Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Najnowsze informacje. Utrudnienia na drogach powiatu.

47

Intensywne opady śniegu przyczyniły się do utrudnień w ruchu na terenie całego Podkarpacia. Na wielu odcinkach dróg tworzą się zaspy całkowicie uniemożliwiając przejazd. Apelujemy do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę, a nawet, jeżeli nie mamy pilnej potrzeby, to apelujemy o odłożenie wyjazdu na inny termin, kiedy warunki na drodze ulegną poprawie.

W Zarzeczu (powiat jasielski) na drodze wojewódzkiej nr 992 relacji Jasło - Nowy Żmigród wznowiono ruch dla samochodów osobowych. Nadal jest ona całkowicie zablokowana dla samochodów ciężarowych.

Od godz. 13.30 ruch na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Skołyszyn (powiat jasielski) - odbywa się dwoma pasami.

Na drodze wojewódzkiej nr 988 relacji Jasło - Strzyżów - Babica został wstrzymany ruch samochodów ciężarowych.

Na drodze krajowej nr 73 relacji Pilzno - Jasło ruch odbywa się wahadłowo.

KWP w Rzeszowie

Reklama

Komentarze: 47

Dodaj komentarz Widok:
0
@ a.d.
dnia 17.03.2013, 18:17 · Zgłoś
kolego dil,chyba w '84
Odpowiedz
4
@ dil
dnia 16.03.2013, 15:48 · Zgłoś
W1986 roku to byla zima a wy teraz placzecie. Szczypta mrozu by was zabila dosc ze zabija komputer i nierozwazna jazda.
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 16.03.2013, 10:38 · Zgłoś
Dać nierobom co biorą zasiłki w MOPS łopaty i w mig odśnieżą nie tylko Jasło ale i powiat.
Odpowiedz
2
@ MR
dnia 16.03.2013, 12:00 · Zgłoś
[...] i łopata to jeszcze za mało, żeby odśnieżone było. Jeszcze musi być jakaś marchewka albo kij, a najlepiej to i to razem, bo inaczej to nic z tego nie będzie.
Odpowiedz
1
@ bq
dnia 17.03.2013, 16:29 · Zgłoś
Jak taki [...] z MOPSu odmówi roboty to anulować zasiłek. Proste ! Dziwne że urzędnicy na to nie wpadli.
Odpowiedz
2
@ mieszkaniec szerzyn
dnia 16.03.2013, 10:13 · Zgłoś
w szerzynach czy olpinach drogi byly odsniezone i posypane plugi jezdzily po kilka razy a w swiecanach na podkarpaciu tylko granice przekroczyc nie odsniezone sniegu na drodze 30 cm nie mozna sie minac wiecej jak 20 na liczniku nie pojechal tak wygladala droga siepietnica-swiecany w piatek kolo 14 no bo jaslo oszczedza na odsniezaniu
Odpowiedz
2
@ .......................................
dnia 16.03.2013, 08:06 · Zgłoś
był spokuj bo czesc ludzi czerepami nie platali sie po drodze.
a i w sklepach było jak by luzniej.
dzis sie odkopia z sniegu i beda blokowac drogi i obalac skleby
Odpowiedz
1
@ szczęch
dnia 16.03.2013, 05:05 · Zgłoś
Dunia sama odśnieża, bo ma wychodne ...
Odpowiedz
1
@ fun
dnia 16.03.2013, 00:38 · Zgłoś
To nic ze większość ludzi pozmieniała już opony z zimowych na lato bo było Ciepło a teraz płacz i narzekanie na drogowców
Odpowiedz
2
@ ZIMA
dnia 15.03.2013, 23:42 · Zgłoś
Oj jak biadolicie
Najlepiej to nic nie robić, najwyżej pod siebie.
Odpowiedz
2
@ franek
dnia 15.03.2013, 20:00 · Zgłoś
a ja sie pytam gdzie jest straz miejska lopata i cheja [...] wy tylko macie patent jak blokowac pobocza i drogi Dzis siedzieli pod miotla A komendat gdzie jest ze nie potrafi wyslac zadnego osilka zeby pomagal ludzia na naszych smiesznych drogach A miejscach gdzie stawiacie smietniki to kto ma posprzatac Najwyzszy czas sie opamietac pasozyty ludzi ktorzy na was pracuja
Odpowiedz
5
@ kierowca
dnia 15.03.2013, 18:52 · Zgłoś
wezcie się za łopaty jak macie nie odsniezony podjazd pod blok , a jak nie to nie wychodzcie najlepiej z domu
Odpowiedz
4
@ gumis
dnia 15.03.2013, 17:38 · Zgłoś
ze utrudnienia na tych drogach to normalne,niech Gurczyk weznie łopate i heja do odsnierzania
Odpowiedz
4
@ kierowca osobowki
dnia 15.03.2013, 17:34 · Zgłoś
Boże i to jest wlasnie podejscie polaka do sprawy czy wy ludzie nie wiecie ze drogowcy maja za zadanie odsniezanie w pierwszej kolejnosci drog krajowych? Jak jednemu czy drugiemu nie pasuje jak pracuja to bierzesz lopate i pomagasz a nie psioczysz i wyzywasz. Zastanow sie czy jak widzisz goscia na awaryjnych na srodku drogi czy sie zatrzymasz i pomożesz? W Jasle mozna sie dopatrzec jedynie chamstwa i obojetnosci.Zamiast wyklinac i bluzgac po ludziach ktorzy "blokuja" ulice/droge/przejazd wysiadz z auta i sprobuj pomóc.
Odpowiedz
1
@ Wesoły^Romek
dnia 15.03.2013, 17:21 · Zgłoś
ale nasypalo ze u mnie wszyscy w fosie:D
Odpowiedz
1
@ Wesoły^Romek
dnia 15.03.2013, 17:20 · Zgłoś
Ale nasypało:-D
---_____
Odpowiedz
4
@ obserwator
dnia 15.03.2013, 17:02 · Zgłoś
Tą drogę Jasło-Żmigrud utrzymuje Starosta i jego kolega radny z N.Żmigrodu
zawsze wygrywają przetarg i tak ma być.
Odpowiedz
3
@ mieszkaniec
dnia 15.03.2013, 16:59 · Zgłoś
A droga w stronę Folusza ? Szkoda gadać nie wspomne o wioskach przylegających nikt nie odśnieża ani autobusu autem to za tydzień nawet nie odbierają telefonów inie można im nagadać zaspy na metr wysokie w rażie pogotowia to szkoda gadać
Odpowiedz
1
@ Jaślanin
dnia 15.03.2013, 16:30 · Zgłoś
Pod blokiem 34 na 3-Maja nie da się auta postawić, ani wyjechać...
Odpowiedz
1
@ otto
dnia 18.03.2013, 15:47 · Zgłoś
Najgorsze ,że Ty chcesz się pewnie dostać na ul.Kościuszki :)
Odpowiedz
20
@ W23
dnia 15.03.2013, 16:01 · Zgłoś
Witam! Po pierwsze gorące pozdrowienia dla wszystkich, którzy zmagają się z nawrotem zimy! Ludzie powiadają, że każdy spodziewał się, że uderzy kolejny meteoryt ale nie, że sparaliżuje nas śnieg! Podziękowania dla wszystkich, którzy pomagają drogowcom i nie tylko w tych trudnych chwilach. Moje osobiste podziękowania dla Pana z ul. Basztowej, dla Pana policjanta kierującego ruchem na ul. Kadyiego oraz 2 innych panów za pomoc w rozpędzeniu samochodu, oraz dla Panów spotkanych koło poczty... uff! Pomimo ogromnego chaosu proszę zauważcie, że nikt z kierowców nie trąbił, ludzie sobie wzajemnie pomagają a to cieszy! Jeszcze raz GORĄCO POZDRAWIAM!
Odpowiedz
2
@ ;;;;;;;
dnia 15.03.2013, 15:52 · Zgłoś
jak jest z jasła do pilzna? duzy śnieg?
Odpowiedz
1
@ bazalt
dnia 15.03.2013, 15:51 · Zgłoś
Fajnie pisać bzdury, psioczyć na drogowców. Z opadami pewnie by sobie poradzili. Ale nie ma takich cudów żeby można było poradzić sobie z wiatrem. Przestało sypać, więc do jutra drogowcy powinni się sprężyc, i powoli zaczniemy jeździć. Natomiast jak w środku przyszłego tygodnia ten śnieg zacznie topnieć -to będziemy pływać.
Odpowiedz
3
@ OO
dnia 15.03.2013, 16:26 · Zgłoś
ale mozna sobie poradzic z opadami. wiec powinni jezdzic tyle razy ile razy koniecznosc bedzie tego wymagac. i nie rozumiem jakby nie przestalo sypac do poniedzialu i byl aiwatr to co wcale by na drogi nie wyjechali?? aaaa ok syberie nam chca zafundowac. a odsniezanie to ich obowiazek i niech sie z tego wywizuja
Odpowiedz
3
@ krs
dnia 15.03.2013, 16:36 · Zgłoś
a studzienki zapchane będą piachem bo NIKT nie raczył go sprzątnąć jak było ładnie i ciepło !!!
Odpowiedz
4
@ Piechur
dnia 15.03.2013, 18:54 · Zgłoś
Dokładnie - czekali na deszcz, a natura zrobiła im psikusa. Tak nawiasem mówiąc to zastanawiam się gdzie była Straż Miejska, wszak winni zadbać, aby Pan Burmistrz wiedział gdzie ma skierować służby oczyszczania miasta. Może jednak bardziej opłaca się wysyłać Straż Pożarną do podtopień, bo nie chciało się w porę zrobić porządku. Dobrze że spadł śnieg, bo przykrył ten ogólny bajzel w mieście. piechur
Odpowiedz
4
@ do Piechura
dnia 15.03.2013, 21:26 · Zgłoś
A mnie akurat Straż Miejska wyciągneła z opresji na skrzyżowaniu Kadyiego i Floriańskiej jak się autem zagrzebałem w sniegu, chłopaki wysiedli popchali i pojechałem dalej i chociaż nie jestem fanem SM to jestem im wdzięczny za okazaną pomoc.
Odpowiedz
5
@ OO
dnia 15.03.2013, 15:45 · Zgłoś
a ja sie pytam gdzie sa ODSNIEZARKI??? znowu zima zaskoczyla drogowcow???
Odpowiedz
0
@ as
dnia 15.03.2013, 15:52 · Zgłoś
Najlepsze odsnieżarki i pługi śnieżne produkuje firma Sprinter z Jasła!
Odpowiedz
0
@ sikłor 2
dnia 18.03.2013, 17:18 · Zgłoś
nowłaśnie
zgzadza się
Odpowiedz
5
@ do łodynca
dnia 15.03.2013, 15:37 · Zgłoś
napisz wszystkim jaki koń cię tak mocno kopnął w dzieciństwie, a do reszty tu komentujących ,zamiast klepać w klawiaturę to do odśnieżania
Odpowiedz
-6
@ łodyniec
dnia 15.03.2013, 15:48 · Zgłoś
widzę że coś cię zawiesiło z tym koniem :P nie każdy był szturchany kijem w dzieciństwie tak jak ty :PPP
Odpowiedz
1
@ kamciop
dnia 15.03.2013, 15:33 · Zgłoś
heh ja tyż
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 15.03.2013, 15:27 · Zgłoś
pomoc w odśnieżaniu tanio!!! dzwońce o każdej porze dnia - 0-708-770-192 hihihhi :P
Odpowiedz
7
@ miła
dnia 15.03.2013, 15:22 · Zgłoś
A droga na Jablonice? ktos o niej zapomnial... moze by jakis plug przejechal ??? Sołtys Opacia niech ruszy [...] ... bo ludzie chca jakos do pracy dojezdzac!!!
Odpowiedz
7
@ lunkis
dnia 15.03.2013, 15:13 · Zgłoś
ciekawe co [...] kołaczycka wójtowa robi że drogi nie posypane od kołaczyć do lubli
Odpowiedz
4
@ alfred
dnia 15.03.2013, 15:26 · Zgłoś
To nie jest droga gminna,ją posypuje starosta jasielski .
Odpowiedz
10
@ zamieć
dnia 15.03.2013, 15:02 · Zgłoś
A gdzie jest władca powiatu ? Dlaczego nie odśnieża?
Odpowiedz
5
@ Piotrxp
dnia 15.03.2013, 14:48 · Zgłoś
na razie opady ustały a po mieście jeździło się jak nigdy w piątek większość gruchotów nie da rady w takie śniegi i stoją na parkingach nie to co mój 20-letni polonez
Odpowiedz
-3
@ łodyniec
dnia 15.03.2013, 15:46 · Zgłoś
Zaznaczamy, że zimowym utrzymaniem dróg w Jaśle zajmują się także oprócz Miasta inni zarządcy tj.

• Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na drogach krajowych (ulice: Krakowska, 17 stycznia, Lwowska, Bieszczadzka, Piłsudskiego, 3-go Maja),
• Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich na drogach wojewódzkich (ulice: Wojska Polskiego, św. Jana z Dukli)
• Powiatowy Zarząd Dróg na drogach powiatowych (ulice: W. Jagiełły, Szopena, Kraszewskiego, Mickiewicza, Sobniowska, Floriańska, Graniczna, Niegłowicka).

Podajemy numer telefonu do dyspozytora akcji, który zajmuje się utrzymaniem głównych ciągów dróg miejskich: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych: 13 44 640 11 lub 12,13 oraz 13 44 807 80.
Odpowiedz
3
@ Utrzymanie dróg - Rolnicza, Bełcha.
dnia 15.03.2013, 19:06 · Zgłoś
Interesuje mnie kto jest odpowiedzialny za ul. Rolniczą i Bełcha.
Mam nadzieję, że ten osobnik nie będzie w kolejnym sezonie brał pieniędzy za fuszerę, panu dziękujemy.
Kilka lat tutaj mieszkam, jeszcze się nie zdarzyło żebym do domu nie dojechał, a w tym roku już dwa razy. Żeby było śmieszniej, cztery zimówki mam nowe.
Odpowiedz
7
@ on
dnia 15.03.2013, 14:44 · Zgłoś
na drodze pod blokiem 35 na 3 maja zasypane calkowicie ruch sie wogole nie odbywa!!!
Odpowiedz
18
@ kk
dnia 15.03.2013, 15:11 · Zgłoś
A taki tęgi chłop spod 35/19 nie poszedł by odśnieżać z nudów? :D
Odpowiedz
14
@ stary
dnia 15.03.2013, 16:32 · Zgłoś
lepiej iść do opieki.
Odpowiedz
2
@ otwp
dnia 15.03.2013, 20:50 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
-27
@ wesoły dyzio
dnia 15.03.2013, 14:43 · Zgłoś
Do mnie nie dojadą ... bo jo tu nie mieszkom .
Odpowiedz
0
@ icz
dnia 15.03.2013, 23:09 · Zgłoś
zimowego utrzymania dróg - icz musi odejść!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.