Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

NaszeJaslo.pl to Ciekawa Strona!

12
Napisany dnia: 22.06.2006, 01:10
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ anka
dnia 23.06.2006, 17:46
Ocena
komentarza:
0
i słusznie... ;)
@ kristooki
dnia 24.06.2006, 08:06
Ocena
komentarza:
0
To jest na prawdę duże wyróżnienie - sam udzielam się na forum tego katalogu, i wiem że Martin (redaktor KCS) surowo ocenia nadsyłane strony. Mam nadzieję że nie spoczniecie na laurach i dalej będziecie się rozwijać.
GRATULUJE!
@ Kiljańczuk
dnia 24.06.2006, 08:17
Ocena
komentarza:
0
Gratuluje! Z tego co słyszałem od znajomych pozycjonerów to do tego katalogu KCS bardzo ciężko jest się dostać a co dopiero otrzymać od redaktorów wyróżnienie jako CIEKAWA STRONA. Tak więc naprawdę jest czego pogratulować! :)
@ Kameleon
dnia 24.06.2006, 09:00
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje wyróżnienia.;)
@ Kristooki
dnia 24.06.2006, 10:24
Ocena
komentarza:
0
Zrobiłem wam reklamę w shoutbox'e na [url]http://forum.kataloog.info[/url ]
@
dnia 24.06.2006, 11:47
Ocena
komentarza:
0
było pięknie ... wyróżnienie ze strony redaktorów KCS a tu suprised :uhoh: wypadł mi z głowy termin płatności, iii? zostaliśmy uzunięci z kataloguuuuu! :(
kristooki, wiem, że udzielasz się na tamtym forum, powiedz czy jest mozliwość powrotu do katalogu? płatność uregulowałem ale dzień po usunięciu, wiec chyba przepadło
@ Kristooki
dnia 25.06.2006, 15:01
Ocena
komentarza:
0
Wasza strona jest nadal w KCS - dałem Martinowi link do tego newsa i chyba czytał komentarze.
A co do opłat - to naprawdę mała kasa jak za taką reklamę. Odrazu wasza strona w [url=http://www.google.pl/search?q=naszejaslo]googlach[/url ] wysoko stoi, a zaraz za nią jest kataloog.info w wynikach.
@ qwertyuiop
dnia 25.06.2006, 16:37
Ocena
komentarza:
0
polecam także katalog [url]http://katalog.borkowscy.pl[/url ] - właściciel ten sam co KCS - wysoki PR (5) - POLECAM !!
@ Mintaj
dnia 26.06.2006, 20:38
Ocena
komentarza:
0
Gratuluje wyróżnienia. Ja ze swoimi stronami też startowałem do katalogu i z 5 przyjęli mi 2. Naprawdę duży przesiew tam robią, ale dzięki temu zyskują strony jakie zostaną zaakceptowane w KCS. Jak dodali mi te 2 strony to od razu zwiększyła mi się odwiedzalność i zaindeksowało mnie szybko w Google. Z linki co podał Kristooki widać, że KCS ma bardzo mocne linki bo wysoko od razu pojawiło się w google. Oprócz tego chyba dobrze dostać u nich status przyjaciela katalogu bo od razu ma się kilka dodaktowych linków. Jeszcze raz gratuje redakcji serwisu NASZE JASŁO!
@
dnia 26.06.2006, 21:49
Ocena
komentarza:
0
Status 'przyjaciela katalogu' również został nam przyznany :)
[url]http://kataloog.info/strona-16344.html[/url ]
@ qwertyuiop
dnia 29.06.2006, 14:08
Ocena
komentarza:
0
to może zgłosicie się do konkursu "[url=http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=1798]perła internetu[/url]" ??
@ Kazimierz
dnia 30.07.2008, 11:36
Ocena
komentarza:
0
Gratuluję osiągniętego sukcesu.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Rodzina, bliscy i przyjaciele pożegnali Kubę Procanina

   

  Ciało zmarłego w minioną środę Kuby Procanina spoczęło dzisiaj w grobie na cmentarzu parafialnym w Jaśle – Sobniowie. Zmarłemu, w ostatniej drodze towarzyszyła rodzina, bliscy, przyjaciele oraz setki mieszkańców Jasła i okolic, którzy kibicowali Kubie zarówno w hali sportowej, jak też w walce z chorobą. Nazwisko Kuby Procanina na zawsze pozostanie symbolem nieustępliwości w dążeniu do upragnionego celu oraz godnego naśladowania hartu ducha.

 • Duże zmiany w programie „Czyste Powietrze”. Bezzwrotne dofinansowanie nawet do 136 tys. zł

  W minioną środę w Jasielskim Domu Kultury odbyła się konferencja na temat nowej edycji programu „Czyste Powietrze”. Paweł Mirowski, wiceszef Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz pełnomocnik Prezesa rady Ministrów ds. programu „Czyste Powietrze” przedstawił istotne zmiany, jakie wprowadzono w nowej edycji...

 • Konkurs! Wygraj podwójne wejściówki na film „Magic Mike: Ostatni taniec” w kinie Helios Krosno

   

  Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Z myślą o wszystkich zakochanych we współpracy z Kinem Helios Krosno przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na film „Magic Mike: Ostatni taniec”. Zapraszamy do udziału w zabawie.

 • Kuba Procanin nie żyje. 26-letni siatkarz zmarł po wieloletniej walce z chorobą

   

  Siatkarskie Jasło pogrążyło się wczoraj w żałobie. W środę wieczorem po wieloletniej walce z chorobą nowotworową, zmarł Jakub Procanin. Utalentowany siatkarz miał 26 lat. Dzięki swojej bezkompromisowości i woli walki na zawsze pozostanie w pamięci wielu mieszkańców Jasła, nie tylko kibiców siatkówki.  

 • Tragedia w Jaśle. Mężczyzna wypadł z piątego piętra bloku mieszkalnego

   

  W Jaśle doszło dzisiaj tragicznego zdarzenia, w którym śmierć poniósł 64-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że śmierć mężczyzny była następstwem upadku z piątego piętra bloku mieszkalnego przy ul. Baczyńskiego. Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku.

 • Nowa droga na osiedlu Gądki powstanie w tym roku

  Miasto rozstrzygnęło przetarg i podpisało umowę z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle na wykonanie zadania pn. "Budowa drogi na osiedlu Gądki". Inwestycja opiewa na ponad 3,5 mln zł. Nowy odcinek na długości blisko 600 metrów ma być gotowy jesienią br.

   

   

 • Ankieta dotycząca potrzeb mieszkaniowych obecnych i przyszłych mieszkańców Jasła

   

  Miasto Jasło prowadzi obecnie diagnozę potrzeb mieszkaniowych obecnych i przyszłych  mieszkańców Jasła. Opinie osób mieszkających i pracujących w Jaśle są dla nas szczególnie ważne, dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa oczekiwań względem rynku nieruchomości i usług mieszkaniowych.

 • Pizza Express – zawsze świeżo, zawsze pysznie!

   

  Chodzi za Wami pizza, kebab lub burger? Spróbujcie specjałów, które od niedawna serwuje nowa pizzeria Pizza Express w Jaśle. W jej menu znajdziecie przepyszną pizzę, kebaby, burgery, zapiekanki oraz wyśmienite sałatki. Dowolne pozycje z menu zamawiać można na miejscu oraz z dowozem, także przez aplikację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657