Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nastoletni napastnik zatrzymany

134

Policjanci ustalili napastnika, który zaatakował 24-latka z gminy Skołyszyn. Podejrzany swoim zachowaniem spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu pokrzywdzonego. Dziś usłyszał zarzut i przyznał się do przestępstwa. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę w Jaśle. Przed jednym z lokali doszło do sprzeczki pomiędzy 24-letnim mieszkańcem gminy Skołyszyn a młodym mężczyzną. W trakcie awantury nieznajomy wymierzył 24-latkowi cios pięścią w twarz. Pokrzywdzony upadł i głową uderzył w asfaltowe podłoże. Z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala. Wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej. Został hospitalizowany. Napastnik oddalił się z miejsca zdarzenia.

Gdy policjanci dowiedzieli się o sprawie, rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Funkcjonariusze przesłuchiwali świadków, zbierali informacje, analizowali każdy docierający do nich sygnał. Dzięki zdobytej w ten sposób wiedzy ustalili grupę osób, która była na miejscu zdarzenia, a wśród nich wytypowali napastnika.

Podejrzanym okazał się 18-letni mieszkaniec gminy Brzyska. W obliczu zgromadzonych dowodów przyznał się do zarzucanego mu czynu. Usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności. W tym przypadku kara będzie zaostrzona z uwagi na chuligański charakter zachowania podejrzanego.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 134

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 09.02.2015, 23:29 · Zgłoś
i tak wlasnie kończą cwaniaki jak ten cały stój ... szuka guza a potem pieniędzy w sądach [...] hamstwo !!! kłamstwo!!! i takich jak on
Odpowiedz
1
@ xxxxxxxx
dnia 22.11.2012, 17:56 · Zgłoś
podpiszcie sie cwaniaki :P
a nie anonim
Odpowiedz
2
@ swoj
dnia 24.12.2011, 01:46 · Zgłoś
dajcie ludzie spokoj nikt nie dostaje za darmo jak s[...]ł to dostał proste tylko niezdarnie upadl i afera wielka 3-m sie stary...
Odpowiedz
-3
@ do stasia
dnia 05.12.2011, 20:20 · Zgłoś
Skoro jego złapali i przymknęli to nikt inny:)
Odpowiedz
2
@ Śmieszni jesteście....
dnia 20.12.2011, 17:51 · Zgłoś
Chłopak na szkoleniach a wy mówicie że przymkneli go ...i Wyszła wasza mądrość (wszystkowiedzący podobno hehe)
Odpowiedz
4
@ stasia
dnia 03.12.2011, 18:10 · Zgłoś
prawie robi wielką różnice, a czy było napisane nazwisko i numer domu??? nie nie było. mieszkaniec gminy brzyska, a pytam czy tylko w... jest mieszkańcem całej gminy???
Odpowiedz
-2
@ Rura
dnia 03.12.2011, 14:10 · Zgłoś
Węgrzyn ma juz prawie 18 wiec to on.jestem o tym przekonany!
Odpowiedz
-1
@ prawda...
dnia 04.12.2011, 22:13 · Zgłoś
A ja wiem kto to ...ale napewno to nie W... kierowała bym się raczej na prawe nagórze cicha woda brzegi rwie po nim się tego nie spodziewała bym nigdy...(szok)
Odpowiedz
3
@ :::::::
dnia 02.12.2011, 18:04 · Zgłoś
ja [...]e co za [...] piszecie a nie wiecie jak było i jak go gosc prowokował to jak nie wiecie to [...] [...]
Odpowiedz
1
@ Jaślanka
dnia 30.11.2011, 19:56 · Zgłoś
Jeden za wszystkich... przynajmniej razem w celi wszyscy będziecie
Odpowiedz
2
@ ckn
dnia 30.11.2011, 18:20 · Zgłoś
tak bylo s[...]l do niego i strzala dostal ale z wami to nie ma sensu dyskutowac bo wy tego nierozumiecie bo jestescie po [...] tylko dla was jest wazny ten co dostal ale to i tak na tym sie nie skonczy jak bedzie mial przez niego prze je ba ne nas ziomal z brzysk jeden za wszystkich rozumiecie
Odpowiedz
0
@ a
dnia 30.11.2011, 20:54 · Zgłoś
[...] z ciebie...
Odpowiedz
-3
@ real
dnia 30.11.2011, 16:35 · Zgłoś
ta strzala...Sąd sam orzecze :D
Odpowiedz
3
@ ::))gmt
dnia 29.11.2011, 18:27 · Zgłoś
żal was. zrozumcie jedno sam gościu s[...]ł i dostał strzała .
Odpowiedz
-2
@ real
dnia 29.11.2011, 18:06 · Zgłoś
hha real, jeden z waszych kolegów pokazał reala :)
Odpowiedz
2
@ ;*******;P
dnia 29.11.2011, 20:52 · Zgłoś
jak by nie był pijany to by się nie przewrócił a przede wszystkim by nie zaczepiał innych i skończyłoby się to inaczej tzn. bez tego zdarzenia...szukał i znalazł...
Odpowiedz
0
@ dddd4
dnia 29.11.2011, 16:47 · Zgłoś
co wy ludzie piszecie
Odpowiedz
7
@ jaaaa
dnia 28.11.2011, 22:08 · Zgłoś
jestem strasznie ciekawa czy jezeli do tego typu wypowiedzi musiałoby się dodac obowiazkowo swoje imie i nazwisko albo jakieś inne dane to czy byłby tu wtedy chociaz jeden komentarz w którym padają nazwiska lub inne tego typu wyrażenia. oczywiście odpowiedz jest jasna ;/ kazdy z was jest cwany tylko i wyłacznie dlatego ze moze zachowac anonimowosc. taka jest właśnie o was prawda internetowi [...]. gmt
Odpowiedz
1
@ ;*******;P
dnia 29.11.2011, 20:50 · Zgłoś
Dokładnie :) w końcu ktoś napisał coś sensownego i prawdziwego:):)
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 28.11.2011, 20:56 · Zgłoś
żal mi was wszystkich, nazwiska każdy umie wymieniać na anonima a na real nikt sie nie odezwie:D
Odpowiedz
-1
@ ;p
dnia 27.11.2011, 18:47 · Zgłoś
w. to [...] w koncu sobie siadzie jeden i bedzie spokoj ;p
Odpowiedz
3
@ ;*******;P
dnia 28.11.2011, 16:03 · Zgłoś
tam nie pisze że to W. więc nie rozprowadzajcie plotek...To śmieszne co robicie!!!
Odpowiedz
1
@ :D
dnia 28.11.2011, 20:46 · Zgłoś
Dokładnie.. jak coś macie do do brzysk to w oczy a nie bezsensownie w komentarzach kozaczycie .. co na real wam głupio?
Odpowiedz
-2
@ zs2
dnia 27.11.2011, 17:45 · Zgłoś
Ale G.W też wielki cwaniak. Chodził ze mną do klasy to wiem.
Odpowiedz
2
@ ;D
dnia 28.11.2011, 16:01 · Zgłoś
Czasy szkolne się skończyły znam go dość dobrze i wiem że to spokojny chłopak...ludzie się zmieniają:))
Odpowiedz
-3
@ jaaa:P
dnia 27.11.2011, 14:46 · Zgłoś
Syn grabarza taki mądry o nim to głośno wszędzie W. M. heh wielki cwaniak a w rodzinie pewnie patologia skoro tak dzieciak wychowany na bandziora
Odpowiedz
3
@ ......
dnia 28.11.2011, 15:59 · Zgłoś
czytaj dokładnie a nie pisz głupot bo robisz z siebie pośmiewisko jak byś nie zauważył to tam nie ma 18 latka a na brzyskach nie jeden ma 18 lat a t5am nie pisze ze to oni wiec dlaczego śmiesz twierdzić że to o nich chodzi skoro tam nie jedna osoba mieszka ...i tak właśnie rodzą się plotki... od takich tępaków...!!!
Odpowiedz
-3
@ jaaa:P
dnia 28.11.2011, 16:53 · Zgłoś
Każdy przecież wie że to on i co tu dużo gadać [...] to z cb. bo jak narazie to ty robisz z siebie pośmiewisko hahah
Odpowiedz
1
@ ;*******;P
dnia 29.11.2011, 20:48 · Zgłoś
właśnie o tobie mówię nie wiesz a piszesz bez sensu ...
Odpowiedz
0
@ pato
dnia 30.11.2011, 22:29 · Zgłoś
skoro to nie oni to po co ich bronisz ? winni sie tłumaczą ;) pzdr
Odpowiedz
1
@ prawda...
dnia 04.12.2011, 22:17 · Zgłoś
bo szargacie opinie innych a to wcale nie z tego terenu brzysk jest chłopak...
Odpowiedz
1
@ przysieki
dnia 27.11.2011, 14:42 · Zgłoś
[...] jesteśmy z Tobą! Goście nie mają życia...
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 27.11.2011, 12:08 · Zgłoś
nic nie ma za darmo !!!
Odpowiedz
-3
@ jaślak
dnia 27.11.2011, 08:35 · Zgłoś
widzę że większość dysleksją się zajmuje na tym forum a nie tymi bandziorami z brzysk. Mam dla was rozwiązanie. Załóżcie sobie post na forum jaslo4u i tam piszcie o dysortografii
Odpowiedz
1
@ ???
dnia 26.11.2011, 21:30 · Zgłoś
Czym jest dyslekcja? To chyba nie to samo co dysleksja, skoro językoznawcy o tym piszą...
Odpowiedz
6
@ pitbull
dnia 27.11.2011, 01:02 · Zgłoś
no wlasnie jak jedna osoba zawinila to ma zszargac reputacje brzysk ? Na jasle zabijaja to jaslo cale mordercow ?jedna osoba to jednostka wiec ? To tez glupie patrzycie w czyims oku drobielin a w wlasnym oku belki niewidzicie
Odpowiedz
1
@ sapkow
dnia 26.11.2011, 14:41 · Zgłoś
Wszelkie dyslekcje to mają [...], którym się nie chce uczyć ortografii i wolą sobie załatwić jakieś świstki
Odpowiedz
2
@ erfdd
dnia 26.11.2011, 13:48 · Zgłoś
Bez nazwisk [...]!!!
Odpowiedz
0
@ HRK
dnia 26.11.2011, 09:57 · Zgłoś
Czlowiek cierpliwy jest sprawiedliwy i dzien sadu nadejdzie
Odpowiedz
3
@ jestem z Jasła
dnia 26.11.2011, 08:26 · Zgłoś
[usunięto na wniosek autora]
Odpowiedz
-6
@ pitbull
dnia 26.11.2011, 09:56 · Zgłoś
to podobno synowie grabarza haha
Odpowiedz
4
@ ......
dnia 26.11.2011, 13:21 · Zgłoś
tam nie ma 18 latka ...zwróć uwagę na to co czytasz...
Odpowiedz
-3
@ admin
dnia 26.11.2011, 07:32 · Zgłoś
dzieci najedza sie mety i potem glupieja
Odpowiedz
3
@ Pffffff
dnia 25.11.2011, 23:25 · Zgłoś
Nie wiem bo mnie tam nie było ale na pewno za nic nie dostał musiał coś podskoczyć, a wy w komentarzach jak nie wiecie kto to zrobił to po [...] zaśmiecacie !
I co do tego 10 lat...bzdura ! Co to ma być ludzie za morderstwo dostają mniej ! ! !
[Polskie Prawo...]
Odpowiedz
2
@ ......
dnia 26.11.2011, 13:25 · Zgłoś
masz racje zbędne komentarze tępaków, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym wszystkim...
Odpowiedz
2
@ evil
dnia 26.11.2011, 21:47 · Zgłoś
jak kto co ma do Brzysk to niech wpadnie i powie w oczy , a nie na klawiaturze klika .Zal wam [...] sciska ,ze tak o nas glosno ?!
Odpowiedz
-2
@ nienawidze grabarzyków !
dnia 30.11.2011, 22:27 · Zgłoś
oni jak są grupką to wielcy cwaniacy a jak widzą ze sam na sam to nawet sie slowem nie odezwie ! a co do tego ze "za nic nie dostał " to bym sie kłucil bo jak nie znacie tych wengrzynkow to nie wiecie . Oni sie do kazdego o wszystko dowalą. Jeszcze jak jest młodszy i ich jest min. 3 to wtedy wielcy prze [...] a jak ten mlody wezmie do siebie jeszcze 2 to wtedy wengrzynki to koledzy wielcy . Żal mi ich ! patologia !
Odpowiedz
2
@ prawda...
dnia 04.12.2011, 22:20 · Zgłoś
hehe jesteś śmieszny!!!:)
Odpowiedz
4
@ Rasta
dnia 25.11.2011, 23:07 · Zgłoś
I po co te zbędne emocje...
Odpowiedz
2
@ anonim
dnia 25.11.2011, 19:02 · Zgłoś
[...]ć [...] z Brzysk!! niech gnije za kratami! trzymaj sie wojtek
Odpowiedz
1
@ njkhk
dnia 10.12.2011, 12:43 · Zgłoś
znalazł sie pan/pani wielmorzna z miasta hahhaha zal.pl
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 25.11.2011, 19:02 · Zgłoś
[...] wszyscy mądrzy przez neta a nikt na miejscu nie był i nikt tego nie widział jak było naprawdę
Odpowiedz
3
@ hrk
dnia 25.11.2011, 18:27 · Zgłoś
[...] [...] [...]nego [...], wojek jestesmy z toba
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 09.02.2015, 23:24 · Zgłoś
szkoda ze wtedy was tam nie było ... a moze i byliscie tylko mieliście [...] podejść buahahaha koledzy
Odpowiedz
4
@ ;D
dnia 25.11.2011, 18:23 · Zgłoś
poprostu nieszczęśliwy wypadek to był , mocno nie dostał a ze się chłopak przewrócił i uderzył głową o asfalt to niczyja wina !!!
Odpowiedz
-7
@ stasia
dnia 25.11.2011, 17:55 · Zgłoś
wojtek [...]a też ma 18 lat może to on. cicha woda brzegi rwie.
Odpowiedz
3
@ anonim
dnia 27.11.2011, 13:58 · Zgłoś
jasne a może to Ty hehe
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 28.11.2011, 20:56 · Zgłoś
Od Wojtka S to wy się odwalcie xd
Odpowiedz
2
@ :D:d
dnia 28.11.2011, 21:00 · Zgłoś
[...]cie od niego jak nie wiecie to się [...] nie odzywajcie bo najłatwiej jest zwalać na kogoś bez żadnej wiedzy w twarz to nie powiecie a w komach cwaniaczycie! kozak w necie [...] w świecie
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 30.11.2011, 21:45 · Zgłoś
dokladnie popieram.. najlepiej jest zwalić na kogoś !!!
Odpowiedz
2
@ :D:d
dnia 30.11.2011, 22:05 · Zgłoś
przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej [...]ów niż ja frytek. Amen
Odpowiedz
6
@ mery
dnia 25.11.2011, 17:51 · Zgłoś
Jak nie wiesz [...] o kogo chodzi to nie pisz głupot.Od Węgrzynów [...]
Odpowiedz
3
@ ......
dnia 25.11.2011, 18:32 · Zgłoś
dokładnie!!!
Odpowiedz
1
@ Kumpel
dnia 28.11.2011, 20:51 · Zgłoś
Właśnie nic nie zrobili to sie [...]...cie [...]!!!
Odpowiedz
-1
@ jaaa:P
dnia 25.11.2011, 16:29 · Zgłoś
Sobie teraz młody posiedzi wyrok juz miał i to nie jeden...
Żeby dzieciaka tak wychować...
Odpowiedz
1
@ jaślak
dnia 25.11.2011, 15:06 · Zgłoś
o tych węgrzynach to na cale jasło słychać.. nie ma chojraka nad nimi z kolegami ale z tego co wiem już wyroki maja także teraz jeden wybryk i # Dziwię się tylko ich rodzicom bo też mam dzieci i znajomi również ale nie wychowuje ich na kryminalistów..
Odpowiedz
3
@ ......
dnia 25.11.2011, 18:31 · Zgłoś
oni nie byli karani nigdy wiec po co takie bzdury piszecie...!!!
Odpowiedz
5
@ jaaaa
dnia 25.11.2011, 18:53 · Zgłoś
jakie wyroki?? bzdury wyssane z palca ;/
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.02.2015, 23:22 · Zgłoś
ciebie [...]u nie wyhowali!!!
Odpowiedz
-3
@ jasło
dnia 25.11.2011, 13:56 · Zgłoś
w brzyskach same [...]!
Odpowiedz
-1
@ jaaa:P
dnia 25.11.2011, 12:43 · Zgłoś
a to nie czasem węgrzyn cwaniaczek 18-letni:P?
Odpowiedz
3
@ ......
dnia 25.11.2011, 18:29 · Zgłoś
mówisz nazwiska a nie wiesz o kogo chodzi...
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 25.11.2011, 12:32 · Zgłoś
Prawo jet i obowiązuje tylko do rowerzystów po [...] .
Odpowiedz
-1
@ bry
dnia 25.11.2011, 11:50 · Zgłoś
znam tego chłopaka, i to napewno nie był jeden strzał , wyglądał jak by bo nim s[...]li ,cały śiwy ,a karmili go przez rurkę, lepiej żeby smarkacza zamkli ,bo podejrzewam że tak będzie dla niego lepiej .
Odpowiedz
2
@ jaaaa
dnia 25.11.2011, 18:49 · Zgłoś
hahaha dobre ;/ dostał strzała potknął się i wywrócił. nawet na kamerach to jest więc nie wciskaj tu ściemy i nie rób nagonki
Odpowiedz
13
@ pola
dnia 25.11.2011, 11:48 · Zgłoś
Czy naprawdę administrator niema wpływu na kretyńskie komentarze,które nie mają nic wspólnego z tematem.a po prostu sprawiają wrażenie że jasło4u to portal dla [...]...
przecież jeżeli drogi administratorze czytacz koment.i widzisz że jest niżej jakiegoklowiek poziomu.to poprostu go usuń.
Odpowiedz
-3
@ X-men
dnia 25.11.2011, 18:48 · Zgłoś
Z tego co wiem to jest wolność wypowiedzi i czy to na temat czy nie !!!
Odpowiedz
1
@ addres
dnia 25.11.2011, 11:37 · Zgłoś
jeśli jest agresywny i widać ze zachowuje sie jak chuligan to trzeba go odseperowac od spoleczenstwa
Odpowiedz
-4
@ X-men
dnia 25.11.2011, 18:53 · Zgłoś
A morze ma wściekliznę ???
Odpowiedz
1
@ żal!
dnia 30.11.2011, 10:08 · Zgłoś
moze to przez ż z kropką dziecko jakieś napisało i cieszy! a wy nie znacie ludzi z Brzysk to na nich nie piszcie!!! tu taki cwaniak a jak co to w oczy nie powie bo anonim! leczcie się ludzie! wy z tej Polski to żal zrobicie!
Odpowiedz
-2
@ luko
dnia 25.11.2011, 10:40 · Zgłoś
pato nie pomogło
Odpowiedz
2
@ piona
dnia 25.11.2011, 10:21 · Zgłoś
niech mu dadza 10 lat!! [...] z Brzysk
Odpowiedz
2
@ Brzyska
dnia 28.11.2011, 20:52 · Zgłoś
[...] [...] jesteś ty, jak taki kozak jesteś to wpadnij na brzyska i to powiedz komuś
Odpowiedz
1
@ njkhk
dnia 10.12.2011, 12:41 · Zgłoś
w pisaniu to cwany jestes a jak przyjdzie co do czego w realu to [...]***asz [...] niemoku !
Odpowiedz
-3
@ xxx
dnia 25.11.2011, 09:59 · Zgłoś
Jak co naco poco ja się zapytuje was teraz co?
Odpowiedz
-12
@ buahahaha
dnia 25.11.2011, 00:04 · Zgłoś
buahahahahahaha kór..wa przez neta każdy kozak do brzysk a jakoś wtedy żaden z jego kumpli [...] nie ruszył ani kumplowi pomóc ani "brzyscokom" naje...bać. Banda [...], tylko wkó...rwiłem sie przy tych komentarzach.
Odpowiedz
6
@ rps1990
dnia 25.11.2011, 16:20 · Zgłoś
poczekaj dziecko przyjdzie taki czas:D i płacz OFF
Odpowiedz
5
@ jaaaa
dnia 25.11.2011, 18:47 · Zgłoś
dokładnie. mocni jesteście tylko w [...] a jak przyjdzie co do czego to każdy pilnuje swojego nosa. kumple stali i sie patrzyli a mogli pomóc swojemu
Odpowiedz
-3
@ pitbull
dnia 24.11.2011, 23:51 · Zgłoś
masz racje kijk moze chlosta dobra by mu sie przydala
jak go energia [...] mogl walnac lebem o sciane i po problemie
Odpowiedz
-1
@ PiSsOff!!!
dnia 24.11.2011, 23:45 · Zgłoś
No cóż, biedne dzieci w Brzyskach nie mają stadionu do gry w piłkę więc przyjeżdżają do miasta bić ludzi. Ciekawe czy wyrocznie z Brzysk zajmie stanowisko w tej sprawie i czy jak zwykle wina obarczy włodarzy ?
Odpowiedz
2
@ Mieszkaniec Gminy Brzyska
dnia 24.11.2011, 22:36 · Zgłoś
Jakoś mnie nie dziwi, że to "Brzyscok" zrobil.. Tam same patologiczne ludzie mieszkają :/
Odpowiedz
-6
@ Gg
dnia 25.11.2011, 20:54 · Zgłoś
Yhy racja
Odpowiedz
5
@ a
dnia 27.11.2011, 13:56 · Zgłoś
masz jakiś problem sam jesteś patologiczny, że taki [...] w Brzyskach mieszkaj to nie znaczy że wszyscy są tacy sami
Odpowiedz
0
@ njkhk
dnia 10.12.2011, 12:39 · Zgłoś
o boszzz w brzyskach mieszkaja tez porzadni ludzie w przeciwenstwie do ciebie
Odpowiedz
-4
@ on
dnia 24.11.2011, 22:21 · Zgłoś
jak bym mu oddał to by do tych Brzysk na sygnale jechal!!!
Odpowiedz
5
@ ....
dnia 28.11.2011, 20:54 · Zgłoś
najwięcej byś mu koksie narobił:D:D
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.02.2015, 23:20 · Zgłoś
albo ty byś jechał na sygnale ale do szpitala
Odpowiedz
2
@ panicz
dnia 24.11.2011, 22:16 · Zgłoś
co maja do tego rodzice [...]ek jest pelnoletni
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 25.11.2011, 08:09 · Zgłoś
Pełnoletni tak się nie zachowuje - to zwykły [...] i brzyski wsiok !!!
Odpowiedz
8
@ jaaaa
dnia 25.11.2011, 18:42 · Zgłoś
[...] sam jesteś wsiokiem!!!
Odpowiedz
-15
@ [...]
dnia 24.11.2011, 21:35 · Zgłoś
a ja sie pytam - gdzie w tym czasie byli rodzice??
Odpowiedz
1
@ p
dnia 24.11.2011, 21:02 · Zgłoś
gdzie było pato. dlaczego nie pomogło
Odpowiedz
6
@ pitbull
dnia 24.11.2011, 20:46 · Zgłoś
szubienice postawic na rynku w jasle wieszac [...] . Trzeba oddzielic margines od zdrowego spoleczensta
Odpowiedz
4
@ kijk
dnia 24.11.2011, 23:36 · Zgłoś
szubienice to może nie ale [...] publicznie na rynku, tak zeby sie os..ra.l z bulu przed publiką to by mu już do głowy taki nr nie przyszedł drugi raz
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 25.11.2011, 08:08 · Zgłoś
Dawniej w miastach na rynkach były pręgierze - właśnie do tego służyły. I był to świetny pomysł, szkoda że zaniechany.
Odpowiedz
10
@ Marcineq
dnia 24.11.2011, 20:08 · Zgłoś
Powoli będą robić porządek z takimi cwaniakami. Na początek proponuję ucywilizować Osobnicę i [...] co im się wydaje że grupą wszystko mogą.
Odpowiedz
9
@ xyz
dnia 24.11.2011, 20:06 · Zgłoś
Dawniej nie było dyskografii, teraz jest ona azylem i przykrywką dla analfabetów...
Odpowiedz
3
@ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dnia 28.11.2011, 22:10 · Zgłoś
zgadzam się z tobą z jednym wyjątkiem-nie dyskografia,tylko dysgrafia!!!
Odpowiedz
0
@ jaaaa
dnia 24.11.2011, 20:02 · Zgłoś
[...] wiecie wiec po co piszecie takie brednie nietrzymające się kupy?!
Odpowiedz
16
@ [...] hah
dnia 24.11.2011, 19:50 · Zgłoś
do nm !! ty pewnie masz [...] w dowodzie i tak cie gryzie ta wieś haha a co do pisania poprawnie to profesorze zielon chyba jednak jestes zielon ! bo to jest dyslekcja czy dysgrafia a NIE DYSKOGRAFIA hehe
Odpowiedz
-6
@ X-men
dnia 24.11.2011, 19:49 · Zgłoś
pomóż policji dać im podwyżkę i oczywiście wypałuj się sam !!!
Odpowiedz
-3
@ m
dnia 24.11.2011, 19:30 · Zgłoś
co to za chlopak???jak sie nazywal???
Odpowiedz
8
@ posterunkowy z 13
dnia 24.11.2011, 19:36 · Zgłoś
a kiedyś to policja wiedziała jak bić
Odpowiedz
11
@ polic...
dnia 24.11.2011, 19:28 · Zgłoś
jestem zadowolony z POLICJI tak dalej
Odpowiedz
9
@ szlachcic
dnia 24.11.2011, 19:22 · Zgłoś
to jest kolebka szlachecka i nikt tego nie zmieni
Odpowiedz
22
@ obiektywny
dnia 24.11.2011, 18:45 · Zgłoś
bardzo dobrze, tępić chuligaństwo. Żeby człowiek pobawić się nie poszedł bo boi się że może zostać pobity przez cwaniaka który chce się pokazać przed kumplami. A pewnie gdyby oddał smarkaczowi to rzuciła by się cała banda...
KARAĆ dla przykładu!!
Odpowiedz
5
@ jasne
dnia 24.11.2011, 23:26 · Zgłoś
gdyby oddal to on by trafil do [...]...wiec nie wiem co gorsze...bic czy byc bitym chociaz sie wie ze bez problemu mozna sie obronic...
co do wyroku hahahaha 10 lat za jeden strzal w twarz? buhahahahaha to lepiej zabic bo mniej grozi :) chory kraj i tyle w temacie...
Odpowiedz
-2
@ me
dnia 29.11.2011, 17:40 · Zgłoś
ty de*ilu zycie 24 latka wisi na włosku a ty [...]*olisz ze za 1 strzał na 10 lat !!! nie wazne ile strzałow jak ktos cie uderzy wazniejsze sa skutki a ty jakbys miał krwiaki w mozgu i niewiadomo co bedzie z toba w najblizszych tygodniach to chciałbys [...]a na 20 lat wstadzic popatrz na to ze swojej perspektywy to nie zlamanie nosa !!!
Odpowiedz
2
@ .............
dnia 04.12.2011, 22:28 · Zgłoś
Krwiaki się wchłaniają ...też miałam krwiaka ...potrzymają go aż całkiem się wchłonie i wyjdzie z tego koleś...
Odpowiedz
-42
@ : (
dnia 24.11.2011, 18:45 · Zgłoś
Pokrzywdzony sprowokował i dostał jednego [...] (na którego zasłużył), po czym niefortunnie upadł i stąd te obrażenia.
Odpowiedz
-7
@ nm
dnia 24.11.2011, 18:49 · Zgłoś
naucz sie pisac [...] [...],pewnie jeszcze sie poruszasz po drodze jakims golfiną.polonezem,a4 lub innym wieswagenem [...]
Odpowiedz
-30
@ profesor zielon
dnia 24.11.2011, 19:24 · Zgłoś
A ty naucz sie że ludzie w polsce mają dyskografie jeżeli wiesz co to jest i troche wyrozumiałości i szacunku ty [...]
Odpowiedz
14
@ X-men
dnia 24.11.2011, 19:46 · Zgłoś
co [...] chcesz od polonezów ty [...] który jeździsz autem pełnoletnim co ci wujek załatwia na lewo przegląd techniczny
Odpowiedz
-3
@ X-men
dnia 24.11.2011, 19:58 · Zgłoś
do :{ policja mu pomogła pan M.M. !!!
Odpowiedz
15
@ zoilus
dnia 24.11.2011, 20:47 · Zgłoś
dyskografię to mają Czerwone Gitary, Krawczyk i Połomski - "profesorze zielon" - nie obrażaj zielonów , o profesorach nie wspomnę... moje gratulacje - posiadłeś w nierozgarnięciu poziom zawodowy - idź może do polityki albo co...
Odpowiedz
9
@ kjh
dnia 24.11.2011, 20:51 · Zgłoś
[...] hehehe szcze to pies w rowie,,,cwane te chłopaczki z brzysk
Odpowiedz
1
@ abdu70
dnia 24.11.2011, 23:15 · Zgłoś
odezwał się geniusz z matiza...
Odpowiedz
4
@ ;D
dnia 25.11.2011, 12:34 · Zgłoś
To jest komentarz z którym się zgodzę. Może jest w nim trochę błędów, ale da się przeczytać i wiadomo o co chodzi. Pokrzywdzony również jest winny za nic na pewno nie dostał i pewnie był pijany skoro po 1 się przewrócił...
Odpowiedz
1
@ hahhah
dnia 26.11.2011, 09:46 · Zgłoś
a maja ja z tego powodu że są [...] i zamiast sie uczyć to cwaniaki wielkie tylko [...] jak buty
Odpowiedz
1
@ ze brzysk
dnia 26.11.2011, 13:36 · Zgłoś
nie z brzysk tylko "ze brzysk"
Odpowiedz
2
@ anonim
dnia 27.11.2011, 13:54 · Zgłoś
naucz się poprawnej polszczyzny [...] jeden!!!
Odpowiedz
53
@ dziobak
dnia 24.11.2011, 18:33 · Zgłoś
ja bym mu dal okazje wyladować agresje przy lopacie do odsniezania,razem z tym dewastatorem samochodow z Jasla.Bedzie ekipa odsniezajaco-piaskiem sypiaca,;d bezpieczenstwo wzrosnie ;)
Odpowiedz
-3
@ ja
dnia 26.11.2011, 17:42 · Zgłoś
100% racja
Odpowiedz
5
@ ;*******;P
dnia 28.11.2011, 16:13 · Zgłoś
to nie jest epoka kamienia łupanego... tylko XXI wiek ...hehe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.