Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nietrzeźwy sprawcą kolizji

41

Mimo, że był pijany, wsiadł za kierownicę samochodu. Jazda 56-letniego mieszkańca Jasła zakończyła się kolizją drogową. W zdarzeniu brały udział trzy samochody, na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do kolizji doszło wczoraj około godz. 16.30 w Jaśle. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący fiatem uno 56-letni mieszkaniec Jasła jechał ul. Lwowską. Kierowca nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył volkswagena vento, który następnie uderzył w poprzedzające go audi A4. Na szczęście tym razem nikt nie został ranny.

W czasie rozmowy z uczestnikami kolizji, funkcjonariusze od kierującego fiatem wyczuli woń alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości dało odpowiedź na pytanie o przyczynę kolizji. 56-letni mieszkaniec Jasła miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za spowodowanie kolizji.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jadźka
dnia 12.12.2011, 12:00 · Zgłoś
wypite wieczorem 5 kieliszków [...] po przespanej nocy ile da promili rano?
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 14.12.2011, 15:53 · Zgłoś
To zależy od organizmu ale i tak nie zaleca się wsiadać za kółko bez przebadania.
Odpowiedz
-3
@ NK
dnia 10.12.2011, 12:55 · Zgłoś
i bardzo dobrze!!!-3 złomy z a4 na czele tam gdzie ich miejsce -na złom rzepy z nad niemieckiej rzeki
Odpowiedz
-1
@ rafi
dnia 09.12.2011, 22:01 · Zgłoś
no i jest o czym mowic ,i co [...] nic nie robia ?
Odpowiedz
2
@ Jureczek
dnia 09.12.2011, 21:51 · Zgłoś
Ja jestem tego zdania!Im więcej złapią [...] kierowców, im więcej zdarzeń z ich udziałem ,tym mniej policjanci powinni zarabiać.Płacić powinno się za efekty działania,a ich jak na lekarstwo.Dalej jeździ się pod wpływem i nic nie wskazuje na to by było lepiej.Statystyki są przerażające .Tak więc zamiast kasy to panowie policjanci powinni dostać szpica [...]...!Są nie skuteczni .Panowie poprawcie statystyki.Zero [...] kierowców,a wtedy nie będę się czepiał waszych wypłat i premii.Do roboty!!Pozdrawiam!
Odpowiedz
1
@ Osiedlowy
dnia 09.12.2011, 21:18 · Zgłoś
Lubie placki
Odpowiedz
-5
@ Następne moje [...] na temat
dnia 09.12.2011, 20:14 · Zgłoś
vieśwagena w tdi...Zapraszam.

.Wierzę w Volkswagena wszechmogącego, stworzyciela passata i golfa i Audi A1-A8(w tdi), potomka jego najlepszego, który się począł z Wolkswagena mego ukochanego.Umęczony przez forumowiczów ukrzyżowany umarł i został zezLomowany.Na wsi zmartwychwstał wstąpił na parkingi kościelne a właśiciele ich sądzą żywych i umarłych...
Odpowiedz
-1
@ ads
dnia 09.12.2011, 19:40 · Zgłoś
A ja się pytam:gdzie w tym czasie byli rodzice
Odpowiedz
-1
@ do yza i ads
dnia 09.12.2011, 21:24 · Zgłoś
a ja się pytam gdzie są twoi rodzice !!!
Odpowiedz
1
@ aaa
dnia 10.12.2011, 10:50 · Zgłoś
rodzice musieli robic takich niedorobow jak wy [...]
Odpowiedz
4
@ z mojego tomiku poezji: fraszka "
dnia 09.12.2011, 19:18 · Zgłoś
"Na Passtucha"

passtuch - jedno słowo a tak wiele znaczy
zaraz wam mechanik wszystko wytłumaczy
passtuch to jest perła, ideał dizajnu
rózni się nie wiele, ciutkę, od kombajnu
kultowa już buda, przed liftem i po
b5 się rozumie - prestiż to jest to!
czy to w tedeiku czy też jest w benzynie
zaszpanuje każdej, wiejskiej blond dziewczynie
sołtysowi z wólki [...] już się cieszy
bo handlarz mu ciągnie, passacika z Rzeszy
będzie w tedeiku, po [...]ku lekarzu
sołtys dumny chodzi, zamiata w garażu
dziewięć dziewięć rocznik (model dwa tysiące)
jeżdżony był tylko w słoneczne miesiące
pali trzy literki - cztery jak jest zima
jedyny mankament - do nabicia klima
rozrząd wymieniony, filtry, płyny, paski,
z zazdrości z burmistrzem wynikły niesnaski
szyby w oryginale, w elektryce cały
"czeki" bardzo rzadko się w nim zapalały
sto trzydzieści "koła" szafa pokazuje
przebieg oryginalny - z tym nie dyskutuje
czemu tak wytarty, mieszek i fajera?
poradzimy sobie - lśniąca czerń markera
passtuch znakomicie opał toleruje
chociaż ropy na wsi nigdy nie brakuje
przyspieszenie takie że aż w fotel wgniata
objadę każdego w japońcu [...]
to było największe, marzenie życiowe
by nabyć passtucha, można sprzedać krowę
już passtuch w garażu, można go oblewać
[...] pokrowce szybko przyodziewać
by [...]em z gumowcy, środka nie pobrudzić
za fajerą passka nie można się nudzić
kredyt na passtucha wziąć było warto
bo passtuch to passtuch! Volkswagen DAS AUTO!
Odpowiedz
1
@ XxX
dnia 09.12.2011, 19:27 · Zgłoś
prawie jak kochanowski ale prawie to wielka różnica...mimo kilku strof podobało mi sie!. pozdro
Odpowiedz
2
@ xx
dnia 09.12.2011, 18:58 · Zgłoś
Leper górą ;p
Odpowiedz
-9
@ WOW
dnia 09.12.2011, 16:49 · Zgłoś
to wieśvagen vento jeszcze na chodzie..Toż to historia
Odpowiedz
4
@ do wow
dnia 09.12.2011, 17:28 · Zgłoś
[...] jestes i [...] ty jestes wiesvagen wspulczuje twoim rodzicom bo cie nied...bali.
Odpowiedz
6
@ albinek
dnia 09.12.2011, 17:30 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
5
@ Człowiek
dnia 09.12.2011, 19:56 · Zgłoś
Z kolei Ty nie masz historii..Samochód jest dobry, sprawny to się jeździ.Nie każdy ma pieniądze na wszystko od początku swoich dni
Odpowiedz
2
@ WOW
dnia 09.12.2011, 20:30 · Zgłoś
współczuje ci że nie skończyłeś nawet podstawówki
Odpowiedz
2
@ do wow
dnia 10.12.2011, 10:57 · Zgłoś
ales zablysnol [...] napisz cos madrego
Odpowiedz
3
@ X-men
dnia 09.12.2011, 16:39 · Zgłoś
[...] !!!
Odpowiedz
-7
@ dawidek
dnia 09.12.2011, 16:23 · Zgłoś
A co pił dobrego ???.Hahahahaha:):)
Odpowiedz
1
@ Odpowiadacz2000
dnia 09.12.2011, 19:54 · Zgłoś
To czego Ty nie możesz krnąbrny dzieciaku..
Odpowiedz
-9
@ rally
dnia 09.12.2011, 16:13 · Zgłoś
oj tam oj tam nikt nie jest idealny ci wszyscy c0 będą mnie minusować niech pomyślą czy nigdy w życiu nie wsiedli za koło swolego wozu po [...]... to jest głupota ale po [...] każdy jechał... tylko się udało.
Odpowiedz
7
@ Hmm...
dnia 09.12.2011, 18:33 · Zgłoś
Nigdy. Nawet po połowie szklanki [...]. Nie mówiąc o mocniejszych trunkach. A mam 26 lat za kierownicą. I może powiesz że jestem nienormalny?
Odpowiedz
-7
@ zaufny
dnia 09.12.2011, 19:09 · Zgłoś
Witaj [rally] piszesz bardzo realnie nie patrz na te minusy to robią [...] . A ty [Hmm] jesteś bardzo normalny ale [[...]]
Odpowiedz
0
@ PiSsOff!!!
dnia 09.12.2011, 19:41 · Zgłoś
nie [...], ja nie jechałem-nawet rowerem !!! nie sądź wszystkich swoja miarką
Odpowiedz
7
@ Orator
dnia 09.12.2011, 19:52 · Zgłoś
Tobie nikt nie [...] samochodu z tyłu i z przodu to prawisz morały...Po [...] się nie jeździ, tyle.Stop [...]rii pokroju Pana [rally]..
Odpowiedz
3
@ nie-polak
dnia 10.12.2011, 01:44 · Zgłoś
ale na kacu to już nie pod wpływem? raczej pod wypływem wy polskie [...] [...] jedne, łapać za gardła, pruć tętnice byle zniszczyć sąsiada gady ostatnie, później do kościoła wyspowiadać się, czarny i tak rozgrzeszy, wam jadu nigdy nie braknie, wykończycie się w końcu...?
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 14.12.2011, 15:47 · Zgłoś
Ja nie jechałem...
Odpowiedz
-4
@ Land
dnia 09.12.2011, 16:07 · Zgłoś
Mam propozycję do kierowców jasielskich po [...] nie jeździmy i zobaczymy jak policja
będzie rozliczana , na czym zrobią punkty?
Odpowiedz
9
@ aras
dnia 09.12.2011, 16:11 · Zgłoś
to żęś błysnął pomysłem
Odpowiedz
6
@ boss
dnia 09.12.2011, 16:48 · Zgłoś
Land potwierdzasz tylko regułę jacy ludzie są w naszym mieście-jak coś policja zrobi to źle,jak nie zrobi to tez źle, jak są na drodze to źle, jak ich nie ma to tez źle..paranoja!!! Przecież policji właśnie o to chodzi żeby nie było [...] kierowców,bo to straszne zagrożenie!!!a gdyby [...] czyjeś dziecko jadąc po [...]???
Odpowiedz
-2
@ ale dałeś aż drzwi wygieło
dnia 09.12.2011, 16:59 · Zgłoś
...
Odpowiedz
4
@ saw
dnia 09.12.2011, 17:06 · Zgłoś
mysle ze policja zasluzyła sobie na takią opinie...
Odpowiedz
0
@ boss
dnia 09.12.2011, 19:08 · Zgłoś
Pamiętajmy,że to już nie jest [...] tylko policja i naprawdę czasy się zmieniły. Nie mówię żeby kochać policję,ale doceńmy to co ona dla nas robi,bo gdyby nie policja to nie chcę sobie wyobrażać co by było. ostatnio czytałem o akcji trzeźwy poranek i znowu same negatywne komentarze(w większości) na ich pracę. Uważam,że czy to rowerzysta czy tym bardziej kierujący autem a w stanie nietrzeźwości powinien iść pod sąd,bo to straszne zagrożenie dla nas wszystkich
Odpowiedz
0
@ zamaszysty
dnia 09.12.2011, 23:10 · Zgłoś
mnie chodzi tylko o to aby wyeliminowac [...] policjantow z naszych drog,ktorych nikt nie sprawdza a jak spowoduja kolizje to stan ich trzezwosci sprawdza sie na policji a nie przy swiadkach
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 14.12.2011, 15:47 · Zgłoś
No z rowerami to ty nie przesadzaj :) Po [...] da rady jechać na rowerze bez żadnego problemu i po kielichu tak samo (ale jednym!) więc nie widzę sensu takich sądami karać. Gorzej z autami gdzie faktycznie jest to niebezpieczne.
Odpowiedz
11
@ dziobak
dnia 09.12.2011, 15:55 · Zgłoś
nie dosyć ze stary to jeszcze [...]!!!
a jak bys [...] dziecko potracil ?
Odpowiedz
11
@ xxx
dnia 09.12.2011, 17:17 · Zgłoś
jak on stary to ty jak będziesz miał lat 58lat to będziesz [...]
Odpowiedz
7
@ PiSsOff!!!
dnia 09.12.2011, 15:15 · Zgłoś
czy ktoś wie ile nieatestowanych promili wydmuchał swego czasu przedstawiciel ludu ziemi jasielskiej ???
Odpowiedz
18
@ on 20L
dnia 09.12.2011, 14:44 · Zgłoś
I dalej bedziecie narzekać że tylko młodzi są nieodpowiedzaialni
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.