Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Odkomarzane będą także Trzcinica, Osobnica i Brzyście

40

Wójt Gminy Jasło informuje, że w związku z tegoroczną powodzią i powstałych na terenie gminy podtopień podjął decyzję o przeprowadzeniu akcji odkomarzania metodą agrolotniczą. Planowany termin rozpoczęcia akcji to 22-23 czerwiec 2010 r. a dotyczyć będzie sołectw Trzcinica, Osobnica i Brzyście.


Proponowany termin jest uzależniony od warunków atmosferycznych.

Używane w trakcie odkomarzania preparaty są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt, posiadają aktualne atesty i karty charakterystyki.

W momencie wykonywania oprysku nad Gminą Jasło będzie latał śmigłowiec, który powoduje hałas związany z naturalnym trybem pracy śmigłowca.

Zaleca się, aby w dniu oprysku unikać przebywania na terenach opryskiwanych


UG Jasło

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ ZUZIK
dnia 21.06.2010, 10:24 · Zgłoś
A WIECIE WOGÓLE CO TO JEST "SOŁECTWO"? PO KOMENTARZACH WIDAĆ, ŻE NIE BARDZO...
Odpowiedz
-1
@ ZUZIK
dnia 21.06.2010, 10:23 · Zgłoś
nauczcie się czytać, a nie od razu z wielką [...]: te miejscowości ttteeżż będą odkomarzane, a nie, że tttyyllkkoo te...
żal poziomu waszej inteligencji...
...
Odpowiedz
-1
@ do oburzona
dnia 20.06.2010, 20:28 · Zgłoś
zgadzam sie. to ze ludzie sa ze wsi maja byc inaczej traktowani>
Odpowiedz
0
@ Oburzona
dnia 20.06.2010, 14:27 · Zgłoś
Jak nie odkomarzycie Wolicy to nasze komary zaraz zaatakują Jasło i na nic będzie Wam pryskanie tylko wybranych miejscowości Gminy Jasło. Tutejsze komary są bardzo [...]. Jestem oburzona z tego powodu że preferujecie Jasło a zaniedbujecie pozostałe tereny a przecież tutaj też mieszkają ludzie i dzieci, które codziennie są kąsane przez setki komarów.
Odpowiedz
0
@ jaaa
dnia 19.06.2010, 19:49 · Zgłoś
a po co bedziecie odkomarzac?? zrzuccie [...] i po sprawie...
Odpowiedz
0
@ MAREK
dnia 19.06.2010, 18:15 · Zgłoś
a w DEBOWCU PANIE WOJCIE KOMARY NIEGRYZA
Odpowiedz
0
@ Do miszczu
dnia 19.06.2010, 15:19 · Zgłoś
Mądrala się odezwał.może ty wyciągniesz z własnej kieszeni
Odpowiedz
0
@ jan
dnia 19.06.2010, 09:21 · Zgłoś
a NIEGŁOWICE I żÓŁKÓW nad Wisłoką napewno panie wójcie zagłosujemy na ciebie
Odpowiedz
0
@ ona0001
dnia 19.06.2010, 08:47 · Zgłoś
ej ludzie ! bez jaj! dlaczego tylko Trzcinica, Osobnica i Brzyście mają być odkomarzane!? powódź dotknęła wszystkich i wszędzie ludzie powinni być tak samo traktowani a nie że jednych ludzi traktujemy tak a innych tak! to jest nie dopuszczalne!caly teren jasła powinien byc odkomarzany. i nie ma że odkomarzacie jednych a inni musza cierpiec przez te straszliwe owady !!! tam odkomarzycie te "miasteczka" i ta zaraza przyleci do innych gryzac ich . nie wiem czy jasło wie,ale mówili w wiadomosciach ze komary te po powodzi przynosza jakies wirusy.ciekawe jak ktos trafi do was do szpitala z powaznymi objawami ktore wynikaja z ukaszenia komara,ciekawe co wtedy burmistrz jasła powie. pewno ze to nie wasza wina itd. za co macie pieniadze ? ale oczywiscie ludzie placa i w ogole a wy sobie zA to wycieczki prowadzacie zamiast pomoc innym! po pierwszej powodzi zabraliscie tylko w troku i pojechali na wczasy zamiast pomagac ludziom! wiem to od osoby ktora z wami pracuje ! i to jest cala "władza" jasielska. wszystko dla siebie a innych ludzi miec za nic
Odpowiedz
0
@ wyborca pana wojta p
dnia 18.06.2010, 22:07 · Zgłoś
zamiast sie klocic ktore miescowosci maja byc odkomarzane najlepiej niech odkomaza cala gmine jaslo

a z panem wojtem spotkamy sie przy wyborach:D
Odpowiedz
0
@ Pilne
dnia 18.06.2010, 21:32 · Zgłoś
A Brzyście tu nas pozjadajom...........
'
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 18.06.2010, 20:09 · Zgłoś
możne pasowało by się skonsultować ze wszystkimi wójtami z powiatu jasielskiego?? może udałoby się odkomarzyć cały powiat??
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 18.06.2010, 20:09 · Zgłoś
a kołaczyce?bieździadka?tu tez sa komary!!!!
Odpowiedz
0
@ niepla
dnia 18.06.2010, 19:56 · Zgłoś
A Niepla to co 14 km. od Jasła i się zapomina tu też są komary
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 18.06.2010, 18:03 · Zgłoś
Oliwierze drogi, pilnuj aby Ciebie te komary nie przelecialy bo nie usiadziesz :)
Odpowiedz
0
@ patii125
dnia 18.06.2010, 17:53 · Zgłoś
A Przysieki tam komary pożeraja i no sie wyjdzie z domu !!!!!
Odpowiedz
0
@ fdg
dnia 18.06.2010, 17:23 · Zgłoś
ale w jaśle jakoś nie beda
Odpowiedz
0
@ miszczu
dnia 18.06.2010, 16:59 · Zgłoś
po co Jasło wydaje pieniądze na odkomarzanie tych wsi?? niech sami sobie zapłacą a nie wszystko Jasło płaci ...
Odpowiedz
0
@ jaślanik
dnia 18.06.2010, 16:58 · Zgłoś
A Jasło [...]wa to kiedy???
Odpowiedz
0
@ posluchajcie tv regi
dnia 18.06.2010, 16:52 · Zgłoś
mowili na regionalnej ze cale podkarpacie bedzie pryskane przeciw moskidom
Odpowiedz
0
@ Sądkowianka
dnia 18.06.2010, 15:45 · Zgłoś
A postójcie se 10 sekund na ławie w Sądkowej - ciekawe czy wytrzymacie. Tam nie da rady przejść bez swetra na przystanek do zimnej wody bo te [...] wpadają nawet do nosa. Ale co tam Tarnowca i okolic pewnie nie odkomarzą.
Odpowiedz
0
@ czelusniok
dnia 18.06.2010, 14:01 · Zgłoś
a my to co nie odkomerzycie i nas? bi to komarow więcej niz w jasle
Odpowiedz
0
@ ??????????????
dnia 18.06.2010, 12:39 · Zgłoś
A gmina Skołyszyn a Święcany nas komary mogą pożreć i nikt nie kiwnie ręką!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ z okolic
dnia 18.06.2010, 10:47 · Zgłoś
Wszędzie są komary, nie tylko w Skołyszynie, w Trzcinicy, czy w Nowym Żmigrodzie! samoluby
Odpowiedz
0
@ Oliwier
dnia 18.06.2010, 10:19 · Zgłoś
[...] ze tam beda odkomarzac to i tak tam komary dotra bo komar 1 morze przeleciec 15 km
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 18.06.2010, 09:57 · Zgłoś
A co wójt w Nowym ZMigrodzie to śpi?Chyba ,że chce aby mu nałapac tych komarów i wpuscic do pomieszczenia to wtedy zareaguje!
Odpowiedz
0
@ acab
dnia 18.06.2010, 09:28 · Zgłoś
a Warzyce???? wieczorem nie można spokojnie stanąć, bo komary by zjadły człowieka!! Proszę o zastanowienie się czy inne wsie także nie potrzebują odkomarzania!
Odpowiedz
0
@ polak
dnia 18.06.2010, 08:27 · Zgłoś
A Niegłowice to co ??
Odpowiedz
0
@ Pilne
dnia 18.06.2010, 08:12 · Zgłoś
A Błażkowa,Brzyski.HELP!!!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 18.06.2010, 08:05 · Zgłoś
Chciaem przypomnieć o Krajowicach i stawach we Wróblowej jest ich tu całe roje.
Odpowiedz
0
@ jack
dnia 18.06.2010, 00:33 · Zgłoś
aa co ze skołyszynem ??? hallooo one nas tutaj też gryzą! :D pomocyyy!!!!!!!!! :]
Odpowiedz
0
@ anonio
dnia 17.06.2010, 23:26 · Zgłoś
ok te miejscowości , a gdzie reszta ???
Odpowiedz
0
@ HORE PAŃSTWO!!!
dnia 17.06.2010, 23:18 · Zgłoś
Wniedzielę 20.o6.2010 od godz 6.00 - 20.00 odkomarzanie na całym globie - wszędzie gdzie jest Polonia i Polacy...
Odpowiedz
0
@ :
dnia 17.06.2010, 22:48 · Zgłoś
No wszystko byłoby ok ale gdzie Skołyszyn, Pusta Wola przeciez na tych terenach komary chca nas zjesc......
Odpowiedz
0
@ pawel
dnia 17.06.2010, 22:29 · Zgłoś
wie ktos gdzie można skladać rzeczy dla powodzian?
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 17.06.2010, 22:24 · Zgłoś
W Warzycach teZ potrzebne są odkomarzania. P. wójcie tutaj też były zalania domów i są wstrętne komary. Wystarczy zrobić spacer wieczorem a nie rano.
Odpowiedz
0
@ Ola
dnia 17.06.2010, 22:19 · Zgłoś
A co z opryskiem miasta Jasła , tu też są komary
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 17.06.2010, 22:11 · Zgłoś
A co z innymi gminami tam komary nie szkodza ludziom Kiedy odkomarzanie np w Skołszynie?
Odpowiedz
0
@ aas
dnia 17.06.2010, 21:49 · Zgłoś
a Nowy Zmigród i Tarnowiec to co?
Odpowiedz
0
@ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dnia 17.06.2010, 21:44 · Zgłoś
BĄCZAl BĄCZAL ODKOMARZAĆ , do k*ur*wy nędzy
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.