Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nowoczesne sauny do różnych zastosowań – co warto wiedzieć o współczesnych rozwiązaniach?

1

Staromodnie wyglądające sauny są najczęściej reliktem przyszłości. Dziś idący za trendami właściciele centrów odnowy biologicznej, hoteli czy basenów chcą posiadać rozwiązania zaawansowane technologicznie, modne i eleganckie. W tym tekście przedstawimy kilka projektów saun, których instalację warto rozważyć w swoich przedsiębiorstwach.

Prowadząc hotel, SPA lub miejsce ekskluzywnego odpoczynku powinieneś dać swoim klientom najlepsze rozwiązania, aby ci czuli się u Ciebie komfortowo, nowocześnie i odprężająco. Powinieneś postawić na zaawansowane technologicznie sauny. Co to oznacza dla użytkownika?

Nowoczesny design, gra światłem

Dziś sauna to nie tylko sam efekt odprężenia oraz przebywania w wysokiej temperaturze. To również wrażenia dla zmysłów – szczególnie wzroku. Z tego względu Twoja sauna powinna mieć delikatne, zmysłowe i podkreślające zalety oświetlenie. Koniecznie postaw również na designersko opracowane leżanki (te jednocześnie muszą być ergonomiczne – to konieczny warunek)!

Pamiętaj, że również prostota może być elegancka i nowoczesna. Dziś bałagan technologiczny, oświetleniowy i architektoniczny nie jest mile widziany. Z tego względu – współpracując z doświadczoną firmą, dostarczającą zaawansowane sauny – przygotuj projekt pasujący do wnętrza swojego hotelu lub SPA.

Jeżeli potrzebujesz natomiast odrobiny luksusu w swoim domu, to również możesz pozwolić sobie na saunę – istnieją rozwiązania, które pozwalają zainstalować innowacyjne urządzenia właśnie w pomieszczeniach domowych (nawet tych mniejszych)! Jak droga jest taka sauna - cena zależy od wielkości i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, jednak nie powinieneś w tym przypadku oszczędzać na pieniądzach – wyłącznie drogie technologie sprawdzą się w każdych warunkach.

Nie chcesz tradycyjnej sauny? Masz inne wyjścia

Jeżeli – jako właściciel nowoczesnego miejsca relaksu albo posiadacz innowacyjnego, modnego domu – chcesz iść z duchem czasu, lubisz minimalizm i rozwiązania zaawansowane technologicznie, to rozwiązaniem dla Ciebie będzie sauna infrared. To pomieszczenie generujące ciepło za pomocą specjalnych lamp podczerwonych.

Tego typu technologia umożliwia instalację saun cieplnych w miejscach gdzie nie ma wielkich powierzchni wolnej. Świetnie sprawdzą się np. w mniejszych hotelach, pomieszczeniach obok basenów albo w domach, gdzie łazienka uniemożliwiłaby instalację standardowej sauny parowej.

Niezależnie jednak jakie rozwiązanie wybierzesz dla siebie – pamiętaj, żeby współpracować wyłącznie z doświadczonymi twórcami saun. Tylko w ten sposób zapewnisz sobie ekskluzywne i trwałe rozwiązanie, gwarantujące wyjątkowy relaks gościom oraz Tobie.

Więcej informacji tego typu znajdziesz na portalu BiznesPolski.com.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 21.09.2021, 15:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Dziękuję
dnia 29.09.2021, 03:47
Ocena
komentarza:
0
Ja wolę wannę, jest taniej i praktyczniej. Im więcej gratów tym życie jest trudniejsze
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Dokonano odbioru wykonanych prac w budynku przy ul. Metzgera w Jaśle. Jutro wznowiony zostanie ruch na drodze krajowej nr 28

  Prace budowlano-naprawcze bloku przy ul. Metzgera w Jaśle po blisko dwóch tygodniach dobiegły końca. Dzisiaj komisja dokonała odbioru wykonanych prac związanych z zabezpieczeniem uszkodzonej konstrukcji nośnej budynku...

 • Oferta wigilijna Baru Mlecznego „Wojtek”

   

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do najbardziej radosnego święta w roku. Już dzisiaj wielu z nas zastanawia się, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole. Będzie można je zamówić w Barze Mlecznym „Wojtek”, który przygotował specjalną ofertę wigilijną dla swoich klientów.

 • Pakiet alertowy obostrzeń. Nowe restrykcje w kraju

  Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił pakiet alertowy obostrzeń związany z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa o nazwie Omikron. Od 1 grudnia obowiązywać będą nowe obostrzenia w kraju. Zostaną również uszczelnione granice i będzie obowiązywał zakaz lotów do siedmiu krajów afrykańskich.

 • Podwyżka dla burmistrza Jasła przegłosowana. Wyższe diety otrzymywać będą również miejscy radni

   

  Rada Miejska Jasła podjęła uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia Ryszarda Pabiana, Teraz, będzie on otrzymywał wyższą niż dotychczas pensję. Burmistrz zarabiał będzie niespełna 20 tys. zł brutto. Od stycznia przyszłego roku, wyższe diety otrzymywać będą także miejscy radni.

 • Wybrany asortyment pieczywa zamawiaj online. Odbierz je w sklepach Społem i Gama

   

  Poszukujesz wartościowego pieczywa? Znajdziesz je w sklepach sieci Społem i Gama. Teraz, chleby o obniżonej zawartości węglowodanów, wyższej zawartości białka i błonnika oraz o niskim indeksie glikemicznym można zamawiać online i odebrać w wybranym sklepie na terenie Jasła.  

 • MKS „Gamrat-MOSiR” Jasło z kolejny ligowym zwycięstwem. Jaślanie pokonali we własnej hali TKS Tychy

   

  Siatkarze MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło idą za ciosem. Podopieczni Bartosza Kilara odnieśli trzecie zwycięstwo w ostatnich siedmiu dniach. Tym razem w pokonanym polu zostawili zespół TKS Tychy. Jaślanie wygrali we własnej hali 3:1. Spotkanie obfitowało w wiele zaciętych i emocjonujących wymian. Obie ekipy zaprezentowały przed jasielską publicznością kawał dobrej siatkówki. Fenomenalne zawody rozegrał Arkadiusz Kościółek.

 • Krzysztof Topolski został prezesem zarządu TBS-ABK Sp. z o.o.

  Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki TBS-ABK Sp. z o.o. wygrał dr inż. Krzysztof Topolski, były prezes zarządu Konsorcjum Olejów Przepracowanych - Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów Spółka Akcyjna w Jedliczu, obecnie pracownik Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz członek Zarządu Regionu Podkarpackiej PO na Podkarpaciu.

 • Podwyżki wynagrodzenia starosty i diet radnych stały się faktem. Niejednogłośna decyzja Rady Powiatu w Jaśle

   

  Zgodnie z przewidywaniami, decyzją Rady Powiatu w Jaśle znacząco wzrośnie wynagrodzenie starosty jasielskiego. Adam Pawluś zarabiał będzie 20 tys. zł brutto. Od grudnia wzrośnie również wysokość diet, jakie pobierają radni. W zależności od pełnionej funkcji na konta radnych powiatowych wpływać będzie od 2 240 zł do 3 500 zł w przypadku przewodniczącego rady. Decyzja organu uchwałodawczego w sprawie podwyżek nie była jednogłośna. Ich wysokość krytycznie oceniła grupa radnych opozycyjnych, którzy postępowanie władz powiatu określili mianem „skoku na kasę”. 

 • Blisko 3,5 mln zł na inwestycję w Dębowcu. Czy te pieniądze przepadną?

  Wójt Marcin Bolek spotkał się z mieszkańcami gminy, aby porozmawiać o planach inwestycyjnych związanych z budową zaplecza sanitarnego dla Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębowcu. Z uwagi na fakt, iż od pewnego czasu w społeczeństwie pojawiły się niepokoje dotyczące realizacji tego przedsięwzięcia, włodarz gminy postanowił osobiście porozmawiać z mieszkańcami na ten temat i zdementować plotki dotyczące spalarni i wysypiska odpadów..

 • Nowa stacja paliw MOYA w Jaśle

   

  W Jaśle, przy ul. Sroczyńskiego 42, została otwarta nowa, atrakcyjna stacja paliw – MOYA. Obiekt ten jest bogato wyposażony – oprócz najwyższej jakości paliw kierowcy mogą skorzystać m.in. z kompresora czy odkurzacza, a wielobranżowy sklep oferuje szeroki asortyment artykułów przydatnych zarówno na podróż, jak i do domu. To jednak nie wszystko, bo punkt gastronomiczny Caffe MOYA zachęca do spróbowania chrupiących hot-dogów, gorących zapiekanek, pizzy, stripsów z kurczaka w zestawach z frytkami oraz oczywiście aromatycznej i pobudzającej kawy. Z okazji otwarcia stacji paliw w Jaśle, przez najbliższy miesiąc wszyscy klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji.

 • Wielkie otwarcie firmowego sklepu rybnego "Delfin" w Jaśle

   

  Hurtownia rybna Delfin , która na mapie miasta Jasła znajduje się od 1990 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, już w najbliższą środę 24 listopada planuje otwarcie swojego sklepu firmowego.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105