Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nagrody za osiągnięcia sportowe

25

Burmistrz Miasta Jasła przyznał nagrody za osiągnięcia sportowe roku 2012, łącznie trafiły one do 29 osób. Wyróżnionych zostało 21 sportowców, 6 trenerów oraz 2 działaczy sportowych.

Nagrody przyznane zostały w dyscyplinach: sporty walki: judo i karate, piłka nożna, piłka siatkowa, sporty rowerowe: kolarstwo górskie, kolarstwo ręczne, pływanie, triatlon, narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych, tenis stołowy oraz rugby na wózkach.

Nagrody dla trenerów otrzymali: Damian Ciborowski (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”, Michał Czarnecki (judo) UKS „MOSiR” Jasło, Przemysław Czarnecki (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo – Jasło, Krzysztof Lech (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate, Jerzy Łaba (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło, Robert Hap (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło.

Nagrody dla działaczy sportowych: Tadeusz Baniak (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło, Dorota Rzońca (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle.

Nagrody dla sportowców: Cezary Bania (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo – Jasło. Zdobywca 5 m-ca w zawodach Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry)Mistrz Województwa Podkarpackiego w judo, wielokrotny zwycięzca turniejów krajowych i zagranicznych.

Ireneusz Brożyna (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło Czołowy zawodnik drużyny seniorów JKS Czarni 1910 Jasło, Reprezentant Kadry Podkarpackiego ZPN Alan Ciborowski (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”.

Mistrz Polski Amatorów w pływaniu. Zdobywca 2 złotych medali na zawodów w Berlinie, 5 złotych medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji. Bronisław Dedo (piłka siatkowa) Miejski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło. Czołowy zawodnik klubu, zdobywca drużynowego Mistrzostwa Polski w studenckiej drużynie AZS Rzeszów, mistrz województwa podkarpackiego w plażowej piłce siatkowej. Adriana Gajecka (judo) UKS „MOSiR” Jasło.

Zdobywczyni czołowych miejsc w kilkunastu turniejach krajowych w judo. Marlena Gajecka (judo) UKS „MOSiR” Jasło. Zdobywczyni czołowych miejsc w kilkunastu turniejach krajowych i zagranicznych w judo. Łukasz Gogosz (rugby na wózkach) Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Drużynowe Mistrzostwo Polski w rugby na wózkach.

Paulina Górniak (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo - Jasło Zdobywczyni 5 m-ca zawodów Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry). Mistrzyni Województwa Podkarpackiego w judo Wielokrotna zwyciężczyni turniejów krajowych i zagranicznych.

Angelika Jarecka (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate Złota medalistka Mistrzostw IKO Sosai - Sibiu w Rumunii. Paweł Kiszka (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle. Zdobywca drużynowego I miejsca w Lidze Podkarpackiej w kategorii Młodzik Starszy. Reprezentant kadry Województwa Podkarpackiego. Mirosław Kozik (tenis stołowy) Uczniowski Klub Sportowy „SPIN” Jasło. Zdobywca 1 miejsca w klasyfikacji deblowej i 3 miejsca w klasyfikacji indywidualnej w V lidze podkarpackiej, zwycięzca turniejów w powiecie jasielskim. Jakub Madej (pływanie) Klub Sportowy „SPEED”.

Mistrz Polski Amatorów w pływaniu, zdobywca 4 złotych medali na Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji. Dawid Nguyen Quang (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate. Złoty medalista na Mistrzostwach IKO Sosai - Sibiu Rumunia. Zdobywca 5 -m-ca na Mistrzostwach Polski Juniorów w Krakowie. Joanna Nocula (judo) UKS Akademia Sportów Walki Judo - Jasło Złota medalistka Pucharu świata młodzików judo Gyor (Węgry).

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski 15młodziczek – Kraków. Wielokrotna zwyciężczyni turniejów krajowych i zagranicznych. Jakub Stelmach (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło. Zdobywca drużynowego I miejsca w turnieju FORBG 2012 w Krakowie, III miejsca w turnieju Alpen Cup w Austrii. Łukasz Szumiec (kolarstwo) Traithlon Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów. Zdobywca 8 miejsca w Triatlonie - Ironman Regensburg, Uczestnik Mistrzostw Świata Ironnman w USA, wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w zawodach krajowych i zagranicznych. Rafał Szumiec - narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych (mono-ski) Kolarstwo ręczne (handbike) Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START” Bielsko – Biała Srebrny medalista Mistrzostw Polski w Kolarstwie Niepełnosprawnych, srebrny medalista pucharu Europy Niepełnosprawnych Vratna (Słowacja), złoty i srebrny medalista Mistrzostw Polski w Narciarstwie Zjazdowym Niepełnosprawnych.

Barbara Śliwa (judo) UKS „MOSiR” Jasło. Zdobywczyni 3 miejsca w Turnieju Pucharu Polski w Warszawie, 1 miejsca Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodziczek w Bytomiu, Mistrzyni Województwa Podkarpackiego, Zdobywczyni czołowych miejsc w turniejach krajowych i zagranicznych. Tomasz Świstowski (karate) Jasielski Klub Kyokushin Karate Złoty medalista Pucharu Polski Juniorów – Gubin. Marek Żygłowicz (piłka nożna) JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło Dwukrotny zdobywca drużynowego II miejsca w krajowych turniejach piłkarskich. Grzegorz Żytniak (piłka nożna) UKS „Szóstka” w Jaśle Zdobywca drużynowego I miejsca w Lidze Podkarpackiej w kategorii Młodzik Starszy. Kapitan i bramkarz drużyny UKS 6.

Nagrody zostały wręczone podczas oficjalnego zakończenia Festiwalu Sportu Jasło 2013 (2 czerwca br.)

 UM w Jaśle

Napisany dnia: 06.06.2013, 08:38 , Tagi: UM Jasło, Jasło, Andrzej Czernecki
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ POS
dnia 06.06.2013, 09:06
Ocena
komentarza:
13
Prawidłowo pisze się TRIATHLON, a nie triatlon. Nigdy w życiu nie miałem styczności z bardziej nieczytelnym tekstem, a mam już trochę lat i sporo w swoim życiu przeczytałem. Porażka.
@ łodyniec
dnia 06.06.2013, 10:53
Ocena
komentarza:
-1
na drugim zdjęciu dziadek w okularach do kogo się modli ?

nie można było im wręczyć w "ratuszu" tylko stać jak barany na pastwisku w okół rynku ... żenada ...
@ Wo
dnia 06.06.2013, 13:43
Ocena
komentarza:
-2
POS nie anglizuj!!Dobrze jest napisane "triatlon" !! Polacy nie gęsi...
@ POS
dnia 06.06.2013, 14:27
Ocena
komentarza:
2
Idąc twoim tokiem myślenia powinno być napisane nie "judo" tylko dżudo, nie "rugby" tylko "ragby". Jak już spolszczać to wszystko, a nie wybrane elementy, bo się to kupy nie trzyma.
@ lelik
dnia 06.06.2013, 09:30
Ocena
komentarza:
9
Nawet, jeśli chciałbym pogratulować nagrodzonym, nie ma szans! Kompletnie nieczytelny artykuł!
@ ...
dnia 06.06.2013, 10:47
Ocena
komentarza:
2
w oryginalnym tekście wszystkie nazwiska nagrodzonych były "pogrubione".
@ cyc
dnia 06.06.2013, 09:36
Ocena
komentarza:
8
Wytnij - wklej - nie dało sie odstepów przynajmniej zrobic? - lenistwo!
@ alicja
dnia 06.06.2013, 09:54
Ocena
komentarza:
7
Przypomina mi się nieśmiertelny tekst "z Laskowika": "Pani Genowefo,kto to pani pisał?
Nikt! Sama pisałam!"...
@ do lelik
dnia 06.06.2013, 09:57
Ocena
komentarza:
4
Artykuł dał do publikacji na portalu Urząd Miasta. To tam roście pretensje, a nie do redaktorów jaslo4u. I UM czyli Urząd Miasta jest podpisany pod artykułem!
@ hehe
dnia 06.06.2013, 10:25
Ocena
komentarza:
2
no dobrze ale ktos odpiwada za publikacje czy nie?
i czytacie to co ,,dostajecie "do umieszczenia...zdajecie sobie sprawe z tego jak to wyglada???
@ @
dnia 06.06.2013, 10:05
Ocena
komentarza:
5
Gratulacje dla mojego kolegi Pawła Kiszki :-)
@ hehe
dnia 06.06.2013, 10:24
Ocena
komentarza:
4
ludzie ...no jak mozna tak .zrobic z artykulu...
droga redakcjo -prosimy o poprawe uprzejmie...przeciez tak nie mozna -czy widzicie co umieszczacie???
@ ========
dnia 06.06.2013, 12:07
Ocena
komentarza:
0
Obciach i tyle.
@ KAROL
dnia 06.06.2013, 12:10
Ocena
komentarza:
0
Ale zdjęć burmistrz se nastrzelał.UFFFF!
@ JASLANIN
dnia 06.06.2013, 14:44
Ocena
komentarza:
0
Dawid Nguyen Quang oddany calym sercem Jasłu
Angelika Jarecka to samo dla naszej Angieliki
brawo jestescie najlepsi tylko zapomnieli wam zdjecie zrobic
takiej młodziezy nam w Jasle brakuje
bo cpunów oraz innych znajdziemy na karzdym skwerku oraz
nad rzeka TYLKO ZE STARZ MIEJSKA TEGO NIE WIDZI
CHODZA CHYBA W PRZYCIEMNIONYCH OKULARACH
@ ufo
dnia 06.06.2013, 15:31
Ocena
komentarza:
3
Zajebiste te komentarze.
@ nikita
dnia 06.06.2013, 17:35
Ocena
komentarza:
5
Brawo dla trenera Michała! Od dłuższego czasu treningi prowadzone przez tego skąd innąd fajnego gościa wyglądają tak, że dzieciaki biegają sobie, a trener gada sobie ze znajomymi. Nic ich nie uczy, tylko każe robić pompki itp. I tak przez 50 minut z 60 przeznaczonych na trening. Za co mu ktoś płaci- nie wiem. No chyba że za trenowanie gadania. Jeśli się to nie zmieni to szkoda, bo naprawdę mógłby ich wiele nauczyć. Żeby tylko mu się chciało.
@ jasnowidz
dnia 07.06.2013, 11:26
Ocena
komentarza:
-4
te komentarze to pisze jego zazdrosny, zakompleksiony brat
@ trjan
dnia 07.06.2013, 12:15
Ocena
komentarza:
3
Zakompleksiony to ty jesteś skoro piszesz takie głupoty nie mając podstaw. Najpierw się zastanów a potem oceniaj innych! Może to po prostu napisał ktoś z rodziców, którzy ćwiczą u trenera Michała a ty odrazu innych szkalujesz, gratuluję postawy fair play.pozdrawiam jasielskie judo.Ps. każdy ma prawo do wypowiedzi
@ rodzic
dnia 06.06.2013, 23:20
Ocena
komentarza:
-4
zapraszamy nikite porobic pompki i moze zostanie na calym treningu i zobaczy ze sa rowniez inne cwiczonka ale to zawsze takie komentarze pisza ludzie ktorzy nie maja zielonego pojecia o sporcie
@ do nikity
dnia 06.06.2013, 23:30
Ocena
komentarza:
-4
Masz racje nie nadaje się, to ty powinnaś trenować - pensja to 700 zł miesięcznie za wszystkie grupy i wyjazdy na zawody itd. Proszę o złożenie twojego podania o prace do klubu. Jeśli mi wiadomo i patrze po frekwencji zawodników to ja go podziwiam, że to ogrania, nie mówiąc o ilości trenujących i wynikach na zawodach. Ale niech trener Michał się nie przejmuje takimi głupimi komentarzami, zawsze ktoś się taki znajdzie jak nikita.
@ ;)
dnia 07.06.2013, 09:40
Ocena
komentarza:
-6
A ja z całego serca gratuluje Panu Michałowi!! super trener i wspaniały człowiek!!!
@ do nikity
dnia 07.06.2013, 12:29
Ocena
komentarza:
-2
pewnie nalezysz do grupy zakapleksionych osob dla ktorych ruszenie palcem jest wielkim wyczynem a krytykowanie to glowne zajecie dnia
@ bogdan
dnia 07.06.2013, 14:02
Ocena
komentarza:
2
Jestem na każdym treningu z moim dzieciakiem. Pan Michał to wspaniały facet. Organizuje wiele dla tych dzieci. Niestety faktycznie od pewnego czasu treningi przegada ze znajomkami. dzieciaki w tym czasie zajmują się sobą. Może ma gorszy okres. Myślę że ambicja nie pozwoli mu obniżyć lotów i będzie robił to co potrafi najlepiej.
@ rodzic
dnia 07.06.2013, 18:57
Ocena
komentarza:
0
A moze ostatnio byly zawody i sprawy organizacyjne zapraszamy do wspolpracy rodzicow szczegolnie tych niezadowolonych szybciej zalatwimy pewne sprawy i nie trzeba bedzie tego robic na treningach bo najlepiej przywiesc dziecko i isc w cholere przyjsc na gotowe i narzekac ludzie opamietajcie sie macie pretensje przyjdzcie i powiedzcie a nie zachowujcie sie jak tchorze wypisujac to na forum pod jakims pseudo
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Na "Słodkie Andrzejki" przyszli dla Wiktorii

  9-letnia Wiktoria Hajnas cierpi na zespół Leigha, agenezję ciała modzelowatego, padaczkę oraz opóźnienie psychoruchowe. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznego wózka do codziennego funkcjonowania, który kosztuje ponad 21 tys. zł. Jasielski "Medyk" włączył się w pomoc dla córki absolwentki ich szkoły i zorganizował "Słodkie Andrzejki".

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • Jakub W. podejrzany o zabójstwo matki nie był pod wpływem narkotyków

  W październiku w jednym z domów jednorodzinnych w Sławęcinie doszło do makabrycznej zbrodni. Zginęła w nim 44 - letnia kobieta. Miała kilkadziesiąt ran ciętych i kłutych. Jej mąż przeżył, chodź nie wyszedł z tego bez szwanku. 46-letni mężczyzna został ugodzony nożem w szyję oraz w brzuch. Policjanci zorganizowali obławę na ich syna. 20-letni Jakub W. został zatrzymany i przebadany na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Nie znajdował się również pod wpływem narkotyków...

 • W Jaśle znaleźli dla siebie bezpieczną przystań. Dla wielu ukraińskich rodzin nasze miasto stało się drugim domem

   

  Wydarzenia z 24 lutego 2022 r. na zawsze zmieniły historię narodu ukraińskiego. W wyniku rosyjskiej inwazji, terytorium naszego wschodniego sąsiada opuściło kilka milionów Ukraińców, przede wszystkim kobiet i dzieci. 

 • Mała Nadia nadal przebywa w szpitalu. Jest rehabilitowana

  Kilku miesięczna Nadia, która trafiła w październiku do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie ze śladami znęcania się, niebawem opuści szpital. Dziewczynka przeszła badania neurologiczne. Lekarze czekają na wyniki.

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

 • Szykują się podwyżki za śmieci

  Już wiadomo, że odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Jasła w 2024 r. będzie kosztował mieszkańców więcej niż w mijającym roku. - Brakuje nam 1,7 mln zł na zabezpieczenie i pokrycie planowanych wydatków w 2024 r. - poinformował burmistrz Ryszard Pabian. Czy miasto dopłaci z budżetu do gospodarki odpadami i obniży mieszkańcom opłatę za śmieci?

 • Przy ul. Szajnochy w Jaśle powstał parking z 30 miejscami postojowymi

  Plac przy ul. Szajnochy w Jaśle został przebudowany w parking z 30 miejscami postojowymi. Zadanie zostało podzielone na dwa etapy. Koszt inwestycji wyniósł blisko 300 tys. zł.

 • W Jaśle jest miejsce dla młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi

   

  Jednym z zasadniczych problemów, z jakimi, od co najmniej dwóch dekad muszą borykać się małe i średnie miasta w Polsce, są niekorzystne procesy demograficzne. Nie od dziś wiadomo bowiem, że wielu młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi szuka swojej szansy na rozwój w większych ośrodkach miejskich. Przed władzami samorządowymi miast zagrożonych utratą funkcji społeczno-gospodarczych stoi więc mnóstwo wyzwań, jakim muszą sprostać na trudnej drodze do zwiększenia swojej konkurencyjności. 

 • Kupuj bramy segmentowe HORMANN w atrakcyjnych cenach

   

  Na remont zawsze jest dobra pora. Zasada ta dotyczy między innymi bram garażowych. Decydując się na konkretny produkt, warto postawić na bramy, które  są gwarancją trwałości i bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Wybierając markę HORMANN możemy być pewni tego, że brama garażowa posłuży nam wiele lat. Szeroki ich wybór znajdziemy w salonie HORMANN w Jaśle, który mieści się w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657