Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Noc Sylwestrowa w Jaśle

32

Na jasielskim Rynku w Sylwestra gościem wieczoru będą CHŁOPACY, którzy zagrają swoje najlepsze hity. Zespół ten gra muzykę rock i pop. Dla wszystkich będących w tym dniu na Rynku i biorących udział w zabawie będzie zorganizowany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami...

Zabawa sylwestrowa rozpocznie się o godzinie 21.30 i potrwa do godziny 1.00. O godzinie 00.00 odbędzie się pokaz fajerwerków, a Andrzej Czernecki burmistrz Jasła złoży wszystkim mieszkańcom noworoczne życzenia.

Udział w konkursie ekologicznym wezmą te osoby, które szklane opakowanie z szampana wrzucą do specjalnego pojemnika. Następnie odbędzie się losowanie kuponów, po którym zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Życzymy przyjemnej zabawy z zespołem CHŁOPACY.

(icz)

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ THEPTOK
dnia 30.12.2010, 14:34 · Zgłoś
super ze rock pop a nie jakiś [...] hip chłop
Odpowiedz
0
@ jaja.p,
dnia 28.12.2010, 16:15 · Zgłoś
ja p [...] takiego sylwka!!!
Odpowiedz
0
@ Milcia
dnia 28.12.2010, 15:38 · Zgłoś
A ja ten zespół nawet lubię nie maja złych kawałków :)
I cieszcie się że wo gule coś jest w Jaśle na sylwestra bo co niektórzy nie mają tej przyjemności...
Odpowiedz
0
@ lucyna
dnia 26.12.2010, 16:05 · Zgłoś
poważni ludzie umieją sie zachować a [...]ki zawsze bedą narzekac żeby im zlotem drogę wyścielił zawsze bedzie żle więc nie ma się co przejmowac a nietrudno wydac kasę na byle jaki sprowadzany zespół , może lepiej poczekac do lata wtedu wielu starszych ludzi tez skorzysta i sobie na rynku posiedzi
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 25.12.2010, 14:18 · Zgłoś
ludzie co wy tak na ten zespół narzekacie ludzie sie opija to i przy tym beda bawić ;d
Odpowiedz
0
@ Pawel
dnia 24.12.2010, 09:12 · Zgłoś
Wrocław niech sie schowa.
Pozdro dla Wszystkich i życze aby nowy rok był lepszy od poprzedniego. Heyo.
Odpowiedz
0
@ Maria K.
dnia 22.12.2010, 22:37 · Zgłoś
To rumiany będzie bawil z dziewczynami!!!A dyzio będzie mu klaskał!!
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 22.12.2010, 15:52 · Zgłoś
nie rozumie was moze i nie prezpadam za Nimi.. wolałam jak Mateusz śpiweał w zespole SKANGUR ale mimo wszystko to w końcu nasz chłopak :D
Odpowiedz
0
@ eK
dnia 22.12.2010, 15:18 · Zgłoś
tak jest... jeździjcie po burmistrzu :D Szkoda, że będzie jakikolwiek zespół grał. Powinny być tylko życzenia i do domu. Bo zawsze się znajdzie jeden z drugim, co mu się nie podoba. Pół roku temu pisałeś, że w Jaśle nic się nie dzieje, nikt nie gra itd... Teraz został zaproszony zespół, to źle. Jakby nikt nie był zaproszony to też źle.
Odpowiedz
0
@ haaha
dnia 22.12.2010, 11:30 · Zgłoś
bd [...] na tym sylwestru :D
Odpowiedz
0
@ arni
dnia 22.12.2010, 10:58 · Zgłoś
AKURAT TEN BAND TO CHORY WYMYSŁ PANI KASPZYK - DYREKTOR JDK.
Odpowiedz
0
@ atletic
dnia 22.12.2010, 10:45 · Zgłoś
kurka co wy chcecie od obecnego burmistrza nie mial nawet kiedy zorganizowac przecież takie cos organizuje sie pare miesiecy przed a nie niecaly miesiac
Odpowiedz
0
@ Topola
dnia 22.12.2010, 09:22 · Zgłoś
Jesteście obrzydliwymi, wiecznie niezadowolonymi [...](cenzura).No cóż, ale pewnie jak bym miała do wyboru Sylwester w Paryzu na Polach Elizejskich lub we Wiedniu w Operze przy Ringu na spektaklu operetki Straussa „Zemsta nietoperza” to pewnie tez bym wybrzydzała jak WY !!!A teraz osobista prośba do krytyka, getta,kulka a, pfff i innych "światowców" dajcie znać jak spędziliscie Sylwestra i gdzie . JESTEM STRASZNIE CIEKAWA (i już Wam zazdroszczę) !!!
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 21.12.2010, 23:55 · Zgłoś
[...] jaślan nie zna granic...nie masz ochoty-nie idż-tam nikt na Ciebie nie czeka.bluzganie na burmistrza??macie to co chcieliście!!!na P.Kurowską wieszaliście cuda...i na niego też???szkoda komentować...
Odpowiedz
0
@ KI
dnia 21.12.2010, 21:59 · Zgłoś
Czy oni nie grali na Dniach Wina?? Może coś innego można zaprosić??
Odpowiedz
0
@ norek
dnia 21.12.2010, 20:31 · Zgłoś
o nie!!! tylko nie ten zespół, szkoda słów
Odpowiedz
0
@ Adam
dnia 21.12.2010, 20:19 · Zgłoś
To wrzucanie flaszek to dobry pomysł.Odchami lud jasielski,przynajmniej na chwilę....
Odpowiedz
0
@ ha ha ha
dnia 21.12.2010, 20:10 · Zgłoś
Ha CYT: "CHŁOPACY, którzy zagrają swoje najlepsze hity" znaczy sie chyba jeden hit :| ?!?!?!?!?!
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 21.12.2010, 19:19 · Zgłoś
hahaha ja ******** mega sylwester
Odpowiedz
0
@ Anty
dnia 21.12.2010, 18:04 · Zgłoś
Też mi atrakcja. Najgorszy zespół młodego pokolenia. Sama nazwa odrzuca i tak jakoś nieprzyjemnie się kojarzy. No ale niech tam.. jak mówi klasyk "naród [...], wszystko kupi"
Odpowiedz
0
@ alejandro
dnia 21.12.2010, 17:44 · Zgłoś
jaki zespół? :D znowu jakaś stypa...
Odpowiedz
0
@ hahaha
dnia 21.12.2010, 16:55 · Zgłoś
chlopacy! hahaha w sumie to pasuje nawet : [...] we wsi zagraja :P jak to zawsze disco relax :) a atrakcja wieczoru to jest cos: zyczenia od burmistrza :P bravo
Odpowiedz
0
@ Dave Mustaine
dnia 21.12.2010, 16:53 · Zgłoś
nareszcie zagra na rynku świetna kapela rockowa!!! żartowałem:-)
Odpowiedz
0
@ czesio
dnia 21.12.2010, 16:24 · Zgłoś
no to sie burmistrz szarpnoł:D:D chłopacy nie płaczą:P
Odpowiedz
0
@ pfff
dnia 21.12.2010, 16:08 · Zgłoś
superrrrrr kicha....
Odpowiedz
0
@ ssssss
dnia 21.12.2010, 16:06 · Zgłoś
no nareszcie cos konkretnego ,zmiana burmistrza wyszla na dobre:)))
Odpowiedz
0
@ kulk a
dnia 21.12.2010, 15:41 · Zgłoś
dobrze, że taka kicha bo mam inne plany na ten wieczór
Odpowiedz
0
@ Pfff...
dnia 21.12.2010, 15:34 · Zgłoś
Nie ma po co iść.. Wysłuchiwać życzeń od pana Cz. dla którego liczy sie tylko kasa i bogacze a biednych moze olać... Taka jest prawda!!!
Odpowiedz
0
@ NP1910
dnia 21.12.2010, 15:04 · Zgłoś
Jaki buristrz taki zespół,a ten wokalista to prawda ze nie przyznaje sie bo to nie jest cool, do tego ze urodził sie i wychował w Jaśle?
Odpowiedz
0
@ Getto
dnia 21.12.2010, 14:36 · Zgłoś
Jak zwykle będzie lipa na jasielskim rynku ha szkoda iść
Odpowiedz
0
@ luq
dnia 21.12.2010, 13:39 · Zgłoś
szkoda iść kasa pewnie poszła na burmistrza
Odpowiedz
0
@ krytyk
dnia 21.12.2010, 13:25 · Zgłoś
Co to znowu za pseudo-zespół, Jasło aż takie biedne ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.