Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Nowe zestawy klocków dla miłośników NINJAGO®

0

Nowe zestawy klocków dla miłośników NINJAGO® to prawdziwy hit dla fanów klocków LEGO®, a także bohaterów takich jak Zane, Cole czy Wu. Klocki LEGO® NINJAGO® dedykowane są nie tylko dla dziewczynek czy chłopców, ale także dla dorosłych. Z pewnością przypadną do gustu fanom NINJAGO®, którzy będą chcieli stawić czoła wrogo nastawionym oddziałom. A może ktoś marzy o opanowaniu takich umiejętności jakie posiadają Ninja? Z zestawem LEGO® NINJAGO® jest to możliwe.

Zestaw LEGO® NINJAGO® dla miłośników NINJAGO® - fantastyczne jako prezent na urodziny, czy święta

Nowe zestawy klocków dla miłośników NINJAGO® staną się fantastycznym upominkiem na różne okoliczności, takie jak dzień dziecka, urodziny czy jako prezent świąteczny. Klocki LEGO® znają wszyscy, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Ze względu na zastosowane w nich małe elementy są one przeznaczone dla dzieci powyżej 4 roku życia. Z pewnością sprawią radość każdej osobie, bez względu na wiek. Mogą stanowić świetne rozwiązanie dla spędzenia wolnego czasu z rodziną.

Klocki LEGO® NINJAGO® - czym się wyróżniają?

Zabawa klockami to pomysł na bardzo pożyteczne spędzenie wolnego czasu. Dzięki klockom o różnym kształcie oraz powierzchni pokrytej otworami, a także wypustkami można je łączyć w dowolne konfiguracje, tworząc bohaterów oraz elementy budowli czy pojazdów występujących w ulubionym serialu animowanym. Do klocków jest dołączona instrukcja, dzięki czemu nawet małe dziecko będzie mogło ułożyć wszystkie elementy w jedną całość niemalże samodzielnie. Zestawy LEGO® NINJAGO® są dość skomplikowane, dzięki czemu zabawa wykształca w dzieciach wiele pozytywnych umiejętności, między innymi zręcznościowych, a także pracy twórczej. Ponadto rozwijają w dzieciach kreatywność. Są to zestawy unikatowe i niepowtarzalne, które potrafią dać dużo radości z zabawy. 

Zestawy LEGO® NINJAGO® - to produkty świetnej jakości oraz trwałe

Warto dodać, że klocki zostały wykonane z bezpiecznych dla zdrowia oraz życia dzieci składników. Posiadają wszystkie europejskie, a nawet światowe normy jakości, co oznacza, że zostały dopuszczone do użytku i mogą z nich korzystać nawet dzieci.

Dlaczego warto wybrać zestawy LEGO® NINJAGO®?

W zestawach zawarte są różne kształty klocków, dzięki którym z pasją można zbudować model, który może służyć jako element całej historii NINJAGO do odgrywania scen z akcji ulubionej bajki. Między innymi w zestawie znajduje się ruchomy Smok Ziemi Cole'a EVO. W zestawie znajduje się 285 klocków, dzięki którym można stworzyć ulubioną postać z bajki. Dużym atutem jest nowoczesny wymiar budowania modelu, ponieważ dzieci mogą obracać poszczególne elementy i zmieniać ich pozycję. 

Maluchom na pewno spodoba się wciągająca zabawa z Ninja z zestawem konstrukcyjnym LEGO® NINJAGO®. Za sprawą Tytan Mech Jaya dzieci będą miały pełne ręce pracy oraz frajdę. Ruchoma zabawka ma na piersi kokpit oraz duże smocze ostrze. W zestawie są dwa miecze, kusze, katany oraz dwie strzelby na ramionach. Zestaw jest dedykowany dla dzieci w wieku od 9 lat. Zawiera 794 elementy. Miłośnicy Ninja mogą rzucić się w wir akcji. Dużym atutem są także minifigurki wojowników Ninja. Każdy jest uzbrojony w miecz. Ponadto w zestawie znajdują się wojownicy z Zielonych Kości, którzy posiadają własną broń.

Dla miłośników Jeźdźca Mech Kaia EVO przewidziany jest świetny zestaw z Mechem i Motocyklem. To gratka nie tylko dla fanów Ninja, ale także miłośników motoryzacji. Za sprawą wyjątkowego zestawu można organizować wyścigi motocyklowe zawodników Ninja, a sam motocykl można rozbudować. Zestaw zawiera cztery minifigurki. Zestaw jest dedykowany dzieciom od 7 roku życia i zawiera 312 elementów.

Dla starszych dzieci, ponieważ w wieku od 10 lat polecany jest zestaw LEGO® NINJAGO® Dwa w jednym Lodowy Smok Zane'a. Jest to dynamiczny zestaw, który daje ogromną frajdę fanom Ninja, a także możliwość zbudowania dwóch różnych modeli z zestawu klocków: pierwszy to lodowy smok z długim ogonem, sześcioma nogami, a także rogami i skrzydłami, wzbogacony o złote ostrza, a drugi smoczy wojownik NINJAGO® stojący na dwóch nogach oraz trzymający duże, złote ostrze. W zestawie znajduje się wszystko czego dzieci potrzebują, by móc bawić się kreatywnie i odgrywać dynamiczne sceny ze swojej ulubionej bajki. Do pakietu zostały dołączone figurki Mechów Ninjago oraz samochody, odrzutowce, smoki oraz świątynię. Zestaw zawiera 973 elementy. Może stanowić fantastyczny prezent urodzinowy dla dzieci od 10. roku życia.

Starcie Lloyda z Mechem EVO to ekscytujący zestaw LEGO® NINJAGO®, który może zostać podarowany fanom Ninja. Stanowi wspaniały zestaw do zabawy, a także budowania. Znajdują się w nim dwa ruchome Mechy oraz dwie minifigurki. Dzieci już od 6 roku życia poznają moc rozrywki za sprawą tego zestawu, który zawiera 223 elementy, z których można zbudować ulubione postaci z bajki. 

Kreatywne pudełko z klockami Ninja, to zestaw, który pomoże maluchom ćwiczyć umiejętności Ninja. A to za sprawą Kaia i Nya. Ponadto z klocków można budować zupełnie nowe propozycje, dzięki czemu dzieci od 5 roku życia mogą kształtować swoją kreatywność. Zestaw zawiera 530 elementów.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 26.01.2023, 08:57

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657