Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nowa siedziba Biura Posła Mieczysława Golby

86

Solidarna Polska informuje o nowej siedzibie Biura Posła Mieczysława Golby, które mieści się przy ul. Koralewskiego 3 w Jaśle.

Poprzednio wynajmowany lokal przy ul. Sokoła 8 od TBS-ABK podlegającejgo Burmistrzowi Miasta Jasła, został Posłowi na Sejm RP Mieczysławowi Golbie wypowiedziany. Powód wypowiedzenia - Wydział Gospodarki Odpadami potrzebuje tego pomieszczenia dla swoich pracowników.

2.  Trwa zbiórka podpisów poparcia dla kandydatów Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro do Parlamentu Europejskiego.

Listy można pobrać w biurze Posła M. Golby lub na stroniewww.solidarna.org.pl   Bardzo prosimy o pomoc wszystkich, którzy mogą zaangażować się w zbiórkę podpisów. Wypełnione listy prosimy dostarczyć do biura Solidarnej Polski.

3. Tworzona jest lista kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Jaśle i Powiecie Jasielskim.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do biura Posła M. Golby.

4. Wciąż zbierane są podpisy pod wnioskiem poparcia referendum  w sprawie lasów państwowych i Polskiej Ziemi.

5. Dyżury Pani Marii Kurowskiej Pełnomocnika Solidarnej Polski w Powiecie i Mieście Jasło, odbywają się w każdą środę w godz. 14.30 – 16.30 w biurze Posła M. Golby.

CZEKAMY RÓWNIEŻ NA CIEBIE !!!

SAMI NIE ZROBIMY WIELE, W GRUPIE MOŻEMY WIĘCEJ !!!

Solidarna Polska Jasło

Reklama

Komentarze: 83

Dodaj komentarz Widok:
-3
@ ile
dnia 17.03.2014, 08:11 · Zgłoś
czy wiadomo juz czy pabian wystartuje
Odpowiedz
1
@ nioska
dnia 17.03.2014, 07:54 · Zgłoś
Ciekawe, ile jaj można wysiedzieć w środy od 14:30 do 16:30?
Odpowiedz
1
@ do nioska
dnia 17.03.2014, 10:28 · Zgłoś
Ty rzeczywiście masz kurze myślenie...
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 16.03.2014, 22:14 · Zgłoś
nie ma bardziej wrednego narodu niż polski.
Odpowiedz
1
@ Sven
dnia 16.03.2014, 22:14 · Zgłoś
zagłosujcie na nas to będzie wam dobrze w razie [...]ostwa powiemy,że winny jest wirtualne widmo.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 16.03.2014, 22:12 · Zgłoś
legalna siedziba ,,legalnych wykształconych złodziei''
Odpowiedz
0
@ jasiu
dnia 16.03.2014, 17:01 · Zgłoś
Proszę się nie denerwować,bo i tak ostatni ruch przed wyborami będzie należał do Ojca Dyrektora
Odpowiedz
3
@ Ahmed Mohamad Abdul
dnia 16.03.2014, 10:31 · Zgłoś
I tak zagłosujecie na to co Wam telewizornia pokaże w 'obiektywnych' sondażach. Prosty tłum zniechęcony od małego przez państwowe szkolnictwo do czytania książek, a w dorosłym życiu czerpiący całą wiedzę z telewizji tak niestety ma!
Odpowiedz
0
@ Mr.X
dnia 16.03.2014, 14:32 · Zgłoś
człowiek w pudełku ma zawsze rację i nigdy nie kłamie, o ironio
Odpowiedz
5
@ cryminal tango
dnia 15.03.2014, 21:40 · Zgłoś
A nie lepiej było przenieść siedzibę, tam, gdzie się "siedzi" za wydawanie publicznej kasy na sikawki i groty?
Odpowiedz
6
@ Srarzan-sren & AntySven
dnia 15.03.2014, 21:19 · Zgłoś
Ludzie. Obudzcie sie w koncu. Trzeba wyjsc na ulice jak na Ukrainie. Ale i tak to nic nie zmieni bo polacy do [...]py. Takie duze pomniki rzeszowskie. Choc uwazam ze ukraina i cala ta sprawa to sprawka europy itd. Czemu my podatnicy musimy utrzymywac te [...] przy korycie. Ludzie postawmy sie. zaraz zostane pojechany bo połowa Jasła wspiera [...]ne PO. Ja mam w [...]pie kto bedzie rzadzil ale Temu Pany T.. podziekowac trzeba.
Odpowiedz
0
@ Mr.X
dnia 15.03.2014, 23:51 · Zgłoś
1
@ Mr.X
dnia 15.03.2014, 19:56 · Zgłoś
Stop syjonizmowi w Polsce
Odpowiedz
7
@ jaś
dnia 15.03.2014, 19:34 · Zgłoś
w tym mieście tylko kanapowa partia biuro zakłada ale już nie długo nikt o tej partii pamiętać nie będzie.
Odpowiedz
12
@ psełdonim
dnia 15.03.2014, 18:10 · Zgłoś
panie poseł - po co to było na 2 m-ce kanciape zmieniać ? trza sie bedzie wynieść po raz drugi...
Odpowiedz
4
@ Ahmed Mohamad Abdul
dnia 15.03.2014, 18:07 · Zgłoś
Kasanke teraz jem. Jest bardzo pyszna. A tak przy okazji i tak na W.CZ Posła nie wesprę.
Odpowiedz
10
@ Piotrek
dnia 15.03.2014, 17:29 · Zgłoś
A gdzie biuro Platformy, bo jakoś nie mogę znaleźć?!
Odpowiedz
7
@ PiS-man
dnia 15.03.2014, 21:15 · Zgłoś
Platforma ma biuro mobilne. Gdzie profity - tam biuro!
Odpowiedz
11
@ dodo
dnia 15.03.2014, 14:03 · Zgłoś
A teraz rozdaje Maryja.
Odpowiedz
-6
@ do dodo
dnia 15.03.2014, 15:21 · Zgłoś
Mieszkając w Polsce powinieneś wiedzieć Kim jest Maryja, a nie szargać imienia Matki Bożej.
Odpowiedz
0
@ pytanie
dnia 15.03.2014, 13:38 · Zgłoś
do Ad vocem- czy aby chodziło ci o radnego który ma brata księdza ?
Odpowiedz
2
@ Etatowy
dnia 15.03.2014, 12:22 · Zgłoś
a co ze mną ? też che etat !
Odpowiedz
10
@ stad
dnia 15.03.2014, 10:36 · Zgłoś
[...] kurowska. to [...]nieta [...] i tyle.
Odpowiedz
9
@ a fuuujj
dnia 15.03.2014, 11:51 · Zgłoś
I znów te same [...] na stołeczki się pchają. Ciekawe, czy społecznie też tak "walczyliby" dla Polski?
Odpowiedz
13
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 14.03.2014, 23:49 · Zgłoś
Już wszystko wiadome idą wybory i do korytka pchają się reprezentanci "elyt" - ale kto będzie reprezentował zwykłego Kowalskiego i jego interesy - to ten który tych "panocków" utrzymuje i daje im zatrudnienie...
Odpowiedz
19
@ Tadeusz Baniak
dnia 14.03.2014, 21:08 · Zgłoś
Kochana Mario Kurowsko?! Przekonałaś mnie, że "grupowo" możemy wiecej. Ale burmistrz może być tylko jeden. Dlatego deklaruję, że dla dobra Solidarnej Polski wystartuję z Twojej listy na burmistrza Jasła. Wtedy na pewno wygram, i zrobimy taką grupową fetę, że hej...
Odpowiedz
9
@ PiS-man
dnia 14.03.2014, 22:16 · Zgłoś
A skąd pomysł towarzyszu Baniak, że wy się na burmistrza w ogóle nadajecie?
Odpowiedz
-3
@ do Tarzan-zan
dnia 15.03.2014, 07:52 · Zgłoś
hehe . Ale sobie jaja robisz z tą uczciwością i szlachetnością...
Ja widze, że PiS wyzbył się ludzi myślących, którzy go tworzyli i jedzie w dół, z każdymi wyborami osiąga gorszy wynik.
Dlatego szanse mają nowe prężne partie. Myślałem, że to będzie PR Gowina, ale za późno powstali i sypią się z dnia na dzień i nie mają struktur. Więc zostają Ziobrzyści.
Odpowiedz
10
@ Ad vocem
dnia 15.03.2014, 09:26 · Zgłoś
Bo wiem, że burmistrzowanie nie polega na rozdawaniu różańców! Chyba to wystarczajacy argument?!
Odpowiedz
-3
@ do Ad vocem
dnia 15.03.2014, 10:10 · Zgłoś
Chyba Ci się coś pokręciło, bo różańce w ostatnich wyborach samorządowych to rozdawał wraz z bratem pewien radny.
Odpowiedz
4
@ Józef
dnia 16.03.2014, 09:33 · Zgłoś
Baniak nie chce, ale Ma-[...] się nie nadaje!
Odpowiedz
1
@ do Tadeusz baniak
dnia 16.03.2014, 21:01 · Zgłoś
Ale się Tadziu rozmarzyłeś...
Odpowiedz
2
@ popu
dnia 17.03.2014, 08:51 · Zgłoś
tow baniak wyscie juz raz prubowali...
Odpowiedz
1
@ walikot
dnia 14.03.2014, 19:56 · Zgłoś
A daj im boziu niech wygrają, w co wątpię prędzej w totka wygram.
Odpowiedz
12
@ Jaślanin
dnia 14.03.2014, 19:35 · Zgłoś
W Jaśle nie liczą się partie , tylko ludzie(co chcą,umieją i mogą coś zrobić dla mieszkańców Jasła)
Odpowiedz
52
@ ja
dnia 14.03.2014, 16:28 · Zgłoś
Marny poseł,marna partia,marne poparcie. Nic was nie uratuje. Od maja do łopaty.
Odpowiedz
19
@ taaa
dnia 14.03.2014, 22:22 · Zgłoś
Nic dodać,nic ująć
Odpowiedz
-20
@ tylko pis
dnia 14.03.2014, 22:50 · Zgłoś
tylko pis sie liczy reszta [...]y zagłosuj na nas bo nie mo wyjścia
Odpowiedz
-5
@ FAN
dnia 15.03.2014, 21:00 · Zgłoś
tylko PO sie liczy reszta [...]y zagłosuj na nas bo nie ma wyjscia
Odpowiedz
17
@ irynia
dnia 14.03.2014, 15:38 · Zgłoś
Sprytnie otwarto do zdjęcia połówkę drzwi bo na niej akurat wisi szyld PISu :)))
Odpowiedz
-54
@ Donek
dnia 14.03.2014, 15:36 · Zgłoś
Piszcie co chcecie, a Solidarna Polska jest jeszcze najbardziej normalną partią i nie ma w niej samych emerytów, co widzę u innych.
Odpowiedz
11
@ Agent Delegat
dnia 14.03.2014, 16:15 · Zgłoś
Partia, która chce ograniczyć umowy zlecenia i o dzieło, nie jest normalna.
Odpowiedz
0
@ ksiądz Mateusz
dnia 14.03.2014, 18:00 · Zgłoś
Bardzo dobrze, że chce ograniczyć, czas najwyższy skończyć z tą patologią
Odpowiedz
1
@ ppppp
dnia 15.03.2014, 06:29 · Zgłoś
Kup młotek...i wybij sobie [...] myśli.hehehehe
Odpowiedz
11
@ pierwiosnek
dnia 15.03.2014, 09:29 · Zgłoś
A Maryja to kwitnie, czy [...]?
Odpowiedz
8
@ B.P.
dnia 15.03.2014, 14:54 · Zgłoś
5
@ dragoness
dnia 16.03.2014, 12:05 · Zgłoś
@B.P Quod licet Iovi non licet bovi, więc szary żuczek ma trzymać otwór gębowy zamknięty i pokornie oddać głos na najbardziej zapracowanego (p)[...] w sejmie.
Odpowiedz
4
@ głosuje KNP
dnia 14.03.2014, 15:20 · Zgłoś
Tylko Kongres Nowej Prawicy i nic więcej !!! Korwin mówi to samo od kilkudziesięciu lat i nie zmienia poglądów jak niektórzy karierowicze politykierzy.
Odpowiedz
9
@ cynik cyniczny
dnia 14.03.2014, 15:34 · Zgłoś
Mówi, mówi, mówi... I po najbliższych wyborach też bedzie mógł mówić jako opozycja pozaparamentarna.
Odpowiedz
-5
@ masz mózg czy TVN?
dnia 14.03.2014, 18:45 · Zgłoś
@ cynik cyniczny: żebyś się tym razem nie zdziwił. Ludzie nie są już tacy [...] - mają internet
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 14.03.2014, 19:01 · Zgłoś
Gimnazjaliści (nie)stety nie głosują..Korwin nadal będzie w opozycji :P
Odpowiedz
24
@ Agent Delegat
dnia 14.03.2014, 14:51 · Zgłoś
Tylko czemu od razu pół kamienicy jest [...] reklamami jak na pakistańskim bazarze? Czy nikt nie ma, na litość, odrobiny zmysłu estetycznego?
Odpowiedz
26
@ maruda
dnia 14.03.2014, 14:30 · Zgłoś
Wracaj golba na wieś!! Zabierz kurowską i ziobro!
Odpowiedz
5
@ Winiarski RAJ
dnia 14.03.2014, 14:30 · Zgłoś
Czy napije się tam wina z jasielskiej winnicy ?
Odpowiedz
5
@ klk
dnia 15.03.2014, 14:03 · Zgłoś
długo tu nie posiedzi w tym biurze bo to [...] do sejmu i tak nie wejdzie
Odpowiedz
20
@ ksiądz Mateusz
dnia 14.03.2014, 14:21 · Zgłoś
Niech mi ktoś wytłumaczy po co są te biura poselskie czy senatorskie?? jaki jest cel ich istnienia??? Przecież tam nikt nie chodzi??
Odpowiedz
-37
@ xxxx
dnia 14.03.2014, 14:33 · Zgłoś
Biuro poselskie tworzone jest w celu obsługi swojej działalności w terenie danego posła bądź senatora. Przede wszystkim biuro takie ma ułatwić kontakt wyborców z posłem. Bardzo dobrze że takie biura powstają, można iść zapytać, porozmawiać, upewnić się a nie słuchać bzdur z telewizji.
Jeśli ty tam nie chodzisz to nie znaczy że nikt tam nie chodzi !
Nie wiesz to tak nie pisz !
Pozdrawiam :)
Odpowiedz
18
@ popu
dnia 14.03.2014, 15:17 · Zgłoś
ani prawie nigdy nie ma tam /wybrancow narodu/ ...napisał bym troche inaczej ale poszedł bym siedziec
Odpowiedz
18
@ Tarzan-zan
dnia 14.03.2014, 15:25 · Zgłoś
Tylko gdyby tam ktoś miał siedzieć (o przepraszam PRACOWAĆ :) ) w czynie społecznym to nikogo by tam nie uświadczył do "roboty" - a tak - siedzieć, nic nie robić i brać niezłą kasę - to jasne że "biuro" będzie... Ale oczywiście dla swoich, bo jak inaczej...
Odpowiedz
8
@ ksiądz Mateusz
dnia 14.03.2014, 17:59 · Zgłoś
Więcej obiektywizmu w telewizji niż w rozmowie z p([...])
Odpowiedz
-16
@ do Tarzan-zan
dnia 14.03.2014, 19:17 · Zgłoś
No i mylisz się całkowicie Tarzan- zanie . Osoby pracujące w biurze Posła Golby w Jaśle robią to społecznie , czyli nie pobierają żadnych pieniędzy !
I łatwo to sprawdzić, bo te wydatki publiczne są dostępne w internecie.
Odpowiedz
12
@ ksiądz Mateusz
dnia 14.03.2014, 19:37 · Zgłoś
A czy osoby pracujące w biurze Zającowej lub Rzońcy też pracują społecznie??
Odpowiedz
18
@ ppppp
dnia 15.03.2014, 06:26 · Zgłoś
Koleg---dodatkowo wydarta kasa za prowadzenie biura...Oni tam maja dyżurować a niestety ale dyżurują tylko w oczekiwaniu na przelew za prowadzenie biura i tyle. Kolejne miliony wychodzą na takie biura tych darmozjadów.
Jedynie jeszcze tylko pisowca od alkomatów widać przy biurze ,ale co to za różnica...czy on jest posłem czy nie-Jasło i tak z tego nic nie ma tak samo jak był marszałkiem Podkarpcia.
Proponuje przy wyborach oddac głoś na Korwina Mikke-tylko on zagwarantuje iż długo ten sejm nie pociągnie.W przypadku podkarpacia jak tez i Jasła nie mamy już nic do stracenia.Jesteśmy po prostu w czarnej d.[...].Gorzej już nie będzie więc jakie ma znaczenie kto nam będzie obiecywał?
Odpowiedz
2
@ jaś
dnia 16.03.2014, 10:54 · Zgłoś
po to żeby brać kasę na ich utrzymanie i zatrudnić kogoś swojego,to mało ???
Odpowiedz
1
@ xxxx
dnia 16.03.2014, 16:31 · Zgłoś
nie wpycha się wszystkich do jednego worka
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 16.03.2014, 19:14 · Zgłoś
A czy "Pani" Maria Kurowska tez tam "pracuje" za darmo- w czynie społecznym ???
Odpowiedz
1
@ do Tarzan - zan
dnia 17.03.2014, 10:22 · Zgłoś
Tak Tarzan-zanie, Pani Maria Kurowska pracuje w biurze za darmo, czyli w czynie społecznym. Co zresztą łatwo sprawdzić na BIP.
Odpowiedz
12
@ Skiba
dnia 14.03.2014, 14:15 · Zgłoś
A co wy w ogóle chcecie robić oprócz darcia kasy ???
Odpowiedz
20
@ Tarzan-zan
dnia 14.03.2014, 15:24 · Zgłoś
[...] w stołki i balować za zdartą kasę...
Odpowiedz
-10
@ FAN
dnia 15.03.2014, 07:52 · Zgłoś
Do Skiba

To samo co PO i PSL,od 7lat rządzą i byłbym zapomniał,macie mi napisać co dobrego dla polski zrobili???,pisze i proszę was co?,dobrego zrobiło PO???.
Najlepiej to wam wychodzi opluwanie innych i szydzenie,a potraficie coś dobrego napisać,można powiedzieć o sobie,przecież sie z nimi identyfikujecie,popieracie PO.
Nie piszę tego ze złością,z czystej ciekawości!!CO???,to pytanie mnie nurtuje i dlatego chciałbym uzyskać w pełni zadowalająca odpowiedz,wiem że w krytykowaniu innych,to jesteście THE BEST,a pianę którą przy tym produkujecie,można by ptysie robić.CZEKAM,tyle razy ile wam rzuciłem rękawice,miejcie trochę honoru i odpiszcie,czy tylko ptysie robicie???.
Odpowiedz
8
@ JASŁO
dnia 15.03.2014, 11:10 · Zgłoś
Poczytaj trohę to się dowiesz co zrobili
Odpowiedz
-6
@ FAN
dnia 15.03.2014, 13:25 · Zgłoś
Mam poczytać,chętnie!,ale nie mogę nic znaleśc?.
Jeśli wiesz gdzie mogę,na temat sukcesów PO,coś?poczytać,podaj żródło.
Albo najlepiej napisz,z chęcią poczytam.
Dlaczego jak was proszę to każecie mi szukać,piszecie że zrobili.Pytam jeszcze raz co i co???.
Taki tekst jak wyżej napisany to jakiegoś geniusza-Poczytaj trohę to się dowiesz co zrobili???,PYTAM CO??.
Każdy płytki tak potrafi,a podobno sami intelektualiści popierają PO,gdzie ta wasza bystrość umysłu?,żę nie umiecie nić napisać,czy nawet wkleić link.
Mam coraz gorsze zdanie o zwolennikach PO.
Wiem żę nic nie wiem-nie oglądam TVN!!!.
Odpowiedz
8
@ ja
dnia 15.03.2014, 14:05 · Zgłoś
Już raz Ci napisałem ale powtórzę: Aleś Ty [...]. Do szkoły to ty miałeś pod górkę co?
Odpowiedz
-4
@ FAN
dnia 15.03.2014, 15:06 · Zgłoś
Kto tu [...]?,ten co stawia pytania?,czy ten co nie umie odpowiedzieć,czy są trudne?,raczej nie,obnażają tylko wasze kłamstwa!!!.A to że ty mnie nazwiesz [...],świadczy tylko o tobie,twojej wiedzy.
Skoro jestem taki [...] w twoim mniemaniu i zapewne tych co ci po cichu sprzyjają,ilością postawionych minusów,przy moim poście,mam nadzieje że to nie twoja najbliższa rodzin?.aczkolwiek cieszę się że nie jest tak liczna.
Odpowiedz
8
@ ja
dnia 15.03.2014, 15:14 · Zgłoś
Czuję się zdruzgotany twoją ripostą. Już milczę na wielki. A ty kolego rób z siebie głupka dalej. Pozdrawiam
Odpowiedz
-7
@ FAN
dnia 15.03.2014, 15:40 · Zgłoś
Zadawanie pytań jest według ciebie głupotą?,mam milczeć jeśli ktos kłamie?.
W jaki sposób mogę zweryfikować wasza kłamstwa,tylko zadając pytania,jeśli znasz inny sposób to wymień?.
Dlaczego uważasz że to ja robie z siebie głupka?,po twoich i moich wpisać,mam wrażenie że jest na odwrót.
Zadaje trudne pytania?,nie.Brak odpowiedzi z waszej strony i nazwanie mnie [...],świadczy tylko o jednym.To nie ja jestem [...],tylko [...]
Na takie zarzuty,gdyby mi koś zarzucił,starałbym się odpowiedzieć a gdybym nie miał nic do powiedzenia,po za tym ,,[...],, ,wolałbym milczeć.
Moim zdaniem,nie wchodzicie w polemikę?,z braku wiedzy lub grubiaństwa!!.
Obstawiam oba przypadki,[...] jest tego oczywistym przykładem,pierwsza sie pcha do koryta i najgłośniej [...]!!!.
I nie zawracaj sobie mną głowy,jeśli nie rozumiesz tego co pisze.
Miłego weekendu.
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 17.03.2014, 12:29 · Zgłoś
Poczytaj trohę,,,TROCHĘ -piszemy tak
Odpowiedz
11
@ asd
dnia 14.03.2014, 14:06 · Zgłoś
a kogo to obchodzi ?
Odpowiedz
3
@ fIAT 126 P
dnia 15.03.2014, 07:36 · Zgłoś
przeciesz umią obiecywać i nic więcej !!!
Odpowiedz
25
@ ciekawy
dnia 14.03.2014, 13:59 · Zgłoś
Skoro w grupie można więcej to czemu uciekliście od PiSu?
Odpowiedz
-30
@ do ciekawy
dnia 14.03.2014, 14:29 · Zgłoś
Nie uciekli tylko ich wyrzucono. Za to chcieli coś robić, a nie tylko przegrywać wybory i być wiecznie w opozycji.
Odpowiedz
40
@ cynik cyniczny
dnia 14.03.2014, 15:32 · Zgłoś
I teraz zaczną wygrywać? Chyba melodie na fujarce!
Odpowiedz
20
@ ciekawy
dnia 14.03.2014, 18:58 · Zgłoś
coś im nie idzie to wygrywanie... coś mi się zdaje, że popadną w niebyt polityczny
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.