Nauczyciele ze szkół ponadgimnazjalnych nagrodzeni
Zarząd Powiatu w Jaśle w dniu 12 czerwca przyznał nagrody 7 nauczycielom szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Jasielskiego, przechodzącym od roku szkolnego 2012/2013 na emeryturę.

27 czerwca w Starostwie Powiatowym w Jaśle Wicestarosta Jasielski – Pan Franciszek Miśkowicz wręczył nagrody Zarządu Powiatu w Jaśle. Wicestarosta podziękował nauczycielom za długoletnią i ofiarną pracę. Wyraził przekonanie, iż trud włożony w edukację młodzieży zaowocuje w przyszłości sukcesami ich wychowanków. Życzył im zdrowia, pomyślności, poczucia bycia potrzebnym w rodzinie i w gronie młodszych pedagogów oraz realizacji swoich niespełnionych planów.

Na wniosek dyrektorów szkół Nagrodę Zarządu Powiatu w Jaśle otrzymali:
- Kazimierz Poniatowski – I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle,
- Roman Kędzior – Zespół Szkół Technicznych w Jaśle,
- Krystyna Przybylska - Zespół Szkół Technicznych w Jaśle,
- Krystyna Klocek – Zespół Szkół nr 3 w Jaśle,
- Zbigniew Reczek - Zespół Szkół nr 3 w Jaśle,
- Józef Duda – Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle,
- Bartłomiej Mikuś - Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle
Powiat Jasło
