Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nauczyciele ze szkół ponadgimnazjalnych nagrodzeni

49

Zarząd Powiatu w Jaśle w dniu 12 czerwca przyznał nagrody 7 nauczycielom szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Jasielskiego, przechodzącym od roku szkolnego 2012/2013 na emeryturę.

27 czerwca w Starostwie Powiatowym w Jaśle Wicestarosta Jasielski – Pan Franciszek Miśkowicz wręczył nagrody Zarządu Powiatu w Jaśle. Wicestarosta podziękował nauczycielom za długoletnią i ofiarną pracę. Wyraził przekonanie, iż trud włożony w edukację młodzieży zaowocuje w przyszłości sukcesami ich wychowanków. Życzył im zdrowia, pomyślności, poczucia bycia potrzebnym w rodzinie i w gronie młodszych pedagogów oraz realizacji swoich niespełnionych planów.

Na wniosek dyrektorów szkół Nagrodę Zarządu Powiatu w Jaśle otrzymali:

  1. Kazimierz Poniatowski – I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle,
  2. Roman Kędzior – Zespół Szkół Technicznych w Jaśle,
  3. Krystyna Przybylska - Zespół Szkół Technicznych w Jaśle,
  4. Krystyna Klocek – Zespół Szkół nr 3 w Jaśle,
  5. Zbigniew Reczek - Zespół Szkół nr 3 w Jaśle,
  6. Józef Duda – Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle,
  7. Bartłomiej Mikuś - Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle

Powiat Jasło

Reklama

Komentarze: 49

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Orin
dnia 26.04.2024, 01:54 · Zgłoś
Przybylska już nieżyje
Odpowiedz
0
@ Uczennica 1LO
dnia 19.07.2012, 20:29 · Zgłoś
Janka załatwia kase dla szkoły i dlatego Waszkiel ją trzyma, gdyby nie to już dawno by jej w LO nie było. A ta blond od fizyki też nie lepsza, ma swój wspaniały zeszycik w którym jej cała wiedza jest zawarta. Bez niego ani rusz. Duża wina w tym tch nauczycielek, ale najewiększa dyrektora, bo trzyma takie COŚ w szkole..
Odpowiedz
0
@ były uczeń 1 lo
dnia 15.10.2012, 17:04 · Zgłoś
haha.. pare lat temu też z nią miałem zaczynała wtedy. Ona nic nie ogarnia jak ktoś taki skończył studia jak nie ma wogóle zdolności ani predyspozycji na fizyka :D
Odpowiedz
0
@ x
dnia 16.07.2012, 11:29 · Zgłoś
A ten Myśliwiec to jakiś biznesmen
Odpowiedz
1
@ x
dnia 09.07.2012, 10:34 · Zgłoś
to Mysliwcowa jest z pisu
Odpowiedz
1
@ inga
dnia 07.07.2012, 17:18 · Zgłoś
P.Myśliwiec nie może odejść ze szkoły ,bo musi wybranych uczniów gnębić
Odpowiedz
4
@ rudi
dnia 02.07.2012, 19:54 · Zgłoś
to Myśliwcowa jeszcze uczy ,wszyscy z tego rocznika juz dawno w domu
Odpowiedz
5
@ różyczka
dnia 04.07.2012, 00:03 · Zgłoś
tak, bo jej mąż za darmo ogrodzenie wokół szkoły zrobił
Odpowiedz
2
@ kaz
dnia 02.07.2012, 13:53 · Zgłoś
Pan Zbigniew R. to ten od słynnych zaliczeń z fizyki?
Odpowiedz
-1
@ uczennica
dnia 02.07.2012, 19:48 · Zgłoś
tak tak to właśnie ten nasz słynny pan R ;) może większosć na niego narzekała ale naprawde był w porządku,straszył uczniów a pote i tak ich przepuszczał... Chociaż dużo też zależało od jego humorów hehe pozdrawiam nasz słynny Chemik
Odpowiedz
0
@ kolezanka
dnia 11.08.2012, 18:25 · Zgłoś
jak nalezy rozumiec te zaliczenia?
w czasie, kiedy pan reczek pracowal w szkole w szebniak i wicedyrektorowl tam milosciwie zaliczaly u niego rowniez malo pismienne sekretarki szkolne.

klaniam sie
Odpowiedz
3
@ ola
dnia 01.07.2012, 15:53 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich a przede wszystkim dla Pana Poniatowskiego.
Odpowiedz
10
@ wiosna
dnia 30.06.2012, 23:58 · Zgłoś
a co z pania Mysliwiec, dlacZego nic nie mozna zrobić z ta sytuacja . wszyscy sie boją , że dopadnie i ch dzieci i zatzrymaja sie w rozwoju. totalny bezsens dlaczego ta kobieta jeszze uczy, jeżeli to można nazwac nauką. Prosze sie otrząsnać, pani M. i zrozumiec , że nikt pani nie chce, równiez rodzice, którym zależy , aby ich dzieci nauczyły sie matematyki . To ona powinna odejsc na emeryture a nie prof./ Poniatowski,
Odpowiedz
11
@ aaaaaaauuuuuuuuuuuuu
dnia 01.07.2012, 01:18 · Zgłoś
Pani M. powinna zmienić pracę. Nie wnikając w jej kompetencje zawodowe, uważam, że uczeń dla tej pani to [...]. Niestety, nawet w I LO nie znalazł się tak odważny dyrektor,który podjałby stosowną decyzję i wysłał tę pania na zieloną trawkę. No cóż, najlepiej ukryć się za kartą nauczyciela i związanym z tym mianowaniem. Rodzice też nie są bez winy. Ktoś kiedyś spiewał "tylko lasów żal" i trawersunją te słowa można by zawyć " i tylko uczniów żal".
Pana Poniatowskiego już nie będzie w I LO, ale pani M. będzie i to jest paradoks.
Odpowiedz
0
@ auA
dnia 01.07.2012, 16:53 · Zgłoś
Nie chodzi o kartę nauczyciela, tylko o ochronę jaką mają związkowcy (a dokładnie mowiąc - przewodniczący szkolnego koła)
Odpowiedz
6
@ Mona
dnia 02.07.2012, 02:51 · Zgłoś
w tej szkole nie tylko p. Myśliwiec powinna iść na wymianę, to samo się tyczy tej blondi od fizyki, większości pań od polskiego, Bilska i Rysiek to takie atrakcje, mogliby ich dla żartu zostwić, ale ktoś, kto uczyłby fizyki dzieciakom by się przydał, no ale cuż... życie, to życie, konotacje to rodzinne, sąsiedzkie, a to znów starosta, tylko uczniów szkoda:(
Odpowiedz
0
@ uczennica
dnia 30.06.2012, 22:04 · Zgłoś
Pani Krystyna Klocek super nauczycielka. Gratuluję. Dużo szczęścia życzę.
Odpowiedz
4
@ komando
dnia 30.06.2012, 21:00 · Zgłoś
jednym nagrody dają a drugich zwalniają !!!
Odpowiedz
8
@ uczennica
dnia 30.06.2012, 18:47 · Zgłoś
A pani Mysliwiec??/przepraszam pani PROFESOR MYŚLIWIEC nie odchodzi na emeryture?Czeka zapewne na nagrodę,ustawiła sie w kolejce matematykow z 1LO...
Odpowiedz
10
@ Jin
dnia 02.07.2012, 15:42 · Zgłoś
Pani Myśliwiec ?? Ona to nie powinna wogóle uczyc matematyki. I nie rozumiem jak to sie stało ze ona pracuje w LO. To porażka !!! I jak będzie wiecej takich nauczycie to migracja do Krosna jest oczywista i naturalna. Szkoda Poniata. Dał mi w kość ale zasłużyłem i jego wyjście z Lo to KONIEC PEWNEJ EPOKI dla LO.
Odpowiedz
0
@ Ksiadz
dnia 30.06.2012, 10:32 · Zgłoś
Gratulacje. Pan Duda byl moim najlepszym nauczycielem w calym zyciu
Odpowiedz
3
@ vb
dnia 30.06.2012, 10:32 · Zgłoś
Powiat stać na gest w stosunku do odchodzących a miasto pozbywa się nauczycieli jak niepotrzebnych śmieci ... klasę trzeba mieć !! ...
Odpowiedz
1
@ jaślanin
dnia 30.06.2012, 08:53 · Zgłoś
A to Pan Romuś Kędzior nie jest już w tym społecznym tworze SPLO chyba się to tak nazywało i było namaszczone przez Jasielskich Kapłanów. A czy znowu jest dyrektorem bo on czym innym nie potrafi być? A Panu prof. Poniatowskiemu Serdeczne Szczere Gratulacje. Szkoda tylko, że podobno nie jest już Z-cą Dyrektora I Lo bo to naprawdę Szlachetny Wielki Człowiek, jego działania i zaangażowanie wynika z jego pasji. To jest przykład prawdziwego Nauczyciela ( celowo przez duże N) i wychowawcy młodzieży czyli pedagog na wzór tych jeszcze wychowanych na tzw. wzorcach przedwojennych. Jeszce raz gratuluję Panie Profesorze.
Odpowiedz
3
@ Wiesia
dnia 30.06.2012, 08:21 · Zgłoś
Dlaczego Górczyk nie przyszedł pożegnać Poniatowskiego ??Przecież tyle mu dobra ostatnio uczynił!!
Odpowiedz
2
@ sapkow
dnia 30.06.2012, 15:04 · Zgłoś
Czy Górczyk to ten etatowy CZŁONEK rady powiatu??
Odpowiedz
1
@ kibol
dnia 29.06.2012, 21:57 · Zgłoś
ta sepioł z ekonomika z harklowy
Odpowiedz
4
@ Konrad
dnia 29.06.2012, 20:50 · Zgłoś
Uważam, że po odejściu profesora Dudy ZSB już nie będzie takie same. Życzę panu wszystkiego dobrego.
Odpowiedz
5
@ AFM
dnia 29.06.2012, 20:39 · Zgłoś
Romeczku gratuluję !!! Przy okazji dużo zdrowia życzę.
Odpowiedz
6
@ asda
dnia 29.06.2012, 18:33 · Zgłoś
ja sie pytam, gdzie jest pani SEPIOL ?:O
Odpowiedz
2
@ on i już
dnia 29.06.2012, 20:19 · Zgłoś
niestety nie idzie jeszcze na emereyturę
Odpowiedz
2
@ er
dnia 01.07.2012, 22:33 · Zgłoś
A szkoda !

Mogłaby zrobić miejsce młodym !

Ludzie młodzi szukają pracy a emeryci zajmują stołki!

Potem się dziwimy, że młodzi uciekają z kraju!
Odpowiedz
7
@ były uczeń I L.O
dnia 29.06.2012, 18:11 · Zgłoś
Może wreszcie skończy się kiedyś to mówienie do zwykłych nauczycieli liceów PROFESOR!!!
Jaki to profesor to jest nauczyciel szkoły średniej.
Odpowiedz
4
@ kloputryghkp
dnia 29.06.2012, 18:51 · Zgłoś
Bo taka jest tradycja...
Odpowiedz
6
@ uczeń
dnia 29.06.2012, 17:50 · Zgłoś
Tylko Kazimierz Poniatowski!
Odpowiedz
4
@ krzysiek
dnia 29.06.2012, 17:08 · Zgłoś
a za co kendzior dostal ...
Odpowiedz
1
@ w
dnia 29.06.2012, 15:33 · Zgłoś
to teraz czas wybrac tych najgorszych ´nauczycieli, och bedzie problem bo tyh jest znacznie wiecej.
Odpowiedz
2
@ happy
dnia 29.06.2012, 15:07 · Zgłoś
coo ? nie bd już fizy z Reczkiem ? :O
Odpowiedz
3
@ ona
dnia 29.06.2012, 17:08 · Zgłoś
Bez sensu:( Chemik już nie będzie ten sam
Odpowiedz
0
@ happy
dnia 30.06.2012, 14:15 · Zgłoś
noo ;| czasem podniósł głos i wgl ale był zarąbisty.. to teraz pewnie z Kuklą..
Odpowiedz
-6
@ jojo
dnia 29.06.2012, 14:12 · Zgłoś
Z Dudą miałem kiedyś do czynienia i wszystko można o nim powiedzieć ale nie to że jest dobrym nauczycielem
Odpowiedz
2
@ sysunia15
dnia 29.06.2012, 14:25 · Zgłoś
Jestes moze jakos nie wiem zle traktowany przez zycie ale ja do pana Dudy nie mam zadnych zastrzezen... Pomocny i uczynny... Dzieki niemu i jego pomocy mielismy zorganizowana studniowke... Pozdrawia rocznik 2009 =)
Odpowiedz
12
@ uczennica
dnia 29.06.2012, 13:00 · Zgłoś
Nieeeeeeeeeee!!! tylko nie Reczek , proszę:(( to już nie bd ta sama szkoła bez niego
Odpowiedz
0
@ bundzo bundzo dla wtajemniczonych
dnia 29.06.2012, 16:17 · Zgłoś
"kto to strzela i czym strzela" ;)
Odpowiedz
-21
@ hello
dnia 29.06.2012, 12:44 · Zgłoś
kaziu.. dobrze ze odchodzisz. wcale to nie jest taki dobry nauczyciel!
Odpowiedz
21
@ małgosia
dnia 29.06.2012, 12:39 · Zgłoś
Gratulacje! Jestem spoza Jasła, ale słyszałam o prof. Poniatowskim, że jest wspaniałym nauczycielem.
Odpowiedz
23
@ uczennica
dnia 29.06.2012, 12:54 · Zgłoś
małgosiu dobrze słyszałaś ;) Pan Poniatowski to naprawdę wspaniały nauczyciel, który umie przekazać swą wiedzę w sposób przyjemny i efektywny, pokazując przy okazji, że matematyka jest naprawdę ciekawą i rozległą dziedziną wiedzy.
Odpowiedz
-7
@ xDD
dnia 29.06.2012, 14:44 · Zgłoś
widzieli profesora w jasielskich Liceach to, że wam karzą tak na siebie mówić to nie znaczy że mają taki stopień naukowy,b bo do profesora to im tak daleka jak stąd na biegun
Odpowiedz
5
@ Jin
dnia 02.07.2012, 15:55 · Zgłoś
Pewnie tak jak tobie do matury
Odpowiedz
14
@ jaś
dnia 29.06.2012, 12:24 · Zgłoś
gratulacje,wreszcie nagrody za prace a nie za układy polityczno rodzinne.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.