Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nieszczęśliwy wypadek?

22

Dziś po południu, ok. godziny 16-tej we Wrocance doszło do wypadku rowerzysty. Jak wynika z informacji przekazanych przez jasielską policję, mężczyzna jadąc drogą stracił równowagę i upadł na jezdnię. 

Okazał się nim 52-letni Jerzy M., mieszkaniec Gliwic. Z jego relacji wynika, że jechał z domu rodzinnego do sklepu we Wrocance i nagle się wywrócił. Przejeżdżający tamtędy Volksvagenem Golfem kierowca zatrzymał się, żeby sprawdzić co się stało, a na to wszystko nadjechał patrolujący teren radiowóz z Tarnowca. Okazało się, że mężczyzna po upadku miał głowę i twarz we krwi, ale był przytomny. Wezwano karetkę, która zawiozła go do jasielskiego szpitala, gdzie udzielono mu pomocy i wypisano do domu. Od mężczyzny pobrano także krew do badań na zawartość alkoholu.

 
 
(kp)

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Wrocaniak
dnia 29.07.2010, 12:52 · Zgłoś
Bo we Wrocance sa [...] sklepy az z Gliwic jada na rowerze he he
Odpowiedz
0
@ ka
dnia 28.07.2010, 23:22 · Zgłoś
Charlie_P Jesteś Bardzo [...].wiesz co to jest dom rodziny?Ten pan dawniej mieszkał we Wrocance ale przeprowadził się do Gliwic i przyjechał na wakacje tu.(do domu rodzinego)[...]!!!i jechał do sklepu.boże jacy ludzie są [...].
Odpowiedz
0
@ do masakra
dnia 28.07.2010, 22:03 · Zgłoś
Popłakałam się ze śmiechu jak czytałam Twój komentarz - więcej takich komentarzy :)
Odpowiedz
0
@ Charlie_P
dnia 28.07.2010, 17:17 · Zgłoś
BARDZO CIEKAWE JEST JEDNO ZDANIE: "Z jego relacji wynika, że jechał z domu rodzinnego do sklepu we Wrocance"

A WCZEŚNIEJ NAPISANE ŻE MIESZKANIEC GLIWIC.
NO TO POWIEM SZCZERZE, ŻE JEST Z NIEGO WYCZYNOWIEC, JAK SIĘ Z GLIWIC NA ROWERZE WYBRAŁ DO SKLEPU WE WROCANCE. A SWOJĄ DROGĄ, CO TO ZA SKELPY MAJĄ WE WROCANCE, ŻE AŻ LUDZIE ZE ŚLĄSKA TAM JEŻDŻĄ NA ZAKUPY... ALE KURCZE, ŻEBY NA ROWERZE? I JUŻ TAK BLISKO BYŁ I KRACH!
Odpowiedz
0
@ masakra
dnia 28.07.2010, 07:05 · Zgłoś
a mi dzisiaj budzik nie zadzwonił, napiszcie o tym. Mogę wam opowiedzieć dokładnie jak go wczoraj ustawiałem a on skubany nie zadzwonił!!
Odpowiedz
0
@ ale [...]
dnia 27.07.2010, 20:48 · Zgłoś
u mnie sasiad dzis nie spal,moze o tym napiszecie
Odpowiedz
0
@ lklk
dnia 27.07.2010, 12:52 · Zgłoś
on nie miał 16 lat ! czy wy nie umiecie czytać ? o godzinie 16-nastej. a mial 52 lata ;p eh..
Odpowiedz
0
@ nana
dnia 27.07.2010, 12:36 · Zgłoś
jak 52-latek przejechał z gliwic do wrocanki ponad 200 kilosów to mógł się zmęczyć i... upaść na jezdnię;)
Odpowiedz
0
@ filmar
dnia 27.07.2010, 12:04 · Zgłoś
Nie ma co się dziwić nie umie jezdzić naszymi wspaniałymi drogami
Odpowiedz
0
@ pok
dnia 27.07.2010, 11:29 · Zgłoś
niewiele trzeba do nieszczęścia
Odpowiedz
0
@ sa
dnia 27.07.2010, 10:16 · Zgłoś
dzieci do szkoły [...] a nie [...] komentarze
Odpowiedz
0
@ do hugo :) hehhe
dnia 27.07.2010, 09:39 · Zgłoś
hugo ale głupio piszesz jeśli gość ma 45 lat to m być pod opieką rodziców;))) hehehhehehe
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 27.07.2010, 09:22 · Zgłoś
Pokażcie zdjęcia :D A co się będziecie.... :D
Odpowiedz
0
@ naprawiacz1
dnia 27.07.2010, 07:49 · Zgłoś
16-latek mężczyzną... ale te dzieci rosną!!!
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 27.07.2010, 01:19 · Zgłoś
a mnie komar ugryzł xD
Odpowiedz
0
@ PIESZY
dnia 27.07.2010, 01:06 · Zgłoś
JECHAŁ REWREM I NIE OPANOWAŁ MASZYNY ??????
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 27.07.2010, 01:04 · Zgłoś
to nawet na rowerze nie można się wyrąbać albo potknąć na drodze bo już będzie info na necie i wielka sensacja " bo upadł na jezdnie" istna głupota pisanie takich bzdur :)
Odpowiedz
0
@ mokra ciba
dnia 27.07.2010, 00:16 · Zgłoś
jechał pewnie siedmiokołowcem bardubilskim na podwójnej przeciągłej
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 26.07.2010, 23:27 · Zgłoś
pewnie był pijany?
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 26.07.2010, 23:12 · Zgłoś
noi??
Odpowiedz
0
@ GB
dnia 26.07.2010, 21:54 · Zgłoś
A DZIŚ RANO LECIAŁO STADO BOCIANÓW DO AFRYKI HA,,HA...
Odpowiedz
0
@ ble
dnia 26.07.2010, 21:39 · Zgłoś
to już naprawdę nie macie o czym pisać
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.