Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Niebezpieczna ucieczka złodzieja samochodu

48

Krośnieńscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży pojazdu ze stacji paliw. Mężczyzna uciekający skradzionym samochodem, nie zatrzymał się na wezwania policjantów i doprowadził do wypadku, w którym rannych zostało dwóch funkcjonariuszy. Ranny został także złodziej.

Wczoraj około godz. 22, policjanci otrzymali informację o kradzieży samochodu osobowego ze stacji paliw w Jaśle. Sprawca wykorzystał fakt, iż właściciel volkswagena passata poszedł zapłacić za benzynę. Wsiadł do auta, w którym właściciel zostawił kluczyki i odjechał. Mężczyzna miał jechać w stronę powiatu krośnieńskiego. Informację o kradzionym pojeździe przekazano sąsiednim jednostkom Policji. Około godz. 23 funkcjonariusze zauważyli poszukiwany samochód w Dukli. Policjanci rozpoczęli pościg za uciekającym, który nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe radiowóz, wzywające do zatrzymania.

Uciekinier jechał z nadmierną prędkością, wyprzedzał inne pojazdy na tzw. trzeciego, zmuszając kierujących do zjeżdżania na pobocza. Policjanci, z uwagi na niebezpieczeństwo jakie stwarzał na drodze, przerwali pościg. Po krótkich poszukiwaniach zauważyli skradziony samochód na parkingu z wyłączonymi światłami. Za kierownicą siedział mężczyzna, który na widok policyjnego radiowozu włączył światła i zaczął gwałtownie cofać. Kierujący passatem uderzył w radiowóz i kolejny raz zaczął uciekać.

Gdy zobaczył jadący z naprzeciwka policyjny patrol gwałtownie zahamował i wpadł w poślizg. Policjant chcąc uniknąć czołowego zderzenia skręcił w lewo. Mimo to volkswagen zderzył się z radiowozem, zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Policjanci zaczęli pomagać mężczyźnie uwiezionemu w samochodzie. Spod maski passata wydobywał się dym i ogień. Funkcjonariusze ugasili pojazd i wezwali służby ratunkowe. W zdarzeniu ucierpiało dwóch policjantów, którzy z obrażeniami trafili do szpitala.

Do szpitala trafił także złodziej, którym okazał się 29-latek mieszkający w Krościenku Wyżnym. Policjanci ustalili dodatkowo, że mężczyzna zatrzymał się kradzionym samochodem na jednej ze stacji, zatankował paliwo i odjechał nie płacąc rachunku.

29-letni sprawca został zatrzymany.

KMP w Krośnie

Reklama

Komentarze: 45

Dodaj komentarz Widok:
0
@ adam
dnia 13.11.2013, 20:30 · Zgłoś
wezcie sie za robote a nie piszcię bzdór kraj potrzebuje waszych podatków
Odpowiedz
0
@ ToMi
dnia 05.10.2013, 12:55 · Zgłoś
Ja się czyta takie artykuły to aż mdli jacy dzielni ci policjanci, wstyd Panie redaktorze
Odpowiedz
-1
@ Eh współczucie
dnia 04.10.2013, 06:34 · Zgłoś
No ale niestety właściciela też wina jak by nie patrzyc bo zostawił klucze w stacyjce a ten złodziej miał na uwadze to wszystko i i pewnie to obserwował od dłuższego czasu jednak wykorzystał okazję co własciciel poszedł zapłacić za paliwo czy coś i ten złodziej poszukiwany listem gończym no odjechał . Jezuu to jakaś masakra innymi słowem ! Ale żeby komuś nieznajomemu dla mnie się ta masakra stała co ukradli samochód to co innego ale to sie stało znajomemu mojemu więc .. ;/ niezbyt yh szkoda gadać a to wszystko jak w HOLLYWOODZKIM Filmie
Odpowiedz
2
@ Szkoda gościa
dnia 03.10.2013, 19:49 · Zgłoś
Właściciel za auto niestety nie otrzyma odszkodowania. Jestem pracownikiem PZU i to ewidentny przypadek potwierdzający moje twierdzenie.
Po drugie - TO W KROŚNIE MIESZKAJĄ NAJWIĘKSZE [...] PODKARPACIA (dane z dn. 23.09.2013 według sondażu EPR)
Odpowiedz
3
@ znający temat
dnia 03.10.2013, 12:23 · Zgłoś
Właściciel pojazdu niedostanie odszkodowania, albowiem nie zabezpieczył pojazdu we właściwy sposób. Nie zamknął auta, nie zabrał kluczy, pozostawił zapewne dokumenty pojazdu.
Odpowiedz
-1
@ puzon
dnia 03.10.2013, 07:25 · Zgłoś
Niepotrzebnie gasili palace sie auto, teraz bedziemy tego goscia utrzymywac odsiadke w wiezieniu a tak kara zostalaby wymierzona na miejscu
Odpowiedz
-1
@ [..]
dnia 03.10.2013, 00:05 · Zgłoś
Poszedł zapłacić za benzynę - TDI ?!
Odpowiedz
1
@ śierchowianka
dnia 02.10.2013, 22:49 · Zgłoś
w sierchowej dziecko zabila i nic jej nie zrobili to jemu tez nic nie zrobia
Odpowiedz
22
@ najlepiej jest [...]
dnia 02.10.2013, 22:49 · Zgłoś
nie wazne jaki samochod ukradl maluch, skoda czy pasat, kazdy ma taki na jakiego moze sobie pozwolic,niech mu reke upier*** to sie nauczy ze ktos na to charuje.niech tepia takie spolecenstwo bo takich delikfentow w polsce jest ponad stan.
Odpowiedz
8
@ Felixx
dnia 03.10.2013, 16:48 · Zgłoś
i tu się z tobą zgadzam w 100% Co to za różnica kto jakim autem jeździ.I jak pisałeś niech mu rękę upi***ą i się nauczy
Odpowiedz
-13
@ keller
dnia 02.10.2013, 21:41 · Zgłoś
na jakim co CPN-ie było ? bo ORLEN rozkopany pewnie na Warzycach to cebulę kupował ten [...]ek z TDI-ka passacika .hi hi
Odpowiedz
3
@ [..]
dnia 03.10.2013, 00:05 · Zgłoś
Poszedł zapłacić za benzynę - TDI ?!
Odpowiedz
-1
@ klama
dnia 02.10.2013, 20:55 · Zgłoś
hm jak zwykle policjanci trafili z obrażeniami do szpitala no bo w koncu trzeba kase z ubezpieczenia zgarnąć, wcześniej gasili samochód a teraz pewnie w papierach napisane ze kręgosłupy mają połamane i nie mogą chodzić
Odpowiedz
-9
@ Mati
dnia 02.10.2013, 20:53 · Zgłoś
Po krótkich poszukiwaniach zauważyli skradziony samochód na parkingu z wyłączonymi światłami. Za kierownicą siedział mężczyzna, który na widok policyjnego radiowozu włączył światła i zaczął [...]ownie cofać.- to ile miał tych swiateł w koncu? i jakie włączył ? bo może miał takie jak policja :-)
Odpowiedz
7
@ inny
dnia 02.10.2013, 19:48 · Zgłoś
Każdy z Was mógłby być na miejscu właściciela tego auta. Pech to pech. Ludzie w dzisiejszych czasach są strasznie zabiegani.
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 02.10.2013, 20:13 · Zgłoś
:) każdy ??? to wg Ciebie KAŻDY zostawia kluczyki w aucie ???
Odpowiedz
8
@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
dnia 02.10.2013, 19:41 · Zgłoś
Porządnie złodzieje już wyjechali dawno z tego kraju.Mnie to cieszy że nikogo nie [...] przy okazji.
Odpowiedz
-31
@ POGROMCA [...]
dnia 02.10.2013, 17:45 · Zgłoś
Gdy zobaczył jadący z naprzeciwka policyjny patrol [...]ownie zahamował i wpadł w poślizg. Policjant chcąc uniknąć czołowego zderzenia skręcił w lewo. Mimo to volkswagen zderzył się z radiowozem, zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust.______ HA HA skręcił w lewo ??? czyli radiowóz wymusił pierwszeństwo przejazdu tak to się kończy jak się zajeżdża drogę !!! P.S. ciekawie czy zatrzymali dowód rejestracyjny PSEUDO POLICJI ???
Odpowiedz
11
@ Obserwator
dnia 02.10.2013, 18:17 · Zgłoś
Ha, ha. Złodziej wpadł w poślizg, zmienił tym samym pas ruchu, a policjant kierujący radiowozem chcąc uniknąć zderzenia musiał niestety skręcić w lewo, bo miał na swoim pasie skradziony pojazd. Gdzie tu jest wymuszenie pierwszeństwa?!
Odpowiedz
0
@ POGROMCA [...]
dnia 03.10.2013, 18:13 · Zgłoś
no no z własnego doświadczenia wiem miałem tak że z naprzeciwka jechał [...] Pijany zjechał na moją stronę ja żeby nie dopuścić do czołowego jechałem z 1 dzieckiem i z ciężarną żoną uciekałem na drugą stronę ulicy ale w ostatniej chwili ten ów [...] wrócił na swoją stronę no i niestety walną we mnie . przyjechała policja i mi powiedziała że to moja wina i mi wyjaśniła że nie musiałem uciekać bo jak by doszło do czołowego na moim pasie to bym miał sprawę wygraną ja jechałem fiatem UNO a gościu merolem mimo że świadkowie byli i widzieli całe zajście WIĘC GDZIE TU SENS I LOGIKA bo jedno drugiemu zaprzecza !!!
Odpowiedz
7
@ ziom
dnia 02.10.2013, 17:43 · Zgłoś
cos mi nie pasuje,ukradł pojazd ze stacji w Jaśle kiedy właściciel płacił za zatankowane paliwo i po drodze do Dukli-30 km tankował znowu paliwo ?
Odpowiedz
10
@ on
dnia 02.10.2013, 18:08 · Zgłoś
tak bo zalał [...]ek za 2 dychy pewnie ;D
Odpowiedz
3
@ stiv
dnia 02.10.2013, 20:59 · Zgłoś
no bo tamten na rezerwie jechał a zatankował za dyche to mu brakło bo pewnie miał na ukraine tym jechać :-)
Odpowiedz
-5
@ elwis
dnia 03.10.2013, 10:00 · Zgłoś
to nie byl [...]ek znam goscia jest mlodszy od zlodzieja i bardziej kasiasty bo ma wlasna firme
Odpowiedz
8
@ fred
dnia 02.10.2013, 17:18 · Zgłoś
pisz po polsku
Odpowiedz
-22
@ Klon
dnia 02.10.2013, 17:18 · Zgłoś
Co za [...] zostawia klucze w aucie w takim miejscu? nie wiedział,że jasło to jeden wielki [...]!!![...] i [...] jasielskie tylko czeka na takie sytuacje. nieroby skończone !!!
Odpowiedz
32
@ Slayer
dnia 02.10.2013, 17:30 · Zgłoś
Dlatego własnie jestem przeciw klonowaniu :-) Nie doczytałes ze sprawcą okazał sie mieszkaniec Kroscienka Wyżnego , co oczywiscie nie uprawnia cie do uogolniania ze wszyscy mieszkancy tej miejscowosci to złodzieje .
Odpowiedz
26
@ Obserwator
dnia 02.10.2013, 18:12 · Zgłoś
Przeoczyłeś jeden drobny szczegół, że ów amator cudzej własności nie był z Jasła i okolic, tylko z Krościenka Wyżnego, więc może więcej taktu w ocenie miejscowego ludu
Odpowiedz
-4
@ stiv
dnia 02.10.2013, 20:58 · Zgłoś
no jasne ale większość taka jest :-)
Odpowiedz
2
@ qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
dnia 02.10.2013, 21:00 · Zgłoś
racja
racja
Odpowiedz
4
@ fzs1000
dnia 02.10.2013, 23:19 · Zgłoś
skączony heheh
Odpowiedz
-6
@ Klon
dnia 03.10.2013, 16:42 · Zgłoś
I tu się mylisz słoneczko ty moje kochane.Doczytałem,że gość jest z Krościenka,ale to nie zmienia faktu,że "Jaśloki"są jacy są i tak jest,było i będzie. [...] i [...] nic dodać nic ująć.Macie już rondo Hitlera,to jeszcze sobie wybudujcie gazownie,zamknijcie się tam wszyscy i gaz odkręćcie na Full.Wtedy jasło będzie takie jak trzeba a nie jak dotychczas,że [...] z okolic zamieszkały w "MIEŚCIE :D" i szpanują jacy to oni nie panowie! buuuuhahahahahahaha.
Odpowiedz
38
@ Blacha
dnia 02.10.2013, 17:13 · Zgłoś
gta v polish edition :d
Odpowiedz
1
@ aaaaa
dnia 02.10.2013, 22:15 · Zgłoś
Oczywiscie artykuł dodany jako chyba ostatni w sieci!
Odpowiedz
2
@ Z
dnia 02.10.2013, 22:22 · Zgłoś
To nie było w Jaśle tyko w Los Santos :D xD
Odpowiedz
14
@ gruby
dnia 02.10.2013, 17:12 · Zgłoś
brawo policja ciekawe czy właściciel pojazdu dostanie odszkodowanie
Odpowiedz
-17
@ Tarzan-zan
dnia 02.10.2013, 19:01 · Zgłoś
Passtuch B4 - i wszystko jasne...
Odpowiedz
-3
@ zal
dnia 02.10.2013, 19:35 · Zgłoś
i co z tego ze b4 ty pewne ty jeździsz czyms lepszym
Odpowiedz
-27
@ Skodami jeżdzą sknery
dnia 02.10.2013, 19:49 · Zgłoś
alfami [...],a vw passtuchem i wszystkimi vw jeżdza [...] i smierdziele.
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 02.10.2013, 20:11 · Zgłoś
A "KARKI i recydywa" przesiadły się z BMW do Audi :)
Odpowiedz
18
@ Z
dnia 02.10.2013, 22:23 · Zgłoś
No tyle co była premiera GTA V.. i już się dzieje :(
Odpowiedz
-19
@ /.,mkjn
dnia 02.10.2013, 23:18 · Zgłoś
no psy pewnie na zderzaku suci jechaly i zostaly ranne buahaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
-3
@ [..]
dnia 03.10.2013, 00:03 · Zgłoś
Potwierdzam: audik i beemka - największy obciach i kwas
Odpowiedz
0
@ jeju jeju
dnia 05.10.2013, 07:28 · Zgłoś
to [...] na ciężarówkach będą musieli odrobić straty pluszowemu...
Odpowiedz
1
@ uzi
dnia 06.10.2013, 12:38 · Zgłoś
"Sprawca wykorzystał fakt, iż właściciel volkswagena passata poszedł zapłacić za benzynę. Wsiadł do auta, w którym właściciel zostawił kluczyki i odjechał." - Gdyby kluczykow nie bylo w samochodzie to by dostal.. niestety w takim przypadku sam prosil sie o zajumanie fury.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.