Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Odnaleziono zaginionego mężczyznę

25

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach odnaleziono zaginionego mieszkańca powiatu jasielskiego. W akcji poszukiwawczej, poza policjantami udział brali również strażacy...

 Kilka godzin trwały poszukiwania 40-letniego mieszkańca gminy Dębowiec. Mężczyzna wyszedł z domu do pracy w poniedziałek, 10 stycznia br. Do dnia dzisiejszego nie powrócił. Rodzina sama próbowała go odnaleźć kontaktując się z bliskimi i znajomymi, jednak mężczyzny nikt nie widział. Dzisiaj, o godz. 8 dyżurny jasielskiej Policji został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu mężczyzny.

Rozpoczęto poszukiwania, w których brało udział ośmiu policjantów, a także dwudziestu strażaków z OSP w Dębowcu i Załężu. Mężczyzna został odnaleziony około godz.12.30, pod mostem w Załężu. Był cały i zdrowy.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ; (
dnia 15.01.2011, 15:16 · Zgłoś
ale głupio niektórzy piszecie ...

żal
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 15.01.2011, 00:40 · Zgłoś
to znaleźli go i nadal nie wrocił ...
Odpowiedz
0
@ Ktoś:)
dnia 14.01.2011, 16:41 · Zgłoś
i na co ci to chłopie było ??
Odpowiedz
0
@ Jacek B.
dnia 14.01.2011, 14:40 · Zgłoś
To sobie urzadzil fieste
Odpowiedz
0
@ Adam
dnia 14.01.2011, 14:03 · Zgłoś
Zb[...] się odnalazł a [...]zka nadal poszukują !Mieszkańcy Folusz w akcji!!
Odpowiedz
0
@ ????
dnia 14.01.2011, 13:34 · Zgłoś
co on robił pod tym mostem ??
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 14.01.2011, 12:47 · Zgłoś
Co robił pod tym mostem ?
Odpowiedz
0
@ informator
dnia 14.01.2011, 12:30 · Zgłoś
znaleziono go pod mostem w ZARZECZU. On jest z Zarzecza
Odpowiedz
0
@ kolipa
dnia 14.01.2011, 11:38 · Zgłoś
co on tam robił
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 14.01.2011, 11:37 · Zgłoś
PEWNIE UKRYWAŁ SIĘ PRZED TEŚCIOWĄ ???????????????????
Odpowiedz
0
@ uio
dnia 14.01.2011, 11:30 · Zgłoś
Rybki łowił!!! Ale [...] , święta się skończyły a on na karpia czekał!!
A kto pokryje akcje poszukiwawczą???
Odpowiedz
0
@ 4u
dnia 14.01.2011, 11:26 · Zgłoś
zamiast Załęże powinno być Zarzecze
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 14.01.2011, 11:07 · Zgłoś
to OSP Zarzecze
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 14.01.2011, 10:26 · Zgłoś
ale w jakim stanie znaleziony i ile miał promili to juz ciezko bylo napisac??????????
Odpowiedz
0
@ znalazca...
dnia 14.01.2011, 10:25 · Zgłoś
Lekkie sprostowanie, odnaleziony mężczyzna znajdował się pod mostem w Zarzeczu, a strażacy z Załęża dowiedzieli się o swoim udziale w akcji zapewne z waszego portalu...
Odpowiedz
0
@ ojojoj
dnia 14.01.2011, 09:35 · Zgłoś
3 dni pod mostem? caly i zdrowy? no nie wiem,chyba z glowa cos nie tak?
Odpowiedz
0
@ ??
dnia 14.01.2011, 08:52 · Zgłoś
CO ON ROBIŁ POD TYM MOSTEM?
Odpowiedz
0
@ mariano
dnia 14.01.2011, 08:33 · Zgłoś
dobrze ze sie odnalazł
Odpowiedz
0
@ Terma
dnia 14.01.2011, 07:34 · Zgłoś
Szczęście od Pana Boga...
Jesteśmy dumni z Policjantów i strażaków OSP.
Panie Wójcie Staniszewki, proszę docenić pracę chłopaków i podziękować za odnalezionego wyborcę tym ludziom ;-)
Odpowiedz
0
@ jajaaaja
dnia 14.01.2011, 01:30 · Zgłoś
Nie w Załężu tylko na Zarzeczu i straż także z Zarzecza
Odpowiedz
0
@ ziom
dnia 14.01.2011, 00:14 · Zgłoś
a jaka byla tego przyczyna
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 14.01.2011, 00:10 · Zgłoś
Strażaków było mniej i nie z Załęża tylko z Zarzecza i nie pod mostem w Załężu tylko w Zarzeczu
Odpowiedz
0
@ bif kejk
dnia 13.01.2011, 23:28 · Zgłoś
pierwsza wyplata w tym roku...:) dobrze iz nie bylo mrozu bo otworzylby nie flaszeczke a smutna statystyke bezsensownych smierci...
Odpowiedz
0
@ dffsdf
dnia 13.01.2011, 23:20 · Zgłoś
ciekawe co on tam robil
Odpowiedz
0
@ ???????
dnia 13.01.2011, 23:13 · Zgłoś
kto brał udział z Załęża??
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.