Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nielegalni imigranci ujęci przez jasielską policję

50

Jasielscy policjanci zatrzymali wczoraj pięciu nielegalnie przebywających w naszym kraju Pakistańczyków. Mężczyźni dostali się do Polski w naczepie tira jadącego z Grecji – wyskoczyli z niej na jednej z ulic Jasła.

Jak informuje komunikat opublikowany na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zgłoszenie o niecodziennym zdarzeniu wpłynęło do jej dyżurnego wczoraj około godziny 14.30. Wysłani na ul. Krakowską funkcjonariusze od kierującego tirem mieszkańca Radomia dowiedzieli się, że sygnał o ucieczce pięciu mężczyzn z naczepy jego pojazdu otrzymał on od kierowcy jadącego za nim busa. Poszukiwania odpowiadających rysopisowi świadka osób, które z przyczepy przewożącego aluminiowe taśmy tira miały wydostać się po uprzednim przecięciu plandeki nie trwały długo – policjanci znaleźli je na terenie pobliskiego marketu. Cudzoziemcy o ciemnej karnacji zostali doprowadzeni na komendę. Nie mieli przy sobie żadnych dokumentów pozwalających zweryfikować ich tożsamość. Ze wstępnych ustaleń jasielskich policjantów wynika jednak, iż mężczyźni są narodowości pakistańskiej i mają od 17 do 44 lat. Nielegalni imigranci przekazani zostali już funkcjonariuszom Straży Granicznej w Sanoku.

jh

Reklama

Komentarze: 46

Dodaj komentarz Widok:
0
@ qwerty
dnia 30.03.2014, 20:43 · Zgłoś
To jacyś masochości! :D
Odpowiedz
6
@ tw
dnia 27.03.2014, 17:05 · Zgłoś
[...] przyjechali po burmistrza i staroste...
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 27.03.2014, 10:55 · Zgłoś
Ide nad jasiolke podobno indianie obozy rozbijaja
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 27.03.2014, 10:18 · Zgłoś
Dla kasy robia wszystko nawet sluby z india pakistan zeby mieli obywatelstwo
Odpowiedz
0
@ do peter
dnia 27.03.2014, 08:49 · Zgłoś
A w twojej rodzinie nie ma nikogo, kto na zachodzie się dorabia?
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 27.03.2014, 09:46 · Zgłoś
pakistan to nie "zachod"...a im tylko o jedno chodzi - przeniesc swoja sredniowieczno ideologie islamska do europy, zrobic [...] i dostac paszport..ROZNICA JEST OGROMNA
Odpowiedz
3
@ peter
dnia 27.03.2014, 08:21 · Zgłoś
Odesłać Binladenów skąd przyjechali. Jak najszybciej.
Odpowiedz
4
@ artek
dnia 26.03.2014, 23:19 · Zgłoś
nigdy nie wiadomo jakie mieli zamiary , prawdą jest to ze byli głodni i zmeczeni bo poszli od razu do sklepu ,ale nasz kraj jest dośc przychylny dla uchodzcow , wielu juz w Polsce zastepuje Polakow bo ci zostali wygnani na zachod za chlebem,ze wzgledu na dobrobyt jaki u nas panuje
Odpowiedz
6
@ jaślanin
dnia 26.03.2014, 22:47 · Zgłoś
każdy rusza w poszukiwaniu lepszego życia nie każdemu chciało by sie jechać pół swiata ze swiadomoscia ze zaraz złapie nas policja i odtransportuje do kraju, przykre ale prawdziwe
Odpowiedz
7
@ bonus
dnia 26.03.2014, 22:04 · Zgłoś
Zawsze lepiej wysiasc w Jasle niz w radomiu :)
Odpowiedz
4
@ leyus polyeus
dnia 26.03.2014, 19:16 · Zgłoś
Oni tzn.Pakolce przyjechali po to ,żeby porwać starostę i burmistrza żeby ich potem wysłać do USA, żeby tam porządzili tak jak tu i wszystko...wiadomo co,nikt tak nie likwiduje jak Ponury Pszczelarz
Odpowiedz
-2
@ [...]ek
dnia 26.03.2014, 12:36 · Zgłoś
no i mamy w Jaśle nawet Pakistańczyków a niektórzy twierdzą że ludzie z miasta uciekają na zachód bo im się pracy zachciało a prawda taka że przybywają nawet z dalekich krajów.
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 26.03.2014, 11:46 · Zgłoś
Ale zaskoczenie dla jasla bo pakistancow ujrzeli ja cie sune tusz to szok no ale tak jest jak sie nigdzie nie bylo i nic nie widzialo a dopiero w komendzie musi byc szok
Odpowiedz
2
@ ojciec [...]peusz
dnia 26.03.2014, 10:51 · Zgłoś
No to pojechali po bandzie.
Wyskoczyli z auta i chcieli się wtopić w tłum :D To (się) wtopili :D
Odpowiedz
11
@ amivisage
dnia 26.03.2014, 10:29 · Zgłoś
Dobrze że nie dojechali do Kołaczyc bo by się zgubili w wielkim mieście.
Odpowiedz
8
@ onnn
dnia 26.03.2014, 10:22 · Zgłoś
Piszecie tak, jakby nasi rodacy święci byli i nigdzie nielegalnie nie przebywali...
Odpowiedz
9
@ arczi
dnia 26.03.2014, 10:03 · Zgłoś
Mamy juz ciawy,turkow i chinczykow to i dla pakistanczykow sie miejsce znajdzie w jasle.Jestesmy otwarczi na miedzynarodowy biznes
Odpowiedz
-1
@ ixi
dnia 26.03.2014, 09:41 · Zgłoś
za brode i do najblizszego samolotu do pakistanu..
Odpowiedz
4
@ ramon
dnia 26.03.2014, 09:28 · Zgłoś
No to Polskie dziewczyny szczęśliwe LOL
Odpowiedz
-4
@ jarooo
dnia 25.03.2014, 22:35 · Zgłoś
moze do warszawy jechali do sejmu pomuz matkom chorych dzieci protestowac mogli mowic to by i z nimi pojechalo 10 tys bezrobotnych z jasla
Odpowiedz
-5
@ fffffffff
dnia 25.03.2014, 18:31 · Zgłoś
co oni chcieli w jasle zarobic cos kasy ??? he he
Odpowiedz
5
@ zibi
dnia 26.03.2014, 07:55 · Zgłoś
Startować na burmistrza i starostę i radnych
Odpowiedz
21
@ Masakra
dnia 25.03.2014, 18:28 · Zgłoś
Chłopaki chcieli uciec od wojny, co wy byście zrobili na ich miejscu? a oczywiście nasi odrazu na policje, bohaterowie kaskaderzy czyli kierowcy busów.
Odpowiedz
-10
@ walikot
dnia 25.03.2014, 20:38 · Zgłoś
Na ich miejscu byśmy walczyli a nie jak czczury uciekali.
Odpowiedz
8
@ broo
dnia 26.03.2014, 02:33 · Zgłoś
czy w czasie II wojny swiatowej polacy uciekali do pakistanu?
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 25.03.2014, 17:33 · Zgłoś
Przyjechali szukac zon za kase zeby miec obywatelstwo a w jasle takich kandydatek nie brakuje to wszystko na ten temat
Odpowiedz
-15
@ walikot
dnia 25.03.2014, 20:44 · Zgłoś
Na wsi, tam dużo kwok łazi.
Odpowiedz
5
@ Pola
dnia 26.03.2014, 09:03 · Zgłoś
Och, cóż za imponująca wiedza na temat Jaślanek! Brawo, czyżbyś najlepszy tego przykład wyniósł z domu?
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 27.03.2014, 10:14 · Zgłoś
Tylko bez dokumentów i z nielegalnym pobytem to jak niby mieli by ten ślub brać ??
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 27.03.2014, 10:39 · Zgłoś
To takie proste pomysl dobrze
Odpowiedz
3
@ 10
dnia 25.03.2014, 16:02 · Zgłoś
goscinnie ich przymujemy ,lubimy ich ale nie u nas
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 25.03.2014, 15:57 · Zgłoś
przejażdżka za free w dwie strony :D

łohohohhohohhohohhoo
Odpowiedz
10
@ pepe
dnia 25.03.2014, 15:50 · Zgłoś
przyjechali zobaczyc Tygrysa Europy _ tuskolandie buhahaha
Odpowiedz
66
@ Winiarski RAJ
dnia 25.03.2014, 15:46 · Zgłoś
Jestem przekonany, że do przybycia do Jasła skłoniły tych Palestyńczyków W inne Klimaty.
Na pewno wieść o jasielskich winnicach rozniosła się po świecie i jak widać trafiła już do Pakistanu. Tylko wyglądać przez okno jak zjadą do Jasła inne narody Azji, Ameryki Południowej, Północnej , Australii i oczywiście Europy, ba nawet sądzę że Eskimosi zwabieni zapachem jasielskiego wina przybędą na Reniferach.
Ufff
Jestem tak [...], że zasadzę kolejne krzaki winorośli w końcu już niedługo RAJ Winiarski stanie się faktem dokonanym. Międzynarodowe towarzystwo już zjeżdża na degustacje i zwiedzanie winnic. Muszę zatem pomyśleć o wykupieniu abonamentu dla moich gości w Jasielskich Hotelach.
Czy nie jest pięknie ?
Brawo Burmistrz Andrzej !
Brawo Starosta Adam !
Niedowiarki zagryzają palce z zawiści, że winna strategia przynosi rezultaty !
Dziś Pakistańczycy jutro Japończycy i Chińczycy no i Eskimosi będą radować się z Jasielskich Winnych Klimatach !
Odpowiedz
9
@ zielony
dnia 25.03.2014, 16:37 · Zgłoś
Winne klimaty ? Ależ Pakistańczycy to muzułmanie a [...] to Alkohol.U nich spożycie to grzech śmiertelny ! No ale rozumiem,że to był żart więc ok...
Odpowiedz
18
@ fanka
dnia 25.03.2014, 18:49 · Zgłoś
Halo! Mam wrażenie, że osoba z RAJU już jest pod wpływem... ;D Niezwykła geograficzna podróż: Palestyna, Pakistan, Japonia itd.
Goście myśleli, że są w Niemczech - zobaczyli niemiecko brzmiącą nazwę marketu... Większych jaj nie było, nawet w reklamie z badaniem jaj na antybiotyki :) :) :)
Odpowiedz
14
@ czesio
dnia 25.03.2014, 19:28 · Zgłoś
własnie pogrzeszyc wpadli...dlaczego wyskoczyli na Krakowsiej?ano dlatego żeby popic pod Goleszem a potem po... pod Palmami:P
Odpowiedz
11
@ Winiarski RAJ
dnia 25.03.2014, 19:29 · Zgłoś
Czyżby nie wszyscy mieszkańcy Jasła i powiatu nie wiedzieli że mieszkają w krainie winem płynącym ? Przecież strategia "Winne Klimaty" jest znana wszem i wobec. No chyba nie popełniłem fo pa i nie zasadziłem tych krzaków winorośli na darmo ???
Odpowiedz
-2
@ walikot
dnia 25.03.2014, 19:44 · Zgłoś
Taa napewno myśleli że są w niemczech zobaczyli napis lidl itp. dookoła niemieckie szmelcwageny.
Odpowiedz
3
@ jo
dnia 26.03.2014, 09:46 · Zgłoś
super to jest smieje caly czas pozdro
Odpowiedz
-17
@ Tarzan-zan
dnia 26.03.2014, 12:50 · Zgłoś
Hehe myśleli że są w Niemczech 20 lat temu :) bo teraz to żaden Niemiec by nie wsiadł to 20-to letniego [...] A4 czy pastucha B5 nie mówiąc o starszym złomie... Oni takie auta oglądają w muzeach albo na wysypisku złomu :)
Jak powiedział Jeremy Clarkson - niemiecka motoryzacja jest do bani - a szczególnie ta z lat 90-tych - wtedy wszyscy Niemcy byli [...] - świętowali obalenie muru Berlińskiego - i dlatego nie przykładali się zbytnio do pracy :P
Odpowiedz
-29
@ pierwszy
dnia 25.03.2014, 15:21 · Zgłoś
a gdzie byli rodzice pakoli?
Odpowiedz
11
@ aaaa
dnia 25.03.2014, 19:18 · Zgłoś
To Alkaida..!!!
Odpowiedz
-12
@ Tarzan-zan
dnia 26.03.2014, 12:46 · Zgłoś
:) to nie mogli wyleź z tej naczepy w nocy na parkingu jak by wielki szofer tirowiec pauzę kręcił ??? ehhh
Odpowiedz
18
@ ginek
dnia 26.03.2014, 15:48 · Zgłoś
wysiedli i za głowę się złapali w jakiej dziurze... nawigacja im nawaliła.
i teraz ten co kazał wyskakiwać bo myślał, że to Niemcy ma przes..ane.
a miało być tak pięknie.
Odpowiedz
0
@ jaślok
dnia 29.03.2014, 18:24 · Zgłoś
i zaczeło sie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.