Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

NaszeJaslo.pl to Ciekawa Strona!

12
Napisany dnia: 22.06.2006, 01:10
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ anka
dnia 23.06.2006, 17:46
Ocena
komentarza:
0
i słusznie... ;)
@ kristooki
dnia 24.06.2006, 08:06
Ocena
komentarza:
0
To jest na prawdę duże wyróżnienie - sam udzielam się na forum tego katalogu, i wiem że Martin (redaktor KCS) surowo ocenia nadsyłane strony. Mam nadzieję że nie spoczniecie na laurach i dalej będziecie się rozwijać.
GRATULUJE!
@ Kiljańczuk
dnia 24.06.2006, 08:17
Ocena
komentarza:
0
Gratuluje! Z tego co słyszałem od znajomych pozycjonerów to do tego katalogu KCS bardzo ciężko jest się dostać a co dopiero otrzymać od redaktorów wyróżnienie jako CIEKAWA STRONA. Tak więc naprawdę jest czego pogratulować! :)
@ Kameleon
dnia 24.06.2006, 09:00
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje wyróżnienia.;)
@ Kristooki
dnia 24.06.2006, 10:24
Ocena
komentarza:
0
Zrobiłem wam reklamę w shoutbox'e na [url]http://forum.kataloog.info[/url ]
@
dnia 24.06.2006, 11:47
Ocena
komentarza:
0
było pięknie ... wyróżnienie ze strony redaktorów KCS a tu suprised :uhoh: wypadł mi z głowy termin płatności, iii? zostaliśmy uzunięci z kataloguuuuu! :(
kristooki, wiem, że udzielasz się na tamtym forum, powiedz czy jest mozliwość powrotu do katalogu? płatność uregulowałem ale dzień po usunięciu, wiec chyba przepadło
@ Kristooki
dnia 25.06.2006, 15:01
Ocena
komentarza:
0
Wasza strona jest nadal w KCS - dałem Martinowi link do tego newsa i chyba czytał komentarze.
A co do opłat - to naprawdę mała kasa jak za taką reklamę. Odrazu wasza strona w [url=http://www.google.pl/search?q=naszejaslo]googlach[/url ] wysoko stoi, a zaraz za nią jest kataloog.info w wynikach.
@ qwertyuiop
dnia 25.06.2006, 16:37
Ocena
komentarza:
0
polecam także katalog [url]http://katalog.borkowscy.pl[/url ] - właściciel ten sam co KCS - wysoki PR (5) - POLECAM !!
@ Mintaj
dnia 26.06.2006, 20:38
Ocena
komentarza:
0
Gratuluje wyróżnienia. Ja ze swoimi stronami też startowałem do katalogu i z 5 przyjęli mi 2. Naprawdę duży przesiew tam robią, ale dzięki temu zyskują strony jakie zostaną zaakceptowane w KCS. Jak dodali mi te 2 strony to od razu zwiększyła mi się odwiedzalność i zaindeksowało mnie szybko w Google. Z linki co podał Kristooki widać, że KCS ma bardzo mocne linki bo wysoko od razu pojawiło się w google. Oprócz tego chyba dobrze dostać u nich status przyjaciela katalogu bo od razu ma się kilka dodaktowych linków. Jeszcze raz gratuje redakcji serwisu NASZE JASŁO!
@
dnia 26.06.2006, 21:49
Ocena
komentarza:
0
Status 'przyjaciela katalogu' również został nam przyznany :)
[url]http://kataloog.info/strona-16344.html[/url ]
@ qwertyuiop
dnia 29.06.2006, 14:08
Ocena
komentarza:
0
to może zgłosicie się do konkursu "[url=http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=1798]perła internetu[/url]" ??
@ Kazimierz
dnia 30.07.2008, 11:36
Ocena
komentarza:
0
Gratuluję osiągniętego sukcesu.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Angielski dobry na wszystko?

   

  No dobrze, może nie na wszystkie bolączki świata, ale… przyznaj się, ile razy przygotowując CV wpisywałeś w rubryce znajomość języka angielskiego coś w stylu : poziom średniozawansownany lub dobry? Ile razy przy tym westchnąłeś bez entuzjazmu z myślą: „ oby tylko tego nie sprawdzono” Ile razy obiecywałeś sobie, że wreszcie coś z tym zrobisz?

 • Samorząd województwa mazowieckiego przekazał Jasłu 200 tys. zł na usuwanie skutków nawałnic

   

  Miasto Jasło otrzyma pomoc od samorządu województwa mazowieckiego. Uchwałę w tej sprawie 7. lipca podjął Sejmik Województwa Mazowieckiego. Na usuwanie skutków klęski żywiołowej w miejskiej infrastrukturze drogowej Jasło otrzyma 200 tys. zł. Dzisiaj w Warszawie umowę w tej sprawie parafowali przedstawiciele obydwu samorządów.

 • Większe miasta wspierają gminę Skołyszyn

  Miasto Szczecin, gmina i miasto Nowe Skalmierzyce oraz gmina Górowo Iławeckie zamierzają wesprzeć finansowo gminę Skołyszyn. Przekazane środki zostaną wykorzystane na odbudowę, a także przebudowę infrastruktury drogowej, która w wyniku nawałnicy została zniszczona. Jak podkreśla wójt Bogusław Kręcisz straty szacowane są na kilka milionów złotych.

 • Według badań exit poll – Nie da się wskazać zwycięzcy wyborów

  Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos Andrzej Duda zdobył 50,4% poparcia, a jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski 49,6%. Różnica poparcia między kandydatami wynosi jedynie 0,8 punktu procentowego. Frekwencja w drugiej turze wyborów jak wskazuje badanie wyniosła 68,9%.

 • Do godziny 17. gmina Brzyska z najwyższą frekwencją

  Druga tura wyborów prezydenckich zmobilizowała Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. We wszystkich gminach w powiecie jasielskim odnotowano wyższą frekwencję niż w pierwszej turze wyborów. Do godziny 17. najwięcej osób zagłosowało w gminie Brzyska.

 • Trwa głosowanie w II turze wyborów prezydenckich

   

  Polacy zdecydują dzisiaj o tym, który z dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich sprawował będzie najwyższy urząd w państwie przez najbliższe pięć lat. Głosowanie trwać będzie do godziny 21. Frekwencja w Jaśle na godz. 12. wyniosła 24,1%.

 • Czarni żegnają się z pucharem. Skromne zwycięstwo Karpat w Jaśle

   

  W zaległym, półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski drużyna Czarnych Jasło przegrała z Karpatami Krosno 0:1. Tym samym to krośnianie mogli dzisiaj cieszyć się z awansu do finału, w którym zmierzą się ze Stalą Sanok. Gola na wagę zwycięstwa dla ekipy Karpat strzelił Szymon Dziadosz.

 • Sprawcy rozboju na młodym zawodniku Czarnych Jasło w rękach policji

   

  Dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę pobili 17-letniego zawodnika Czarnych Jasło oraz zerwali z niego klubową koszulkę trafiło w ręce policji. To mieszkańcy powiatu gorlickiego. Usłyszeli już zarzut rozboju, za który grozi im od 2 do 12 lat więzienia. Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

 • Ten zawód może okazać się strzałem w dziesiątkę!

   

  W ofertach szkół ponadpodstawowych znaleźć można mnóstwo ciekawych kierunków. Sęk w tym, aby obrać taką ścieżkę, w której wybrany zawód pozwoli nam patrzeć na z optymizmem na zawodową przyszłość. Spoglądając perspektywicznie na dostępne możliwości wybór może być znacznie prostszy. Takim przyszłościowym kierunkiem jest z pewnością technik chłodnictwa i klimatyzacji w ZSUiS w Jaśle. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105