Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nowy serwis w domenie NaszeJaslo.pl!

2
Bezpłatne ogłoszenia :: Jasło

Zgodnie z oczekiwaniami wielu osób które pisało do nas w tej sprawie, uruchamiamy dziś nowy Serwis Portalu NaszeJaslo.pl, jest to Serwis Bezpłatnych Ogłoszeń dający możliwość naszym użtkownikom zamieszczania ogłoszeń w różnorodnych kategoriach tematycznych.

Zaraz po rejestracji w Serwisie Bezpłatnych Ogłoszeń zdobywa się możliwość zamieszczania ogloszeń. Sama procedura rejestracji trwa chwilke i jest bardzo prosta.
Serwis Bezpłatnych Ogłoszeń :: NaszeJaslo.pl

Serwis Ogłoszeń :: Jasło
Gdy rejestracje mamy juz za sobą, możemy się zalogować używając wcześniej podanych danych...
Teraz możemy przejść do dodawania nowego ogłoszenia. W "Strefie członkowieskiej" klikamy w "Nowe ogłoszenie".
Serwis Bezpłatnych Ogłoszeń :: Jasło
W kolejnym oknie wybieramy kategorie...
Rozwijamy interesującą nas dziedzinę a następnie w nazwe kategorii.

Klikamy "Dalej"...
Serwis Bezpłatnych Ogłoszeń


Nadszedł czas na zredagowanie ogłoszenia...
Podajemy tytuł, opis oraz okres przez jaki ogłoszenie ma być wyświetlane.
Po kliknięciu "Dalej" ogłoszenie zostaje dodane do bazy ogłoszeń.
Dodatkowo do ogłoszenia można zamieścić zdjęcie/obrazek, plik video jak i dokument w formacie *.doc, *.pdf, *.rar.

Zapraszamy do korzystania z Serwisu Bezpłatnych Ogłoszeń portalu NaszeJaslo.pl, wszelkie wątpliwości odnośnie serwisu proszę kierować pod adres: ogloszeniamałpanaszejaslo.pl lub poprzez formularz kontaktowy

Serwis dostępny jest pod dwoma adresami:
http://ogloszenia.naszejaslo.pl - działający jako oddzielna aplikacja
http://naszejaslo.pl/ogloszenia - serwis zintegrowany w portal

--------------
naszejaslo.pl
Napisany dnia: 01.07.2006, 15:26
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ mała Mi
dnia 04.07.2006, 00:20
Ocena
komentarza:
1
dzięki! Na to czekałam!
@
dnia 04.07.2006, 22:43
Ocena
komentarza:
1
Cieszymy się, że udaje nam się sprostać oczekiwania naszym użytkownikom. Pozdrawiam:)
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Angielski dobry na wszystko?

   

  No dobrze, może nie na wszystkie bolączki świata, ale… przyznaj się, ile razy przygotowując CV wpisywałeś w rubryce znajomość języka angielskiego coś w stylu : poziom średniozawansownany lub dobry? Ile razy przy tym westchnąłeś bez entuzjazmu z myślą: „ oby tylko tego nie sprawdzono” Ile razy obiecywałeś sobie, że wreszcie coś z tym zrobisz?

 • Samorząd województwa mazowieckiego przekazał Jasłu 200 tys. zł na usuwanie skutków nawałnic

   

  Miasto Jasło otrzyma pomoc od samorządu województwa mazowieckiego. Uchwałę w tej sprawie 7. lipca podjął Sejmik Województwa Mazowieckiego. Na usuwanie skutków klęski żywiołowej w miejskiej infrastrukturze drogowej Jasło otrzyma 200 tys. zł. Dzisiaj w Warszawie umowę w tej sprawie parafowali przedstawiciele obydwu samorządów.

 • Większe miasta wspierają gminę Skołyszyn

  Miasto Szczecin, gmina i miasto Nowe Skalmierzyce oraz gmina Górowo Iławeckie zamierzają wesprzeć finansowo gminę Skołyszyn. Przekazane środki zostaną wykorzystane na odbudowę, a także przebudowę infrastruktury drogowej, która w wyniku nawałnicy została zniszczona. Jak podkreśla wójt Bogusław Kręcisz straty szacowane są na kilka milionów złotych.

 • Według badań exit poll – Nie da się wskazać zwycięzcy wyborów

  Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos Andrzej Duda zdobył 50,4% poparcia, a jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski 49,6%. Różnica poparcia między kandydatami wynosi jedynie 0,8 punktu procentowego. Frekwencja w drugiej turze wyborów jak wskazuje badanie wyniosła 68,9%.

 • Do godziny 17. gmina Brzyska z najwyższą frekwencją

  Druga tura wyborów prezydenckich zmobilizowała Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. We wszystkich gminach w powiecie jasielskim odnotowano wyższą frekwencję niż w pierwszej turze wyborów. Do godziny 17. najwięcej osób zagłosowało w gminie Brzyska.

 • Trwa głosowanie w II turze wyborów prezydenckich

   

  Polacy zdecydują dzisiaj o tym, który z dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich sprawował będzie najwyższy urząd w państwie przez najbliższe pięć lat. Głosowanie trwać będzie do godziny 21. Frekwencja w Jaśle na godz. 12. wyniosła 24,1%.

 • Czarni żegnają się z pucharem. Skromne zwycięstwo Karpat w Jaśle

   

  W zaległym, półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski drużyna Czarnych Jasło przegrała z Karpatami Krosno 0:1. Tym samym to krośnianie mogli dzisiaj cieszyć się z awansu do finału, w którym zmierzą się ze Stalą Sanok. Gola na wagę zwycięstwa dla ekipy Karpat strzelił Szymon Dziadosz.

 • Sprawcy rozboju na młodym zawodniku Czarnych Jasło w rękach policji

   

  Dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę pobili 17-letniego zawodnika Czarnych Jasło oraz zerwali z niego klubową koszulkę trafiło w ręce policji. To mieszkańcy powiatu gorlickiego. Usłyszeli już zarzut rozboju, za który grozi im od 2 do 12 lat więzienia. Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

 • Ten zawód może okazać się strzałem w dziesiątkę!

   

  W ofertach szkół ponadpodstawowych znaleźć można mnóstwo ciekawych kierunków. Sęk w tym, aby obrać taką ścieżkę, w której wybrany zawód pozwoli nam patrzeć na z optymizmem na zawodową przyszłość. Spoglądając perspektywicznie na dostępne możliwości wybór może być znacznie prostszy. Takim przyszłościowym kierunkiem jest z pewnością technik chłodnictwa i klimatyzacji w ZSUiS w Jaśle. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105