Strona główna

Nowe miejsca pracy w Powiecie Jasielskim

15
Napisany dnia: 31.10.2008, 07:40 , Tagi: Brak

W dniu 24 października 2008 roku odbyło się spotkanie w przedsiębiorstwie Naftobudowa S.A. Zakład Produkcji Metalowej w Jaśle z okazji uruchomienia produkcji konstrukcji stalowych w warsztacie w Przysiekach.


Przedsiębiorstwo Naftobudowa S.A. zainwestowało ponad 4 mln. zł w zakup sprzętu oraz uruchomienie warsztatów, gdzie pracę znalazło   ok.   40-stu   nowo   zatrudnionych   pracowników.   Miesięcznie w Przysiekach produkuje się konstrukcje stalowe o łącznej masie ok. 800 ton.

 
 
 
 

Ze środków Powiatu wyremontowana została droga dojazdowa biegnąca od drogi krajowej Nr 28 do zakładu, której łączny koszt remontu wyniósł 220 tys. zł, z czego 40 tys. zł pochodzi ze środków Naftobudowa S.A. Drogą mogą poruszać się pojazdy o dużej nośności, co pozwala na przewóz konstrukcji stalowych wykonywanych w warsztatach w Przysiekach.


Naftobudowa S.A. zobowiązała się do wykonania parkingu przy bramie wjazdowej do warsztatu oraz chodnika nad krytym rowem, co pozwoli na bezpieczne przejście dzieci do Szkoły Podstawowej w Przysiekach.


W ubiegłym roku ponadto, został wyremontowany 300 metrowy odcinek drogi  Nr  1861 R  biegnący  od drogi   krajowej  Nr  28  do  skrzyżowania z torami kolejowymi, co umożliwia dojazd do Fabryki Armatur „Jafar" S.A.

 

Powiat Jasło 

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Anonim
dnia 31.10.2008, 08:33
Ocena
komentarza:
0
ciekawe ile placa:lol:
@ bimbam
dnia 31.10.2008, 10:20
Ocena
komentarza:
0
jak to ile? najniższa stawka plus gwarantowany garb i choroba zawodowa. Można oczywiście liczyć dodatkowa na atrakcje podczas pracy jak uwagi od kierownika (czy też innego członka rodziny) ów obozu....znaczy sie zakładu pracy. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że aby się tam dostać trzeba mieć plecy(narazie nie garba,to przyjdzie później).
@ Jurand ze Spychowa
dnia 31.10.2008, 13:16
Ocena
komentarza:
0
Brawo ! < bimbam > to ja pleców nie mam.
A za 800zł BYĆ NIEWOLNIKIEM. O NIE NIGDY>>>>>>.:yes:
@ Anonim
dnia 31.10.2008, 17:18
Ocena
komentarza:
0
Fakt ale ja pracuje za 390 zl na reke tyle mam i do tego renta jeszcze to kasa tycia :-(
@ jr
dnia 31.10.2008, 17:31
Ocena
komentarza:
0
Ciekawe skąd wzięli ludzi jak w Urzedzie Pracy nie było nawet ofert?
@ czarna
dnia 31.10.2008, 20:49
Ocena
komentarza:
0
kto wiedzial ze byly przyjecia?kogo przyjeto?rodzinki ,znajomych,znajomych?moj ziec jest po studiach i to kierunkowych i jakos nawet nikt mu nie zaproponowal rozmowy kwalifikacyjnej o przyjeciu nie wspomne:{nikt nic nie wiedzial.wiec ciekawi mnie kto tam pracuje?
@ do Ip.88.220.132
dnia 31.10.2008, 21:36
Ocena
komentarza:
0
Widocznie tak cię oceniają i tyle jesteś wart.
@ pracownik bialy muz,,,
dnia 31.10.2008, 22:32
Ocena
komentarza:
0
sam tam pracuje mysle sie zwolnic za 7,50 brutto na godzine a na renke 5 z groszami srednia wieku 50 lat to jest stawka glodowa jakie miejsca pracy ci co maja plecy to tam pracuja reszta robi za niecale 1000zl
@ karol
dnia 31.10.2008, 23:44
Ocena
komentarza:
0
Tyle szumu...O co? O 40 pracowników ? I po to 4 mln wydano>Jaja jak moherowe berety....:lol::lol::lol:
@ Anonim
dnia 01.11.2008, 13:36
Ocena
komentarza:
0
JACY NOWI PRACOWNICY. Z JASLA PRZENIESLI DO PRZYSIEK TYCH KTORZY MAJA PLECY
@ bhp-owiec
dnia 01.11.2008, 13:49
Ocena
komentarza:
0
A na tym pierwszym zdjęciu to magazyn gazów technicznych? Dość blisko hali produkcyjnej... Nie za blisko przypadkiem?
@ Anonim
dnia 01.11.2008, 15:58
Ocena
komentarza:
0
wszyscy plecy?a co tam zyla zlota jest? moze za lezenie placą
@ jr
dnia 01.11.2008, 19:52
Ocena
komentarza:
0
Kolejny zakład który wyzyskuje pracowników, kpina!
@ Anonim
dnia 02.11.2008, 14:16
Ocena
komentarza:
0
tak tak...piszcie tak dalej...w końcu jak wolicie siedzieć na **** i nic nie robić tylko zasiłek brać ..... :lol:
@ bezrobotny
dnia 04.11.2008, 18:17
Ocena
komentarza:
0
Lepsze miejsca pracy dawno zostały obsadzone przez znajomków.........., a dla pozostałych ciężka harówka przez 8 godz. za kilka stówek ......i czym się tu chwalić
!!!!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kuba Procanin znów staje do walki z rakiem

   

  Tego chłopaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Kuba Procanin, zaledwie dwa tygodnie temu wraz z kolegami z drużyny cieszył się z awansu do II ligi. Teraz siatkarza z Jasła czeka kolejna trudna walka, w której rywalem jest nowotwór.

 • Grzegorz Schetyna był w Jaśle

  Do Jasła przyjechał szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, a wraz z nim prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz posłowie Joanna Frydrych i Zdzisław Gawlik. Politycy spotkali się ze strażakami, którzy przez całą noc zabezpieczali domy jaślan przed podtopieniami...

 • Mateusz Mijal i jego nowy singiel

  "Wiem już czego chce"- to tytuł nowego singla Mateusza Mijala. Czy utwór stanie się hitem tegorocznych wakacji? - Jest to taneczny utwór połączony z nowoczesnym brzmieniem – zdradza artysta.

 • PILNE! Ropa przekroczyła stan alarmowy. W powiecie liczne podtopienia

   

  Na rzece Ropie przekroczony został stan alarmowy. W wielu miejscowościach powiatu jasielskiego dochodzi do lokalnych podtopień.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”

   

  W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105