Nieszczęśliwy wypadek?
Dziś po południu, ok. godziny 16-tej we Wrocance doszło do wypadku rowerzysty. Jak wynika z informacji przekazanych przez jasielską policję, mężczyzna jadąc drogą stracił równowagę i upadł na jezdnię.
Okazał się nim 52-letni Jerzy M., mieszkaniec Gliwic. Z jego relacji wynika, że jechał z domu rodzinnego do sklepu we Wrocance i nagle się wywrócił. Przejeżdżający tamtędy Volksvagenem Golfem kierowca zatrzymał się, żeby sprawdzić co się stało, a na to wszystko nadjechał patrolujący teren radiowóz z Tarnowca. Okazało się, że mężczyzna po upadku miał głowę i twarz we krwi, ale był przytomny. Wezwano karetkę, która zawiozła go do jasielskiego szpitala, gdzie udzielono mu pomocy i wypisano do domu. Od mężczyzny pobrano także krew do badań na zawartość alkoholu.
(kp)
