Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Najlepsi matematycy i przyrodnicy z powiatu w Gimnazjum nr 4

13

Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta było organizatorem konkursu dla najlepszych matematyków i przyrodników klas 6 z wiodących szkół podstawowych powiatu jasielskiego.

Wszyscy zawodnicy konkursu matematyczno-przyrodniczego “Zielono mam w głowie” wykazali się znakomitym przygotowaniem z zakresu tych jakże trudnych dziedzin.

Zwyciężyły:
I miejsce  – Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaśle
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Szebniach

Wyróżnienia otrzymały:
Szkoła Podstawowa w Brzyskach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
Szkoła Podstawowa w Jareniówce
Szkoła Podstawowa nr 8 w Jaśle
Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym.

Justyna Kowalska

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ MARIA
dnia 09.11.2010, 10:51 · Zgłoś
DO "haha" CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM NIE JEST TWOJĄ NAJMOCNIEJSZĄ STRONĄ-NIESTETY ! PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ TEKST I SWÓJ KOMENTARZ, I SAM SOBIE UDZIEL ODPOWIEDZI. POWODZENIA !!
Odpowiedz
0
@ maria
dnia 08.11.2010, 21:32 · Zgłoś
Widze na zdjeciu bardzo dobrego matematyka z Gimnazjum nr.1 Pania Polclopek i serdecznie pozdrawiam przepraszam za bledy.
Odpowiedz
0
@ Uczeń SP j
dnia 08.11.2010, 12:32 · Zgłoś
JAreniówa same [...]
Odpowiedz
0
@ czwóreczka
dnia 08.11.2010, 08:01 · Zgłoś
czwórka górą :) !!
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 07.11.2010, 19:11 · Zgłoś
Szkola Podstawowa Nr. 4 to najlepsi matematycy no i wlasnie tam jest wykwalifikowana kadra najlepsza z Jasielskic podstawowek. Brawo czworka
Odpowiedz
0
@ Gratulacje
dnia 06.11.2010, 23:06 · Zgłoś
Gratulacje dla Uczniów i Nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 4. "Czwórka" niezmiennie od wielu lat reprezentuje najwyższy poziom. Trzymajcie tak dalej. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ uczeń
dnia 06.11.2010, 16:08 · Zgłoś
fajny konkurs.
heheh widze że p.Matuszewska ciągle najwyższa w szkole :D
Odpowiedz
0
@ maria
dnia 06.11.2010, 11:55 · Zgłoś
pozdrawiam Grono Nauczycielskie wraz z Pania Dyrektor Szkoly Podstawowej Nr.4 i gratuluje zajecia I miejsca
Odpowiedz
0
@ dab
dnia 06.11.2010, 10:56 · Zgłoś
fajna nazwa konkursu ;]
Odpowiedz
0
@ kicu_94
dnia 06.11.2010, 10:38 · Zgłoś
A skołyszyn co? Nawet nie wystartowali do Konkursu. Jednym słowem ŻAL. Jakie zdanie mają o nas inne szkoły
Odpowiedz
0
@ OMMGGGGG
dnia 06.11.2010, 10:35 · Zgłoś
A skołyszyn co? takie [...] ze nawet nie startowali
Odpowiedz
0
@ rodzic
dnia 06.11.2010, 10:24 · Zgłoś
No no a gdzie ta finansowane do wymiocin , hołubione na [...] UM szkółki jasielskie ...tylko 4 i 2 ???
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 06.11.2010, 10:18 · Zgłoś
no to w końcu najlepsi z gimnazjum czy z podstawówki ? <lol2>
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.