Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Niespodzianka w Jaśle. Czarni przegrali z Kantorem Turbia 1:2

13

Tego nie spodziewał się nikt. Czarni Jasło przegrali na własnym boisku z Kantorem Turbia 1:2. Bramkę na wagę zwycięstwa dla gości zdobył w 65. minucie Piotr Sojecki. <<FOTO>>

Gdy już w 5. minucie spotkania szansę na prowadzenie miał Dariusz Brągiel nic nie zapowiadało porażki, a zdobycie gola było kwestią czasu.

W 29. min. po dotknięciu piłki ręką przez jednego z zawodników Turbii w polu karnym, sędzia wskazał na wapno, a jasielski egzekutor rzutów karnych Sławomir Kwiek pewnie pokonał swojego przeciwnika z bramki i umieścił piłkę w siatce.

Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Już dwie minuty później wyrównującą bramkę zdobył Michał Serafin.

Druga odsłona spotkania to nadal ciągłe ataki Czarnych. Niestety w 65. min. bramkę na wagę zwycięstwa dla przyjezdnych zdobył Piotr Sojecki. W kolejnych minutach kilkakrotnie kotłowało się pod bramką Furtaka, lecz ten nie dał się zaskoczyć. Kantor natomiast trzykrotnie groźnie kontrował, ale Sojecki i Juda nie zdołali podwyższyć wyniku. Pomimo chęci Czarnych i zmian dokonywanych przez trenera Roberta Hapa wynik nie uległ już zmianie.

CZARNI: Kwiek – Setlak (66. W. Dziedzic), Bernacki, Maczuga, Matysik (89. Grzesiak), Brągiel, Cempa, Kukowski, Chrząszcz (66. Madejczyk), Warchoł (63. Munia), Bieniasz (73. Wardęga).

KANTOR: Furtak – Zalewski (57. Lupa), Cupak, Maciorowski, Stępień, Łuc, Serafin, Kobylarz, Ł. Dziedzic (46. Łącz), Juda, Sojecki, (90. Panikowski).

SĘDZIOWALI Grzegorz Chudy oraz Gabriel Czapka, Mariusz Mastaj (Dębica).

ŻÓŁTE KARTKI: Brągiel – Łuc.

WIDZÓW 300

(md)

Napisany dnia: 23.10.2011, 09:21 , Tagi: Czarni Jasło, Piłka nożna, MOSiR, Jasło