Nowi radni otrzymali zaświadczenia
Nowo wybrani radni miejscy otrzymali w piątek zaświadczenia potwierdzające ich status w samorządzie lokalnym. Od tego momentu stali się oficjalnymi radnymi, choć tak naprawdę swoją pracę rozpoczną w następnym tygodniu, podczas pierwszej sesji Rady Miejskiej Jasła VI kadencji. - W pełnym tego słowa znaczeniu zostaną po złożeniu przysięgi podczas pierwszego posiedzenia RMJ, które planowane jest na 1-2 grudnia br. - mówi Roman Kędzior, przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Jaśle.














(kp)
