Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nowy kierownik oświaty w Urzędzie Miasta

50

Aleksandra Dacyl została nowym kierownikiem Wydziału Oświaty Urzędu Miasta w Jaśle. Swoje obowiązki zacznie pełnić od 20 stycznia br.

W ogłoszonym przez Urząd Miasta w Jaśle konkursie na wolne stanowisko kierownika Wydziału Oświaty wpłynęły trzy oferty. W wyniku prac komisji konkursowej tylko jedna oferta, przedstawiona przez Aleksandrę Dacyl, spełniła warunki określone w ogłoszeniu o naborze.

Pani Aleksandra Dacyl spełniła wszelkie wymagania konkursowe i posiada wysokie kompetencje do zajmowania tego stanowiska – argumentuje wybór nowego kierownika Andrzej Kachlik, zastępca burmistrza miasta Jasła, a zarazem przewodniczący komisji konkursowej.
 
Aleksandra Dacyl ma długoletnie doświadczenie w zarządzaniu oświatą oraz w prowadzeniu spraw z zakresu oświaty. Z wykształcenia jest magistrem filologii polskiej, ukończyła również podyplomowe studia: administracja oświatowa oraz komunikacja społeczna, posiada kursy z zakresu zarządzania oświatą. Ma ponad ośmioletnie doświadczenie w kierowaniu Wydziałem Edukacji w Starostwie Powiatowym w Jaśle oraz kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu obowiązków związanych ściśle z oświatą (wizytator kuratorium oświaty, praca w związkach zawodowych pracowników oświaty, czy też nauczanie przedmiotu język polski w szkołach podstawowych i średnich).

UM Jasła

Reklama

Komentarze: 50

Dodaj komentarz Widok:
1
@ do przeciwnik Edek
dnia 27.01.2011, 12:07 · Zgłoś
Nie czepiaj sie Lechowskiego. Jakis czas temu byl ponoc cywilizowany przez egzotycznych przybyszow. Wiec nie jest tak prymitywny jak Ty sadzisz!!!
Odpowiedz
-1
@ Rysiek
dnia 27.01.2011, 12:02 · Zgłoś
Gratuluje ponownie Pani Ali, ktora jest odpowiednia osoba. Jednak gdy wygral Czrnecki mialem nadzieje ze zobacze moje kochane pysiaczki z Bon Tschalla. Wychodzac z ciezkiej pracy z amerykanskiej myjni bede mial zawsze zawsze zapewniona fajna rozrywke!!!
Odpowiedz
-1
@ do Edek
dnia 25.01.2011, 23:07 · Zgłoś
Jesteś [...] i prymitywny jak twój idol lechowski.
Odpowiedz
-1
@ Do Edka
dnia 25.01.2011, 21:34 · Zgłoś
Człowieku, publicznie znieważyłeś urzędnika. Jak sie ta osoba zorientuje sprawe karną masz na 100%
Odpowiedz
-1
@ do Edek
dnia 25.01.2011, 15:30 · Zgłoś
Ależ potworne [...] z ciebie. Rozmowa z toba to strata czasu. Poza tym wypisujesz [...] komentarze pod kilkoma nickami. Strach żółć i niewnawiść z ciebie się wylewają
Odpowiedz
2
@ Edek
dnia 25.01.2011, 00:10 · Zgłoś
Ta stara [...] boi się w starostwie żeby ją Lechowski nie dopadł to poszła do miasta ? A pamięta jeszcze Sandomierz. kłopoty w szkole. zaoczne studia i same problemy życiowe ? Bo my to wszystko wiemy i mozemy okazać!!!
Odpowiedz
0
@ BR
dnia 24.01.2011, 21:04 · Zgłoś
Żeby obecna władza wszystkich po konkursie na wolne stanowisko tak szanowała , to by była szanowana.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 22.01.2011, 21:36 · Zgłoś
Dlaczego bulwersuje niektórych fakt, iż stanowisko, którego działanie w UM decyduje o poziomie edukacji w mieście, objęła, co warto podkreślić, w wyniku konkursu, osoba kompetentna, doświadczona w tym zakresie, o kwalifikacjach zawodowych jakim nie dysponują inni zainteresowani tym stanowiskiem.
Odpowiedz
0
@ Rysiek
dnia 22.01.2011, 15:38 · Zgłoś
Pani Dacyl jest kompetentna i naprawde nadaje sie na to stanowisko.
Gratulacje dla Pani Ali!!1
Odpowiedz
0
@ krs
dnia 22.01.2011, 14:51 · Zgłoś
Pani Renia zostaje i nikt jej nie wyrzucał sama złożyła rezygnację....(miła osóbka)
Odpowiedz
0
@ loo
dnia 21.01.2011, 12:38 · Zgłoś
kachlik nie mydli oczu...to nie te czasy kiedy dobiera sie ludzi na tak cieple posadki wg predyspozycji,najlepszy przyklad w twojej osobie....
Odpowiedz
0
@ nnnnn
dnia 21.01.2011, 12:24 · Zgłoś
odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu-gratulacje
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 21.01.2011, 12:23 · Zgłoś
a podwyżki kiedy .
Odpowiedz
0
@ UCZENNICA ZS w Trzc
dnia 21.01.2011, 11:12 · Zgłoś
Gratuluje Pani Olu bardzo się cieszę że Pani została KIEROWNIKIEM WYDZIAŁU OŚWIATY JESZCZE RAZ BARDZO BARDZO GRATULUJE :):)!!
Odpowiedz
0
@ Gosia.m
dnia 21.01.2011, 10:19 · Zgłoś
Fantastyczna babka. Gratulacje
Odpowiedz
0
@ DO RĘCE [...] OD PIĘ
dnia 21.01.2011, 09:37 · Zgłoś
To niech sobie sam odejdzie!
Odpowiedz
0
@ pola
dnia 21.01.2011, 07:33 · Zgłoś
nie kierownik a kierowniczka, w języku polskim są odmiany, rodzaje itd. Wypadałoby, żeby pani z UM pisząca tekst, wiedziała o tym.
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 21.01.2011, 01:38 · Zgłoś
Dzisiaj zapłaciłem na tą urzędniczą głupotę na "bezpłatną edukację" 2095 zł VATu które to przerzuciłem w towarach i usługach na Was telewizorne społeczeństwo.
Odpowiedz
0
@ PO
dnia 20.01.2011, 23:35 · Zgłoś
A kto to, to jest Ola. Bo gdy ostatnio się mówiło o innym kadydacie to takie pytania padały ;-))))
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 20.01.2011, 20:29 · Zgłoś
I co teraz Pani Reniu???
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 20.01.2011, 18:53 · Zgłoś
Do "go" : Stecowej.
Odpowiedz
0
@ do płotka
dnia 20.01.2011, 16:34 · Zgłoś
ale ty mądra jesteś, powalasz po prostu lotnością
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 20.01.2011, 16:32 · Zgłoś
a co z byłą kierowniczką RŁ??????
Odpowiedz
0
@ DO RĘCE PRECZ OD PIĘ
dnia 20.01.2011, 16:16 · Zgłoś
Jakie to też kwalifikacje posiada Piękoś że jest niezastąpiony ?
Ponosi w równym stopniu jak niewiekszym (niezaspokojone "Ambicje") wine za usunięcie wysokiej klasy fachowca jak [...] które tego dokonały z całą perfidią (niczym merytorycznym nieuzasadnione zmiany organizacyjne)i dziką satysfakcją z dobrze spełnionego obowiązku.Pan Piękoś jak wspaniały fachowiec nie będzie maiał kłopotów ze znalezieniem pracy.
Odpowiedz
0
@ D
dnia 20.01.2011, 13:18 · Zgłoś
Gratuluje!Wreszcie ktoś mądry i odpowiedni zajął to stanowisko!
Odpowiedz
0
@ RĘCE [...] OD PIĘKOSIA
dnia 20.01.2011, 13:05 · Zgłoś
a co będzie dalej z kier. piękosiem? tak dobrego i uniwersalnego fachowca nie można ot tak wyrzucić!
Odpowiedz
0
@ płotka
dnia 20.01.2011, 12:33 · Zgłoś
brawo dla szwagierki z UM
Odpowiedz
0
@ Jo
dnia 20.01.2011, 12:07 · Zgłoś
Gratuluję!!! Pani Dacyl jest wspaniałą nauczycielką, myślę, że w tej roli też nie zawiedzie.
Odpowiedz
0
@ wyjaśnienie
dnia 20.01.2011, 10:04 · Zgłoś
To nie jest "podbieranie" bo pani Dacyl od 4 lat w Starostwie nie pracowała. Odpowiednia osoba na to stanowisko, konkretna może uda sie jej ograniczyć władzę [...] w wielu podmiejskich szkółkach
Odpowiedz
0
@ do Marii
dnia 20.01.2011, 07:59 · Zgłoś
Szwagierka to obca osoba !! Ty sobie wybierałaś szwagrostwo?
A tak nawiasem mówiać to kolej teraz na JDK.
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 20.01.2011, 07:31 · Zgłoś
Tia..... kolejny nauczuciel na stołku...
Odpowiedz
-1
@ kasia
dnia 19.01.2011, 22:32 · Zgłoś
Gratuluję pani Olu
Odpowiedz
1
@ muminek
dnia 19.01.2011, 22:22 · Zgłoś
W Starostwie Piękosia zastąpi Zoła. Kolego współpraca Ewa D. nie jest żadnym fachowcem od zamówień co jej każą to robi nawet z naruszeniem przepisów. Jeszcze Jasło usłyszy o karach za przetargi w SP Jasło
Odpowiedz
1
@ Kamil
dnia 19.01.2011, 21:57 · Zgłoś
Wtórny [...] jaślan będzie se leczyła tyż???
Konkursy,cóż to za wspaniałe rzecz, zwłaszcza jak na 3 zgłoszenia jedno jest pewne...Brawo,z jajami!
Odpowiedz
1
@ Amon_Ra
dnia 19.01.2011, 21:21 · Zgłoś
"Trafny wybór. Gratuluje komisji konkursowej(...)". [...], były trzy osoby - stanowisko i wymagania były tylko pod Dacyl.
Odpowiedz
1
@ wyborca
dnia 19.01.2011, 21:04 · Zgłoś
A ja się pytam gdzie jest radny Czeluśniak?!, czy nie widzi że taki sposób zatrudniana pracowników sprawia że rośnie rzesza urzędników, czy nie można było z pracowników oświaty wybrać nowego kierownika?. I kto tu niedawno wytykał ilu to mamy urzędników, a tu kolejni są zatrudniani, a ilu jeszcze będzie zatrudnionych?, kpina z wyborców.
Odpowiedz
-1
@ Ja
dnia 19.01.2011, 20:02 · Zgłoś
Brawo! W koncu odpowiednia Osoba na wlasciwym miejscu!
Odpowiedz
-1
@ Czy to mama Michała?
dnia 19.01.2011, 20:01 · Zgłoś
Czy to może mama Michała?
Odpowiedz
-1
@ ELA
dnia 19.01.2011, 18:48 · Zgłoś
Nareszcie Pani została zauważona i doceniona .Wielkie gratulacje.Pozdrawiam ELA .
Odpowiedz
1
@ współpraca
dnia 19.01.2011, 16:45 · Zgłoś
Czyżby podbieranie sobie kadry w ramch dobrej współpracy na linii Urząd Miasta - Starostwo? Tylko kogo podbierze Starosta. Mimo pozornie dużego wyboru - totalne bezrybie. Nauczycielka zatrudniła rzeszę pracowników i kierowników na zasadzie bmw /bierny, mierny, ale wierny/ a co lepsze już z urzędu poszło na swoje. Pozostały miernotu i nieudaczniki. Oj, ciężko będzie się Staroście zrewanżować i podebrać Ojcu Miasta kogoś konkretnego. Do konkretnej roboty w obu tych urzędach brakuje ludzi - natomiast do zarządzania i piastowania jest rzesza chętnych ,a drugie tyle kołacze u bram. P.S. Typuję, że nastepny transfer to bądzie ktoś z zamówień publicznych w starostwie. Podpowiadam: najlepsza jest Pani Ewa D. Poddać conieco kasy i już jest odpowiedni do zamówień publicznych człowiek w UM Jasło, a nie śmiechu warte 1/2 etatu.
Odpowiedz
-1
@ Judyta
dnia 19.01.2011, 16:20 · Zgłoś
Kachlik ekspertem w Oświacie? No to będą likwidacje jak za starych dobrych czasów!Czy JasLO nie ma elit?
Odpowiedz
-1
@ ryba
dnia 19.01.2011, 16:02 · Zgłoś
Trafny wybór. Gratuluje komisji konkursowej i Pani Dacyl.
Odpowiedz
-1
@ vb
dnia 19.01.2011, 16:01 · Zgłoś
Brawo Ola !!!Szkoda tylko że będziesz w tak niewdzięcznej roli likwidatora ale przynajmniej będzie ktoś kto zna oświatę z różnych stron nie tylko zza tablicy
Odpowiedz
-1
@ klauduska811
dnia 19.01.2011, 15:19 · Zgłoś
gratulacje !
Odpowiedz
-1
@ xyz
dnia 19.01.2011, 15:05 · Zgłoś
Gratuluje Pani Olu!!!
Odpowiedz
1
@ go
dnia 19.01.2011, 14:44 · Zgłoś
ktorego to krewna?
Odpowiedz
1
@ Maria
dnia 19.01.2011, 14:43 · Zgłoś
Zapomniano w kwalifikacjach wspomnieć o szwagierce pracownicy UM.
Odpowiedz
1
@ -----------
dnia 19.01.2011, 14:26 · Zgłoś
ten nowy kierownik jest pewnie z platformy albo z parti jaślanie razem
Odpowiedz
1
@ ann
dnia 19.01.2011, 14:12 · Zgłoś
Kogo zastąpi? Chyba warto też pisać o tych, którzy opuszczają stanowiska... Choćby jedno zdanie.
Odpowiedz
1
@ stan
dnia 19.01.2011, 13:42 · Zgłoś
To dobra decyzja. Może im wybierze tzw. ptaki
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.