Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nocna akcja na torach

1

W nocy 21.01.2007r. w miejscowości Siepietnica w wyniku silnego podmuchu wiatru został na kilka godzin wyłączony szlak kolejowy relacji Stróże - Jasło. Na torowisko oraz trakcję energetyczną przewróciło się dwie topole, którte zerwały przewody. Do akcji usunięcia zagrożenia zostały zadysponowane 2 jednostki Straży Pożarnej ze Skołyszyna i Jasła oraz specjalny pociąg do usuwania awarii z Nowego Sącza.

 Obrazek "http://images13.fotosik.pl/22/21dfcce1efc81f2d.jpg" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.

Obrazek "http://images4.fotosik.pl/295/06d3fd822480ca6d.jpg" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.

Obrazek "http://images11.fotosik.pl/28/1e8fb9c12bb64103.jpg" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.

S.Święch/GCR Skołyszyn

Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kuba
dnia 22.01.2007, 14:44 · Zgłoś
ale mieli robotyB:o
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.