Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nowi radni otrzymali zaświadczenia

22

Nowo wybrani radni miejscy otrzymali w piątek zaświadczenia potwierdzające ich status w samorządzie lokalnym. Od tego momentu stali się oficjalnymi radnymi, choć tak naprawdę swoją pracę rozpoczną w następnym tygodniu, podczas pierwszej sesji Rady Miejskiej Jasła VI kadencji. - W pełnym tego słowa znaczeniu zostaną po złożeniu przysięgi podczas pierwszego posiedzenia RMJ, które planowane jest na 1-2 grudnia br.  - mówi Roman Kędzior, przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Jaśle.

 

 

(kp)

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ja
dnia 30.11.2010, 12:41 · Zgłoś
ta pani z Brzyszczek jest też pracownikiem wydziału Urzędu miasta czy to ok aby była radną
Odpowiedz
0
@ Nana
dnia 29.11.2010, 17:04 · Zgłoś
tak wyborcy głosowali, pogratulujcie sobie sami, średnia wieku 60
Odpowiedz
0
@ do Adek
dnia 29.11.2010, 15:51 · Zgłoś
Ta pani jest z Brzyszczek a radną jest chyba 5 kadencję wiesz ile ton paluszków pochłonęła
Odpowiedz
0
@ j-j
dnia 29.11.2010, 12:22 · Zgłoś
Pani Ala , jak zwykle z uśmiechem , radością i entuzjazmem przyjmuje nową funkcję. Pani Aluniu liczymy na Panią ! Znam Panią od dziecka i wiem, że na Pani można polegać !
Odpowiedz
-1
@ jaho
dnia 29.11.2010, 10:45 · Zgłoś
jak ja widzę jakie [...] się do rady miasta dostały to zaczynam wątpić w naszą cywilizację ludzie po sp 5 bez wykształcenia nie umiejący się wysłowić zbieranina chłystków i [...] nie mówię o wszystkich ale na pewno o większości buraki tylko stołki załatwiają po znajomych
Odpowiedz
0
@ adek
dnia 29.11.2010, 09:04 · Zgłoś
A tej jednej radnej to chyba podgardle urwie zaraz głowę. Pani troszkę ujmij sobie obroku! Ciekawe czy Pan [...] kupił sobie wazelinkę bo on lubi pchać się do...
Odpowiedz
0
@ hipek
dnia 29.11.2010, 08:47 · Zgłoś
Jest i jasielski Kononowicz. Zapewne przed swietami zostanie zaproszony do Uniwersytetu Nauk Specjalnych, jako absolwent bedzie pouczal i namawial "studentow" do pojscia w strone polityki. Brawo
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 28.11.2010, 16:25 · Zgłoś
Pani Alu, bardzo się cieszę z Pani wygranej i serdecznie gratuluję. Mam nadzieję, że mądrzy ludzie coś wreszcie zaczną znaczyć w tej naszej zaściankowo-mohairowej rzeczywistości i odbijemy się od dna, a Rafineria przestanie się kojarzyć z dnem społecznym . Powodzenia
Odpowiedz
0
@ Wyborca
dnia 27.11.2010, 23:00 · Zgłoś
Jacy ci wszyscy radni i radne piękni, odmłodzeni, uśmiechnięci i zadowoleni, że jeszcze jedną kadencję pojedzą darmowych paluszków i zarobią na dietach. Uśmiechają się nawet ci co znajdą się poza burtą koalicyjną ale pewno jeszcze o tym nie wiedzieli. Panowie redaktorzy nie poprawiajcie zdjęć Pana Czeluśniaka na Fotoshopie czy FotosCapie bo to jest mało efektowne. Również trzymam kciuki za Pana Czeluśniaka. Wrózę mu funkcję z-cy bur mistrza lub przewodniczącego rady miasta.
Odpowiedz
0
@ Sąsiadka MH
dnia 27.11.2010, 16:27 · Zgłoś
Krysiu - gratulacje. Trzymaliśmy za Ciebie kciuki .Powodzenia i wytrwałości
Odpowiedz
0
@ leon
dnia 27.11.2010, 11:20 · Zgłoś
braewo krzysiu tak trzyman i nie przekmuj sie rtmi [...] stawiamy na ciebie
Odpowiedz
0
@ mieszkancy krasiaka
dnia 27.11.2010, 08:49 · Zgłoś
Stiopa PIS-owski [...] szczekaj tyle ci został potrafisz zezłości odgryść sobie koncówke :P Bravo panie Czelusniak jest pan gość
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 27.11.2010, 07:51 · Zgłoś
Świadczę usługi przez instytucję zwaną firmą w tym pięknym lepperlandzie. Zarobek mój na kliencie 10zł/mc do tego dorzucam VAT 22% (już nie długo 23% ) PIT 18% ZUS (tak tak urzędnicy "wiedzą lepiej' jak zadbać o moją emeryturkę!) W usługach i towarach które kupuję od innych do wytworzenia mojej usługi moi kontrahenci płaca też podobne podatki. Łącznie podliczając haracze usługa drożeje o 60-70% procent tylko po to żebyście sobie teraz mogli poczytać gdzie wasze pieniążki poszły "Nowi radni otrzymali zaświadczenia (9)" .............. Każda firma dolicza te podatki do swoich usług. Pamiętajcie to dzięki tym na górze mamy biedę w tym kraju.
Odpowiedz
0
@ ona z Brzyszczek
dnia 26.11.2010, 21:45 · Zgłoś
Pani Krysi gratulujemy,życzymy wspaniałych pomysłów i dużżżo cierpliwości.Niech Pan Bóg błogosławi.
Odpowiedz
0
@ czarna
dnia 26.11.2010, 21:33 · Zgłoś
może te babcieńki i [...]ziusie posiedzieli w domku pospacerowali po deptaku, a rządzenie zostawili młodszym,bo śmiem twierdzić ,że możę by coś ruszyło,a tak to znowu [...]
Odpowiedz
0
@ tancerz
dnia 26.11.2010, 21:20 · Zgłoś
KOszelnik w PO ale obciach i 130 glosow i rada miasta to jest obled
Odpowiedz
1
@ ONA
dnia 26.11.2010, 21:09 · Zgłoś
APANI RADNA KRYSTYNA SIKORA proszę przyąć najszczersze gratulacje!!!!
Odpowiedz
0
@ Stiopa
dnia 26.11.2010, 21:06 · Zgłoś
Juz mi zepsuliscie apetyt!!!Wezcie gdzie tego Czeresniaka bo jak go widze a jeszcze slysze no to dostaje [...]!!!
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 26.11.2010, 20:22 · Zgłoś
Znowu czereśniak wszystko będzie na nie! WIWAT SP 5 !!!
Odpowiedz
0
@ antidotum
dnia 26.11.2010, 19:40 · Zgłoś
Co za piękne młode twarze.
Odpowiedz
0
@ wesoły Romek
dnia 26.11.2010, 18:35 · Zgłoś
Cóż...miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle...Znowu te same facjaty. Porażka.
Odpowiedz
0
@ lesmian.pl
dnia 26.11.2010, 17:52 · Zgłoś
Koszelnik w Radzie Miejskiej.Kto by pomyślał?
Ale gratulacje...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.