Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nowe zestawy klocków dla miłośników NINJAGO®

0

Nowe zestawy klocków dla miłośników NINJAGO® to prawdziwy hit dla fanów klocków LEGO®, a także bohaterów takich jak Zane, Cole czy Wu. Klocki LEGO® NINJAGO® dedykowane są nie tylko dla dziewczynek czy chłopców, ale także dla dorosłych. Z pewnością przypadną do gustu fanom NINJAGO®, którzy będą chcieli stawić czoła wrogo nastawionym oddziałom. A może ktoś marzy o opanowaniu takich umiejętności jakie posiadają Ninja? Z zestawem LEGO® NINJAGO® jest to możliwe.

Zestaw LEGO® NINJAGO® dla miłośników NINJAGO® - fantastyczne jako prezent na urodziny, czy święta

Nowe zestawy klocków dla miłośników NINJAGO® staną się fantastycznym upominkiem na różne okoliczności, takie jak dzień dziecka, urodziny czy jako prezent świąteczny. Klocki LEGO® znają wszyscy, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Ze względu na zastosowane w nich małe elementy są one przeznaczone dla dzieci powyżej 4 roku życia. Z pewnością sprawią radość każdej osobie, bez względu na wiek. Mogą stanowić świetne rozwiązanie dla spędzenia wolnego czasu z rodziną.

Klocki LEGO® NINJAGO® - czym się wyróżniają?

Zabawa klockami to pomysł na bardzo pożyteczne spędzenie wolnego czasu. Dzięki klockom o różnym kształcie oraz powierzchni pokrytej otworami, a także wypustkami można je łączyć w dowolne konfiguracje, tworząc bohaterów oraz elementy budowli czy pojazdów występujących w ulubionym serialu animowanym. Do klocków jest dołączona instrukcja, dzięki czemu nawet małe dziecko będzie mogło ułożyć wszystkie elementy w jedną całość niemalże samodzielnie. Zestawy LEGO® NINJAGO® są dość skomplikowane, dzięki czemu zabawa wykształca w dzieciach wiele pozytywnych umiejętności, między innymi zręcznościowych, a także pracy twórczej. Ponadto rozwijają w dzieciach kreatywność. Są to zestawy unikatowe i niepowtarzalne, które potrafią dać dużo radości z zabawy. 

Zestawy LEGO® NINJAGO® - to produkty świetnej jakości oraz trwałe

Warto dodać, że klocki zostały wykonane z bezpiecznych dla zdrowia oraz życia dzieci składników. Posiadają wszystkie europejskie, a nawet światowe normy jakości, co oznacza, że zostały dopuszczone do użytku i mogą z nich korzystać nawet dzieci.

Dlaczego warto wybrać zestawy LEGO® NINJAGO®?

W zestawach zawarte są różne kształty klocków, dzięki którym z pasją można zbudować model, który może służyć jako element całej historii NINJAGO do odgrywania scen z akcji ulubionej bajki. Między innymi w zestawie znajduje się ruchomy Smok Ziemi Cole'a EVO. W zestawie znajduje się 285 klocków, dzięki którym można stworzyć ulubioną postać z bajki. Dużym atutem jest nowoczesny wymiar budowania modelu, ponieważ dzieci mogą obracać poszczególne elementy i zmieniać ich pozycję. 

Maluchom na pewno spodoba się wciągająca zabawa z Ninja z zestawem konstrukcyjnym LEGO® NINJAGO®. Za sprawą Tytan Mech Jaya dzieci będą miały pełne ręce pracy oraz frajdę. Ruchoma zabawka ma na piersi kokpit oraz duże smocze ostrze. W zestawie są dwa miecze, kusze, katany oraz dwie strzelby na ramionach. Zestaw jest dedykowany dla dzieci w wieku od 9 lat. Zawiera 794 elementy. Miłośnicy Ninja mogą rzucić się w wir akcji. Dużym atutem są także minifigurki wojowników Ninja. Każdy jest uzbrojony w miecz. Ponadto w zestawie znajdują się wojownicy z Zielonych Kości, którzy posiadają własną broń.

Dla miłośników Jeźdźca Mech Kaia EVO przewidziany jest świetny zestaw z Mechem i Motocyklem. To gratka nie tylko dla fanów Ninja, ale także miłośników motoryzacji. Za sprawą wyjątkowego zestawu można organizować wyścigi motocyklowe zawodników Ninja, a sam motocykl można rozbudować. Zestaw zawiera cztery minifigurki. Zestaw jest dedykowany dzieciom od 7 roku życia i zawiera 312 elementów.

Dla starszych dzieci, ponieważ w wieku od 10 lat polecany jest zestaw LEGO® NINJAGO® Dwa w jednym Lodowy Smok Zane'a. Jest to dynamiczny zestaw, który daje ogromną frajdę fanom Ninja, a także możliwość zbudowania dwóch różnych modeli z zestawu klocków: pierwszy to lodowy smok z długim ogonem, sześcioma nogami, a także rogami i skrzydłami, wzbogacony o złote ostrza, a drugi smoczy wojownik NINJAGO® stojący na dwóch nogach oraz trzymający duże, złote ostrze. W zestawie znajduje się wszystko czego dzieci potrzebują, by móc bawić się kreatywnie i odgrywać dynamiczne sceny ze swojej ulubionej bajki. Do pakietu zostały dołączone figurki Mechów Ninjago oraz samochody, odrzutowce, smoki oraz świątynię. Zestaw zawiera 973 elementy. Może stanowić fantastyczny prezent urodzinowy dla dzieci od 10. roku życia.

Starcie Lloyda z Mechem EVO to ekscytujący zestaw LEGO® NINJAGO®, który może zostać podarowany fanom Ninja. Stanowi wspaniały zestaw do zabawy, a także budowania. Znajdują się w nim dwa ruchome Mechy oraz dwie minifigurki. Dzieci już od 6 roku życia poznają moc rozrywki za sprawą tego zestawu, który zawiera 223 elementy, z których można zbudować ulubione postaci z bajki. 

Kreatywne pudełko z klockami Ninja, to zestaw, który pomoże maluchom ćwiczyć umiejętności Ninja. A to za sprawą Kaia i Nya. Ponadto z klocków można budować zupełnie nowe propozycje, dzięki czemu dzieci od 5 roku życia mogą kształtować swoją kreatywność. Zestaw zawiera 530 elementów.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 26.01.2023, 08:57
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657