Kraków. Wielokrotna zwyciężczyni turniejów krajowych i zagranicznych. Jakub Stelmach (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło. Zdobywca drużynowego I miejsca w turnieju FORBG 2012 w Krakowie, III miejsca w turnieju Alpen Cup w Austrii. Łukasz Szumiec (kolarstwo) Traithlon Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów. Zdobywca 8 miejsca w Triatlonie - Ironman Regensburg, Uczestnik Mistrzostw Świata Ironnman w USA, wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w zawodach krajowych i zagranicznych. Rafał Szumiec - narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych (mono-ski) Kolarstwo ręczne (handbike) Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” Bielsko – Biała Srebrny medalista Mistrzostw Polski w Kolarstwie Niepełnosprawnych, srebrny medalista pucharu Europy Niepełnosprawnych Vratna (Słowacja), złoty i srebrny medalista Mistrzostw Polski w Narciarstwie Zjazdowym Niepełnosprawnych.

Barbara Śliwa (judo) UKS „MOSiR” Jasło. Zdobywczyni 3 miejsca w Turnieju Pucharu Polski w Warszawie, 1 miejsca Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodziczek w Bytomiu, Mistrzyni Województwa Podkarpackiego, Zdobywczyni czołowych miejsc w turniejach krajowych i zagranicznych. Tomasz Świstowski (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate Złoty medalista Pucharu Polski Juniorów – Gubin. Marek Żygłowicz (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło Dwukrotny zdobywca drużynowego II miejsca w krajowych turniejach piłkarskich. Grzegorz Żytniak (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle Zdobywca drużynowego I miejsca w Lidze Podkarpackiej w kategorii Młodzik Starszy. Kapitan i bramkarz drużyny UKS 6.

Nagrody zostały wręczone podczas oficjalnego zakończenia Festiwalu Sportu Jasło 2013 (2 czerwca br.)

 UM w Jaśle

Napisany dnia: 06.06.2013, 08:38 , Tagi: UM Jasło, Jasło, Andrzej Czernecki
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ POS
dnia 06.06.2013, 09:06
Ocena
komentarza:
13
Prawidłowo pisze się TRIATHLON, a nie triatlon. Nigdy w życiu nie miałem styczności z bardziej nieczytelnym tekstem, a mam już trochę lat i sporo w swoim życiu przeczytałem. Porażka.
@ łodyniec
dnia 06.06.2013, 10:53
Ocena
komentarza:
-1
na drugim zdjęciu dziadek w okularach do kogo się modli ?

nie można było im wręczyć w "ratuszu" tylko stać jak barany na pastwisku w okół rynku ... żenada ...
@ Wo
dnia 06.06.2013, 13:43
Ocena
komentarza:
-2
POS nie anglizuj!!Dobrze jest napisane "triatlon" !! Polacy nie gęsi...
@ POS
dnia 06.06.2013, 14:27
Ocena
komentarza:
2
Idąc twoim tokiem myślenia powinno być napisane nie "judo" tylko dżudo, nie "rugby" tylko "ragby". Jak już spolszczać to wszystko, a nie wybrane elementy, bo się to kupy nie trzyma.
@ lelik
dnia 06.06.2013, 09:30
Ocena
komentarza:
9
Nawet, jeśli chciałbym pogratulować nagrodzonym, nie ma szans! Kompletnie nieczytelny artykuł!
@ ...
dnia 06.06.2013, 10:47
Ocena
komentarza:
2
w oryginalnym tekście wszystkie nazwiska nagrodzonych były "pogrubione".
@ cyc
dnia 06.06.2013, 09:36
Ocena
komentarza:
8
Wytnij - wklej - nie dało sie odstepów przynajmniej zrobic? - lenistwo!
@ alicja
dnia 06.06.2013, 09:54
Ocena
komentarza:
7
Przypomina mi się nieśmiertelny tekst "z Laskowika": "Pani Genowefo,kto to pani pisał?
Nikt! Sama pisałam!"...
@ do lelik
dnia 06.06.2013, 09:57
Ocena
komentarza:
4
Artykuł dał do publikacji na portalu Urząd Miasta. To tam roście pretensje, a nie do redaktorów jaslo4u. I UM czyli Urząd Miasta jest podpisany pod artykułem!
@ hehe
dnia 06.06.2013, 10:25
Ocena
komentarza:
2
no dobrze ale ktos odpiwada za publikacje czy nie?
i czytacie to co ,,dostajecie "do umieszczenia...zdajecie sobie sprawe z tego jak to wyglada???
@ @
dnia 06.06.2013, 10:05
Ocena
komentarza:
5
Gratulacje dla mojego kolegi Pawła Kiszki :-)
@ hehe
dnia 06.06.2013, 10:24
Ocena
komentarza:
4
ludzie ...no jak mozna tak .zrobic z artykulu...
droga redakcjo -prosimy o poprawe uprzejmie...przeciez tak nie mozna -czy widzicie co umieszczacie???
@ ========
dnia 06.06.2013, 12:07
Ocena
komentarza:
0
Obciach i tyle.
@ KAROL
dnia 06.06.2013, 12:10
Ocena
komentarza:
0
Ale zdjęć burmistrz se nastrzelał.UFFFF!
@ JASLANIN
dnia 06.06.2013, 14:44
Ocena
komentarza:
0
Dawid Nguyen Quang oddany calym sercem Jasłu
Angelika Jarecka to samo dla naszej Angieliki
brawo jestescie najlepsi tylko zapomnieli wam zdjecie zrobic
takiej młodziezy nam w Jasle brakuje
bo cpunów oraz innych znajdziemy na karzdym skwerku oraz
nad rzeka TYLKO ZE STARZ MIEJSKA TEGO NIE WIDZI
CHODZA CHYBA W PRZYCIEMNIONYCH OKULARACH
@ ufo
dnia 06.06.2013, 15:31
Ocena
komentarza:
3
Zajebiste te komentarze.
@ nikita
dnia 06.06.2013, 17:35
Ocena
komentarza:
5
Brawo dla trenera Michała! Od dłuższego czasu treningi prowadzone przez tego skąd innąd fajnego gościa wyglądają tak, że dzieciaki biegają sobie, a trener gada sobie ze znajomymi. Nic ich nie uczy, tylko każe robić pompki itp. I tak przez 50 minut z 60 przeznaczonych na trening. Za co mu ktoś płaci- nie wiem. No chyba że za trenowanie gadania. Jeśli się to nie zmieni to szkoda, bo naprawdę mógłby ich wiele nauczyć. Żeby tylko mu się chciało.
@ jasnowidz
dnia 07.06.2013, 11:26
Ocena
komentarza:
-4
te komentarze to pisze jego zazdrosny, zakompleksiony brat
@ trjan
dnia 07.06.2013, 12:15
Ocena
komentarza:
3
Zakompleksiony to ty jesteś skoro piszesz takie głupoty nie mając podstaw. Najpierw się zastanów a potem oceniaj innych! Może to po prostu napisał ktoś z rodziców, którzy ćwiczą u trenera Michała a ty odrazu innych szkalujesz, gratuluję postawy fair play.pozdrawiam jasielskie judo.Ps. każdy ma prawo do wypowiedzi
@ rodzic
dnia 06.06.2013, 23:20
Ocena
komentarza:
-4
zapraszamy nikite porobic pompki i moze zostanie na calym treningu i zobaczy ze sa rowniez inne cwiczonka ale to zawsze takie komentarze pisza ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o sporcie
@ do nikity
dnia 06.06.2013, 23:30
Ocena
komentarza:
-4
Masz racje nie nadaje się, to ty powinnaś trenować - pensja to 700 zł miesięcznie za wszystkie grupy i wyjazdy na zawody itd. Proszę o złożenie twojego podania o prace do klubu. Jeśli mi wiadomo i patrze po frekwencji zawodników to ja go podziwiam, że to ogrania, nie mówiąc o ilości trenujących i wynikach na zawodach. Ale niech trener Michał się nie przejmuje takimi głupimi komentarzami, zawsze ktoś się taki znajdzie jak nikita.
@ ;)
dnia 07.06.2013, 09:40
Ocena
komentarza:
-6
A ja z całego serca gratuluje Panu Michałowi!! super trener i wspaniały człowiek!!!
@ do nikity
dnia 07.06.2013, 12:29
Ocena
komentarza:
-2
pewnie nalezysz do grupy zakapleksionych osob dla ktorych ruszenie palcem jest wielkim wyczynem a krytykowanie to glowne zajecie dnia
@ bogdan
dnia 07.06.2013, 14:02
Ocena
komentarza:
2
Jestem na każdym treningu z moim dzieciakiem. Pan Michał to wspaniały facet. Organizuje wiele dla tych dzieci. Niestety faktycznie od pewnego czasu treningi przegada ze znajomkami. dzieciaki w tym czasie zajmują się sobą. Może ma gorszy okres. Myślę że ambicja nie pozwoli mu obniżyć lotów i będzie robił to co potrafi najlepiej.
@ rodzic
dnia 07.06.2013, 18:57
Ocena
komentarza:
0
A moze ostatnio byly zawody i sprawy organizacyjne zapraszamy do wspolpracy rodzicow szczegolnie tych niezadowolonych szybciej zalatwimy pewne sprawy i nie trzeba bedzie tego robic na treningach bo najlepiej przywiesc dziecko i isc w cholere przyjsc na gotowe i narzekac ludzie opamietajcie sie macie pretensje przyjdzcie i powiedzcie a nie zachowujcie sie jak tchorze wypisujac to na forum pod jakims pseudo
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Ciężka praca nagrodzona – najlepsi uczniowie uhonorowani

   

  Aż 129 uczniów jasielskich szkół podstawowych otrzymało w tym roku Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła. Najcenniejsza z nich wszystkich statuetka Bartłomieja z Jasła trafiła do Igora Sudyki – ucznia klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 2. Nagrody przyznane zostały w ramach Lokalnego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Jaśle za wyniki w nauce i za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

 • Radni domagają się umów o pracę dla dwóch pracowników interwencyjnych

  Radni miejscy po raz kolejny podnoszą kwestię zatrudnienia na umowę o pracę dwóch z sześciu pracowników interwencyjnych nieprzypisanych do żadnych obiektów, utrzymujących czystość i porządek w mieście Jaśle...

 • Letnie promocje w DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle

   

  Lato zbliża się wielkimi krokami. To doskonały moment na rozpoczęcie, niekiedy odkładanego od dawna remontu łazienki. Szczególnie, że teraz można skorzystać z promocji na wybrane elementu asortymentu, jakie dla swoich klientów przygotował DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle. Sklep oferuje atrakcyjne rabaty na zakup ceramiki sanitarnej i kabin prysznicowych przy zakupie płytek.

 • Motocyklista zderzył się z jaguarem. Zginął 47-letni kierowca jednośladu

  Dzisiaj przed godziną 18. na dk 28 w Skołyszynie doszło do wypadku drogowego, w którym zginął 47-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Skołyszyn.

   

 • Miasto Jasło przekaże ponad 100 tys. zł jasielskiemu szpitalowi na zakup sprzętu diagnostycznego

   

  Samorząd Miasta Jasła, przekaże Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle ponad 100 tys. zł w formie dotacji celowej na zakup aparatów diagnostycznych do wykonywania badań echa serca i kolonoskopii. Decyzję w tej sprawie, podjęli w miniony poniedziałek, miejscy radni.   

 • Pranie dywanów metodą na „WSKROŚ”. Pierwsza taka pralnia w Jaśle!

   

  Decydując się na oddanie dywanów do pralni, postaw na profesjonalistów. Teraz będzie to łatwiejsze. W Jaśle rozpoczęła działalność pralnia dywanów, która potrafi przywrócić dywanom świeżość i czystość dzięki praniu metodą na "wskroś". 

 • Poszukiwany listem gończym były policjant trafił do aresztu

  Tomasz G., były funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukiwany listem gończym trafił do aresztu. Mężczyzna sam zgłosił się na policję. Prokuratura zarzuca mu przekroczenie uprawnień i łapownictwo.

 • Gotowi na świetną zabawę? Do Jasła przyjechało wesołe miasteczko!

   

  Tradycyjnie, już na tydzień przed Dniami Jasła, do miasta zawitało wesołe miasteczko. Teren przy obiektach sportowych jasielskiego MOSiR-u zamienił się w prawdziwe centrum rozrywki. Na dzieci i młodzież w każdym wieku oraz dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.

 • ZS w Trzcinicy ma coraz lepsze warunki do uprawiania sportów

  Dzisiaj w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy odbyło się uroczyste oddanie do użytku wyremontowanej sali gimnastycznej oraz przewiązki, która dotychczas była wykorzystywana do treningów lekkoatletycznych...

 • Burmistrz Ryszard Pabian z wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu

   

  Podczas poniedziałkowej 64. sesji Rady Miejskiej Jasła, przeprowadzono głosowania nad uchwałami w sprawie udzielenia Ryszardowi Pabianowi wotum zaufania oraz absolutorium dla burmistrza Jasła z wykonania ubiegłorocznego budżetu miasta. Poprzedziła je debata nad szczegółowym raportem o stanie Miasta Jasła za ubiegły rok. Ostatecznie, decyzją radnych miejskich, burmistrzowi Ryszardowi Pabianowi udzielone zostało wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu.

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach na rok szkolny 2022/2023

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Ranking pożyczek online – gdzie szukać najtańszych pożyczek?

   

  Trudna sytuacja finansowa zmusza wielu Polaków do rygorystycznej kontroli i ograniczenia swoich wydatków. Niestety bywa, że nawet takie wyrzeczenia nie zawsze mogą uratować budżet domowy. W takim przypadku warto rozważyć inne możliwości na wsparcie finansowe. Pożyczki online cieszą się sporą popularnością wśród konsumentów. I to właśnie one mogą okazać się pomocnym rozwiązaniem w kryzysowych sytuacjach. Gdzie zatem szukać najtańszych pożyczek? Na czym dokładnie polega ranking pożyczek online?

 • Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Dzięki Projektom Specjalnym, każdy kinomaniak, z łatwością znajdzie w repertuarze krośnieńskiego Kina Helios, ciekawe propozycje. Tym razem na dużym ekranie będzie można zobaczyć jeden z nielicznych filmów z Afryki, który trafił do konkursu festiwalu w Cannes. „Lingui” to podnosząca na duchu historia kobiecej emancypacji.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657