Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nowe miejsca pracy w Powiecie Jasielskim

15

W dniu 24 października 2008 roku odbyło się spotkanie w przedsiębiorstwie Naftobudowa S.A. Zakład Produkcji Metalowej w Jaśle z okazji uruchomienia produkcji konstrukcji stalowych w warsztacie w Przysiekach.


Przedsiębiorstwo Naftobudowa S.A. zainwestowało ponad 4 mln. zł w zakup sprzętu oraz uruchomienie warsztatów, gdzie pracę znalazło   ok.   40-stu   nowo   zatrudnionych   pracowników.   Miesięcznie w Przysiekach produkuje się konstrukcje stalowe o łącznej masie ok. 800 ton.

 
 
 
 

Ze środków Powiatu wyremontowana została droga dojazdowa biegnąca od drogi krajowej Nr 28 do zakładu, której łączny koszt remontu wyniósł 220 tys. zł, z czego 40 tys. zł pochodzi ze środków Naftobudowa S.A. Drogą mogą poruszać się pojazdy o dużej nośności, co pozwala na przewóz konstrukcji stalowych wykonywanych w warsztatach w Przysiekach.


Naftobudowa S.A. zobowiązała się do wykonania parkingu przy bramie wjazdowej do warsztatu oraz chodnika nad krytym rowem, co pozwoli na bezpieczne przejście dzieci do Szkoły Podstawowej w Przysiekach.


W ubiegłym roku ponadto, został wyremontowany 300 metrowy odcinek drogi  Nr  1861 R  biegnący  od drogi   krajowej  Nr  28  do  skrzyżowania z torami kolejowymi, co umożliwia dojazd do Fabryki Armatur „Jafar" S.A.

 

Powiat Jasło 

Napisany dnia: 31.10.2008, 07:40
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Anonim
dnia 31.10.2008, 08:33
Ocena
komentarza:
0
ciekawe ile placa:lol:
@ bimbam
dnia 31.10.2008, 10:20
Ocena
komentarza:
0
jak to ile? najniższa stawka plus gwarantowany garb i choroba zawodowa. Można oczywiście liczyć dodatkowa na atrakcje podczas pracy jak uwagi od kierownika (czy też innego członka rodziny) ów obozu....znaczy sie zakładu pracy. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że aby się tam dostać trzeba mieć plecy(narazie nie garba,to przyjdzie później).
@ Jurand ze Spychowa
dnia 31.10.2008, 13:16
Ocena
komentarza:
0
Brawo ! < bimbam > to ja pleców nie mam.
A za 800zł BYĆ NIEWOLNIKIEM. O NIE NIGDY>>>>>>.:yes:
@ Anonim
dnia 31.10.2008, 17:18
Ocena
komentarza:
0
Fakt ale ja pracuje za 390 zl na reke tyle mam i do tego renta jeszcze to kasa tycia :-(
@ jr
dnia 31.10.2008, 17:31
Ocena
komentarza:
0
Ciekawe skąd wzięli ludzi jak w Urzedzie Pracy nie było nawet ofert?
@ czarna
dnia 31.10.2008, 20:49
Ocena
komentarza:
0
kto wiedzial ze byly przyjecia?kogo przyjeto?rodzinki ,znajomych,znajomych?moj ziec jest po studiach i to kierunkowych i jakos nawet nikt mu nie zaproponowal rozmowy kwalifikacyjnej o przyjeciu nie wspomne:{nikt nic nie wiedzial.wiec ciekawi mnie kto tam pracuje?
@ do Ip.88.220.132
dnia 31.10.2008, 21:36
Ocena
komentarza:
0
Widocznie tak cię oceniają i tyle jesteś wart.
@ pracownik bialy muz,,,
dnia 31.10.2008, 22:32
Ocena
komentarza:
0
sam tam pracuje mysle sie zwolnic za 7,50 brutto na godzine a na renke 5 z groszami srednia wieku 50 lat to jest stawka glodowa jakie miejsca pracy ci co maja plecy to tam pracuja reszta robi za niecale 1000zl
@ karol
dnia 31.10.2008, 23:44
Ocena
komentarza:
0
Tyle szumu...O co? O 40 pracowników ? I po to 4 mln wydano>Jaja jak moherowe berety....:lol::lol::lol:
@ Anonim
dnia 01.11.2008, 13:36
Ocena
komentarza:
0
JACY NOWI PRACOWNICY. Z JASLA PRZENIESLI DO PRZYSIEK TYCH KTORZY MAJA PLECY
@ bhp-owiec
dnia 01.11.2008, 13:49
Ocena
komentarza:
0
A na tym pierwszym zdjęciu to magazyn gazów technicznych? Dość blisko hali produkcyjnej... Nie za blisko przypadkiem?
@ Anonim
dnia 01.11.2008, 15:58
Ocena
komentarza:
0
wszyscy plecy?a co tam zyla zlota jest? moze za lezenie placą
@ jr
dnia 01.11.2008, 19:52
Ocena
komentarza:
0
Kolejny zakład który wyzyskuje pracowników, kpina!
@ Anonim
dnia 02.11.2008, 14:16
Ocena
komentarza:
0
tak tak...piszcie tak dalej...w końcu jak wolicie siedzieć na **** i nic nie robić tylko zasiłek brać ..... :lol:
@ bezrobotny
dnia 04.11.2008, 18:17
Ocena
komentarza:
0
Lepsze miejsca pracy dawno zostały obsadzone przez znajomków.........., a dla pozostałych ciężka harówka przez 8 godz. za kilka stówek ......i czym się tu chwalić
!!!!!
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle. Szef resortu sprawiedliwości ostro o Rafale Trzaskowskim

   

  Dzisiejszego popołudnia w Jaśle zjawił się Zbigniew Ziobro. Szef resortu sprawiedliwości, na jasielskim rynku spotkał się ze strażakami ochotnikami i samorządowcami. Wizytę zdominowały dwie kwestie. 

 • Trwa walka o głosy wyborców. W mateczniku Prawa i Sprawiedliwości posłanki PO apelowały o poparcie dla Rafała Trzaskowskiego

   

  Walka o głosy wyborców przed drugą turą głosowania w wyborach prezydenckich trwa w najlepsze. Dzisiaj, na jasielskim rynku o poparcie dla Rafała Trzaskowskiego w wyborczej dogrywce apelowały posłanki Platformy Obywatelskiej – Joanna Frydrych i Krystyna Skowrońska. 

 • 100 tys. zł dla gminy Jasło od warszawskiego samorządu. Decyzja ponad podziałami

   

  Wczoraj, podczas posiedzenia Rady m.st. Warszawy, radni zdecydowali o przekazaniu gminie Jasło kwoty 100 tys. zł. Środki te stanowić mają pomoc dla gminy w związku ze skutkami sobotniej powodzi. Żywioł spowodował olbrzymie zniszczenia w kilku miejscowościach. Straty liczone są w dziesiątkach milionów złotych.  

 • Ogromna tragedia dotknęła wiele rodzin w Trzcinicy

  To kolejne rodziny, którym gwałtowne burze i wichury wyrządziły ogromne szkody. Dom państwa Szwedów został zalany na wysokości blisko dwóch metrów. Nie udało się uratować ich samochodów, urządzeń AGD, kotła i wielu innych rzeczy. Rodzina Kmiecików także znalazła się w trudnej sytuacji, podobnie państwo Synowieccy. Wierzą, że dzięki pomocy innych znów będą mogli wrócić do swoich domów.

 • Prezydent Andrzej Duda odwiedził dotkniętą skutkami nawałnic Trzcinicę

   

  Do dotkniętej tragiczną w skutkach powodzią błyskawiczną Trzcinicy przyjechał dzisiaj prezydent Andrzej Duda. W trakcie dwugodzinnej wizyty odwiedził domy kilku rodzin, które w sobotę straciły dorobek całego życia. Poszkodowanych zapewnił, że państwo nie zostawi ich na pastwę losu.

 • Przed żywiołem uciekali przez okno. Dzisiaj nie mają do czego wracać

  - Cała nasza wieś zamieniła się w rwącą rzekę, która zabierała wszystko, co tylko zastała na swojej drodze - opisuje pan Damian. Dzisiaj jego rodzina nie ma do czego wracać. Dom jest zamulony i kompletnie zniszczony. Chcą go odbudować, ale zostali z niczym, dlatego potrzebują pomocy.

   

 • Z pomocą dla poszkodowanych w sobotnim kataklizmie mieszkańców Trzcinicy ruszyli zwykli ludzie

  Wielu mieszkańców Trzcinicy w minioną sobotę doświadczyło tragicznej w skutkach powodzi błyskawicznej.  Niemal natychmiast w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze inicjatywy niesienia pomocy poszkodowanym. Olbrzymi wysiłek wszystkich ludzi dobrej woli skupia się wokół „Grupy wsparcia powodzian w Trzcinicy”...

 • Zgłosił, że piją alkohol mimo braku dowodów

  Początkiem roku do jasielskiego magistratu wezwano patrol policji. Pojawiła się informacja, że urzędnicy piją alkohol. Okazało się, że zgłaszającym był radny miejski, który poczuł się do obywatelskiego obowiązku zgłoszenia sprawy na policję. Mężczyzna został przesłuchany. Jak wyjaśnił, nie miał żadnych dowodów na to, że ktokolwiek z pracowników urzędu wziął alkohol do ust, a jedynie oparł się na informacjach przekazanych przez petenta.

 • Dwa razy spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowie rozpoznali policjanta KPP w Jaśle

  W sobotę około godziny 22. doszło do dwóch kolizji w miejscowości Jareniówka i Opacie. Kierujący volkswagenem uciekł z miejsca zdarzenia. Dopiero wczoraj jego samochód został znaleziony w Lipnicy Górnej na terenie prywatnej posesji. Okazało się, że pojazd należy do policjanta z pionu prewencji KPP w Jaśle.

 • Psychoterapeuta - po co?

   

  Z psychoterapii powinien skorzystać każdy, kto cierpi, czuje się samotny, porzucony, ma trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków i relacji z ludźmi, boi się bliskości, ale równocześnie jej pragnie, przeżywa lęk, głęboki smutek, nie radzi sobie w kontrolowaniu złości, boryka się z niską samooceną, odczuwa dyskomfort w życiu i pragnie zrozumienia, zmiany swoich funkcji psychicznych, sposobów zachowania. To tylko niektóre z najczęściej występujących trudności.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105