Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nastoletni wandal zatrzymany

38
Policjanci z Jasła zatrzymali dziś w nocy 19-letniego wandala, który wybił szyby w budynku Domu Ludowego. Straty oszacowano na 800 zł.

Około godz. 2.20 policjanci odebrali sygnał o tym, że młody wandal wybija szyby w Domu Ludowym przy ulicy Niegłowickiej. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy 19-latek został zatrzymany na gorącym uczynku. Młody człowiek wybił cztery szyby o wartości 800 zł. Jak się okazało, 19-latek był pijany. Gdy wytrzeźwieje odpowie za swój czyn.


KWP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze: 38

Dodaj komentarz Widok:
0
@
dnia 20.10.2010, 20:49 · Zgłoś
Haha to Glokk
Odpowiedz
0
@ sylwia16
dnia 06.07.2009, 21:57 · Zgłoś
pisało na początku 18 lat i 19 to się nie rzucajcie bo już zmienieli !!!
Odpowiedz
0
@ Aisha
dnia 06.07.2009, 11:20 · Zgłoś
Dla zainteresowanych dodam,że początkowo było w artykule zarówno 19-latek jak i 18-latek,po licznych komentarzach jak widac redakcja zmieniła swój błąd. Co nie zmienia faktu,ze liczne błędy czy też literówki można znaleźc w wiekszosci artykułów tutaj :))
Odpowiedz
0
@ polak
dnia 06.07.2009, 09:33 · Zgłoś
130 zł m2 szyby zespolonej
Odpowiedz
0
@ olo do PIS
dnia 05.07.2009, 22:02 · Zgłoś
Ole z ciebie [...] !!! i mondzioł.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.07.2009, 22:00 · Zgłoś
Ten [...] powinien za [...] chuligaństwo sprzątać miasto specjalnie oznakowany. I niech mi nikt nie mówi że to godzi w godność człowieka - ***.
Odpowiedz
0
@ ????????????????????
dnia 05.07.2009, 19:22 · Zgłoś
ale podobno nie był on sam ?/ czego tego nie napisali??
Odpowiedz
0
@ dddddd
dnia 05.07.2009, 17:00 · Zgłoś
HAHah [...] czytac nie umieja zal do zerowki sie wrocic
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.07.2009, 16:42 · Zgłoś
do tych kolkow co pisza 19 i 19
ruszcie tymi pustymi glowami i wtedy sie kapniecie ze arytkul poprawili ;)
Odpowiedz
0
@ olel
dnia 05.07.2009, 16:39 · Zgłoś
Będą mówić nie tylko w TVN ale i w CNN, a na miejsce przestępstwa zostało sprowadzone CIA i KGB. A tak pozatym to niewiem gdzie [...] widzicie napisane że miał 18 lat?
Odpowiedz
0
@ jasiu1910
dnia 05.07.2009, 16:09 · Zgłoś
czyli kolejny gangster zatrzymany. Pewnie będą o tym mówili dziś w TVN ;)
Odpowiedz
0
@ xXx
dnia 05.07.2009, 14:30 · Zgłoś
Szyba + fach + stres = 800 pln
Odpowiedz
0
@ do hahah
dnia 05.07.2009, 13:58 · Zgłoś
nie pozłacane tylko klejone... jedna taka szyba 200zł :) to jedne z najtańszych
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.07.2009, 13:57 · Zgłoś
A to, że się gość spił i narozrabiał nieważne? Kłócicie się o bzdury, a najważniejsze umyka.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.07.2009, 10:28 · Zgłoś
cgyba sie wam cos poje*** w głowach !!!gdzie tam pisze cos o 18 latach>??? <hahahah>
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 05.07.2009, 10:05 · Zgłoś
tylko ze te pomyłki w artykułach nie zdarzają sie rzadko a wręcz bardzo często...i jeśli ktoś decyduje sie pisac artykuł to powinien to robic dokladnie, a nie na [...] sie
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.07.2009, 00:47 · Zgłoś
800zł? chyba 400 a drugie tyle dla pani burmistrz...
Odpowiedz
0
@ aaaa
dnia 04.07.2009, 21:59 · Zgłoś
wy czytac nie umiecie czy co!!! pisze przecierz ze 19latek a nie 18latek [...]
Odpowiedz
0
@ On...
dnia 04.07.2009, 21:45 · Zgłoś
To jest całkiem możliwe, u mnie w domu jedna szyba 200zł... A mam okna z potrójnymi szybami.. więc co płaczesz, że pozłacane. Jedno okno wybite = 900zł. A to, ze tak napisał to czy to jest [...] ważne? Ogarnijcie się, Wy byście się pomylili to tłumaczenia jak [...] Ale ktoś to zrobił to odrazu bardzo zabawne... [...] jesteście!
Odpowiedz
0
@ PIS
dnia 04.07.2009, 21:44 · Zgłoś
To, że ten młody pijany człowiek został zatrzymany jest zasługą kierownictwa Komendy Policji w Jaśle. Gdyby na stanowisku Komendanta nie było tego Pana i jego zastępcy ds. kryminalnych - to ten groźny przestępca nie został by zatrzymany. Polepszy się więc statystyka dla Komendy. Brawo Panowie Komendanci.
Odpowiedz
0
@ YaaY
dnia 04.07.2009, 21:16 · Zgłoś
picie [...] odmladza organizm xD
Odpowiedz
0
@ Jayne
dnia 04.07.2009, 20:53 · Zgłoś
Jak widać młodzież jest dzisiaj pełna energii, tylko nie wie jak ją dokładnie spożytkować. Po co pije skoro potem nie odpowiada za swoje czyny? Kara powinna być bardziej dotkliwa niż 800 zł, choćby po to, że nastepnym razem jak sięgnie po kieliszek, będzie sobie zdawał sprawę ile może stracić (oprócz zdrowia).
Odpowiedz
0
@ gfhfghf
dnia 04.07.2009, 20:04 · Zgłoś
Ładne [...] pisze te komeny zal was najlepiej jak by was ktos ***...
Odpowiedz
0
@ osco
dnia 04.07.2009, 19:57 · Zgłoś
szyba nie odda ja tak!!!
Odpowiedz
0
@ hahah
dnia 04.07.2009, 18:44 · Zgłoś
ciekawe z czego te szyby, pewnie pozłacane! Cztery szyby- 800zł hmmmmm
Odpowiedz
0
@ El Szparsonn
dnia 04.07.2009, 18:09 · Zgłoś
Juz zmienili ... dlatego nie widzicie :)
Odpowiedz
0
@ .........
dnia 04.07.2009, 18:07 · Zgłoś
jakby było 5 i 50 to wtedy moglibyście sapać !
Odpowiedz
0
@ rok
dnia 04.07.2009, 17:39 · Zgłoś
ale wy jesteście [...] czy to ważne ile miał lat ten gość
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 04.07.2009, 16:51 · Zgłoś
szok.....kto pisze te artykuły...... przeczytajcie to ze zrozumieniem zanim wkleicie....... nie wiadomo czy miał wkoncu 18 czy 19 lat
Odpowiedz
0
@ man
dnia 04.07.2009, 16:49 · Zgłoś
Przeciez pisze ze 19 ! Czytac nie umiecie?!?
Odpowiedz
0
@ kryha
dnia 04.07.2009, 16:35 · Zgłoś
ja ******** to takie istotne ile miał lat?? pomyliło sie komuś i tyle! 10 komentarzy takich samych...
Odpowiedz
0
@ kaaaa
dnia 04.07.2009, 16:33 · Zgłoś
gdzie wy widzicie 18 latka? :D:D hahaha ja widze ze tam jest napisane 19 latek :D
Odpowiedz
0
@ t
dnia 04.07.2009, 16:24 · Zgłoś
to 18 czy 19 latek wkoncu ? :)
Odpowiedz
0
@ El Szparsonn
dnia 04.07.2009, 16:22 · Zgłoś
"Policjanci z Jasła zatrzymali dziś w nocy 19-letniego wandala" a zaraz " Jak się okazało, 18-latek był pijany" to ile miał lat ?? ; ) młodnieje ?
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.07.2009, 16:14 · Zgłoś
Policjanci z Jasła zatrzymali dziś w nocy 19-letniego wandala - Jak się okazało, 18-latek był pijany... Żal.Pl
Odpowiedz
0
@ aisha
dnia 04.07.2009, 16:04 · Zgłoś
mam rozdwojenie jaźni? czy najpierw ten chłopak miał 19 lat a potem 18? Zdecydujcie się :)
Odpowiedz
0
@ młoda
dnia 04.07.2009, 16:02 · Zgłoś
to w koncu 18 czy 19 latek?? zastanówcie sie
Odpowiedz
0
@ hahahah
dnia 04.07.2009, 15:57 · Zgłoś
to wreszcie ile miał lat kto pisze te artykuły!!!!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.