Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nowa szata graficzna Jaslo4u!!!

12
Od dziś prezentujemy Państwu nasz portal w nowej szacie graficznej. Zmieniliśmy ją po to, żeby zwiększyć przejrzystość strony i ułatwić dostęp do informacji. Mamy nadzieję,  że nowa formuła spotka się z Waszą przychylną opinią. Czekamy zatem na uwagi i sugestie dotyczące wyglądu portalu.

 

Redakcja
Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ eK
dnia 23.04.2010, 10:44 · Zgłoś
wisnia284650: gdyby nie "szata graficzna", jak to nazwałaś, o wiele trudniej byłoby cokolwiek tutaj odszukać ;)

endi: co w tym bannerze jest byle jakiego? Może wartałoby oglądnąć stronę na monitorze komputera, a nie komórki. Chyba, że masz rozdzielczość 800x600 na monitorze to Twoje uwagi są zrozumiałe... za to taka rozdzielczość nie bardzo :)
Odpowiedz
0
@ wisnia284650
dnia 22.04.2010, 13:45 · Zgłoś
Każdy ma swoje zdanie. Dla mnie najważniejszy jest dostęp do informacji publicznej. Żadna szata graficzna nie zmieni mojego stosunku do tej strony internetowej.
Odpowiedz
0
@ Gumis138
dnia 22.04.2010, 08:33 · Zgłoś
no teraz jest ok
Odpowiedz
0
@ Do Endi
dnia 21.04.2010, 20:27 · Zgłoś
Jak Ci za dużo miejsca zajmuje na ekranie to kup sobie większy monitor.haha.proponuję 24 cale.a tak na poważnie stronka spoko,przejrzysta i wszystko w jak najlepszym porządku.
Odpowiedz
0
@ okolice jasła
dnia 21.04.2010, 13:49 · Zgłoś
beznadzieja bo inaczej tego nazwaćnie moge.
Odpowiedz
0
@ CHARLIE_P
dnia 21.04.2010, 13:23 · Zgłoś
OOoo to chodziło, bardzo fajnie, nowocześniej i lepiej niż przedtem było. JEszcze tylko mniej reklam, albo przynajmniej mniejsze reklamy:)
DUżo lepiej niż wcześniej jest:)
Odpowiedz
0
@ randalf
dnia 21.04.2010, 13:20 · Zgłoś
jest ok. pozdro
Odpowiedz
0
@ toja
dnia 21.04.2010, 12:42 · Zgłoś
zróbcie coś z tą wyskakującą reklamą implusa, nie dość zę za często wyskakuje to nie chce się wyłączyć
Odpowiedz
0
@ Nick
dnia 21.04.2010, 12:41 · Zgłoś
a mi się nowa szata graficzna podoba :) , portal powinien zmieniać coś w sobie bo jeżeli będzie cały czas taki sam to w końcu stanie się nudny i nie będzie warto na niego zaglądać ;P a więc cieszę się ze zmian :)
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 21.04.2010, 11:25 · Zgłoś
sto razy lepsze niz wczesniej :)
Odpowiedz
0
@ Endi
dnia 21.04.2010, 11:07 · Zgłoś
Wg mnie jest za wysoka. Zbyt dużo zajmuje cennego ekranu tej bylejaki banner.
Odpowiedz
0
@ Nara
dnia 21.04.2010, 10:25 · Zgłoś
O 10:22 nie było możliwości wejścia na stronę główną - chwilowe problemy techniczne?
Jak dla mnie poprzednia wersja też była przejrzysta, ale teraz to się wręcz rzuca w oczy i nie można czegoś nie zauważyć.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.