Nie żyje mężczyzna, który się podpalił. Zostawił list pożegnalny.
Wczoraj tuż przed godz. 9.00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wpłynęło zgłoszenie od jednego z mieszkańców Osobnicy, który zauważył leżące obok samochodu spalone zwłoki mężczyzny. Policja nie podaje przyczyn tej tragedii.
Mężczyzną, który odebrał sobie życie był 50-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. O znalezieniu zwłok mężczyzny policję poinformował jeden z mieszkańców Osobnicy, który zauważył leżące ciało mężczyzny obok samochodu osobowego. - Mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił. W pojeździe znaleziono list pożegnalny. Z treści jego wynika, że dobrowolnie odebrał sobie życie. Nie podaje w nim jednak jednoznacznej przyczyny podjętej przez siebie decyzji - wyjaśnia Zbigniew Mijal z KPP w Jaśle.
(Red.)
