Najlepsi matematycy i przyrodnicy z powiatu w Gimnazjum nr 4
Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta było organizatorem konkursu dla najlepszych matematyków i przyrodników klas 6 z wiodących szkół podstawowych powiatu jasielskiego.
Wszyscy zawodnicy konkursu matematyczno-przyrodniczego “Zielono mam w głowie” wykazali się znakomitym przygotowaniem z zakresu tych jakże trudnych dziedzin.
Zwyciężyły:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaśle
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Szebniach
Wyróżnienia otrzymały:
Szkoła Podstawowa w Brzyskach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
Szkoła Podstawowa w Jareniówce
Szkoła Podstawowa nr 8 w Jaśle
Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym.
Justyna Kowalska
