Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Oddziały paszportowe czynne dłużej

24

Wychodząc naprzeciw potrzebom petenta, wydłużono godziny otwarcia oddziałów paszportowych w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Krośnie i Przemyślu. We wtorki mieszkańcy regionu będą mogli załatwiać sprawy paszportowe do godziny 17.

- Oddziały paszportowe Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wydłużają czas pracy w okresie, w którym wpływa najwięcej wniosków. Od 21 kwietnia do 5 maja złożonych zostało ponad 3,5 tys. podań o paszport. - informuje Małgorzata Oczoś, rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego.

Dłuższe godziny pracy oddziałów paszportowych PUW z pewnością usprawnią i ułatwią mieszkańcom Podkarpacia załatwienie spraw paszportowych, złożenie wniosku czy odebranie dokumentu. Niejednokrotnie aby załatwić sprawy związane z wyrobieniem paszportu, konieczne było skorzystanie z urlopu.

Oddziały będą pracować jeden dzień w tygodniu dłużej do końca sierpnia. - We wtorki biura będą czynne w godz. 8.00 – 17.00, w pozostałe dni 7.30-15.30.  Jeśli ktoś chce wyjechać na wakacje za granicę, to wniosek o paszport warto złożyć już teraz. Czas oczekiwania na ten dokument to obecnie 2-3 tygodnie. - dodaje Małgorzata Oczoś.

Red.


Reklama

Komentarze: 24

Dodaj komentarz Widok:
2
@ gossc
dnia 09.05.2011, 18:52 · Zgłoś
Jak by limity mana Kroscienku byly wieksze to by ludzie paszporty robili.
Odpowiedz
5
@ ciekawy
dnia 09.05.2011, 09:38 · Zgłoś
dlaczego w jaśle nie można składać wniosków ? urzędników setki w starostwie z nudów siedzą w internecie a jaślanie muszą wędrować do krosna.
Odpowiedz
4
@ gibon
dnia 09.05.2011, 15:35 · Zgłoś
No stary, jak obydwie rece zajete trzymaniem stolka, to jak moga cos zrobic? Przeciez to ludzie, nie osmiornice. Miejze troche wyrozumialosci. Poza tym ciesz sie, ze w ogole chce sie im wstawac do roboty za te marne 1,5 sredniej krajowej ;) Twoj paszport, twoja sprawa. Co ich to obchodzi :P
Odpowiedz
-2
@ pseudonim
dnia 09.05.2011, 18:08 · Zgłoś
Otworzyć stary to możesz ale drzwi od stodoły.
Odpowiedz
2
@ Po wycieczce w Londynie
dnia 09.05.2011, 08:37 · Zgłoś
Polecam wyrobienie paszportu pomimo, jeśli w najbliższym czasie wybieracie się gdziekolwiek za granicę, bez znaczenia czy jest to unia czy też nie!!! Posługujcie się wszędzie paszportem, bo jak on Wam zginie, to zawsze macie dowód i niewiele znalazca/złodziej może z nim zrobić. Jak zostanie Wam skradziony/zgubiony (czego Wam nie życzę) dowód to macie większe kłopoty - wiem to z autopsji :) Teraz na dowód można wszystko zrobić od wynajmu samochodu po pobór pożyczki.

Pozdrawiam
Odpowiedz
-1
@ jeszcze lepiej
dnia 08.05.2011, 22:30 · Zgłoś
zamknac w poniedzialek a od wtorek-piatek otwarte do 17:00
Odpowiedz
0
@ dobra myśl
dnia 08.05.2011, 21:49 · Zgłoś
Najlepiej to by było gdyby [...] było przynajmniej trzy razy mniej, w Urzędach nie było kolejek, dokument wydawano od ręki, a czynne było przez 24/h.
Odpowiedz
0
@ aaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu
dnia 08.05.2011, 14:20 · Zgłoś
czy to oznacza nowe miejsca pracy dla urzędników lub nadgodziny? chciało by się rzec aaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odpowiedz
1
@ fgcf
dnia 08.05.2011, 13:56 · Zgłoś
do 17!!! wooow skoncze prace w jasle o 16 to na pewno dotre i załatwie paszport w krosnie do 17 hahahahah
Odpowiedz
-3
@ żal.pl
dnia 08.05.2011, 13:17 · Zgłoś
paszport w tych czasach to tylko na Ukraine potrzebny
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 09.05.2011, 01:23 · Zgłoś
Takim jak ty powinno się sprawdzać paszport przy wyjściu z domu
Odpowiedz
-11
@ id
dnia 08.05.2011, 12:04 · Zgłoś
no to ciekawe..lekarz w jasle po 2 stopniu specjalizacj ma 4200 brutto..na reke 3200...czyli to jest prowokacyjna zacheta do wyjazdu do niemiec albo angli.../
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 08.05.2011, 14:31 · Zgłoś
HaHaHa Nie pisz takich bzdur czlowieku.
Odpowiedz
5
@ do id
dnia 08.05.2011, 16:10 · Zgłoś
i kolejne dwa razy tyle od firm researchingowych, bo w ciagu swojej 8-12 godzinnej zmiany to dla nich wlasnie pracuje przez przynajmniej 6 godzin.
Odpowiedz
15
@ ZAniepokojony
dnia 08.05.2011, 09:17 · Zgłoś
Co za troska , aby jak najwięcej wypchać bezrobotnych na roboty za granice.
Co za krótko wzroczność ,aby poprawić sobie wskażniik bezrobocia.
Co będzie w Polsce za pare lat???
Jak wrócimy to jako siła robocza obcego kapitału.Baliśmy się rusyfikacji.
A co mamy teraz demo-kapitalizm. Obyśmy nie doczekali obcego języka w urzędach.
Odpowiedz
5
@ Amon_Ra
dnia 08.05.2011, 08:22 · Zgłoś
"Jeśli ktoś chce wyjechać na wakacje za granicę" - co za [...] [...], do krajów Unii nie potrzeba PASZPORTU. Oświeć nas "szanowna pani o coś tam, coś tam" ilu [...]owatych URZĘDNIKÓW jest potrzebnych do uzyskania paszportu. Wracając do artykułu - TO SIĘ NAPRACUJECIE, PEWNIE "PIĘTNASTKĘ" i nadgodziny każdy z was, [...], otrzyma.
Odpowiedz
6
@ ben
dnia 08.05.2011, 11:32 · Zgłoś
granica nie konczy sie na unii...
Odpowiedz
-2
@ Kazimiesz
dnia 08.05.2011, 12:36 · Zgłoś
Ja lece z moimi wnukami burundii przez nigerie i tam trzeba mieć paszport. chciałes by mondry ale ci nie wyszło
Odpowiedz
1
@ hehe
dnia 08.05.2011, 14:03 · Zgłoś
Amon_Ra jak zwykle wyzywa innych od [...], żąda oświecenia, zazdrości poborów. Oświecenie to by Ci sie przydało, ale z kultury osobistej. Nie ma to jak zasiąść anonimowo przed kompem i ubliżać ludziom. To jakiś sposób na odreagowanie niepowodzeń życiowych czy jakie licho???
Odpowiedz
-1
@ kat666
dnia 09.05.2011, 01:22 · Zgłoś
Czego wy wymagacie od [...] ? TVN wtłoczył im że łunia to cały świat , to jest ten sam poziom co blondynki z USA która na pytanie o państwo w Europie odpowiada Paryż .
Odpowiedz
0
@ Amon_Ra
dnia 09.05.2011, 20:52 · Zgłoś
Gdzie wyjeżdża większość Polaków z Podkarpacia ? Do Chin ? Zaczął się SEZON truskawkowy, szparagowy, ogórkowy, itp., itd., BUDOWLANKA. 3500 osób zapewne wyjeżdża na WAKACJE i ODPOCZYNEK na HAWAJE.
Odpowiedz
0
@ Amon_Ra
dnia 09.05.2011, 20:57 · Zgłoś
Gdzie byłeś, [...], ostatnio za granicą ? W Niemczech obsługiwałeś starszych panów ?
Odpowiedz
1
@ rozalita
dnia 05.07.2012, 13:40 · Zgłoś
przyblizylibyscie biura do zainteresowanych !!! za komuny było mniej biurokratów i interesan t miał blisko do biura , jakmy starsi ludzie mamy jechac 100 km w jwdna strone to w sumie musimy z męzem pokonac 400 km aby załatwic ten paszport.Ustrzyki G. Litosci dla naszych kosci !!!/.
Odpowiedz
3
@ SSs
dnia 08.05.2011, 03:01 · Zgłoś
wow to spać nie pójdą.. 24 godziny na dobę im, niech czują ten kraj w którym i tak już nic nie ma.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.