Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nowy trakt porodowy gotowy na przyjęcie pierwszej pacjentki

69

W połowie tego tygodnia do użytku oddany zostanie zmodernizowany trakt porodowy. Pierwszy etap kompleksowej inwestycji pod nazwą „Przebudowa i doposażenie oddziału ginekologiczno-położniczego i neonatologicznego Szpitala Specjalistycznego w Jaśle” kosztował ponad 2 mln 200 tys. zł. Jednocześnie rozpoczęła się już realizacja drugiego etapu, czyli przebudowa części ginekologiczno-położniczej i neonatologii. Z kolei to zadanie będzie kosztować blisko 2,5 mln zł. Całość zostanie sfinansowana przez Urząd Marszałkowski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego oraz powiat jasielski.

W wyniku przebudowy trakt porodowy posiada odrębną salę do cięć cesarskich oraz trzy pokoje do porodów, każdy z węzłem sanitarnym. Za kwotę 1 mln 300 tys. zł zakupiony został także sprzęt i wyposażenie traktu, m.in. stół operacyjny, lampy, łóżka porodowe, aparat KTG, inkubatory i respirator. Teraz trwają już ostatnie prace przygotowawcze, które pozwolą niebawem na przyjęcie pacjentek. – Planowo pierwsza pacjentka powinna zostać przyjęta 10 grudnia – mówi Beata Trzop, zastępca dyrektora ds. administracyjno-ekonomicznych Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

W ramach drugiego etapu zostanie przebudowany cały oddział neonatologii oraz część położnicza oddziału, w której będą dwułóżkowe pokoje z węzłami sanitarnymi, zainstalowany zostanie system przywoławczy, podobnie zresztą jak na oddziale neonatologicznym. Ponadto wyremontowana część tego oddziału zostanie wyposażona w śluzy i klimatyzację. - Neonatologia musi zostać przebudowana, bo są zmienione wymagania, m.in. musi być wydzielona śluza przed częścią Intensywnego Nadzoru Neonatologicznego – mówi dyrektor Trzop.

Zakończenie projektu planowane jest na marzec 2011 roku.

 

(kp)

Reklama

Komentarze: 69

Dodaj komentarz Widok:
0
@ alzab
dnia 23.04.2011, 18:12 · Zgłoś
Połozne z traktu porodowego do szkoly albo do wymiany!!! Niech sie naucza szacunku dla rodzacej !!! A nie tylko krzyki pouczania bez szacunku bez podejscia !!! w nocy rodzace maja spac a nie rodzic bo one chca spac!! a rodzaca przetrzymac do drugiej zmiany bo po co sie meczyc!!! i jeszce nie wolno ich zdenerwowac ich nie wolno one nas moga denerwowac, przeganiac poganiac... teksty typu nie drzyj sie ...cicho...sa na porzadku dziennym tylko ich sluchac!! ...a w nocy spac ...i koniec polozne z porodówki -masakra- panie ordynatorze albo wymiana albo nie wiem szkolenie ...bo to co sie tam wyrabia to przechodzi pojecie ludzkie ...zwlaszcza gdy pan jest na urlopie...!!! obsluga fatalna ... lekarze ok ale polozne ...w zasadzie nie powinny sie tak nazywac bo to sa jakies monstra przezytki z epoki PRL-u a ten okres zdawaloby sie mamy juz za soba...a jednak...
Odpowiedz
0
@ Diana
dnia 06.04.2011, 14:45 · Zgłoś
Porodówka extra :)Rodziłam w lutym i jestem zadowolona, położne mi się akurat trafiły bardzo miłe i dużo mi pomogły a wiem co pisze bo rodziłam 13h.
Pozdrawiam wszystkie młode mamusie :)
Odpowiedz
0
@ mała czarna
dnia 12.03.2011, 09:40 · Zgłoś
jest tam jedna położna z wielką d[...]ą strasznie wścipska i wszystkiego się czepia a porodówka jest super nie to co 4lata temu...
Odpowiedz
0
@ szczęśliwa mama
dnia 13.01.2011, 13:26 · Zgłoś
Porodówka już czynna - można rodzić!
Odpowiedz
0
@ moon28
dnia 28.12.2010, 21:22 · Zgłoś
co z tą porodówką jest czynna czy nie? bo termin juz blisko
Odpowiedz
0
@ Przyszła mamusia
dnia 17.12.2010, 20:41 · Zgłoś
Czy aby na pewno porodówka w Jaśle jest już czynna? Długo zwlekano z jej otworzeniem a chcę wiedzieć wcześniej, zanim pojadę do porodu;)))
Odpowiedz
0
@ Aska
dnia 17.12.2010, 15:24 · Zgłoś
witam ja urodzialm w marcu i polozne byly prze kochane naprawde super opieka tez sie balam bo zanim urodzialm tez czutalam te komentarze zle na temat poloznych a sa naprawde super jezeli wy jestescie mile to panie polozne tez sa mile pozdrawiam panie polozne ;* a do przuszluch mam nie sluchajcie tych bzdur
Odpowiedz
0
@ szczęśliwa mama
dnia 16.12.2010, 12:04 · Zgłoś
Nie rozumiem tych wypowiedzi, które w tak okrutny sposób pomawiają położne. Ja urodziłam w Jaśle ośmioro dzieci i jestem pełna podziwu dla tych kobiet. Następne urodzę z pewnością tam.
Odpowiedz
0
@ kwiatuszek
dnia 12.12.2010, 12:07 · Zgłoś
Dziwię się bardzo że jest taka nagonka na położne bo ja też rodziłam i są to naprawdę wspaniałe kobiety,wrażliwe i odpowiedzialne. Są na każde zawołanie o każdej porze dnia i nocy.Mają wieloletni staż pracy a młodych nie przyjmują ,więc upłynie wiele lat nim ktoś im dorówna.Szanujmy to co mamy naprawdę dobre.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 10.12.2010, 22:04 · Zgłoś
Zgadzam się z ONA28 personel jest tragiczny my rodzące przeszkadzamy im w piciu kawy.One przychodzą do pracy odpocząć.
Odpowiedz
0
@ x-men
dnia 10.12.2010, 15:14 · Zgłoś
to prawda same [...] tam pracują.
Odpowiedz
0
@ renia
dnia 10.12.2010, 15:01 · Zgłoś
tom-na neonatologii nie pracują położne,tylko pielęgniarki-to tak do Twojej wiadomości. Do MAMUŚKI-ILE MASZ LAT? TAK CI BYŁO ŻLE ,CZY TYLKO POWTARZASZ ZA KIMŚ?
Odpowiedz
0
@ tom
dnia 09.12.2010, 21:29 · Zgłoś
Moja żona rodziła niedawno na porodówce naprawdę ok położne były cały czas i lekarz też zaglądał bardzo często i był przy samym porodzie ale koszmar zaczął się dopiero na noworodkach tam to jest masakra żadnej pomocy siedzą tylko krowy położne i pociskają [...] a jak się o coś zapytać albo poprosić to cię [...]ą i tyle. Ale pan lekarzyna ordynator z neonatologi to też kawał [...]ma i [...] tylko drzeć się potrafi i na tym jego kompetencje się kończą do prosektorium by się nadawał bo na weterynarza trzeba mieć trochę taktu. Niestety tak to wygląda w Jaśle i nic nie da nawet kosmicznie nowoczesny odział jeżeli ludzie tam są tacy jacy są.
Odpowiedz
0
@ MAMUŚKA
dnia 09.12.2010, 20:05 · Zgłoś
PERSONEL DO WYMIANY
Odpowiedz
0
@ Marysia
dnia 09.12.2010, 16:54 · Zgłoś
W narzekacie na Jasło szkoda ze zadna z was nie rodziła w Sanoku tam to dopiero sie rodzi natura a Pan ordynator to zadnego porodu nie odpuści koszmar a w Jasle przynajmniej Pan ordynator dopuszcza do porodów swoich kolegów z branży :)
Odpowiedz
0
@ renia
dnia 08.12.2010, 21:28 · Zgłoś
Jestem położną,pracowałam w Jaśle kilkanaście lat i żeby nie szukanie wtenczas oszczędności przez zwalnianie pracownic na urlopach wychow. pracowałabym tam do dzisiaj.Powiem Wam Miłe mamy,że szkalując personel oddziału,ładowanie go do jednego wora-robicie ogromna przykrośc tym położnym ,które jednak nie wrzeszczą,nie traktują Was jak zło konieczne nie są tam za karę itp.itd.ale są przy Was-bo kochają to co robią,a że są położne mniej uprzejme i miłe to wiem.Wszędzie w każdej pracy są ludzie i ludziska i tego nawet Wy Drogie Mamy nie zmienicie.Napiszcie które położne są taki niedobre i złe ,nie zrobicie tego,bo się boicie,a szkalowanie poza plecami najlepiej Wam wychodzi.Ten personel który tam pracuje jest naprawdę dobry w tym co robi-mówię to obiektywnie,to stara , dobra szkoła.Szanujcie to.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy,nie bójcie się,naprawdę nie ma czego i oczywiście gratuluję warunków rodzenia swoich maluszków wymarzonych.Porodówka super !!!
Odpowiedz
0
@ do ONA28
dnia 08.12.2010, 20:45 · Zgłoś
poród to są 3 fazy a liczy sie ten czas kiedy juz naprawde sie za Ciebie biorą. tez bylam na trakcie prawie 8 godzin (i z okropnymi bólami krzyżowymi)ale czas trwania porodu mam wpisany 40minut.co do położnych to sa różne-jedna naprawde byla niemiła.jak sie zaczelo i krzyczalam z bolu to mi powiedziala :"kobieto...trochę kultury". ale trakt ładny...mysle ze go odwiedze za jakies 3 lata:)
Odpowiedz
0
@ do mani 23
dnia 08.12.2010, 17:57 · Zgłoś
Skarbie, położne nie są tam od współczucia. Gdyby wczuły się w twoje bóle, to wyłybyście tam razem , a dziecko rodziłoby się samo. One mają w profesjonalny sposób zadbać o prawidłowy przebieg twojego porodu, zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa(masz czuć, że wiedzą co robią). Poród to dla nas silna trauma, a w takich chwilach człowiek zachowuje się często jak [...]. Wiele z Was, żeby odsunąć od siebie poczucie wstydu, atakuje tego kto jest pod ręką. Rozumiem, że nie jedna, która tak bezceremonialnie [...] na położne, mniej by się darła, gdyby położna trzymała ją za rączkę i opowiadała bajeczki?!. Moje Panie rodziłam 2x i to raz w Krakowie- nikomu nie życzę. Warunki zgroza i nawet najlepsza położna nie pomoże.
Gratulacje dla Dyrekcji szpitala. Pracuję w Krakowskiej Klinice i mogę sobie tylko pomarzyć o takich warunkach pracy. Najchętniej zabrałabym stąd sprzęt i przychodzę pracować do Was.
Odpowiedz
0
@ Gość
dnia 08.12.2010, 16:24 · Zgłoś
Ja rodziłam miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona z położnych.Jeśli chodzi o pomoc przy noworodku,to po prostu trzeba poprosić panie z neonatologii(a nie położne)i one we wszystkim pomogą.Mam porównanie z innym szpitalem,gdzie rodziłam pierwsze dziecko i naprawdę nie narzekajcie,bo w Jaśle jest super opieka
Odpowiedz
0
@ szczęśliwa mama
dnia 08.12.2010, 15:57 · Zgłoś
Ja również rodziłam w Jaśle i jestem BARDZO zadowolona. We wrześniu przyszedł na świat mój najukochańszy synek. I nie przeszkadzało mi to, że rodziłam na septycznym, bo siostry położne robiły wszystko, żebym jak najmilej wspominała te chwile, były bardzo miłe, pomocne, opiekuńcze, uśmiechnięte, podnosiły na duchu. W rezultacie mój poród trwał tylko godzinkę, przy czym chciałabym zaznaczyć, że to był mój pierwszy poród. Bardzo im DZIĘKUJĘ za całą opiekę i serdecznie pozdrawiam :)
Odpowiedz
0
@ mama razy2
dnia 08.12.2010, 15:20 · Zgłoś
tez rodzilam raz w jasle, bardzo dobrze ze chociaz warunki lepsze, oby tylko znow jakies swinstwa sie nie namnozyly tam zagrazajace zyciu dzieci i matek, trafilam na jedna tylko polozna w porzadku, fajna babka byla i bardzo wyrozumiala, jednak musiala zejsc bo byla zmiana, potem przyszly dwie-MASAKRA- krzyczaly na nas wszystkie i wogole byly bez serca i rozumu, stare ........, tam powinny byc jakies dyktafony chociaz czy cos to moze by sie troszke lepiej zachwoywaly i mialy lepszepodejscie do pacjentek, poprostu nie nadaja sie do tego zawodu, a musze powiedziec ze niedawno rodzilam drugie dziecko w krosnie, to inna bajka, polozne byly super, na kazde krzykniecie dziecka zjawialy sie i sprawdzaly co sie dzieje, na kazdy guzik matki byly w 2 sekundy, mile, delikatne, poprostu z powolaniem, balam sie ze musze jechac do krosna ale teraz wogole nie zaluje, wrecz przeciwnie, ciesze sie ze tam trafilam i moge krosno polecic zdecydowanie, zwlaszcza ze maz jak wychodzilam kupil jakies czekoladki i kawy dla nich i zadna nie wziela, dopiero zostawilam na ladzie w dyzurce bo powiedzialy ze to ich praca i im dziekowac za to nie trzeba, mimo wszystko zaimponowalo mi to bo w jasleto tylko zagladaly co tam jest w torbie i jeszcze krzywo patrzyly ze reklamowka za mala;taka prawda...
Odpowiedz
0
@ ika
dnia 08.12.2010, 15:01 · Zgłoś
ja rodziłam siłami natury dobrych kilka lat temu. Porodówka nie była po remoncie ale dało się wytrzymać i nie narzekałam. A co do Pań Połoznych to też nie mogę narzekać bo robiły co mogły żebym urodziła jak najwcześniej choć urodziłam dopiero po 13-stu godzinach.Pomagały przystawić dziecko do [...] i w ogóle objaśniały co i jak z dzieckiem. Inna sprawa z pielęgniarkami które opiekowały się noworodkami na oddziale po prostu żenada była tylko jedna zmiana która starała się pomóc młodej mamie przy dziecku reszta powinna iść na bruk. zaznaczam że to było pare lat temu teraz może już tych pań niema.
Odpowiedz
0
@ Jolka
dnia 08.12.2010, 13:54 · Zgłoś
Cieszcie sie ze nie rodziłyscie lub bedziecie rodzic na Kamienskiewgo we Wrocławiu. Tam było dopiero jak wychodzilo sie z gronkowcem.
Odpowiedz
0
@ do mnia
dnia 08.12.2010, 13:27 · Zgłoś
polska to nie Hiszpania wiec nie porownoj polski z niemcami
Odpowiedz
0
@ storczyk
dnia 08.12.2010, 13:14 · Zgłoś
Które to te położne takie niewychowane, podajcie nazwiska!!! to już się nie będą panoszyć
Odpowiedz
0
@ Zosia
dnia 08.12.2010, 13:05 · Zgłoś
Faktycznie wygląda luksusowo... Może dyrekcja i władze oddziału pomyślałyby o zatrudnieniu większej liczby personelu, bo się raczej nikt nie rozdwoi przy opiece rodzących pań, które wtedy potrzebują uwagi i troski, a nie żeby położne latały od jednej do drugiej- bo taka organizacja niczemu nie służy... a na pewno nie pacjentkom!!!
Odpowiedz
0
@ Ona28
dnia 08.12.2010, 12:39 · Zgłoś
A ja powiem wam wszystkim tak szczerze,że teraz ddział jest przepiękny. Urodziłam tam córeczke w czerwcu i musze przyznac że to był koszmar. Boże drogi jak tam wyglądały sanitariaty, masakra. Z traktu porodowego trzeba było biegac z okropnymi bólami pod prysznic bo tak życzyły sobie polożne a nie znajduje się on niestety za blisko traktu. Praktycznie w jednej sali znajdował sie prysznic i robiono tam lewatywy rodzącym. Co do perwonelu myśle że to zależy na kogo się trafi, niestety taka prawda. Moje polożne na trakcie były kochane. Nie rozumiem tylko dlaczego w karcie porodowej zapisano mi że rodziłam 8 godzin skoro leżałam tam od 5 rano do 1 w nocy dnia nastepnego. Dla mnie to jest jak by nie patrzyc 20 godzin a nie 8. Po porodzie niestety człowiek pozostawiony zostaje sam sobie. Nikt nie pomaga przystawic dziecka do [...], wogóle w niczym nie pomaga. No chyba że na sali leży sie z kobietą która jest krewną jakiejś położnej to już wtedy opieka jest inna.
Odpowiedz
0
@ CZytelniczka:(
dnia 08.12.2010, 12:35 · Zgłoś
Hm tak zgodze sie ztym komentarzem o połoznych-zamiast pomagac zwłaszcza młodym mamom to potrafia doprowadzic do szewskiej pasjii...słowem idziesz i nie wiesz co usłyszysz...Przynajmniej ja tak mialam...
Odpowiedz
0
@ jasło :)
dnia 08.12.2010, 12:16 · Zgłoś
Złe wspomnienia mają tylko te kobiety, które miały zły poród. I właśnie takim wszystko przeszkadza!!! Że personel nie taki... A te panie, które przeszły poród bez zbędnych powikłań miło wspominają poród. Ja na przykład jeszcze nie rodziłam. Mam termin na styczeń, ale leżałam w czasie ciąży 2 tygodnie na gin-położniczym i nie mam żadnych zastrzeżeń co do personelu. Pielęgniarki miłe, uśmiechnięte... Położne też. Lekarze też niczego sobie. Każdy porozmawiał, podniósł na duchu, zapytał jak się czujemy z maleństwem. Tylko chodzi o to, że jak ty z [...] wyskoczysz to i oni się tak odpłacą!!! Każdy jest tylko człowiekiem i jak każdy ma nerwy!!! Personel nie leży całą noc tylko ciągle chodzą biegają do pacjentek. Wiem bo po nocach nie spałam i słyszałam. Ja tam od personelu nie zaznałam żadnej przykrości. A co odremontowanej porodówki... no to ŚWIETNIE!!! Wreszcie można rodzić w dobrych warunkach!!!
Odpowiedz
0
@ mama
dnia 08.12.2010, 11:54 · Zgłoś
Narzekacie na położne, a ja nie mogę powiedzieć na nie złego słowa. Może teraz się podejście pań zmieniło, bo rodziłam cztery lata temu, ale były miłe, śmiały sie żeby mnie troszke rozluźnić choć to trudne jak boli. Wszystkim przyszłym mamom życzę zdrówka:))
Odpowiedz
0
@ nitek
dnia 08.12.2010, 11:43 · Zgłoś
ja rodziłam rok temu na patologi ciazy tam była wtedy poridówka a w tym roku na starym trakcie ale nie byłam tam długo bo pół godzxinki hehe ale położne miałam fajne
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 08.12.2010, 10:23 · Zgłoś
zdj 3 od dolu..wyglada na sale tortur - WIELKI SZACUNEK DLA OBECNYCH I PRZYSZLYCH MAM - wielu facetow ignoruje i nie wie o bolu jaki musicie przejsc przy porodzie - SZACUNECZEK DLA WSZYSTKICH PAN!
Odpowiedz
0
@ mania26
dnia 08.12.2010, 10:09 · Zgłoś
oddział suuuuuper szkoda tylko ze tak późno :( ale jest ok :) teraz przydałoby się zmienić troszku personel bo nie wszyscy mają dar współczucia dla rodzącej wiem cos o tym bo rodziłam tam trzy razy i to naprawde nic przyjemnego a personel jest od tego żeby zaopiekować się rodzącą wspierać ją a nie chodzić jak osa koło ula :( pozdrowionka dla tej milszej części personelu :)
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 08.12.2010, 09:48 · Zgłoś
a ja ostanio rodziłam i jestem zadowolona! O co wam wszystkim chodzi?
Odpowiedz
0
@ kasia
dnia 08.12.2010, 09:47 · Zgłoś
personel jest ok,pod warunkiem że rodzi się z mężem.Ja tak rodziłam osiem lat temu i było w porządku,położna latała do mnie co pięć minut.Ale jak słyszałam odgłosy dobiegające z sali ogólnej,głównie jak położna odzywała się do rodzącej,to dziękowałam Bogu,że nie muszę być sama:)
Odpowiedz
0
@ mnia
dnia 08.12.2010, 09:34 · Zgłoś
wiecie co to raczej jak prosektorium wyglada, zimne metalowe sprzety zimne sciany, tak jakos lodowato to wszystko wyglada, za granica pokoje porodowe maja namiastke pokoiku domowego, cieple, przytulnejakis obrazek jakis inny dodatek....brrrrrrrr, zdaje sie ze kobiata to przedmiot rodzacy nic wiecej wiec po co jej intymnosc i przytulnosc....komfort psychiczny rodzacej jest bardzo wazny!!!
Odpowiedz
0
@ mamuśka
dnia 08.12.2010, 09:02 · Zgłoś
Na mnie nigdy nie krzyczały aczkolwik olewająco podchodziły do pracy, urodziłam w jasielskim szpitalu dwoje dzieci. Jedno jest pewne chocby nie wiem jak bolało to wytrzymaj i licz na siebie, bo na ich pomoc to nie ma co liczyć. W domu wszystkiego nauczysz się sama. A i chciałabym mieć takie warunki do porodu, Jak wzeszłym roku we wrześniu rodziłam, to był piekny [...]. A i na dwoje dzieci urodzonych w Jasle nigdy nie dostałam żadnego prezentu, wyprawki(coś podobno jest dla mam) tylko dla których dla wybranych.
Odpowiedz
0
@ wojtq
dnia 08.12.2010, 08:32 · Zgłoś
jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. poza tym wiem z doświadczenia że rodzącym kobietom wszystko zazwyczaj przeszkadza bo ból dokucza to i pojechać po położnej, po lekarzu, po mężu można. Drogie kobiety, przyszłe mamy - nim osądzicie personel zastanówcie się czy Wasze podejście jest obiektywne. Ja proponuję nagrać cały poród od przyjęcia do szpitala do wyjścia i obejrzeć później jak emocje opadną i będziecie szczęśliwymi mamusiami. Wtedy oceniajcie :) owszem może nie wszystkie z położnych są stworzone do pracy na takim oddziale :) ale nie przesadzajmy :) niedawno Żona dała mi córeczkę i rodziła w partyzanckich warunkach na Jasielskiej pseudo-porodówce i nie było źle. Gorzej to już na noworodkach jest :) tam to ordynarny ordynator do wymiany :) pozdrawiam jeszcze raz Mamusie i nie bójcie się :) i tak parę godzin po porodzie nie będziecie już pamiętać samego porodu :) taka już ludzka natura :)
Odpowiedz
0
@ mika
dnia 08.12.2010, 08:22 · Zgłoś
ja też rodziłam w jaśle i miałam [...] położną, szczęście miałam że na nią trafiłam bo kobietka z powołaniem, bardzo mnie wspierali a i o[...] potrafiła jak trzeba było
Odpowiedz
0
@ do anonim
dnia 08.12.2010, 08:19 · Zgłoś
Czytaj uważnie co piszą ludzie bo ja nie widzę żeby ktoś narzekał na nowy trakt porodowy tylko na personel. Zastanów się nad treścią komentarzy, a później pisz coś mądrego bo narazie piszesz same głupoty.
Odpowiedz
0
@ omijać jasło
dnia 08.12.2010, 08:12 · Zgłoś
jak ja rodzilam w 1991r to lekarz dyzurny byl pijany i zdana bylam tylko na opryskliwa polozna KOSZMAR!!!!! dobrze ze tylko raz rodzilam i juz nigdy tam nie wroce.
Odpowiedz
0
@ m
dnia 08.12.2010, 07:44 · Zgłoś
Ja również rodziłam w Krośnie i jestem bardzo zadowolona. Położne miłe i uczynne i nie ma żadnej rzeźni. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ mami
dnia 08.12.2010, 01:00 · Zgłoś
Minia, to chyba miałaś ogromnego pecha - ja też rodziłam w Krośnie i jestem bardzo zadowolona. Że ładnie w Jaśle? To dobrze - faktycznie milej dla oka choć podczas porodu i tak wszystko jedno :) Fajnie, że pokoje dwuosobowe i z własnymi łazienkami - na pewno mega wygoda. Ale z tego co widzę, łóżka nadal "analogiczne" ;) te krośnieńskie są o wiele lepsze.
Odpowiedz
0
@ olga
dnia 07.12.2010, 23:34 · Zgłoś
Ja miałam 2 porody w jaśle i z położnych jestem zadowolona.
Odpowiedz
0
@ minia
dnia 07.12.2010, 23:01 · Zgłoś
dziewczyny cieszcie sie ze nie rodziłyscie w Krosnie tam to jest dopiero rzeznia
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 07.12.2010, 22:54 · Zgłoś
nie bylo narzekaja, zrobili narzekaja ludzie co z wami.. Czy juz tutaj na podkpaciu mieszkamy w srod samych skostnialych ludzi??? Wystarczy jechac do krakowa czy innej miejscowosci w innym wojewodztwie calkiem inne nastawienie a tu szkoda mowic. Wiecej optymizmu i pociechy z tego co mamy a mniej krytyki bo zawsze na cos mozna narzekac ....
Odpowiedz
0
@ marzenka
dnia 07.12.2010, 22:33 · Zgłoś
a ja mam nadzieje ze juz nie trafie na porodówke;?)
Odpowiedz
0
@ Kobieta po porodzie!
dnia 07.12.2010, 21:56 · Zgłoś
HURRA!!!!!Boże zrobiliście tak dużo!!! Litości Wymieńcie PERSONEL a wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni!!!a napewno przyrost dzieci w Jaśle będzie większy:-)))
Odpowiedz
0
@ ad
dnia 07.12.2010, 21:34 · Zgłoś
nie straszcie mnie ja za niedlugo bede rodzic i szczerze mowiac troche sie przerazilam jak przeczytalam ze polozne krzycza na mamusie rodzace ktore i tak sa pewnie nie malo przerazone ..:/
Odpowiedz
0
@ Laura Diaz
dnia 07.12.2010, 21:23 · Zgłoś
No i dobrze, może zdążą z tym drugim etapem zanim urodzę;) Zawsze to przyjemniej dla oka będzie:)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 07.12.2010, 20:57 · Zgłoś
personel też trzeba wymienić, bo traktują pacjentki, jak zło konieczne, albo, jakby pracowali tam za karę.
Odpowiedz
0
@ mama2
dnia 07.12.2010, 20:53 · Zgłoś
Ale to prawda, że część położnych jest nie do przyjęcia ze względu na zachowanie i język. Jakbyśmy my rodzące przeszkadzały im w przerwie, na którą przyszły do pracy. Niestety taka jest prawda.
Odpowiedz
0
@ jędza
dnia 07.12.2010, 20:30 · Zgłoś
a mnie bardzo się podoba, a co do polożnych to też nie narzekam chyba mi się trafiła fajna ekipa :) szkoda że w zeszłym roku ni ebylo tak przyjemnie tam
Odpowiedz
0
@ qqq do agat25
dnia 07.12.2010, 20:19 · Zgłoś
Zostaw już Kurowską w spokoju ! to chyba nie jest odpowiedni temat na takiego typu komentarze !!!!!
Odpowiedz
0
@ do jaślanin
dnia 07.12.2010, 20:18 · Zgłoś
....a dlaczego przez szybkę, a to, że żona znalazła się na porodówce to też zrobiłeś przz szybkę. Zastnaów się
Odpowiedz
-1
@ xbb
dnia 07.12.2010, 20:12 · Zgłoś
Do agat25. Masz racje. Nie za bardzo chciano Burmistrza A.Czerneckiego to może P.Kurowska przyjdzie do szpitala wstęge przeciąć.
Odpowiedz
1
@ mama
dnia 07.12.2010, 19:51 · Zgłoś
Ja musiałam rodzić na septycznym..Personel jest do wymiany zamiast pomóc rodzącym to jeszcze krzyczą i przeklinają na rodzące kobiety,zamiast odbierać poród to sobie pogaduchy urządzają.SKANDAL!!!!
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 07.12.2010, 19:48 · Zgłoś
jacie a skad wiesz czy zaraz zal
Odpowiedz
0
@ do Sasza
dnia 07.12.2010, 19:47 · Zgłoś
Masz szczescie ze urodziłas a nie zostawiły cie przed drzwiami
Odpowiedz
0
@ do *** Martyna ***
dnia 07.12.2010, 19:45 · Zgłoś
Tam pracuja fajne panie.....
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 07.12.2010, 19:24 · Zgłoś
Czy Kurowska nie chciała przeciąć wstęgi na koniec ??? to by dopero byłlo COŚ !!! a i przymierzyć się do kobzy - BEZCENNE :))))
Odpowiedz
0
@ kejkej
dnia 07.12.2010, 19:16 · Zgłoś
Nie było tak od razu?
Ja musiałam rodzić w chorych warunkach, a teraz proszę
Mimo wszystko ok
Odpowiedz
0
@ mała
dnia 07.12.2010, 18:50 · Zgłoś
brawo pomysłu ,naprawde luksus! a ja jedna zpierwszych sie otym przekonam ,własnie niebawem mam termin
Odpowiedz
1
@ Sasza
dnia 07.12.2010, 18:47 · Zgłoś
Co z tego, że trakt porodowy jest ładny, jak lekarze do [...] a położne to już szkoda słów. Skoro sala jest nowa to personel też by pasowało wymienić.
Odpowiedz
2
@ *** Martyna ***
dnia 07.12.2010, 18:27 · Zgłoś
No i co z nowej sali i sprzętu jak i tak tak samo będzie bolało :)) ... a może najpierw zmienił by podejście personelu do pacjentek a potem zabierał się za remonty ???? ... bo niektóre panie chyba nie wiedzą że komuna już dawno się skończyła !! Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 07.12.2010, 18:24 · Zgłoś
bardzo piekny trakt porodowy tylko pasowalo by zrobic cos z zaloga bo jak mozna pomylic porod silami natury z cesarskim [...] i co z tego ze sa przeprowadzane dezynfekcje jak ludzie odwiedzajacy personel i rozni tam pracownicy wchodza i wychodza takze zarazki sie jakos dostaj na oddzial powinien byc calkowity zakaz wchodzenia na oddzial tylko przez szybke i tyle
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 07.12.2010, 18:21 · Zgłoś
Rok za późno :)
Odpowiedz
0
@ anetunia
dnia 07.12.2010, 18:18 · Zgłoś
a to teraz mozna rodzic hhe :P
Odpowiedz
0
@ an
dnia 07.12.2010, 18:08 · Zgłoś
a nie ma wanny do porodu w wodzie???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.